Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

Legolas

کاربر
 • Content count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

117 Excellent

About Legolas

 • Rank
  کاربر جدید

Contact Methods

 • جنسیت مرد

Profile Information

 • شهر Tehran

Recent Profile Visitors

254 profile views
 1. ویدئویی از بالگردهای کبری هوانیروز و دیگر یگان های نزاجا در رزمایش محمد رسول الله (ص) . از اونجایی که نمیدونستم ویدئو رو کدوم تاپیک قرار بدم لینکشو تو این تاپیک گذاشتم تا دوستان مشاهده کنند http://www.aparat.com/v/N2wp9
 2. و تصاویری از S-200 که همچنان عملیاتی است. انتظار میره با عملیاتی شدن و گسترش S-300 و باور و سامانه تلاش سامانه S-200 بازنشت شود و یا تغییر کاربری داده شود از نقش پدافندی به موشک ضد کشتی و یا زمین به زمین و یا ...
 3. تصاویر خبرگزاری ایسنا از رزمایش ولایت ۷ قرارگاه پدافند هوایی ارتش. در تصویر سامانه پدافندی تلاش به همراه موشک میانبرد و ارتفاع بالای صیاد ۲ رو ملاحظه میفرمایید : ) برد این موشک ۷۰ تا ۸۰ کیلومتر و ارتفای عملیاتی آن ۲۵ کیلومتر تخمین زده می شود. همچنین موشک صیاد ۲ دارای موتور سوخت جامد و قابلیت هدایت ترکیبی و ردیابی خودکار و مستقل می باشد.
 4. سه تصویر بالا مربوط به سامانه مرصاد نمونه بومی سامانه هاوک آمریکایی می باشد ، با موشک های شلمچه و تصویر آخر سامانه پدافندی یا زهرا (س) می باشد.
 5. عکس پایین مربوط به سامانه برد کوتاه یا زهرا (س) ، نمونه بومی سامانه FM-80 می باشد.
 6. رزمایش ولایت ۷ قرارگاه پدافند
 7. رزمایش محمد رسول الله (ص)
 8. Troopship از یگان بال ثابت هوانیروز
 9. آب تنی چینوک ها تمرین در ساحل چادگان
 10. با اجازه از جناب kalafe2006 عکسی هست مربوط به سوختگیری کبری با گالن های بیست لیتری که توسط سربازها و خلبان انجام می شود . در ساحل خلیج فارس و شایدم در یکی از جزایر. شاید بی ربط به این خاطره نباشه : )
 11. توی گالری هوانیروز ندیدم این عکسو امیدوارم تکراری نباشه
 12. امیدوارم تکراری نباشه
 13. ممنونم ازت ناشناس عجیب جان حداقل سنو میدونم 18 ساله حداکثر سن و میخواستم بدونم! من نیمه ی دوم 75 هستم میخواستم ببینم امکانش هست خلبانی شکاری و انتخاب کنم یا خیر !