Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

آلبوم تصاوير خلبانان ميگ

54 posts in this topic

GEN MAJID ALIDADI

18776572108457416266.jpg

62890092145513354954.jpg

80995148329840370686.jpg

25 people like this

شهيد سرهنگ خلبان آرش شاه محمدی كه در يك گشت هوايي در اطراف ورامين از صفحه رادار محو شد .

40233879264674287589.jpg

ناشناس

43815070141972972908.jpg

94008658323942338610.jpg

20 people like this

10636133-360293950800408-438662657899260

13 people like this

10636133-360293950800408-438662657899260

عجب عکسی....

نتونستم در برابر این عکس و دلاورانی که در ان هستند سکوت کنم

علی الخصوص نفر چهارم نشسته از راست و فرمانده سابق و مقتدر پایگاه چهارم امیر سرتیپ دوم خلبان نادر یعقوبی که یکی از تاپ ترین خلبانان میگ بودند

البته در عکس برخی از خلبانان هم هستند که با توجه به فعل و انفعالات خرید میگ و آموزش خلبانان از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به نهاجا منتقل شدند از جمله نفر دوم ایستاده از راست جناب سرهنگ  خلبان مستجابی که از قضا جانشین امیر یعقوبی در پایگاه چهارم بودند و در سمت جانشینی پایگاه یکم شهید لشگری بازنشسته شدند

نفر دوم نشسته از چپ که جوان ترین فرد در این عکس هستند هم یکی از بهترین خلبانان حال حاضر نیرو هستند که در زمانی نه چندان دور ضربه شست جانانه ای به متجاوزان به حریم هوایی کشورمان نشان دادند

25 people like this

عجب عکسی....

نتونستم در برابر این عکس و دلاورانی که در ان هستند سکوت کنم

علی الخصوص نفر چهارم نشسته از راست و فرمانده سابق و مقتدر پایگاه چهارم امیر سرتیپ دوم خلبان نادر یعقوبی که یکی از تاپ ترین خلبانان میگ بودند

البته در عکس برخی از خلبانان هم هستند که با توجه به فعل و انفعالات خرید میگ و آموزش خلبانان از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به نهاجا منتقل شدند از جمله نفر دوم ایستاده از راست جناب سرهنگ مستجابی که از قضا جانشین امیر یعقوبی در پایگاه چهارم بودند

نفر دوم نشسته از چپ که جوان ترین فرد در این عکس هستند هم یکی از بهترین خلبانان حال حاضر نیرو هستند که در زمانی نه چندان دور ضربه شست جانانه ای به متجاوزان به حریم هوایی کشورمان نشان دادند

گفتید دلمون آب شد

توضیح بیشتر هم که : TEARS : نمیدید

15 people like this

گفتید دلمون آب شد

توضیح بیشتر هم که : TEARS : نمیدید

ناراحت نباشید داستان اکشنی رو از دست ندادید فقط یه بدرقه جانانه ونشون دادن راه خروج بوده :1 (8):

18 people like this

نفر سوم ايستاده از راست هم تيمسار خلبان شير افكن همتي فرمانده سابق پايگاه يكم شكاري و از دلاور مردان و خلبانان با هيبت و دوست داشتني اف ٥ هستند كه در حال حاضر دوران بازنشستگي را مي گذرانند .
نفر اول نشسته از راست هم جناب سرهنگ رضا ... مي باشند كه فكر مي كنم الان فرمانده گردان ميراژ چابهار مي باشند ( ايشان علي رغم سنشان تا به حال با سه هواپيماي اف ٥ ، ميگ ٢٩ و ميراژ اف ١ پريده اند )

21 people like this

ناراحت نباشید داستان اکشنی رو از دست ندادید فقط یه بدرقه جانانه ونشون دادن راه خروج بوده :1 (8):

جناب تایگر،

غیبتتان در چند هفتۀ گذشته کاملاً محسوس بود.  خوشحالم که شما را مجدداً می بینم.

و اما در مورد داستان اکشنی که از دست ندایم و فقط "یک بدرقۀ جانانه و نشون دادن را خروج بوده" را می توانید توضیح بدید؟ 1%20%288%29.png

16 people like this

جناب تایگر خوشحالم که دوباره برگشتید

16 people like this

جناب تایگر،

و اما در مورد داستان اکشنی که از دست ندایم و فقط "یک بدرقۀ جانانه و نشون دادن را خروج بوده" را می توانید توضیح بدید؟ 1%20(8).png

شاید منظور ایشان برخورد های نیروی هوایی ما با ترکیه در زمان رزمایش بین المللی Anatolian Eagle چند ماه قبل بوده. مطمئنا ایشان بهتر میدانند و میتوانند توضیح را اگر صلاح میبینند بدهند.

15 people like this

جناب تایگر،

و اما در مورد داستان اکشنی که از دست ندایم و فقط "یک بدرقۀ جانانه و نشون دادن را خروج بوده" را می توانید توضیح بدید؟ 1%20%288%29.png

شما لطف دارید و بزرگوارید دوست عزیز

حقیقتا خودم هم خیلی دوست دارم چرا که ذکر این قبیل حوادث هم برای نویسنده و هم خواننده غرور افرین هست

اما به طور کلی این موارد وقتی مشمول گذر زمان بشن بازگو کردن با جزئیات ان ها خیلی راحت تر میشه پس اگر اجازه بدید به وقت مناسبش اصل این موضوع روبیان میکنم

19 people like this

شما لطف دارید و بزرگوارید دوست عزیز

حقیقتا خودم هم خیلی دوست دارم چرا که ذکر این قبیل حوادث هم برای نویسنده و هم خواننده غرور افرین هست

اما به طور کلی این موارد وقتی مشمول گذر زمان بشن بازگو کردن با جزئیات ان ها خیلی راحت تر میشه پس اگر اجازه بدید به وقت مناسبش اصل این موضوع روبیان میکنم

جناب تایگر عزیز،

انشاءالله که تا قبل از سال 1400 باشد.  : HAPPY :

14 people like this

سلام و  درود خدمت جناب تایگر عریز 

انشالله شما را در اسکادرانهای میگ 29 ببینیم 

18 people like this

لبا درود هدمت جناب تایگر عریز 

انشالله شما را در اسکادرانهای میپ 29 ببینیم 

انشاءالله ایشان را در اسکادرانهای اف-14 ببینیم آقا رضا خان رسکیو عزیز! :1 (2):

(کجاست این کاپیتان مهرداد)

19 people like this

من همینجا شخصا از مدیریت در خواست دارم تا امکانات ویرایش کردن ارسالهای آقا رضا رو به من اعطا بکنن

خداییش این مطالب ایشون رو اول باید به فارسی ترجمه بکنم و بعد دوباره از اول بشینم بخونم

آخه میپ 29 هم شد اسم پرنده آخه برادر من؟؟؟؟؟!!!!!!!!!1

یا لبا درود ایشون مثل سرعت گیرهای جاده  اول سلولهای مغز رو ریست میکنه  بعد باید دوباره ..... : PWNBURN : 

21 people like this