Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

اف14 تامکت - گربه افسانه‌ای گرومن

162 posts in this topic

یه کیبورد و موس جداگانه براش گذاشتم که مشغول باشه اما نمیدونم چطوری متوجه میشه اونها به سیستم وصل نیست و همونهایی رو میخواد که من دارم باهاشون کار میکنم

: BURN :    مگه میشه یه همچین چیزی؟؟؟!!!

12 people like this

و اینگونه است که پست های پرمحتوی علمی تبدیل به خوابگاه دانشجویی میشود  : PWNBURN :  : VOMIT :

16 people like this

هر بار که این سری مقالات و مستندهای راجع به F-14 را میخوانم به تصمیم گرفته شده در سال ٥٣ شمسی در خرید این هواپیما که در زمان خود سالها از تکنولوژی آنزمان جلوتر بود احسنت میفرستم. تصمیمی تاریخی که برای کشور ایران سرنوشت ساز بود.

18 people like this

خدمت علیرضای عزیز عارضم که باورش برای خودمم سخته اما میتونم ازتون دعوت کنم تا از نزدیک شاهد وقایع باشید

و اما دیشب به ارشیوم  نگاه کردم ومتاسفانه  بخاطر یه سری موارد از بخش سوم به بعد بعضی هاش رو دارم 

14 people like this

کرونوس ، جان چرا یه دفعه از قسمت اول پریدی ، قسمت سوم !!!!! اگر قسمت دوم را داری ابتدا اون رو قرار بده ، با اجازه ات برای اینکه ترتیب به هم نخوره این پست آخرت رو حذف کردم

13 people like this

کار خوبی کردی فقط خواستم نمونه نشون داده باشم که خوشبختانه به رویت شما رسید

اما قسمت دوم و کلا نسخه های ماقبل رو من بصورت امانی از یکی از بستگان  میگرفتم و میخوندم که ایشون با ازدواج شون این منبع رو به پشت بام منتقل کردن و باد و باران ترتیب خیلی ها رو داد تازه خانومش میگفت مگه چیه یه مشت کاغذ بود دیگه 

من هم تصمیمی گرفتم مهمتر از تصمیم کبری و الان قدیمی ترین نسخه من شماره 35 این نشریه هست ولی متاسفانه خیلی هاش به فنا رفته 

ضمنا کاکو کلافه بیاد توضیح بده منظورش از 

"و اینگونه است که پست های پرمحتوی علمی تبدیل به خوابگاه دانشجویی میشود"  چی بود و شفاف سازی بکنه

13 people like this

ضمنا کاکو کلافه بیاد توضیح بده منظورش از 

"و اینگونه است که پست های پرمحتوی علمی تبدیل به خوابگاه دانشجویی میشود"  چی بود و شفاف سازی بکنه

1- توی خونه ی ما مجلات صنایع هوایی خط قرمز به حساب میاد و تا الان خیلی محکم در برابر تهاجمات مقاومت کردم در واقع فینیکس هام رو اونجا خرج کردم نه علیه مجلاتم تازه شم من به دفتر نشریه رفته بودم و نیم نگاهی به آرشیو اونها انداختم دیدم مال خودم خیلی بهتر از اونهاست

اما توی خانواده ما داداشم که بهش آلرژی داره خانمم که بهش به چشم هوو نگاه میکنه بابام حین مطالعه تذکرات اخلاقی میده مامانم گذشته رو اینده رو جلوی چشمم میاره و .....

توی سایت هم که میام قبل از اینکه یک مقاله رو به نیمه برسونم به هر حیله ای من رو از پای کامپیوتر بلند میکنن

این بود انشای من

2- ببخشید انشاتون شد 19 چون نگفتین بچه کرونوس به چه چشمی نگاه میکنه بهشون ! منظورم ار اف 14 هم خودت نبودی برادر اون فندق کوچولوت بود که مبگفتی کتابا و مجلاتت از دستش در امان نیستن

3- در مورد این پدیده ی تازه وارد به کانون گرم خانواده چیزی نگم بهتره

یعنی  فلسفه ی پوچ گرایی و بیهوده بودن دلبستگی به مال دنیارو میشه در کنارش تجربه کرد

در عرض مدت کوتاهی یک کتاب به کاغذهای مجزا و متلاشی شده تبدیل میشه و از این هفته هم یاد گرفته بنویسه _ بزنم به تخته _ البته همه جا غیر از روی دفتر نقاشی 

یه کیبورد و موس جداگانه براش گذاشتم که مشغول باشه اما نمیدونم چطوری متوجه میشه اونها به سیستم وصل نیست و همونهایی رو میخواد که من دارم باهاشون کار میکنم

4-  مگه میشه یه همچین چیزی؟

به نظر شما این پستها خیلی علمی هستند ؟  : NINJA :

12 people like this

هااااا  از اون لحااااظ : COOL :

به هر حال دوستان یه چیزی تو مایه های آدم هستند ؛ آدم آهنی که نیستن

یه خورده اختلاط و گپ و گفت هم گاهی وقتها لازمه  : CRAZY :

عجالتا این رو داشته باشید تا قسمت دوم مقاله از غیب برسه

Scan20003.gif

Scan2.gif

Scan20001.gif

Scan20002_19438.gif

تصاویر به صورت سیاه و سفید اسکن شدن و به فرمت GIF مجددا ویرایش شده

برای همین با وجود اندازه زیاد حجم کمی داره و سرعت اسکن کردن هم بالا میره

11 people like this

دوستانی که صنایع هوایی باز!!! هستند شماره نخست ان را به یاد دارند!؟ صحبت از 24 سال پیش هستا  !!!

10 people like this

من در این بخش هیچ ادعایی نمیتونم داشته باشم چون باران  اون نسخه ها رو خورد و برد اما قیمتش در سال اول انتشار 50 تومان ناقابل بود  : PWNBURN :

12 people like this

کرونوس جان ، بنده طبق فرمایش شما ، یک‌بار به صورت آزمایشی چند صفحه از مقالات را به جای فرمت Gray Scale با فرمت Black and White‌اسکن نمودم ، اما حجم فایل‌ها از حدود 120 کیلو بایت به حدود 320 کیلو بایت افزایش پیدا نمود و در کیفیت آنها هم تغییر محسوسی مشاهده نشد ، لطفا راهنمایی بفرمایید.

12 people like this

برای وانرمارک کردن عکسها میتونید از سایت زیر استفاده کنید بدون اینکه حجم عکسها افزایش پیدا کنه 

http://watermark-images.com/

12 people like this

خدمت برادر گلم آقا ثمین عزیز باید عرض کنم که تصاویر اسکن شده به فرمت BMP ذخیره میشه  شما یه زحمتی باید بکشید و در یک محیط گرافیکی حتی PAINT خود ویندوز اون رو با SAVE AS به فرمت GIF or JPG  دوباره ذخیره کناونوقت حجم عکس کلی کم میشه 

البته چون سایزش خیلی ممکنه زیاد باشه در محیط نقاشی ویندوز 7 یا محیط ویرایش تصویر آفیس عکس رو تغییر سایز بدید

البته فکر میکنم کار کردی اما برای سایر دوستانی که کمتر کار کردن تصویر زیر رو میزارم

1111_7f424.jpg

2222.jpg

10 people like this

ثمین جان منتظر باقی مطلب هستیم. همین نحوی که شما هم اسکن کرده اید خوبه و قابل خواندن هست. مهم قابل خواندن بودن و بحث ان هست و نه کیفیت کاغذ و اسکن. اگر میشه دوستان عزیز بحث را به حاشیه نکشند. 

11 people like this