Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

ناشناس عجیب

کاربر
 • Content count

  3,482
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11848 Excellent

2 Followers

About ناشناس عجیب

 • Rank
  کاربر پیشکسوت

Contact Methods

 • جنسیت Not Telling

Profile Information

 • شهر زاهدان

Recent Profile Visitors

2,916 profile views
 1. شکست غائله ترکمن صحرا در شکستن غائله ترکمن صحرا ارتش اساسی ترین نقش را داشت که اشاره نشده سیلی ۴: شکست غائله خوزستان ختم غائله خوزستان توسط تکاوران دریایی ارتش انجام شد. حتی وقتی شهید جهان آرا و تعدادی دیگرتوسط مزدوران فدائیان خلق عرب به گروگان گرفته شده بود تکاوران نداجا آنها را آزاد کردند. کودتای نقاب این کودتا توسط برخی عناصر ارتشی لو رفت نه سپاه سیلی ۹: تشکیل یگان های رزم و تهاجم عظیم به دشمن جانم ؟!!!!!!!!!!!!!!! سیلی ۱۰: تشکیل یگان حفاظت منظور حفاظت اطلاعات یا حفاظت اشخاص؟ البته در هر 2 مورد ارتش پیشقدم بوده نه سپاه سیلی ۱۴: تشکیل قوی ترین نیروی زمینی منطقه ازنظر تعداد یا کیفیت کدام یک ؟ سیلی ۱۵: عملیات کربلای ۵ از آن افتخار آمیزتر !!!!!!!!!!!!!!عملیات کربلای 4 بود که توسط سپاه انجام شد. سیلی ۱۸: نیروی دریایی نامتقارن سپاه، قدرت اول خلیج فارس سیلی ۱۹: درهم شکستن هیمنه ناوگان آمریکا وقتی صیادان چینی جلوی چشم این قدرت نامتقارن و استکبار شکن منابع و ذخایر ملی کشور را در خلیج فارس صید کرده و به یغما می برند چرا این نیروی دریایی نامتقاران کاری نمی کند و جلوی صیادان چینی را نمی گیرد ؟ سیلی ۲۲: اسارت نظامیان آمریکایی متأسفانه اشاره ای به نقش پداجا مبنی بر اخطار به اف ای 18 های آمریکایی نشده . سیلی ۲۳: پیشرفت های اعجازگونه موشکی البته با کمک کشور دوست و برادر کره شمالی سیلی ۲۴: تجهیز نیروهای مقاومت به موشک های بالستیک تا دیروز آقایون تکذیب می کردند که والا بلا اشتباه شده ما و موشک دادن به مقاومت یمن و فلسطین !!!؟ سیلی ۲۵: ایجاد نیروی پهپادی کم نظیر در جهان البته هواپیماهای رادیو کنترلی صحیحتر است . سیلی ۲۶: پدافند هوایی مخصوصاً در ساقط کردن پرنده های خودی و شهادت شهید بابایی!!! سیلی ۳۰: درهم شکستن تهاجم فرهنگی از ورود انواع و اقسام مدلهای خارجی به کشور مشخص است که چقدر این نهاد در مقابله با تهاجم فرهنگی موفق بوده . سیلی ۳۵: دفاع از حرمین ناموس اهل بیت اسید پاشی به اسم امر به معروف ونهی از منکر نیز از دیگر اقدامات مفید بوده که جای تشکر و قدر دانی دارد!!!!!!! امیدوارم موارد دیگر را دیگر دوستان اشاره نمایند. ارادت
