Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

ناشناس عجیب

کاربر
 • Content count

  3,640
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12226 Excellent

2 Followers

About ناشناس عجیب

 • Rank
  کاربر پیشکسوت

Contact Methods

 • جنسیت Not Telling

Profile Information

 • شهر زاهدان

Recent Profile Visitors

4,065 profile views
 1. در راستای برنامه تحویل هر 10 روز یک مجتمع مسکونی به کارکنان ارتش؛مجتمع های ارکیده 4و 5 در شهرک چیتگر به اعضا واگذار شد مجتمع های مسکونی 75 واحدی ارکیده 4 و 216 واحدی ارکیده 5 در شهرک چیتگر به اعضاء واگذار شد. به گزارش روابط عمومی ارتش، در راستای اعلام شورای عالی معیشت ارتش جمهوری اسلامی ایران در مهرماه سال‌گذشته مبنی بر این‌که هر 10 روز یک مجتمع مسکونی به اعضای پروژه های مسکن ارتش واگذار خواهد شد؛ مجتمع های مسکونی ارکیده 4 و 5 در شهرک چیتگر تهران به اعضاء واگذار شد. بنا براین گزارش این مراسم با حضور امیر سرتیپ۲ عباس زاده، مدیر عامل بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی ایران و مالکین واحد های مسکونی برگزار و مجتمع های ۷۵ واحدی ارکیده ۴ و ۲۱۶ واحدی ارکیده ۵ در شهرک چیتگر به اعضاء واگذار شد. گفتنی است، به همت بنیاد تعاون ارتش در مجموع 17 مجتمع، بالغ بر 3089 واحد مسکونی واگذار یا آماده تحویل به اعضا شده است. منبع:https://www.aja.ir/Portal/home/?news/73099/67557/1621061/مجتمع-های-ارکیده-4و-5-در-شهرک-چیتگر-به-اعضا-واگذار-شد
 2. در راستای برنامه تحویل هر 10 روز یک مجتمع مسکونی به کارکنان ارتش؛مجتمع 75 واحدی ارکیده 4 در شهرک امام رضا (ع) چیتگر آماده تحویل شد مجتمع مسکونی 75 واحدی ارکیده 4 در شهرک امام رضا (ع) چیتگر آماده واگذاری به اعضاء شد. به گزارش روابط عمومی ارتش، در راستای اعلام شورای عالی معیشت ارتش جمهوری اسلامی ایران در مهرماه سال‌گذشته مبنی بر این‌که هر 10 روز یک مجتمع مسکونی به اعضای پروژه های مسکن ارتش واگذار خواهد شد؛ مجتمع مسکونی 75 واحدی ارکیده 4 در شهرک امام رضا (ع) چیتگر تهران آماده واگذاری به اعضاء شد. گفتنی است، پیش از این به همت بنیاد تعاون ارتش در مجموع 16 مجتمع، بالغ بر 3014 واحد مسکونی واگذار یا آماده تحویل به اعضا شده بود. در همین راستا تصریح شده است؛ آماده شدن هر 10 روز یک مجتمع مسکونی که برخی مشتمل بر بلوک هایی با بیش از 300 واحد در نقاط مختلف کشور است، با تلاش مجدانه و ایجاد شیفت های کاری شبانه روزی با هدف رفع دغدغه های حوزه معیشتی در زمینه تأمین مسکن شخصی کارکنان و خانواده‌های شریف ارتش جمهوری اسلامی ایران صورت پذیرفته است. منبع:https://www.aja.ir/Portal/home/?news/73099/67557/1620610/مجتمع-75-واحدی-ارکیده-4-در-شهرک-امام-رضا-(ع)-چیتگر-آماده-تحویل-شد
 3. اهدای عضو فرزند یکی از کارکنان اداره عقیدتی سیاسی نزاجا به گزارش روابط عمومی نیروی زمینی ارتش، اعضای محمد صالح حق نیاز فرزند کارمند مجید حق نیاز جمعی اداره عقیدتی سیاسی نیروی زمینی ارتش که در سن 16 سالگی به علت سکته مغزی، دچار مرگ مغزی شده بود اهدا شد. بر اساس این گزارش با قطع امید پزشکان از بهبودی، در اقدامی خداپسندانه و با رضایت خانواده اش که نشان‌ از ایثارگری و گذشت در فرهنگ و اعتقاد بالای کارکنان ارتش و خانواده‌هایشان دارد، با اهدای قرنیه چشم، کشکک زانو، استخوان های پا و مغز استخوان این طلبه بسیجی به چهار نفر از هموطنان امید زندگی دوباره بخشیده شد. منبع:https://nezaja.aja.ir/Portal/home/?news/89271/89311/1621617/اهدای-عضو-فرزند-یکی-از-کارکنان-اداره-عقیدتی-سیاسی-نزاجا
