Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

ناگفته‌هايي از جنگ تحميلي عراق عليه ايران

22 posts in this topic

«چون بیشه خالی گشت از نعره شیر شغالان در آیند در آنجا دلیر »

با سلام به نظر بنده جنگ نباید به وقوع می پیوست جنگ یک بازی بود برای سرگرم کردن قدرتهای آنطرف آب که به وسیله عده ای نالایق آتش آن برافروخته شد . وبرای شروع لازم بود که ارتش متلاشی ویا دست کم بسیار بسیار ضعیف گردد.

3 people like this

در ۱ ساعت قبل، تلخک گفته است :

این نمونه ها را در لفافه عرض کردم حال اگر سند خواستید و مدیر محترم صلاح دانست در خصوص تک تک دلایل دوباره در خدمت هستم . سربلند باشید . ارادتمند : تلخک

نمیکننمون توی گونی ؟ 

2 people like this

در 9 ساعت قبل، kalafe2006 گفته است :

نمیکننمون توی گونی ؟ 

کلافۀ نازنین سلام

کردن و نکردن ما توی گونی رو نمیدونم . بهرحال یا میکنن یا نمیکنن بستگی به شانس ما داره . شما عزیز فکر میکنی صحبت کردن در خصوص دلایل و فاکتورهایی که سبب شعله ور شدن جنگی به وسعت هشت سال و کشته و زخمی شدن صدها هزار و مهمتر از همه ویرانی دو کشور شده جرمش سنگین تره یا اختلاس های چند هزار میلیاردی یا چپاول ثروت و سرمایه های کشور توسط بعضی حرامزاده هایی که مردم به اشتباه اونا رو آقازاده می نامند ؟ بهرحال استادم بنده مطیع فرمان مدیریت هستم . ارادتمند : تلخک

5 people like this

من بدبخت میکنن توی گونی : SHOUT :

ولی چه کنیم که برچسب شیعه علی بودن به خودمون زدیم 

مرگ با عزت بهتر از زندگی با ذلت. یا علی 

برو تا بریم 

5 people like this

در در 3/9/2018 در 10:58 AM، kalafe2006 گفته است :

من بدبخت میکنن توی گونی : SHOUT :

ولی چه کنیم که برچسب شیعه علی بودن به خودمون زدیم 

مرگ با عزت بهتر از زندگی با ذلت. یا علی 

برو تا بریم 

استاد و مدیریت گرامی با درود

از آنجا که با توجه به ایام پایانی سال اساتید و دوستان درگیر مهیا کردن سوروساط نوروزشان هستند اجازه دهید ورود حقیر و جنابعالی به گونی را تا بعد از تعطیلات عید به تأخیر بیاندازیم . بحث مورد اشاره میباید با فراغ بال و بدون استرس های کاذب آخر سال مطرح شود . پسندیده اینکه فعلا به فکر پذیرایی از مهمانها و یا کشیدن نقشه برای خراب شدن بر سر اقوام و دوستان باشیم .

راستی جناب کلافه جنابعالی برای ایام نوروز برنامۀ سفر دارید یا اینکه در شهر ادب و شعر و سخن می مانید ؟ قصدم فضولی نیست فقط میخواهم گزینه های روی میز بیشتر باشد . ارادتمند : تلخک

4 people like this

جناب تلخك عزيز درود

همچين از گوني حرف ميزنيد كه آدم ياد جشن پتو دوران آموزشي ميفته ... آقا جان زبان سرخ سر سبز بر باد نده بهتره ...في الحال بيخيال شيد دوست عزيز بنده تازه افتخار آشنايي با شما رو پيدا كردم اجازه بديد حالا حالا ها از محضر حضرتعالي كسب فيض كنم

3 people like this

در در 3/10/2018 در 3:14 PM، تلخک گفته است :

راستی جناب کلافه جنابعالی برای ایام نوروز برنامۀ سفر دارید یا اینکه در شهر ادب و شعر و سخن می مانید ؟

درود و عرض ادب استاد 

در دیار عاشقان در خدمتتون هستیم. بنا به دلایلی تا انتهای تابستان سال اینده امکان مسافرت قطعا وجود ندارد. در زمان مقتضی دلیل این کار ارسال خواهد شد

1 person likes this