Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

هوانیروز شهید وطن پور اصفهان بزرگترین مرکز آموزش خلبانی هوانیروز خاورمیانه

67 posts in this topic

خوب یه فالوده شیرازی براش بگیر : SLOBBER :

11 people like this

خوب یه فالوده شیرازی براش بگیر : SLOBBER :

بیاد ایران براش میگیرم آدم .......  : GRIMACE :

12 people like this

ای ول به جناب فونیکس

پس شاید بشه برای اولین بار خاطرات یک مربی آمریکایی در ایران رو نوشت. باید خاطرات و نظرات جالبی راجع به ایران داشته باشه

آقای شانک تاکنون هفت جلد کتاب داستان راجع به ایران نوشته. ایشان از کهنه سربازان نیروی زمینی ارتش امریکا و خلبان هوانیروز امریکا هستند و در جنگ کره و ویتنام شرکت داشتند.

کتاب جدیدی هم به نام Ruins توسط آقای Terrence Donoghue از اساتید شرکت بل امسال منتشر شده که دربرگیرنده خاطرات ایشان از زمان اقامت در ایران و اصفهان هست.

https://www.netgalley.com/catalog/show/id/62731

9 people like this

بیاد ایران براش میگیرم آدم .......  : GRIMACE :

مدیر منم میخوام...اگه نگیری میرم یه سایت دیگه!!! : SHOUT :

8 people like this

جناب سرهنگ

ای میل آقای شانک را هم برایتان گرفتم.

فکر میکنم و امیدوارم بزودی آقای شانک Weldon Shonk را هم بعنوان یک خواننده و کاربر جدید در انجمن انگلیسی داشته باشیم. پای تلفن نحوه sign up را برای آقای شانک توضیح دادم.

12 people like this

متاسفانه من نتوانستم از طریق فیس بوک با ایشان تماس برقرار کنم . لطفا ایمیل ایشان را بدهید تا از آن طریق با وی تماس بگیرم . با تشکر فراو.ان 

10 people like this

متاسفانه من نتوانستم از طریق فیس بوک با ایشان تماس برقرار کنم . لطفا ایمیل ایشان را بدهید تا از آن طریق با وی تماس بگیرم . با تشکر فراو.ان

امروز یک ساعتی پای تلفن با ایشان حرف زدم. گفتند از شما در فیسبوک پیغامی نگرفته اند

10 people like this

بنا بدلیلی نامعلوم قادر به ارسال پیغام خصوصی به شما نیستم. فکر کنم inbox شما پر شده؟!

11 people like this

باکس رو خالی کردم فونیکس جان مجددا لطف بفرمائید 

10 people like this

باکس رو خالی کردم فونیکس جان مجددا لطف بفرمائید

سرانجام موفق شدم برایتان پیغام بفرستم. ای میل ایشان را ضمیمه کرده ام.

11 people like this

فونیکس جان ممنون که باعث شدی با ایشان تماس بگیرم . خیلی خاطرات گذشته برام تداعی شد . براش ایمیل زدم و جوابم رو داد 

جواب ایشون 

What a surprise! Thank you for getting in touch. I guess it is Colonel Malayeri now, Congratulations and congratulations for surviving that long war you had with Iraq. I'm not surprised that you have survived flying this long, you and Ghoriashi were both excellent students and very good pilots.

Weldon Shonk
17 people like this

فونیکس جان ممنون که باعث شدی با ایشان تماس بگیرم . خیلی خاطرات گذشته برام تداعی شد . براش ایمیل زدم و جوابم رو داد

جواب ایشون

What a surprise! Thank you for getting in touch. I guess it is Colonel Malayeri now, Congratulations and congratulations for surviving that long war you had with Iraq. I'm not surprised that you have survived flying this long, you and Ghoriashi were both excellent students and very good pilots.