 4. در این جنگ مسئولین باید در خط مقدم و صف اول نبرد قرار بگیرند . که قرار نمی گیرند نکتۀ مهم این که برای بهره مندی بیشتر مردم و تضمین بالای پیروزی فرزندان خود را نیز از بلاد کفر فراخوانده و در کنار خودشان داشته باشند تا ژن های خوب هم طعم شربت گوارای شهادت را بچشند . این مورد هم توسط مسئولین انجام نخواهد شد چون مسئولین بیشتر به ظاهر نگران اسارت عزیزان خود هستند تا شهادت . به خاطر اینکه از نظر مسئولین اسارت فرزندان مقامات بلند پایه طبعات سیاسی فراوانی دارد و این درواقع به نفع دشمن است !!!! اما هرچقدر از نظر آنها از مردم عادی قتل عام شوند اصلاً برای مسئولین مهم نیست. بهرحال سرخوش شدن از روشن کردن فتیلۀ موشک و نوشتن شعار روی موشک هزینه هایی هم باید برای عاملانش داشته باشد . مشکل همینجاست . آنهایی که این چنین رجز خوانی می کنند و شعار های احمقانه می دهند هزینه اش بر دوش مردم عادی سنگینی خواهد کرد تا مقامات مسئول . پس آنها زیاد نگران هزینه نیستند.
 5. استاد ابراهیمی سعید ممنون از اطلاع رسانی شما . بله متأسفانه هنوز ارتش از نظر امکانات به مراتب ضعیف تر از نهاد موازی است . و این یک واقعیت تلخ است . با این حال همین که با این امکانات کم برای کمک همیشه آماده هستند حتی نسبت به سازمان موازی ارزشش خیلی بیشتر از سایر دستگاه ها ونهادهایی است که برای تبلیغ خود را به عموم مردم نشان می دهند .
 6. سلام اینا بار وبند خودشان را بسته اند ت400سال خود و ایل و توارشان هم بخورند را پس انداز کرده اند البته سفارشی هم بم دارند برای آخرت خود توشه پس انداز کنیم نکران نباشید می گن هر چیزی دوره ای داره . و در اصطلاح سیاسی تاریخ مصرف داره . وقتی از اون طرف دنیا با قلم دوره ای به سر برسد دیرو زود دارد ولی سوخت و سوز ندارد . مثل حکومت مصر , لیبی , و....
 7. استاد به نظر بنده هم مطالبتان را تا می توانید به صورت نوشتاری نیز در آورید . چرا که همانطور که استاد تلخک فرمودند برخی که حتی از امور نظامی سر در نمی آورندخاطرات شما را به نفع خود مصادره می کنند .
 8. سلام یک سؤال با روند کوچک سازی سازمان ارتش ،،، آیا ارتشی مانده که به تجهیزات جدید تجهیز شوند؟؟؟ نکته همینجاست . وقتی یک سازمان ونهاد به اون بزرگی را کوچک و کوچکتر می کنن دقیقاً کدام یگان ارتش را مجهز به تانک اونم از نوع کرار می کنن؟
 9. استاد خود تانک به اصطلاح بومی کرار بخوانید بردار یا سردار درواقع حاصل ارتقاء تانک های تی 72 روسی است که آقایان طبق معمول به تعویض نام آن به اسم بومی سازی بسنده کرده اند. در موردآپشنهای این تانک نیز اگر از خود فرمانده نیرو بپرسید شرط می بندم خودشم نمی دونه ! فقط خواسته یه سری حرفها مثل سایر مسئولین زده باشه نگن بلد نیست حرف بزنه .
 10. همین شعار ها ی پوچ و تو خالی دمار از روزگار ما در آورد . می گویند دروغگو دشمن خداست . این مسئولین بی شرمی و بی عابرویی را از حدش نیز گزرانده اند . تا کی دروغ ؟ کسانی که حتی نمی توانند جزئی ترین نیاز مردم را تأمین کنند یا حداقل به سختی آن را فراهم می کنند چگونه برای دیگران شاخ و شونه می کشند؟
 11. و نکته دردناکتر اینکه وضعیت نه تنها رو به بهبودی نمیرود بلکه وضعیت بدتر وبدتر نیز می شود . احساس می کنم ما نفرین شدیم . نه آسمان با ما سر سازگاری دارد نه دریا ونه زمین . واقعاً چرا اینهمه خاری و خفت ؟
