Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

تلخک

یادگار دفاع مقدس
 • Content count

  1,020
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7024 Excellent

2 Followers

About تلخک

 • Rank
  تلخک
 • Birthday ۶۶/۰۵/۲۶

Contact Methods

 • جنسیت مرد
 • Yahoo mirasejang@yahoo.com

Profile Information

 • شهر سبزوار

Recent Profile Visitors

2,080 profile views
 1. اینها اگر منطق میدانستند که روزگار ایران این نبود . مدیریت محترم کلافه جان از ناشناس عجیب خبر دارید ؟ مدتی است دیده نمیشوند . پیگیری و اطلاع رسانی کنید . لطفا
 2. نازنین : در بوجود آمدن این حال زار و گرسنگی فرهنگی و تمام مصائبی که گریبانگیرمان شده همۀ ما مقصریم . اما گناه متعصبین و طرفداران خرافات و جهل بزرگتر از گناه ما میباشد . بله در این وانفسا تر و خشک در میان یک آتش میسوزیم . اعتقاد دارم به جای سرزنش یکدیگر باید راهکاری اساسی پیدا کرده و برای از بین بردن حال زار و گرسنگی و فقز فرهنگی تلاش کنیم . اینکه بگوییم ملت ارزش ندارند گمان نمیکنم حرف و سخن درستی باشد . این ملت در جهل مسئولینش گرفتار شده است . سیاست های منسوخ شده همچون گازانبر به جان این مردم افتاده است . و شما دوست نازنینم همواره امیدوار باشید که در پس هر سیاهی عاقبت سفیدی خودنمایی خواهد کرد . منظور همان پایان شب سیاه سفید است میباشد .
 3. ارتشیان فرزندان همین مردم هستند . این مردم شایسته و سزاوار داشتن بهترین ها هستند و ارتش ایران از بهترین های ایران است . درک نکردم که دوست عزیزم m60 نازنین چرا اینگونه برافروخته است . تاختن بر مردم نجیب ایران قلب را به درد می آورد . خدا یاری و مددمان کند .
 4. سال 1357 و یکی دو سال قبل از 1357 دست اندرکاران و خواص و اندیشمندان و طراحان و . . . . انقلاب در داخل و حتی سیاستمداران خارجی سرسوزنی احتمال نمی دادند که انقلاب ایران دارای چنین افراد صاحب کراماتی شود . که اگر کمترین احتمال را داده بودند بدون شک این عتیقه ها را حتما میدزدیدند و مردم ایران را برای همیشۀ تاریخ و تا ابد مدیون خود میکردند . اینکه انقلاب از راه اصلی که اکثریت مردم در رویاهای شیرین خود ترسیم کرده بودند منحرف و نه به جاده خاکی که به راههای مال رو رسید ظهور و وجود چنین اندیشمندان کم خرد و جاهل است . گاه جهل این دسته از نادانها را کمتر از جاهلیت صدر اسلام نمیدانم . خدا پدر عربهای کم عقل را بیامرزد که از خاک برای پرستش تندیس می ساختند و عبادتش میکردند . این جاهل از خاک میخواهد انسان تولید کند . خدا رحم کند به ما که انسانهای ساختۀ ذهن مسموم و معیوب این جانور چه بر سرمان خواهد آورد . اگر از ابتدای انقلاب سران ، متفکران ، عقلا ، طراحان و مجریان انقلاب ابتدا تعدادی پوزه بند تهیه و بر دهان نخستین کسانیکه از بادۀ پیروزی انقلاب سرشان گیج رفت و مست و لایعقل شدند و شروع به گفتن اراجیف کردند پوزه بند می ردند بدون تردید وضعیت ایران و ایرانی و انقلاب به چنین جایگاهی سقوط نمیکرد . بهرحال اگر بخواهیم از کرامات چنین افرادی رونمایی کنیم ترسم این است که بسیاری از هموطنان از خنده روده بُر شده و خونشان به گردن ما سوار شود . باید نشست و تفکر کنیم که این جاهلان نتیجۀ کدامین گناه نابخشودنی ما بوده و به درگاه خالق توبه کنیم . توبه ای نصوح .
