Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

saniola

کابر ویژه
 • Content count

  199
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2777 Excellent

About saniola

 • Rank
  کاربر خاص

Contact Methods

 • جنسیت مرد

Profile Information

 • شهر tehran

Recent Profile Visitors

375 profile views
 1. خدا بخیر کنه باز کلافه تا ما رو کلاغ پر نبره دست بردار نیست .حکم ما رو زودتر ابلاغ کن تابا پتو بریم دم بازداشتگاه.
 2. نه اگه داشتم که اینجا مطرح نمیکردم
 3. سلام خدمت استادان و قدیمیهای انجمن بنده بعلت ماموریت و بعد طی دوره های عقب افتاده قبلی از حضور در محضر اساتید محترم محروم شده بودم و کمتر وقت. میکردم که در خدمت دوستان باشم.
 4. سلام. دوستان کسی داستان بازگرداندن اف 4 از پایگاه ظهران عربستان رو داره برام بفرسته؟متاسفانه هر چی گشتم اون شماره صنایع هوایی رو که این ماجرا رو چاپ کرده پیدا نکردم
 5. بانک حکمت
 6. آلزایمر بد دردیه
 7. اگر دقت کنید تنها آپگرید ناوبری انجام شده در عکس آخر نصب دستگاه جی پی اس در پنل وسط هست(اونم با خون دل خوردنهای فراوان پرسنل) و آپگرید دیگری انجام نشده چون شرکت معظم پنها اجازه کار بیشتری به نهاجا و هوانیروز نمیده و برای آپگریدهای تعریف شده توسط خودش هم پول یه ۲۱۴ صفر کیلومتر رو میخواد کسی هم اصولا بازخواستی از این شرکت معظم انجام نمیده که آقا جون طبق چه معیار و متری هزینه میتراشی؟
 8. بنده دشمنی دیرینه اعراب با سرزمین پارس را میدونم ولی باید با سند و مدرک صحبت کرد نه اینکه بدون سند و مدرک چیزهایی که بدستمون میرسه رو اشاعه بدیم چون مایه تمسخر همین سوسمار خورها قرار خواهد گرفت.
 9. سلام جناب m60 در اتاق گفتگو اطلاعاتی طرح کردند که بنظر من نادرسته اگر با مدرک من قانع شدند لطف کنند پاک کنند تا بقیه احساساتی نشدند و پیامهای ضد عرب و غیره ندهند. از قرار معلوم لیست رای گیری طبق عکس زیر هست که اصلا فلسطینی در اون موجود نیست یا من نمی‌بینم عراق هم که رای منفی داده.و همینطور که میبینید اکثر کشورهایی که رای مثبت دادند به اصطلاح کشورهای زیر پونزی نقشه هستند که نماینده هاشون احتمالا فرق بین ایران و عراق رو نمیدونند و از رو دست بغل دستی تقلب کردند.
 10. از ماست که بر ماست.
 11. وقتی گروه اکروجت منحل میشه نتیجه تاسفبار چند سانحه بالا رو میبینیم که در سالهای اخیر هم دوباره و دوباره تکرار شده.
 12. سلام این انفجارهای دایره ای چیه؟
 13. سلام بنده زیر سایه دوستان هستم شما کم پیدایید فانتوم مورد نظر شما از قسمت دماغه جدا شده بود که تعمیر اون بمراتب آسانتر از سوخوی هارد لندینگ کرده و دماغه از پشت کابین جدا شده بود ضمن اینکه تمام بدنه سوخوی بر اثر ضربه های پیاپی کلاغ پری که روی باند کرده بودغیر قابل تعمیر شده بود.