Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

Sign in to follow this  
Followers 0

جمع دوستانه پیشکسوتان هوانیروز

جمع دوستانه پیشکسوتان هوانیروز ((باغی در فلاورجان اصفهان اردیبهشت 92 )):

( کش رفته شده از جناب عزیزی عزیز : HAPPY : )

skwc0cfizvoy5tlvet23.jpg

سرهنگ جوادی

5jlplmomivp4fb6zzk8z.jpg

سرهنگ حاج بهرام کاظمی ، سرهنگ حاج حسین وکیلی ، سرهنگ ناصر انهاری

pjqxz7nufuk5uae3ey6n.jpg

سرهنگ ملک زاده 

نفر ایستاده پشت سر جناب ملک زاده ، سرهنگ خلبان بازنشسته یوسفی نژاد هستند.

quinhsnnkwlolktcnfr.jpg

سرهنگ ملک زاده ، سرهنگ رحیم نواز ، سرهنگ تابیدی فر

kiboglu4dkc77nq8pj7k.jpg

20 people like this

با سلام. و تشکر از عکسهای زیبایتان.

همه اصفهانی هستند ؟ یا پس از بازنشستگی در همانجا مانده اند ؟

16 people like this

والا به خدا بنده بی تقصیرم  همش تقصیر این عزیزی بود  : HAPPY : 

آقا اجازه ما گول خوردیم  : CRYING :  بخدا ما نمی دونیم اینا کجا رفتن  : HAPPY :  پیش ما نیستن

15 people like this

حسودیم شد و بعد جو گیر شدم و جهت خالی نبودن عریضه دو سه تا عکس از جمع بر و بچ تیم خودمون که بعضا دور هم جمع می شویم و غصه قصه های گذشته رو همراه جوجه کباب و نوشابه میزنیم به بدن بلکم تا زنده ایم قدر یکدیگر را بدونیم و دوستان رو فراموش نکنیم و تو این آخرین عاقبتمون تنها نمونیم و همدلی باشیم برای دردهای مشترک از روزگار نا مناسب و مردم ناسازگار تقدیمتون میکنم IMG-0167_45fa9.jpg

فقط میخوام بگم من با کم آدمهایی نمی پرم 

ایستاده از راست : عباس نوفل استاد خلبان شنوک و فرمانده یکی از گردان های شنوک - ناظوری . خلبان ازمایشی و فرمانده گردان هجومی پشتیبانی در زمان جنگ - مسیبی خلبان ازمایشی و از قهرمانان زمان جنگ - محمود بابایی استاد خلبان کبری و فرمانده پایگاه و دیگه همه میشناسنش رودست نداشت  - اردشیر خان کریم زاده استاد خلبان 214 و از قهرمانان زمان جنگ - علی زعفرانی خلبان آزمایشی 214 و قهرمان پاوه - نفرات نشسته . از راست . حاج رحیمیان خلبان ازمایشی 214 و از قهرمانان هشت سال جنگ - حسین عباسی . استاد خلبان 214 و دیگه نیاز به معرفی ندارد چون نمیدونم چی بگم - فرهاد فریدونی استاد خلبان 214 و از قهرمانان هشت سال جنگ - ابراهیم کبیری نِِِِژاد . استاد خلبان 214 و از قهرمانان زمان جنگ و حقیر سرتا پا تقصیر هم پشت دوربینم و بهتر که قیافه نحس من رو نمی بینید . خدائیش میبینید با کیا دمخورم .  وقتی روزهای جنگ رو بخاطر میارم ثانیه به ثانیه زحمات اینها میاد جلو چشمم اما افسوس و صد افسوس . قدر زر زرگر شناسد قدر گوهر گوهری  

Picture-010_5cd71.jpg

r3_29af8.jpg

25 people like this

جناب سرهنگ هر وقت این عکس ها رو میبینم تمام تن و بدنم میلرزه....میگم نکنه ما غافل شدیم و بدهکار شماها باشیم....بعضی وقت ها به چهره پدر و مادرم که دقت میکنم ناخوآگاه ته دلم خالی میشه...بالاخره گرد پیری بر چهره زیباشون نشسته....فقط از روزی میترسم که نباشن....
استاد به خدا خیلی ارادتمندیم و بدهکار....به اندازه پدر و مادرم شما رو دوست دارم....و امیدوارم طول عمر  همراه با سلامتی داشته باشید و همیشه سایه پر مهرتون روی سر خانواده محترمتون باشه...

16 people like this

اسماعیل جان خداوند پدر و مادر جنابعالی رو برات نگهداره و بهشون تبریک میگم که فرزند قدر شناسی مثل جنابعالی بار آورده اند . همین قدر شناسی برای اونها کافیه و چیزی بجز این نمیخواهند . بهر حال انسان ها متولد می شوند و بعد هم پیر می شوند و باید راهی شوند و این روند طبیعی نوع بشر در روی کره خاکی است و تنها چیزی که باقی می ماند خوبی ها و بدی هاست که خاطرات رو می سازند و چه بهتر که انسان از خود خاطرات خوب بر جای بگذارد . خدمات ما هم حکم وظیفه رو داشته است و دینی بوده که بایستی ادا می کردیم همچنانکه میلیون ها ایرانی در طی هفت هزار سال خونشان و جوانیشان و عمرشان را در این راه گذاشته اند و اگر بعضی مواقع درد و دلی می شود بجهت قدر ناشناسی جامعه در قبال فرا وظیفه ای عمل کردن ارتشی هاست و تبعیضی است که قائل می شوند . بهر حال بنده از خداوند مهربانیها بهترین هایی را که دوست داری برای پدر و مادر گرامیت و خودت خواهانم و مطمئن باش قدر شناسی یکی از خصلت های بشر دوستانه است که فقط از انسان های پاک سرشت و پاک نیت سر می زند که برخواسته از روح بلند فرد است  

19 people like this

به به . دستت درد نکنه مهندس عزیز . در جواب سوال دوست خوبم جناب لطافتی عزیز باید عرض کنم همگی اصفهان ساکن شدند و بعد از بازنشستگی هم همان جا باقی ماندن . از سرهنگ ملایری عزیز هم متشکرم بابت عکس های زیباشون .

16 people like this

عکسها بیانگر شب وروزهایی است که برای حفظ این آب و خاک ناخوابی و زحمت کشیدن .سالم و زنده باشن انشاا...

13 people like this

این عکسها یعنی تاریخ پر افتخار هوانیروز

12 people like this

اگر دقت کرده باشید هیچکدام از این اساتید بزرگوار که تعدادی از ایشان را بطور کامل می شناسم بعد از سالیانی چند هنوز عینک طبی به چشم ندارند ولی خلبانی داریم که با 10 سال خدمت وقتی بهش میگی ITT(INTER TURBIN TEMPERATUREرو بخون پیشونیش رو می چسبونه به INSTRUMENT PANELو کلا جلوشو بی خیال میشه !!!!  : SHOUT :

خدا همه این عزیزان رو حفظ کنه 

14 people like this

image-1ff58f9dc9ab48cc7066d6c49347e03048

معرفی میکنم

نفرات ایستاده جلو از سمت چپ 

1- نمیدونم

2- نمیدونم

3- نمیدونم

4- نمیدونم

5- نمیدونم

6- نمیدونم

7- جناب سرهنگ علی ملایری  : LUST :  : CRAZY :