Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

اف14 تامکت - گربه افسانه‌ای گرومن

162 posts in this topic

با عرض سلام خدمت دوستان ، دیروز به گنجینه‌ای دست پیدا کردم که ممکن است برای خیلی ها نوستالژیک باشد و قصد دارم به امید خدا آن را در این تاپیک منتشر نمایم ، برای داغ شدن موضوع خواستم اول حدس بزنید که چه چیزی را می‌خواهم منتشر نمایم تا بعد از آن شروع به انتشار نمایم.

بعد از خاتمه حدس‌ها ، اسم این پست را عوض کرده و به نام همان موضوع بر خواهم گرداند.

چند کلید واژه برای حدس مطلب : صنایع هوایی - دهه 70 : QUESTION :

20 people like this

F-14 تامکت، گربه افسانه ای گرومن   (شاهکار بیادماندنی جناب ندیمی عزیز)

16 people like this

میگی یا اخراجت کنم ؟  : SPOOK :

14 people like this

باریکلا جناب هورنت ، معلومه که از خواننده های پر و پا قرص مجله صنایع هوایی بوده‌اید : SHOUT :

ایشالا فردا اولین بخش این مقاله رو تقدیم دوستان می‌کنم ، تا کاکو ما رو اخراج نکرده !! 

ابتدا می خواستم که اون رو تایپ کنم ، ولی ترجیح می‌دهم که به صورت عکس و با همان سبک و سیاق قدیمی و خاطره انگیز منتشر بشه ، پس منتظر باشید .

16 people like this

کاکو اعصاب نداره با ۴ کلمه اتمام حجت میکنه.درجه های ما رو هم همینطوری گرفت جرئت نمی‌کنیم بهش بگیم پسشون بده:D

16 people like this

خوب بنا به قولی که داده بودم ، از امروز باز نشر این سلسله مقالات زیبا و به یاد ماندنی رو شروع می‌کنیم ، تنها 2 نکته رو لازمه که توضیح بدم

نکته اول - خوبه که توی این پست ، دوستان بعد از هر قسمت سوالات و ابهامات خودشون رو همینجا به یکدیگر در میان بگذارند و دوستان مطلع و به خصوص خود جناب ندیمی عزیز ، پاسخ اون‌ها رو بفرمایند

نکته دوم اینکه تا کاکو کلافه من رو دار نزده که چرا روی تصاویر واتر مارک نزده ام ، بگویم که ابتدا سعی کردم این کار رو انجام بدم ، ولی دیدم که حجم تصاویر بالا می‌ره و تقریبا دو برابر می‌شه ، برای همین واتر مارک نزدم ، اگر دوستان راهی بلد هستند که بدون افزایش حجم تصاویر ، روی اونها واتر مارک بزنیم ، بفرمایند تا طبق اون عمل کنم

این شما و این قسمت اول از سلسله مقالات اف 14 گربه افسانه‌ای گرومن ، نوشته دکتر فرزین ندیمی :

1-1_eaa20.jpg

1-2_ddb2f.jpg

1-3_18e94.jpg

1-4.jpg

9 people like this

1-5.jpg

1-6.jpg

1-7.jpg

16 people like this

مجله رو برا چی سوراخ سوراخ کردی؟

چرا بصورت عکس اسکن کردی؟

چرا txt اسکن نکردی ؟

حیف که 

من از شماره ی بعدیش رو دارم از اونجایی که تامکت بی وارد خدمت میشه

یعنی مجبورم میکنید برم سراغ آرشیوم و براتون   full HD اسکن کنم بفرستم

9 people like this

1- اینها مجله نبود ، بلکه کپی مقالات بود که به دست من رسیده بود و در یک پوشه بود و قبلا سوراخ سوراخ شده بود و من این‌کار رو نکردم

2- متوجه نمیشم اسکن به صورت Txt به چه صورتیه ، لطفا بیشتر راهنمایی بفرمایید

3- در صورتی که بقیه اش رو دارید ، قسمت بعدی رو چند روز آینده شما قرار بدید ، تا ببینیم چه جوریه

ممنون

13 people like this

شما از اتهام اول  تبرئه میشید اما در مورد ردیف 2 گناهکار شناخته میشید : HAPPY :  کلافه جان اجرای حکم با شما

شما وقتی اسکنر رو برای اسکن کردن اماده میکنید یه نیم نگاهی هم به تنظیماتش داشته باشید . در اونجا سوال میکنه که بصورت عکس باشه یا متن 

اگر بصورت عکس تنظیم کنید تمامی تغییرات نوری رو به ثبت میرسونه درست مثل همین تصاویر ارسالی تون ولی اگر به صورت متن باشه به این سایه روشنها توجهی نمیکنه و مقاله رو خیلی زیبا اسکن میکنه

تقریبا این شکلی

1-6_4e0fc.jpg

ولی فکر میکنم  کاغذ ها رو مثل خمیر نان لواش که توی تنور میزنن  گذاشتی و اسکن کردی  درسته ؟؟؟  توی چشمهای من نگاه کن و راستش رو بگو  : FIRE :  : CRAZY :

در مورد سوم هم به من تا آخر هفته فرصت بده چون یکی دوتا مجله نیستش که  : HAPPY :

11 people like this

ثمین جان این کرونوس عزیز یک فروند اف 14 تو خونه داره که کلا فینیکس هاشو به سمت مجله ها میزنه! باید امید وار باشیم شماره هایی که مقاله توی اوناست منهدم نشده باشن : CRYING :

13 people like this

با سلام

از جناب مهندس ترکان باید ممنون بود که این مجله را در وزارت دفاع منتشر کرد واز دوستانم بیشتر بابت ذکر مطالب ارزنده این نشریه.با سپاس

11 people like this

توی خونه ی ما مجلات صنایع هوایی خط قرمز به حساب میاد و تا الان خیلی محکم در برابر تهاجمات مقاومت کردم در واقع فینیکس هام رو اونجا خرج کردم نه علیه مجلاتم تازه شم من به دفتر نشریه رفته بودم و نیم نگاهی به آرشیو اونها انداختم دیدم مال خودم خیلی بهتر از اونهاست

اما توی خانواده ما داداشم که بهش آلرژی داره خانمم که بهش به چشم هوو نگاه میکنه بابام حین مطالعه تذکرات اخلاقی میده مامانم گذشته رو اینده رو جلوی چشمم میاره و .....

توی سایت هم که میام قبل از اینکه یک مقاله رو به نیمه برسونم به هر حیله ای من رو از پای کامپیوتر بلند میکنن

این بود انشای من  : VOMIT : 

16 people like this

ببخشید انشاتون شد 19 چون نگفتین بچه کرونوس به چه چشمی نگاه میکنه بهشون ! منظورم ار اف 14 هم خودت نبودی برادر اون فندق کوچولوت بود که مبگفتی کتابا و مجلاتت از دستش در امان نیستن

16 people like this

در مورد این پدیده ی تازه وارد به کانون گرم خانواده چیزی نگم بهتره

یعنی  فلسفه ی پوچ گرایی و بیهوده بودن دلبستگی به مال دنیارو میشه در کنارش تجربه کرد

در عرض مدت کوتاهی یک کتاب به کاغذهای مجزا و متلاشی شده تبدیل میشه و از این هفته هم یاد گرفته بنویسه _ بزنم به تخته _ البته همه جا غیر از روی دفتر نقاشی 

یه کیبورد و موس جداگانه براش گذاشتم که مشغول باشه اما نمیدونم چطوری متوجه میشه اونها به سیستم وصل نیست و همونهایی رو میخواد که من دارم باهاشون کار میکنم

16 people like this