 5. حادثه ای که باورش بسیار سخت است بنا به گزارش منابع موثق بسیار سری حسن روحانی حتی قادر به نگه داشتن کلید خود را نبود . بعضی منابع که نخواستند نامشان فاش شود گفته اند نخست وزیر ژاپن به بهانه میانجیگری به ایران آمده و روحانی چون سرمست از آمدنش بوده حواسش به کلید نبوده و آبه کلید را با خود به ژاپن برد تا تحویل ترامپ بدهد .
 6. در رسانه ها عکسی منتشر شده که راوی اش میگوید در یکی از تقاطع های تهران نصب گردیده و در این عکس بجای یکی از پرسنل جان بر کف ارتش که در عکس اصلی بوده عکس یک رفتگر زحمتکش را جایگزین کرده اند . نامی برای اینکار نیافتم . تنها میتوانم بگویم که ارتش و ارتشی در دل مردم جایگاه خود را دارد . چنین حماقت ها و اقدامات مغرضانه سرسوزنی خلل در همبستگی ارتش و مردم بوجود نخواهد آورد . شعار ارتش : ارتش فدای ملت و شعار ملت : ملت پناه ارتش است . از حسادت بمیرید . بمیرید که چنین ذات پلشتی دارید . از چه هراس دارید و میترسید که یک عکس اینچنین لرزه بر اندامتان می اندازد . ایکاش به جای اینهمه رذالت فکری به حال عملکردتان میکردید . در عمل اثبات کنید که ایران دوست و ایرانی دوست هستید .
 7. عاشقان ، عابدان و بندگان خدای رحمان مدیر محترم انجمن ، اساتید گرانسنگ و اعضای بزرگوار عید سعید فطر عید سنجش خلوص بندگی و سربلندی در کسب رضایت خالق مهربان را به پیشگاهتان تبریک و شادباش عرض میکنم . ایام بکامتان و چند کلامی با خالق و معبودمان ، پروردگارا ، رمضان را مقرر فرمودی تا میزانی باشد برای سنجیدن خلوص و نیّت هایی که ادعای برترین بندگان تو را دارند . رمضان را بر مبنای افتادگی و خضوع و خشوع ما در برابر عظمت و بزرگی خود برپای نمودی . پروردگارا مقبول تر نبود این ماه را نه بر ارکان استقامت بندگان فرودستت در تحمل تشنگی و گرسنگی که بر پایۀ سنجیدن خودخواهی و خودکامگی خواص دین مقرر می نمودی ؟ خالقا ! بر ما ببخش که امسال همچون چندین سال مکرر اختلاف گسترده ای بین بندگان مسلمانت بیش از پیش رایج گردید . به جلال و جبروتت سوگند که دیگر امسال نه آغاز ماه رحمتت و نه شب های سراسر فیض قدر و نه پایان و ایستادن در صف دریافت جایزۀ بندگی ات چنان گیج شدیم که نفهمیدیم چه کنیم . ببخش بر ما که ماه ضیافتت را هر کسی به دلخواه خود شروع و به پایانش رساند . تو خدایی هستی که رحمانیتت زبانزد گناهکارانی همچون من است . خدایا با ما بر اساس لطف و کرامتت و نه بر پایۀ عدلت رفتار نما . عنایتی کن و سببی ساز که از سال آینده تمام مسلمانان در یک شب ماه رمضان را آغاز و در یک شب به پایان رسانند . کشورهای پیرامون ایران سه شنبه 14 خرداد یک روز زودتر عید فطر را جشن گرفتند . چگونه است که در شرق و غرب ایران ماه رویت شد ولی در ایران هلال ماه شوال نقاب از چهره نینداخت ؟ گرچه بنا به اخبار رسانه های اجتماعی در میهن عزیزمان بسیاری از عزیزان اهل تسنن و حتی پاره ای از شیعیان دیروز نماز عید را برپا نمودند . خدایا حواست به بندگانت هست ؟ بگذریم یک روز این طرف و یا یک روز آن طرف برای ما چه توفیری دارد . عیدتان خجسته باد .
