Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

گالری تصاویر نیروی زمینی

278 posts in this topic

مرگ بر من که برای ارتش سینه سپر میکردم و می کنم

مرگ برمن

مرگ بر من

سلام استاد نازنین شما خود را ملامت نکنید شما و امثال شما که خدای ناکرده مقصر نیستید . مقصر آنهایی هستند که پشت میز ریاست هستند و فقط بلدند شعار بدهند نه شما اساتید عزیز که برای دفاع از این آب و خاک سینه سپر کردید . جای شما در قلب ملت جای دارد شک نکنید . هرچند در این میان با بی مهری هایی از مسئولین بی لیاقت مواجه می شوید.

4

در در 2/24/2019 در 10:25 PM، حسنعلی ابراهیمی سعید گفته است :

مرگ بر من که برای ارتش سینه سپر میکردم و می کنم

مرگ برمن

مرگ بر من

من این پستتون رو لایک نمیکنم چون لابک کردنش به معنی تایید حرف شماست

مگر شما جزو اونهایی نیستید که قران در موردشون گفته : من المومنین رجال صدقو ماعاهدوالله  فمنهم نهبه.......

شما که سخت ترین بخش ماجرا رو انجام دادید نباید این چیزا اذیتتون بکنه

کدوم یک از این بیشعورها میتونن یک هفته توی چله تابستان توی مناطق جنوبی بدون سایه بان و کولر با دهن روزه زیر اتش و تیر سر کنن ؟؟؟؟  مثل این بیشعورها رو منم توی محل کارم زیاد میبینم اما شاید امتحانی هست که در اینده جزای اون رو دریافت میکنم

شما هم نباید از وزوز چندتا خرمگس به دل بگیرید

4

مرگ بر آنان که از صدقه حضور دلاوران هشت سال جنگ نابرابر به پلشتی نان میخورند . مرگ بر نکبت ها و نکبت زادهای بی اصل و بوته . مرگ بر سیاستمدار و مسئولی که از فردای پایان جنگ وجود نحس خودش را در آغوش عراق و عربها انداخت . مرگ بر مسئولینی که در بزنگاههای حساس به دنبال سوراخ موش هستند .

جاوید یاد و نامت . گرامی حماسه های بی بدیلت . سرت را بالا بگیر دلاور . تو سند رسوایی خیلی ها هستی . سینه سپر کن که سینه ات صندوقچۀ اسرار زیادی از بزدلی های خیلی از مقدس نماهای خدانشناس است . تو رسوا کنندۀ نمک خورهایی هستی که نمک حضورت را در دفاع از میهن خوردند و نمکدان حق شناسی را بیشرمانه شکستند . ننگ بر آنان باد .

جناب ابراهیمی سعید ، چنین ناامیدی از یک دلاور ارتش مابقی یاران را متأثر میکند . درک میکنم شما را . در حدی هم نیستم تا به بزرگی چون شما توصیه کنم . ولی بعنوان شاگردی که در محضر استاد درس پس میدهد میگویم چنان نماند و چنین هم نخواهد ماند . بیرون آمدن خورشید حقیقت از پس ابرهای سیاه خودکامگی و ناجوانمردی بسیار نزدیک است . دل قوی دار .

5

خدا جای حق نشسته . شک نکنید که شما عزیزان در قلب ماها جای دارید و ما و نسل های بعد از ما مدیون ایثارگریهای شما عزیزان بوده و خواهیم بود . بنده نیز قبول دارم که در این میان عده ای به خصوص از مسئولین بی لیاقت سنگ اندازی می کنند . اما از مسئولین بی لیاقت چیزی جز نامردی و بی لیاقتی می توان انتظار داشت ؟ اصلاً اگر چنین مسئولینی از روی عدالت رفتار می کردند جای تعجب داشت.

4

در در 2/28/2019 در 11:13 PM، تلخک گفته است :

مرگ بر آنان که از صدقه حضور دلاوران هشت سال جنگ نابرابر به پلشتی نان میخورند . مرگ بر نکبت ها و نکبت زادهای بی اصل و بوته . مرگ بر سیاستمدار و مسئولی که از فردای پایان جنگ وجود نحس خودش را در آغوش عراق و عربها انداخت . مرگ بر مسئولینی که در بزنگاههای حساس به دنبال سوراخ موش هستند .

جاوید یاد و نامت . گرامی حماسه های بی بدیلت . سرت را بالا بگیر دلاور . تو سند رسوایی خیلی ها هستی . سینه سپر کن که سینه ات صندوقچۀ اسرار زیادی از بزدلی های خیلی از مقدس نماهای خدانشناس است . تو رسوا کنندۀ نمک خورهایی هستی که نمک حضورت را در دفاع از میهن خوردند و نمکدان حق شناسی را بیشرمانه شکستند . ننگ بر آنان باد .

جناب ابراهیمی سعید ، چنین ناامیدی از یک دلاور ارتش مابقی یاران را متأثر میکند . درک میکنم شما را . در حدی هم نیستم تا به بزرگی چون شما توصیه کنم . ولی بعنوان شاگردی که در محضر استاد درس پس میدهد میگویم چنان نماند و چنین هم نخواهد ماند . بیرون آمدن خورشید حقیقت از پس ابرهای سیاه خودکامگی و ناجوانمردی بسیار نزدیک است . دل قوی دار .

سلام

ممنونم از همه عزیزان

عرض شود روز سه شنبه هفته گذشته داشتم می رفتم اهوار

چهلم باجاناق بزرگم بود

در میسر قیدار به همدان بودم همراهم زنگ زده و عزیزی از پشت گوشی خود را سرهنگ بازرسی نیروی زمینی معرفی کرد و نامش را هم گفت

چون مشغول رانندگی بودم نتوانستم نامشان را بخاطر بسپارم

فرمود نامه شکایت شما در خصوص تانگ سوسنگرد به عرض فرماندهی محترم ارتش رسید دستور اگید دادند تانگ باید احیا شود و شماره همراهی را به من دادند و من با تکرارش ، همسرم را مجاب کردم یاد  داشت کنه و دوباره برای اون بزرگوار خواندم که تایید کردند

به ایشان گفتم در مسیر اهوازم و بعداز برگشتن موارد خواسته شده را تقدیم خواهم کرد از من دو قطعه عکس یکی با آخرین درجه بازنشستگی و دیگری با لباس شخصی و جدید

بعداز برگشتن موارد خواسته شده را ارسال و صاحب همان شماره نوشت شما اشتباهی مطلب می فرستی و در جوابم نوشت من عضو سازمان ارتش نیستم

دیکه تمام شد

مرا سر کار گذاشتند نمی دانند بلدم چکار کنم

ارادت

3

توی این مملکت واقعا چه خبره ؟

1

در 5 ساعت قبل، kalafe2006 گفته است :

توی این مملکت واقعا چه خبره ؟

همچین میگید چه خبره هرکی ندونه فکر میکنه هر روز در کشور یک اتفاق مهم رخ میده . همه چی آرومه . فقط یک سئوال اساسی است که باید پرسیده شود و آن اینکه :

آیا گاوها مسئول شده اند یا مسئولین گاو هستند .

3

آیا گاوها مسئول شده اند یا مسئولین گاو هستند .

گاو هم حتی پیش مسئولین دارای ارزش والایی است حیف اسم گاو که روی برخی مسئولین گذاشته شود.

2