Weldon Shonk

خواهش میکنم جناب سرهنگ... از اینکه سبب سر انجام رسیدن این دوستی مجدد شدم خوشحالم.
16 people like this

چقدر خوشحال کننده است ارتباط دو دوست قدیمی پس از سالها بی خبری

این عکس از نمایشگاه پایگاه چهارم اصفهان تقدیم به جناب سرهنگ 

chinook1_3b3c5.jpg
14 people like this

خیلی جالب بود...دوستان زمینه ای فراهم کنند از حضور این بنده خدا بیشتر تو این سایت فیض ببریم..

دم همتون گرم

9 people like this

فونیکس جان ممنونم . دو بار جواب ایمیلم رو داد . بنده خدا خیلی خوشحال شد . فکر کنم بالای هشتاد سالش باشه . برام نوشت که اسم من و قریشی رو که شاگردش بودیم تو یکی از کتابهاش آورده . یه زنگ هم به قریشی زدم اونهم تعجب کرد و خوشحال شد . شانک از نظر هیکل خیلی درشت بود و قریشی بهش میگفت مستر شنوک . همیشه وقتی من و قریشی میخواستیم بیائیم تو هاور کج میومدیم بالا و شانک هم بهمون غر میزد . بهش میگفتیم بابا تو اینقدر گونده هستی که یکطرف سنگینی میکنه . نهایتا یاد گرفتیم قبل از اینکه اسکیدها از زمین جدا بشه سایکلیک رو کمی بدهیم بطرف راست تا هلی کوپتر میزون بیاد بالا و نمره بهمون کم نده . شانک با خانواده اش خیلی شبیه ما ایرانیان بود خونگرم و خوب مخصوصا خانمش . شانک خیلی مخش کار میکرد و فنی بود . تو خونه کارهای فنی میکرد . معمولا اونموقع ها فنی ها خیلی پیچ و مهره روی زمین جا می گذاشتنند و شانک همیشه سرش پایین بود و تا یه پیچی مهره ای میدید اون رو برمیداشت و مینداخت تو کیسه هلمتش . آقا ما هم یاد گرفتیم و عادت کردیم و این کار رو من سی سال انجام میدادم و الانم تا یه پیچی روی زمین میبینم برش میدارم . هزاران پیچ و مهره الان دارم و ازشون استفاده میکنم و یا به اطرافیانم میدم . براش ایمیل زدم که یادته پیچ و مهره جمع میکردی . جواب داد هنوز هم جمع میکنه و ازشون استفاده میکنه . من خیلی از شانک خوشم میومد . استاد بی نظیری بود . خوش اخلاق و صبور . بهر حال تاریخ زندگی پروازی ما رو اون شروع به نوشتنش کرد . از شما هم ممنون هستم که ایشون رو پیدا کردی . خیلی خاطره ها از انبار هارد دائم اومد تو انبار هارد موقت و منهم اونها رو سیو کردم تا یه مروری روشن بکنم . آخه ما پیر و پاتال های اکسپایر شده و زیر خاکی حال رو نداریم چون دیگه حوصله ای نمونده و اینده هم نداریم چون ممکنه هر ان و دقیقه قبض رو بگیریم و بریم خدمت مش عزارئیل و لذا فقط با گذشته زنده ایم و هر وقت هم که بهم میرسیم نمیگیم حسن بریم سینما و یا بگیم تقی فردا کجایی بریم فلانجا و لذا تا بهم میرسیم میگیم یادته فکه . یادته فولاد اهواز . یادته کنجان چم . یادته شلمچه . بهر حال من به شوخی به همسرم گفتم اگه رفتم به رحمت خدا من رو عمودی خاک کنه . یه جای درخت یا تیر چراغ برق بکنه و عمودی من رو بندازه اون تو و دورم رو بتون بریزه . گفت چرا . عرض کردم من حال و حوصله جواب دادن به سوالات انکر و منکر ندارم بدم . اینقدر تو این دنیا جواب داده ام که دیگه نگو . وقتی انکر و منکر بیان اولا بتونه و بعد هم تعجب میکنند و خندشون میگیره و میگن این یارو رو ولش کنیم انگار از مخ مرخصه . بیخودی میریم سر کار و خلاصه میرن سراغ یه نفر دیگه . از شان رفتیم کجا بهر حا دستت درد نکنه ننه 

19 people like this