Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

Alirezafalcon

کاربر
 • Content count

  1,353
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

16325 Excellent

About Alirezafalcon

 • Rank
  کاربر قدیمی
 • Birthday ۸۵/۰۶/۰۳

Contact Methods

 • جنسیت مرد

Profile Information

 • شهر خوانسار - تهران

Recent Profile Visitors

2,273 profile views
 1. در اینکه ژاپنی ها و متحدین جنایتکار بودند شکی نیست ولی آیا از این موضوع میتوان نتیجه گرفت که متفقین برای برقراری عدالت و صلح و حقوق بشر و آزادی مردم جهان با اونها می جنگیدند؟
 2. سلام

  ایام بکام

   

  لطفآ در پست شرکت و سؤالات خودتان را بپرسید

  اگر اجازه بدهید نفر بعدی روی صندلی داغ شما باشید

  خواهش میکنم جهت نشستن روی صندلی داغ با ناشناس عجیب عزیز تما بگیرید ممنونم

  http://rahrovan-artesh.ir/index.php?/topic/1589-صندلی-داغ/&page=8#comment-43847

   

  1. Alirezafalcon

   سلام

   حتما به روی چشم ممنون بابت نظر لطف شما به بنده حقیر

   ارادتمند شما

    

 3. تصویر ساختگی نیست؟ به ابعاد کبری نسبت به تانکر توجه کنید؟ کبری خیلی کوچکتر دیده میشه!!!
 4. با سلام جناب لطافتی موردی که هیچوقت بیان نمیشود این است که مطابق قوانین سازمان ملل متحد هیچ کشوری حق حمله پیشگیرانه به کشور دیگه رو نداره ! یعنی حتی اگر ادعاهای صدام حسین در مورد دخالت ایران در امور عراق درست نیز بوده باشد مطابق قانون عراق حق حمله ندارد و باید به سازمان ملل شکایت کند و اگر خودسرانه اقدام کند متجاوز قلمداد میشود و باید مانند زمان حمله به کویت با آن رفتار میشد یعنی تحریم و سرکوب نظامی که دیدیم اینطور نشد ! این رسانه ها نظیر بی بی سی این مطالب رو بیان نمیکنند چون آشکار میشود که صدام قبلا مجوز حمله به ایران رو از آمریکا گرفته!
 5. فیلم مستند

  امان از این روایات دلخواه !! در یکی از صفحات عراقی دیدم که حتی بمباران شیمیایی شهر های کردنشین عراق به ایران نسبت داده شده بود !!!! و با کردهای عراقی ابراز همدردی کرده بودند!
 6. درود به دوستان صدام و حزب بعث همگی جنایت کار و منحرف بودند که در طول جنگ با ایران انواع جنایت های جنگی و بشری رو در برابر مردم ایران و حتی مردم عراق انجام دادند نظیر نسل کشی از کردها و بمباران شیمیایی شهرهای خود عراق ! با اینحال در تمام این مدت حمایت نظامی و سیاسی شرق و غرب رو با خود می دیدند به عقیده من صدام که این حمایت بی چون و چرا رو میدید و نزدیک به یک دهه در تمامی رسانه های دنیا بر مظلومیت عراق و حقانیت حزب بعث پافشاری میشد تصمیم گرفت که به کویت حمله کنه با این استدلال که دنیا با این همه حمایت سیاسی که از عراق در طول جنگ داشت نمیتونه یکدفعه تغییر موضع سیاسی بده و صدام و حزب بعث رو حتی محکوم کنه چه برسه به لشکر کشی ! بنابراین صدام پس از حمله به کویت موضع منفعل اتخاذ کرد به این تصور که هیچ جنگی رخ نمیده و نهایتا تهدید خواهد بود و دست آخر سران عرب و دنیا کوتاه آمده و به خاطر شرایط حساس و شکننده پس از پایان جنگ ایران و عراق و مسایل منطقه ای کویت رو به عراق خواهند بخشید تازه اینکه کویت قبلا به عراق تعلق داشته هم میتونست بهانه خوبی باشه ! به نظر من صدام و حزب بعث بیشتر لات و قلدر بودند تا سیاست مدار وگرنه اگر درست شرایط رو تجزیه و تحلیل میکردند به کویت حمله نمیکردند و اگر هم حمله میکردند و به اشتباه خود پی میبردند یا باید دامنه حمله خود رو به عربستان گسترش میدادند و یا وقتی که آمریکا ضرب العجل خروج تعیین کرده بود بلافاصله خارج میشدند بلاخره حزب بعث دزدی های خودش رو از کویت انجام داده بود و دیگه اونجا بودن لزومی نداشت و یا دست آخر یه حکومت دست نشانده تو کویت به سرکار میاوردند و از بیرون مرزها از اون حکومت حمایت و پشتیبانی میکردند
 7. قانون تشکیل شده از یکسری از قراردادها که توسط خودمون و برای مصالح خودمون وضع شده و در صورت نیاز و شرایط و مصلحت قابل تغییر هستش ! به نظر من اگه تغییر این قوانین باعث حفظ امنیت کشور بشه هیچ دهن کجی به خودمون نشده
 8. بله جناب ابراهیمی منم با آرش موافقم ! از لحن متن زیر عکس میشه به وضوح توهین به اقوام ایرانی و نژادپرستی رو مشاهده کرد و همچنین ایجاد ملت های گوناگون در ایران که با امنیت ملی ما و با هویت ایرانی در تضاد هستش ! ما در ایران یک ملیت داریم و اون هم ملیت ایرانی هستش ولی اقوام گوناگون داریم نمونه ی کشورهای چند ملیتی کانادا و استرالیا و آمریکا هستند نه ایران ! همچنین میبینیم که در نوشته با تنفر نسبت به هم میهنان کرد سخن گفته در حالی که آذربایجان غربی محل سکونت کردهای کشور نیز می باشد و اینطور خط کشیدن ها بین ایرانیان کاملا بر خلاف هویت و امنیت ایرانی هستش و دسیسه می باشد
 9. جناب ابراهیمی با سلام منبع این عکس و متن آن کجاست؟ تا جایی که من میدانم در شمالغرب (استان آذربایجان غربی) کشور تعدادی از نیروهای محلی که کردها هستند به همراه نیروهای نظامی ایران با هماهنگی و به صورت قانونی به مرزبانی میپردازند و این نیروها کاملا زیر نظر دولت و ارتش ایران هستند که یک مستند هم راجب اون از اخبار پخش شد که میتواند عکس اولی رو توجیه کند ولی در مورد عکس دوم میتوان نتیجه گرفت که عکس دوم در عراق گرقته شده و برای فریب افکار عمومی و بویژه ایجاد حساسیت در مردم آذربایجان به این تصویر اضافه شده ! هستند گروه هایی که از بیگانگان و کشورهای همسایه خط میگیرند برای ایجاد آشوب در میان اقوام ایرانی احتمالا شما نام شبکه ی گوناز که از باکو برنامه پخش می کند و اهداف و برنامه های ضد ایرانی آن را شنیده اید!
 10. درود جناب ابراهیمی حتی تصور قرارگرفتن در اون شرایط هم برام دشوار بود به جرات میگم که نسل شما دیگر تکرار شدنی نیست
 11. فکر کنم حالا حالاها ما زین به پشت باشیم
 12. میراژ و فونیکس !!!؟؟؟؟
 13. جناب ابراهیمی با سلام پست هایی که مدت زمان زیادی از آنها میگذرد مثل تصاویر اولیه این تاپیک به دلیل پاک شدن از آپلود سنتر دیگر قابل رویت نیستند !