 2. جناب براتی سرور بنده هستند و سعادت ملاقات ایشون رو هم داشتم ترجیح میدم خودشون انتخاب کنند جناب مدیر به نظر شما امکان داره سایر اعضا از ایشون دعوت کنند تا دوباره به انجمن تشریف بیارن ؟ آخه جای خالی ایشون در انجمن احساس می شه . تازه اگه از ایشون خواهش کنیم بهتر باشه . شاید ایشون دوست دارن از ایشون دعوت بشه تا به انجمن تشریف بیارن و تا این دعوت صورت نگیره ایشون به انجمن تشریف نیارن .
 3. اینجور همایشها بیشتر به استندآپ کمدی شباهت داره تا چیز دیگه بهتره وقتی همایشی برگزار میشه جوری باشه که رقبا و دشمنان به تکاپو و تحلیل و احساس خطر بیفتن نه این مراسمات بی کیفیت که فقط داغ دل ها رو تازه میکنه دقیقاً کروناس جان به هرحال این همایش ها فقط هزینه تراشی الکی برای ارتشه که مثلاً بگن ما مسئولین به ارتش خیلی اهمیت می دیم ولی در عمل نه تنها به ارتش و ارتشی اهمیتی نمی دهند بلکه هرچه بیشتر برای تضعیف ارتش تلاش می کنند .
 4. شاید منظورش از بومی گونی بوده . یعنی طرف دستشو کرده تو کیسه یه چیزی از توش به قید قرعه شانسکی در آورده بعدش گفته بفرمایید اینم دستاور جدید برید حالشو ببرید
 5. مگه توی برجام غیر از موشکها ؛ گفتن به زیر دریایی ها هم سلام برسون ؟؟؟؟ منظورش چی بود که گفت برحام سی خودش ما هم سی خودمون؟؟؟؟ حرفش یه خورده نچسب بود این بنده خدا نیتش خیر بوده شما سخت نگیرید قربان خواسته دور همی یه حرفی زده باشه و مجلس ما رو شاد کنه مثل بیشتر مسئولین(مضنونین )
 6. در این عکس جای سایر سازمانهای نظامی از جمله ارتش خالیه . به نظرم علتشم مشخصه ارتش با بودجه کمش امکان پیشرفت نداره . حداقل نسبته به سازمان موازی . یا حداقل اگه دستاورد ولو کوچکی هم داشته چون برای ارتش بوده عکسی از اون منتشر نشده . انگار فقط در کشور ما این نهاد موازیه که حق پیشرفت داره اونهم با اون بودجه کلانش و بقیه به خصوص ارتش مثل یک بچه یتیم زد توسرش !!!
 7. خداکنه مثل مسکن مهر با بی مهری و کم مهری و کم کاری و دغل بازی و شل سازی و بد سازی مواجه نشه شما دعا کنید از مسکن مهر بدتر نشه بهتر بودن پیشکش. بیچاره پرسنل ارتش .
 8. خدا قبول کنه بلند و مسئول شکن چی ببخشید دشمن شکن بگید الهی آمین
 9. سایبری

