Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

Sign in to follow this  
Followers 0

شایعات همچنان به دنبال شهید کریمایی

چند روز قبل در فضای مجازی میگشتم که با مطلب جالبی روبرو شدم و این شایعه بس خنده دار و البته کمی بی شرمانه در مورد پرواز پرحاشیه شهید کریمایی

اینبار متن شایعه که باز هم منبعش از سوی کسی که شایعه هایش در مورد ارتش زبانزد خاص عام هست و این کسی نیست جز سعید مدرسی

خبر خوب

شهید کریمایی زنده است ایشون قبل از سقوط در آب موفق به ایجکت شده انده و توسط ناو کشور های عربی حاضر در خلیج فارس به اسارت گرفته شده است

حالا جالبیه قضیه اینجاست

من دیشب رفتم در فیسبوک ایشان زیر عکس نوشتم باز هم شایعه بی مدرک شاید باورنکنید تنها دلیل ایشان که آن را هم معلوم نیس از کجا ساخته اند به من فرمودند خواب همسر شهید!

من نمیدونم تا کی باید این شایعات پشت ارتش باشه؟

15 people like this

یه بنده خدایی میخواست بره سر زمین کشاورزیش برای برداشت سیب زمینی اما چون خیلی به این دستهای پشت پرده اعتقاد داشت و خیلی توی زندگیش از اونها استفاده میکرد بجای توجه به آب و هوا و پیش بینی های هواشناسی رفت استخاره گرفت که خوب هم اومد

کلی کارگرو کیسه و تراکتور و کامین برد سر زمین و شروع به کندن شدن که بارون خیلی شدیدی شروع شد تا جایی که همه ی وسایل توی گل موندن و کارگرا هم فرار کردن تا بیشتر از این خیس نشن

حکایت خواب دیدن و توهم زدن و .....  نتیجه ای مثل  توی گل گیر کردن این افراد در بیان دلیل کافی برای ادعاهاشونه

9 people like this

میشه در مورد سعید مدرسی بیشتر توضیح بدید؟ایشون با بهروز مدرسی نویسنده سایت oldpilot.ir نسبتی دارن؟

10 people like this

آقاي سعيد مدرسي كه پروفايل ايشان در فيس بوك با يك تصوير جعلي مي باشد كه متعلق به خودشان نيست ، بر خلاف آنچه كه اظهار مي دارند هيچ نسبتي با آقاي بهروز مدرسي نويسنده سايت old pilot ندارند

11 people like this

آقاي سعيد مدرسي كه پروفايل ايشان در فيس بوك با يك تصوير جعلي مي باشد كه متعلق به خودشان نيست ، بر خلاف آنچه كه اظهار مي دارند هيچ نسبتي با آقاي بهروز مدرسي نويسنده سايت old pilot ندارند

سعید مدرسی کدام پیج رو در ف ی س ب  و ق مدیریت می کند؟

9 people like this

پیج شخصی خودشونه! و پر از شایعه که خیلی آدم نامطلع و زود باور براش نوشابه باز میکنن

9 people like this