Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

تبریک روز ارتش

64 posts in this topic

29 فروردین یاداور مردانیست که مردانه ایستادگی کردند تا ملت در برابر متجاوزین سر خم نکنند

این روز رو به تمام سربازان و امیران ارتش ایران تبریک عرض میکنم و ارزوی سلامتی و سربلندی برای همه شون دارم

----------------------------------------------------

ما عموما چیزهایی که سالم هستند یا درست کار میکنن رو نمیبینیم یا اصلا بهشون توجه نداریم 

درست مثل قلب و مغزمون درست مثل سلامتی و امنیت مون درست مثل 30 سال تمایل به تجاوز دشمنان و عدم تجاوز به مرزها مون 

و این یعنی ارتش کارش رو به خوبی و درست انجام داده 

دست مریزاد و خدا قوت

3 people like this

در 1 ساعت قبل، Crounus2000 گفته است :

29 فروردین یاداور مردانیست که مردانه ایستادگی کردند تا ملت در برابر متجاوزین سر خم نکنند

این روز رو به تمام سربازان و امیران ارتش ایران تبریک عرض میکنم و ارزوی سلامتی و سربلندی برای همه شون دارم

----------------------------------------------------

ما عموما چیزهایی که سالم هستند یا درست کار میکنن رو نمیبینیم یا اصلا بهشون توجه نداریم 

درست مثل قلب و مغزمون درست مثل سلامتی و امنیت مون درست مثل 30 سال تمایل به تجاوز دشمنان و عدم تجاوز به مرزها مون 

و این یعنی ارتش کارش رو به خوبی و درست انجام داده 

دست مریزاد و خدا قوت

سلام استاد
ممنونم که مرا یاد کردید
فقط با یک تصویر جوابتان را تقدیم میکنم

438820849-284800.jpg

3 people like this

ارتش در کلام امام راحل(ره)

 ارتش اساس يك مملكت است، حافظ يك مملكت است و اگر ارتش، اسلامي و فكرش اسلامي بشود، مملكت را به كمال مطلوب مي رساند.
 اگر سلسله مراتب حفظ نشود ارتش رو به ضعف مي رود، و اگر _ خداي نخواسته _ ارتش ما رو به ضعف برود كشور ضعيف خواهد شد.
 اگر ارتش اصلاح بشود استقلال كشور حفظ مي شود، و اگر _ خداي نخواسته _ در ارتش يك فسادي باشد استقلال كشور به خطر مي افتد.
 ملت و ارتش از هم جدايي ندارند.
 ارتش ما از ماست و ما از ارتش.
 ارتش ما ضامن استقلال كشور ماست.
 ارتش ما پشتوانه ملت ماست.
 همان طوري كه ملت بدون ارتش نمي تواند ادامه زندگي بدهد، ارتش هم بدون ملت نمي تواند ادامه زندگي بدهد.
 افتخار و آفرين بر ارتشي كه در اوج تصميم جاودانه خود، حصار تعبّد طاغوت را شكست.

ارتش در بیانات فرماندهی معظم کل قوا(مد ظله العالی)

 ارتش امروز، يك ارتش منظم، محكم، منضبط و با تجهيزات عالى است.
 ارتش، يك سرمايه و ذخيره و اندوخته براى اين ملت است.
 اعتقاد و ايمان قلبى نقش بسيار سازنده ‏اى در تقويت ارتش دارد.
 امروز ارتش در چشم مردم، عزيز است.
 بحمداللَّه امروز ارتش ما، يك ارتش متدين است.
 به فضل پروردگار، ارتش جمهورى اسلامى ايران - همان‏طورى كه امام بزرگوار مى‏خواستند و آرزو مى‏كردند و بارها بر زبان آورده بودند - يك ارتش مردمى و خدايى است.
 حضرت امام قلباً براى ارتش احترام قائل بودند.
 واقعيتها به ما ثابت مى‏كنند كه ارتش جمهورى اسلامى ايران در ميان ارتشهاى همگن خود در هر نقطه‏ى عالم يك ارتش ممتاز است.
 روز ارتش، همه‌ساله برای نیروهای مسلّح، بلکه برای ملت ایران و بخصوص برای ارتش سرافراز جمهوری اسلامی، روز جشن و شادمانی است
 ارتش مسیر خوبی را طی کرده است
 امروز در ارتش ما، انسانهای خوب، انسانهای صادق و انسانهایی که بی سروصدا برای خدا کار میکنند،
 خصوصیت ارتش این است که مراقب دشمن است.
 ما امروز که به ارتش نگاه می‌کنیم، می‌بینیم سهم وافری از دین واخلاق، روابط، عملکرد، ایمان دینی احترام به مبانی اخلاقی را برده، در خود به‌وجود آورده و براساس آن کار و تلاش کرده است
 ارتش باید توان مادی و معنوی خود را روزبه‌روز افزایش بدهد. مهم تر از توان مادی، معنویت است. روحیه و ایمان، عشق به مسئولیت و تلاش جانفشانانه و فداکارانه در این راه.
 ارتش جمهوری اسلامی ایران آنچه را که امروز دارد باید قدر بداند و به‌نظر من از همه چیز برتر و بیش از همه، جایگاه و پایگاه مردمی ارتش است.
 ارتش باید آماده باشد تا با شهامت، فداکاری و شهادت‌طلبی هرگونه خطر و تهدیدی را با قدرت هرچه تمام‌تر دفع کند.
 ارتش جمهوری اسلامی ایران با برخورداری از ویژگی‌های سازمانی و نیز به‌دست آوردن دستاوردهای سال‌های طولانی دفاع مقدس از زمینه ممتازی برای فعالیت‌های عقیدتی سیاسی برخوردار است. لازم است که این امکانات به نیکوترین وجهی شناخته و از آن بهره‌گیری شود.
 ارتش جمهوری اسلامی تنها ارتشی در دنیاست که در خدمت مردم و منافع ملی است
حبیب اله محمدی
http://abnews.ir
2 people like this