  اگر درست حدس زده و درست به خاطر داشته باشم نه فقط فیسبوک و اینستا گرام بلکه برخی برخی صفحات مجازی نیز اقدام به جمع آوری اطلاعات شخصی کاربران نموده بودند از جمله توییتر و تلگرام . نکته ای که مهم به نظر می رسد این است که کاربران تا حد امکان از ارسال اطلاعات شخصی خود که ضرورتی برای ارسالشان نیست به صفحات مجازی فوق خود داری نمایند . با این حال این کاربران هستندکه عکسهای شخصی خود را به این گونه صفحات مجازی ارسال می نمایند.
 10. - . . . . 1001 - این یکی رو دوستان بفرمایند . تحقیر و بی ارزش کردن ارتش به خصوص مقابل نهاد موازی کوچک سازی هرچه بیشتر لشکرها و تبدیل آنها به تیپ ! غصب و غارت مناطق نظامی ارتش به خصوص از جانب نهاد موازی . زدن ومصادره کردن پیروزی های جنگ 8 ساله به نام نهاد موازی . عدم سهمیه و یا کم بودن حق جانبازی برای جانبازان ارتش در مقایسه با نهاد موازی و.....کافیه یا بازم بگم ؟
 11. بابا مشخصات و قابلیت ها و برتری ها نسبت به رادار قدیمی رو بگید متأسفانه مسئولین علاقه زیادی به رونمایی و افتتاح دارند بدون اینکه به کارایی و اقتصادی بودن طرحی توجه نمایند .مشخصات رادار فوق را هم لابد خودشان هم می دانستند کارایی کمی دارد اعلام نکردند تا یک وقت ریا نشه
 12. مشخصات رادار ؟ متأسفانه همان طور که ملاحضه می فرمایید مشخصات رادار فوق اعلام نشده .
 13. عکسها هم جناب براتی از البوم شخصی خودشون برای بنده ارسال کردند جناب مدیر به نظر شما جناب براتی دوباره حاضر خواهند شد که در انجمن حضور پیدا کنند ؟ اگر جناب براتی دوباره در انجمن حضور پیدا کنند به فعالتر شدن هرچه بیشتر انجمن کمک خواهند کرد.
 14. فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: زیردریایی نیمه سنگین فاتح، ماه آینده به ناوگان جنوب نیروی دریایی ارتش الحاق می شود. به گزارش روابط عمومی ارتش به نقل از باشگاه خبرنگاران، امیر دریادار حسین خانزادی، فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در خصوص مباحث مطرح شده در شبکه‌های اجتماعی مبنی بر خروج ایران از برجام گفت: نیرو‌های مسلح و به ویژه نیروی دریایی ارتش معطل هیچ توافقی نمی مانند و ما کارمان از سیاست جدا است. فرمانده نیروی دریایی ارتش با بیان اینکه ۴۰ سال است که زیر بار تحریم‌ها هستیم ادامه داد: برجام کار خودش را انجام می‌دهد و ما هم کار خودمان را انجام می‌دهیم. وی با اشاره به آخرین دستاورد‌های نیروی دریایی ارتش گفت: ماه آینده الحاق زیردریایی نیمه سنگین فاتح به ناوگان جنوب نیروی دریایی را شاهد خواهیم بود. منبع:https://www.aja.ir/portal/home/?news/73099/67557/1600085/زیردریایی-فاتح،-ماه-آینده-به-ناوگان-نیروی-دریایی-الحاق-می-شود
 15. خبر خوش فرمانده نیروی زمنی برای کارکنان نزاجا؛ موافقت فرماندهی کل قوا با ساخت منازل سازمانی جدید فرمانده نیروی زمینی ارتش: از مقام معظم رهبری درخواست کردیم که به پیمانکاران قطعه زمینی را به عنوان ساخت منازل سازمانی واگذار و یک قطعه دیگر را نیز به عنوان اجرت المثل کاری تحویل دهیم که فرمانده معظم کل قوا با این پیشنهاد موافقت کردند. به گزارش روابط عمومی نیروی زمینی ارتش، چهارمین همایش مهندسی با موضوع احداث منازل سازمانی وتشکیل دبیر خانه ساماندهی اراضی نزاجا به میزبانی معاونت مهندسی نزاجا با حضور فرمانده نیروی زمینی ارتش، فرماندهان قرارگاه های منطقه ای نزاجا و ارشدهای نظامی ارتش، تعدادی از فرماندهان تیپ های مستقل نزاجا و مدیران مهندسی سازمان مهندسی نزاجا و پیمانکاران در سازمان مهندسی اجرایی و تاسیسات نزاجا برگزار شد. فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: با توجه به اینکه تعدادی از کارکنان ما خانه سازمانی ندارند و با عنایت به وجود زمین های زیادی که در اختیار نیروی زمینی است، از مقام معظم رهبری درخواست کردیم که به پیمانکاران قطعه زمینی را به عنوان ساخت منازل سازمانی واگذار و یک قطعه دیگر را نیز به عنوان اجرت المثل کاری تحویل دهیم که فرمانده معظم کل قوا با این پیشنهاد موافقت کردند و ما نیز بر اجرای فرمان مقام معظم رهبری پیگیر هستیم و در این خصوص سلسله مرتب را نیز مطلع کردیم. امیر سرتیپ کیومرث حیدری افزود: در خصوص ساخت خانه های سازمانی به صورت تهاتری از طریق سلسله مراتب فرماندهی اقدام کردیم و در حال حاضر نیز در حال احداث ساخت شش هزار واحد منزل سازمانی هستیم. بنا براین این عرصه، میدان عشق بازی و ولایت مداری است تا ثابت کنیم همه ما ولایت مدار هستیم . منبع:https://nezaja.aja.ir/Portal/home/?news/89271/89311/1600143/موافقت-فرماندهی-کل-قوا-با-ساخت-منازل-سازمانی-جدید