 8. جناب ابراهیمی سعید دلاور از شنیدن و خواندن مطالب زیبای شما همواره بهره برده و خواهم برد . استاد نازنین شاگرد شما همواره خوشحال خواهد شد تا از استادش درس بیاموزد . هرچه میخواهد دل تنگت بگو .
 9. منبع موثقی از ایران موجود نیست ؟
 10. جانان سخن از زبان ما میگویی . . . . .
 11. نوشتاری که در پی می‌آید خود نمایانگر پایداری و مقاومت یک ملت در درازنای تاریخ در برابر جباران و ستمگران و متجاوزان به خاک اهورایی می‌باشد. این سرزمین بدلیل موقعیت(منطقه سوق‌الجیشی) خود همیشه در آفند متجاوزان واقع شده است . درود بی‌کران بر ملت ایران و باشندگان ایران در درازنای تاریخ . نقل است که چون عبداله اوزبک، خراسان را مورد تاخت و تاز قرار داد ، روزی در سیستان عبورش بر قبر رستم افتاد . به طورشماتت این بیت را خواند : سر از خاک بردار و ایران ببین به کام دلیران توران ببین و گفت ندانم که رستم اگر قادر به گفتن بود چه می‌گفت ؟ یکی از وزرای او که ایرانی نژاد بود گفت : اگر خشم نگیری بگویم گفت : بگو گفت : اگر رستم قادر بر گفتن بود می‌گفت : چو بیشه تهی ماند از نره شیر شغالان درآیند آن‌جا دلیر چو بیشه ز شیران تهى یافتند سگان فرصت روبهى یافتند با امید به پایان یافتن رنج و مشقّت دلاوران ارتش
 12. با درود به استاد ابراهیمی سعید به تاریخ این عملیات که می نگرم پشتم میلرزد . تیر و مرداد و شهریور خوزستان را آنهایی میدانند که با کمترین امکانات مدتی را در آن سرزمین بوده اند . همت و صبر هموطنان خوزستانی انصافا قابل ستایش است . در گرمای حدود پنجاه درجه با تجهیزات و کلاه آهنی و اسلحه این سو و آن سو دویدن بسیار طاقت فرساست . به این حجم لوازم همراه اضافه کنید درگیری و آتش تهیۀ دشمن و نجات جان که من نمی توانم وصف کنم . درود بر ارادۀ آهنین مردان با غیرت و میهن پرستی که در چنان اوضاعی از ایران دفاع کردند . اما یک نکته و سئوال از استاد ابراهیمی سعید اینکه مأخذ و منبع این آمارها چیست ؟ لطفا در خصوص منابع و مأخذ آمارهایی که اینگونه ارائه می شود توضیح فرمایید . با سپاس
 13. با سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات تمامی بندگان خالق مهربان و عرض تسلیت ایام سوگواری مولای متقیان امیر عشق و عدالت علی ابن ابیطالب (ع) دوشب از سه شب قدر امسال گذشت . از درگاه میزبان مهمان نواز الهی آرزو میکنم تا حاجات تمام بندگان گرفتار در سختی و مشقت روزگار نامردمی و ناجوانمردی را برآوردۀ به خیر نماید . گرچه امسال نه آغاز ماه رمضان همچون سالهای پیشین بود و نه شب های قدرش را فهمیدیم که کدام شب است . در عجبم که چرا آغاز ماه رمضان فقط در بین مسلمانان ( شیعیان و اهل تسنن ) مورد اختلاف است . بهر روی یک شب دیگر از لیالی قدر باقیست . در دو شب گذشته شخصا برای نابودی دشمنان اسلام و مردم ایران دعا کردم . برای کوتاه شدن دست مسئولین بی کفایت از دسته های صندلی مسئولیت دعا کردم . از خدا خواستم تا به چهل سال رنج و مشقت ایرانیان پایانی خوش عنایت کند . شب آخر را قدر و غنیمت بدانیم و بار دیگر از خدا بخواهیم دشمنان ایران و ایرانی را در هر لباس و مقامی که هستند از صفحۀ روزگار محو و نابود فرماید .