 12. دلم پر است چگونه بیان کنم استاد اگر صلاح می دانید نظرات خود را به خصوص در مورد حضور نیروهای ارتش در مهار آتش سوزی بازار تبریز بیان نمایید . چون تا جایی که بنده در فضای مجازی سرچ کردم تصاویر و گزارشی از حضور نیرو های ارتش در مهار آتش سوزی بازار تبریز منتشر نشده بود .
 13. شرمنده ولی باید عرض کنم به نظر من این شهردار هم مثل خیلی از مسئولین یا قرص هاش رو سر موقع نخورده و یا اینکه روزه گرفتن کمی اذیتش کرده است . وقتی مسئولین بی لیاقت در خواب غفلت به سر ببرن یا دچار توهم شوند بیان چنین مزخرفاتی از سوی مسئولین چیز عجیبی نخواهد بود.
 14. عدم امنیت یعنی اینکه شب می خوابی صبح پا میشی می بینی نه از دریاچه ارومیه اثری هست نه از هامون , ونه ازکارون و همینطور بیشتر رودها ودریاچه ها !!!! عدم امنیت یعنی اینکه چشم باز می کنی می بینی نصف بیشتر دریاچه خزر به صورت پیش قسط واگذار میشه به روسیه !!! عدم امنیت یعنی اینکه حتی اگه مسافرت هم خواستی بری از ترس جونت نه با هواپیما می تونی بری !! نه با قطار !!! با ماشین شخصی هم که الا ماشاالله مخصوصاً اگه پراید باشه !!! عدم امنیت یعنی اینکه هنوز تازه سال شروع نشده سیل بیشتر شهرها و استانهای کشور رو در گیر می کنه !!! عدم امنیت یعنی اینکه امسال آجیل از سر سفره 7 سین حذف شد فردا سبزه پس فردا سکه سال آینده سمنو و الی آخر . عدم امنیت یعنی اینکه برای شکر هم وایستی توصف یه دفعه بگن کو کارت ملیت و کلی بابتش ضد حال بخوری .
 15. امیر سرتیپ حیدری: دشمنان، جرات تعرض به میهن عزیز اسلامی را ندارند/ نیروهای مسلح آماده و هوشیار هستند فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان این که نیروهای مسلح، آماده، بیدار و هوشیار هستند و تحولات را رصد می کنند گفت: هیچ یک از دشمنان، جرات تعرض به میهن عزیز اسلامی را ندارند. به گزارش روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش در بازدید از پادگان شهید برخورداری عجب شیر گفت: بار اول نیست که دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران چهره پلید خودشان را نشان می دهند، ما از روزهای نخستین پیروزی انقلاب اسلامی ایران با این موضوع همراه بودیم و تاکنون با فضل خدا و تبعیت از ولایت فقیه، روی پای خود ایستاده ایم. وی افزود: به ملت بزرگوار ایران اسلامی به عنوان یک سرباز این کشور و سرباز ولایت اطمینان می دهم که نیروهای مسلح، آماده، بیدار و هوشیار هستند و تحولات را رصد می کنند و هیچ یک از دشمنان، جرات تعرض به میهن عزیز اسلامی را ندارند. فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه امروز هیچ خطری نظام را تهدید نمی‌کند، گفت: دشمن می‌ داند اگر دست به حرکت احمقانه‌ای بزند در کسری از زمان طومار عمر ننگینش را درهم خواهیم پیچید. امیر سرتیپ حیدری با بیان اینکه ارتش جمهوری اسلامی یک ارتش مکتبی و اسلامی است، تصریح کرد: نیروهای ارتش با آموخته ها و آموزه های اسلامی و در راستای دفاع از کشور آموزش دیده اند و روحیه ایثار و شهادت طلبی در این عزیزان بیش از پیش است. وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه سالانه در مراکز آموزشی نیروی زمینی ارتش نزدیک به 200 هزار نفر ورودی داریم افزود: ارتش جمهوری اسلامی ایران در اطاعت از اوامر مقام معظم رهبری مبنی بر فراهم کردن محیط مناسب برای سربازان اقدام کرده و با فراهم کردن شرایط زیستی، پرورشی و آموزشی مناسب، سعی در تربیت مدیران، حافظان و پاسداران ارزش های انقلابی به نحو احسن دارد. منبع:https://www.aja.ir/portal/home/?news/73099/67557/1620822/دشمنان،-جرات-تعرض-به-میهن-عزیز-اسلامی-را-ندارند-نیروهای-مسلح-آماده-و-هوشیار-هستند