Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

maysam k

کاربر
 • Content count

  139
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1145 Excellent

About maysam k

 • Rank
  کاربر فعال

Contact Methods

 • جنسیت Not Telling

Recent Profile Visitors

400 profile views
 1. این دیگه شده یه سریال هر چند یکبار میان 10 نفر رو به شهادت می رسانند بعد یکی رو هم با خود می برند همین بعد فرماندهان بزرگوار هم تازه تشریف می اورند،ما می زنیم،ما فلان می کنیم،ما...... برید بیانات استاندار سیستان وبلوچستان رو ببینید همش حرف مفت،همش دروغ فقط میان وسط یه چیزی میگن که گفته باشن
 2. سلام جناب کلافه به چه صورت میشه این ورزش رو به صورت شخصی تمرین کرد؟ امکانش هست بیشتر توضیح بدید؟
 3. سلام جناب تلخک عزیز پس با این تفاصیل چطور شما و سرباز رو اسیر نگرفتن و رها کردن؟ یعنی در اصل می تونستن شما رو اسیر کنن؟
 4. سلام جناب تلخک عزیز این دیدار ها اگر به گوش فرماندهان ارشد می رسید حالا چه عراقی چه ایرانی،ایا برخوردی نمی کردند که چرا به پاسگاه همدیگر رفتید؟
 5. یه وقت های میان میگن فلان فرمانده ارتشی دوران طاغوت فلان کار رو می کرد نمی دونم تیمسار ربیعی زد تو گوش یه همافر یا ....................................................................................... پس الان چی ؟ همه شما ها که فرماندهان انقلابی هستید پس چی شد این همه ادعا؟ با نهایت بی ادبی و بی فرهنگی که نیروی زیر دست خودت رو تحقیر کردی جناب فرمانده انقلابی.
 6. حقیقت تا حالا من ندیدم که چه در ارتش،چه ناجاو.....از اقلیت ها هم جذب نیرو داشته باشن!!!! تازه مسلمان هم که باشی حداقل باید یه دو ترمی طلبگی بری تا از پس حاج اقا بر بیای
 7. پس چرا الان این اقلیت های مذهبی نمی نوانند جذب نیروهای مسلح شوند؟دلیلش چی هست؟
 8. از اونجایکه نیروی هوایی مختصص هست تو این کارا حالا شاید یه F-14 از جنس بادکنک هم بست پشت یه هواپیمای دیگه بلند کردن تو هوا،کی به کیه
 9. پیرو مطالب بالا، به نظر من برای خریدهای نظامی از جمله هواپیماهای جدید اونم غربی، اصلا افقی وجود ندارد تا بخواهد به پرده ای از ابهام برسد.
 10. و شاید مقرون به صرفه ترین نمایش اکروباتیک
 11. اره خدایش تو هرچی پیشرفت نداشتیم تو نیروی هوایی واقعا پیشرفت داشتیم، عجیبه ما که انقدر توانایی در ساخت داریم و قاهر و چی وچی ساختیم چرا وضعیت نیرو اینجوریه؟ کشوری هستیم که به عنوان یک نمونه هنووووووز F-5 ها جز هواپیما های عملیاتی هستند و فقط دارن با جون ارزشمند خلبانان بازی می کنند،انصافا خلبان های ایرانی واقعا شجاع هستند. حتی نیروی هوایی از برگزاری یک نمایشگاه ساده در هفته دفاع مقدس مضایقه می کنه ،به نظر من که خیلی براش هزینه بر هست توانایی این هزینه ها رو نداره. راستی پرسنل نیرو حقوق می گیرن یا اونم فعلا....؟!!!!
 12. انونس نه و پنج دقیقه http://s8.picofile.com/file/8270375684/video_2016_09_27_22_19_00.mov.html