Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

masoud.

کاربر
 • Content count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

40 Excellent

About masoud.

 • Rank
  کاربر جدید

Contact Methods

 • جنسیت مرد

Profile Information

 • شهر خوزستان
 1. مطمئنا افراد بزرگواری در این انجمن هستند که خیلییییی بهتر از من میتونند نظر بدن حالا من چیزایی که جسته گریخته شنیدم میگم... وانت پیکان بود و برا شرکت پیمانکاری هم بود که داشتند اسفالت باند رو ترمیم میکردند بازم میگم استاد بزرگواری این جا هستند که میتونند خیلی بهتر بیان کنند... خلبان دیده منتهی شاید دیر و راننده وانت هم هول شده به نظرم... چرا اتفاقا تو برجی که کنار باند هست و بهش کاروان میگن چند استاد خلبان بودن ظاهرا.... فیلمو نمیدونم... جنگنده هم دوباره اوج گرفته و بعد خالی کردن سوخت به خلبان ها از تهران دستور دادند اجکت کنند... تیم بازرسی هم که از دفتر نظامی فرماندهی معظم کل قوا بعد به پایگاه اومدند تغییرات بنیادینی برای بهبود شرایط انجام دادند
 2. من یه بار یه گواهی از دکتر برا پزشک معتمد بردم... دکتر سوال پیچم کرد اخرش فهمیدم به خط خوب گواهی شک کرده بود :دی مدرسه که بودم منم اکثرا دست خطم خوب بود و بچه درس خون بودم فقط سر امتحانای سخت و نفسگیر یکم مشکل ساز میشد و بیشتر به خاطر نمرات بالام تصحیحش میکردند و دبیرمون میگفت برگه اشفته نشان از درون اشفته ای دارد :دیی واقعا راست میگفت حالا به نظرتون دکترا اغلب درونشون اشفته است؟؟
 3. مخلصیم قربان : ) ببخشید این پست رو نقل قول گرفتم اما شما نسبت به پدر وهمچنین همکارانشون همیشه لطف داشتید چقدر خوشحالم که در این جمع عزیز و دوستدارای ارتش قهرمان حضور دارم و البته اینم به خاطر معرفی شما بوده قربان : )