Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

azizi_uep

ناظر بخش هوانیروز
 • Content count

  399
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5263 Excellent

About azizi_uep

 • Rank

 • Birthday ۷۸/۰۱/۰۵

Contact Methods

 • جنسیت مرد

Profile Information

 • شهر تهران

Recent Profile Visitors

603 profile views
 1. ایشون افسر ایمنی پرواز بودند اون پچ مربوط به ایمنی پرواز است .
 2. سرهنگ خلبان ابراهیم رحیم نواز خلبانی که با عینک در عکس مشخص هستند .
 3. بله بنده هم شنیدم شهید حسین خلعتبری هم در این ماموریت شرکت داشتند . ایشون در نوروز سال 64 در نبردی نابرابر با میگ های عراقی در داخل کشور مورد هدف قرار گرفتن وبه شهادت رسیدن .
 4. جناب زمانی درگذشت پدر عزیز و بزرگوارتون رو به شما و خانواده محترمتون تسلیت میگم و برای آن عزیز از دست رفته علو درجات و بهشت برین مسئلت دارم .
 5. ضمن سلام و عرض تسلیت درگذشت دلاور مرد هوانیروز مرحوم فریدونی تصاویری از مراسم این بزرگوار برای دوستان ارسال میکنم امیدوارم در بهشت برین و با سید و سالار شهیدان همنشین باشند .
 6. با سلام خدمت دوستان و تشکر خدمت مدیریت و دوست عزیزمون جناب نظری عزیز که زحمت زیادی برای برگذاری نمایشگاه . امروز عصر به نیابت از دوستان در نمایشگاه حضور داشتم و جند تصویر برای شما گرفتم : فروش ماکت در غرفه شهدا و پیشکسوتان جناب سرهنگ حسین یار ، بنده ، جنای نظری بزرگوار و جناب سرهنگ ملک زاده اهداء لوح یادبود از طرف مدیریت و دوستان سایت رهروان به خلبان پیشکسوت جناب ملک زاده
 7. بنده احتمالا اصفهان هستم وان شااله با جناب ملک زاده خواهم امد .
 8. با سلام و عرض ادب . بابت تصاویر زیبایی که ارسال کردید بسیار سپاسگزارم جناب حسنی عزیز . ان شااله همیشه به سفر برید و گزارشات زیباشو برامون بیارید .
 9. با سلام خدمت بزرگواران عزیز . عکس های ذیل مربوط به گردهمایی پیشکسوتان و خانواده شهدای قهرمانان هوانیروز امروز 22/05/1394 : ابتدا یکی از سخنرانان از خانواده محترم شهدا ( فرزند شهید والا مقام سرلشگر خلبان الفت نظری ) جناب نظری عزیز و سرهنگ ملک زاده جناب سرهنگ ملایری و ملک زاده پیشاپیش ازبابت کیفیت پایین عکس ها عذر می خواهم .