به نام خدا
روز ارتش : پس از پیروزی انقلاب، در شرایطی که دشمنان کمین کرده انقلاب و به تبعیت از آنان دوستان نا آگاه، نغمه شوم و خطرناک انحلال ارتش را سرداده بودند و ارتش در حساسترین شرایط حیات خود قرار گرفته بود، امام خمینی (ره) به عنوان بزرگترین حامی ارتش پای در میدان نهاد و نقشه شوم دشمنان انقلاب را نقش بر آب نمود و طی پیامی، با قاطعیت هرچه تمامتر، ضرورت حفظ ارتش را اعلام و درجهت انسجام، یکپارچگی و وحدت ارتش، فرمان تاریخی و مهمی را صادر فرمودند و روز ۲۹ فروردین را روز ارتش نامگذاری کردند.

rouz-artesh-5.jpg

روز ارتش ، ارتشی که سال هاست دست در دستِ آزادی به پیش می رود و از خنکای تلاشش ، نسیم عدالت همواره بر پرچم وطن می وزد ، مبارک باد

rouz-artesh-1.jpg

عکس پروفایل روز ارتش

rouz-artesh-8.jpg

چونان کوه البرز پیمان من
چو دریای توفنده ایمان من
منم ارتشی ، تحت فرمان آقا
تمام جهان تحت فرمان من
روز ارتش مبارک باد . . .

rouz-artesh-4.jpg

متن تبریک روز ارتش

rouz-artesh-11.jpg

روز ارتش ، ارتشی که تنها چراغِ روشنِ شب هایِ مسکوت و تاریک جنگ و جنون بود ، مبارک باد . . .

rouz-artesh-2.jpg

برادر ارتشى !

تو، خورشید روزهاى خاکسترى دفاع بودى و پرنده جانت ، شکستن قفس هاى وابستگى را به ما آموخت . آمدى تا کوچه هاى وارستگى و اقتدار را عابر باشیم و عشق به وطن ، راز همیشه بودنمان باشد .
روز ارتـش مبارک باد .

rouz-artesh-3.jpg

اس ام اس تبریک روز ارتـش

rouz-artesh-6.jpg

ارتشى ! اهتمامت را در سنگرهاى دفاع و امنیت پاس مى داریم و استوارى گام هایت را در صیانت از هستى وطن ، آرزومندیم ؛ روزت مبارک !

rouz-artesh-10.jpg

روز ارتـش ، ارتشی که با روحِ مقاومت آمیخته و با هیاهو و تکاپو عجین است ، مبارک باد .

rouz-artesh-7.jpg

روز ارتـش جمهوری اسلامی ۲۹ فروردین

rouz-artesh-9.jpg

مبارک باد طلوع آفتاب ایستادگى ات که مادران سرزمینت را این چنین بر درگاه افتخار ، به هلهله واداشته اى !
روز ارتـش مبارک باد .

rouz-artesh-12.jpg

۲۹ فروردین روز ارتـش

rouz-artesh-14.jpg

روز ارتـش ، ارتشی که زخمِ دیرسالِ وطن را مرهمی دوباره نهاد و خاکِ مسمومِ سرزمین را از غبار مینِ ناامنی پاک کرد ، مبارک باد

rouz-artesh-13.jpg

5 people like this