Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

نمایشگاه دفاع مقدس_شهریور94(اصفهان)

145 posts in this topic

با سلام

برای هفته دفاع مقدس در اصفهان یک غرفه با اختیار تام درخواست کردم و قولشم از ع.س گرفتم

که اگه خدا بخواد در مورد هوانیروز و نقشش در دفاع مقدس و معرفی شهدا و قهرمانان هوانیروز فعالیت داشته باشیم

از دوستان صمیمانه درخواست می کنم در صورت تمایل به همکاری با اینجانب از طریق پیام خصوصی آمادگی و زمینه علاقه خودشونو اعلام نمایند، تا با اونها تماس گرفته بشه و جلسات منظم هفتگی برای هماهنگی های بیشتر داشته باشیم.

و یا نقطه نظرات، پیشنهادات، انتقادات و هر آنچه که به ذهنشون می رسه در همین تاپیک مطرح کنند، تا غرفه موفق و درخور توجهی در نمایشگاه بشه و بتونیم در راستای اهداف عالیه انجمن گامی برداریم و گوشه ای از رشادت ها و دلاوری های قهرمانان هوانیروز را به مردم و بویژه نسل جوان که از مخاطبان اصلی این نمایشگاه هستند، بشناسونیم.

تا آخر شهریور چند ماهی فرصت هست که می شه روی ایده های مختلف کار کرد و مقدماتشو فراهم کرد تا با دست پر وارد معرکه کارزار بشیم.

تجربیات سال های گذشته می گه می تونیم در زمینه پخش کلیپ، نصب بنر تصاویر شهدا، فروش کتب مرتبط با ارتش (مثل خاطرات جناب وکیلی و ...) ، فروش ماکت هلکوپترهای هوانیروز (مخصوصاً ماکت های با کیفیت جناب صادقی البته با استتار و علائم هوانیروز)، عرضه سی دی حاوی اطلاعات مربوط به هوانیروز و تصاویر و کلیپ های مرتبط (که انجمن خودمون منبع خوبی در این زمینه بحساب میاد) ، نقل خاطره توسط پیشکسوتان هوانیروز (که تا امروز چند نفر از این عزیزان اعلام آمادگی داشته اند) ، حضور خانواده شهدای هوانیروز و نقل خاطره (که اینم هماهنگیش با خودم)، پرواز پهپادهای شبیه به پرنده های هوانیروز، عرضه سیمیلاتور پرواز که در اون وسایل پرنده هوانیروز هم طراحی شده باشه، نصب یکی از سیمیلاتورهای مرکز آموزش برای بازدید و استفاده عموم (که قطعاً مورد توجه جوونها قرار می گیره) ، به نمایش گذاشتن برخی تجهیزات فنی موجود در هوانیروز (در صورت امکان) و ...

پیشاپیش از حسن همکاری و توجهتون سپاسگزارم

24 people like this

درود و عرض ادب خدمت دوست عزیزم جناب AH-1J 

اگر احیانا غرفه اسم قرار هست که داشته باشه بد نیست که یک اسم زیبا براش انتخاب کنیم مثل سیمرغ مثلا 

برای بنرها هم که فرمودید بد نیست ایده هایی بدیم تا دوستان طراح انجمن زحمت تهیه اون رو بکشن که تا اون موقع هم اشکالات احتمالیشون بر طرف شده باشه 

هر هفته یا هفته ای دو روز حتما این پست رو بالا بیاریم تا به دست فراموشی سپرده نشه 

یک روز هم گریز بزنیم و همه دوستان انجمن در صورت امکان اونجا جمع بشوند (البته به جز من  : MUSIC :  ) 

فیلم و کلیپ هم تا جایی که امکان داشته باشه براتون ارسال میکنم 

کتاب که فرمودید رو چطور میتونید تهیه کنید اونجا بفروشید ؟ ضمن اینکه شاید خود جناب وکیلی هم بتونید بکشونید اونجا 

فعلا همینها در ذهن اشفته داشتم 

25 people like this

با سلام و عرض ارادت

جناب ah-1j  دمت گرم واقعا که سنگ تموم گذاشتی (یعنی خواهی گذاشت) برادر :helicopter: :helicopter:

18 people like this

با سلام و عرض ارادت

جناب ah-1j  دمت گرم واقعا که سنگ تموم گذاشتی (یعنی خواهی گذاشت) برادر :helicopter: :helicopter:

به به ، آشخور رسیدن به خیر  : MIAO :

17 people like this

درود و عرض ادب خدمت دوست عزیزم جناب AH-1J     درود بر شما مدیرجان

اگر احیانا غرفه اسم قرار هست که داشته باشه بد نیست که یک اسم زیبا براش انتخاب کنیم مثل سیمرغ مثلا        خیلی هم خوبه، البته غرفه ها اسم ندارند، اما ما می زاریم !    

برای بنرها هم که فرمودید بد نیست ایده هایی بدیم تا دوستان طراح انجمن زحمت تهیه اون رو بکشن که تا اون موقع هم اشکالات احتمالیشون بر طرف شده باشه  

هر هفته یا هفته ای دو روز حتما این پست رو بالا بیاریم تا به دست فراموشی سپرده نشه       فکر خوبیه، اگه بنده فراموش کردم خودتون زحمتشو بکشید    

یک روز هم گریز بزنیم و همه دوستان انجمن در صورت امکان اونجا جمع بشوند (البته به جز من  : MUSIC :  )        حالا که شما برای اومدن به اینجا مشکل شرعی داری!! ؛ لااقل یه تعارف می زدی ما بیایم اونجا کاکو !!    

فیلم و کلیپ هم تا جایی که امکان داشته باشه براتون ارسال میکنم   دست شما ندرده

کتاب که فرمودید رو چطور میتونید تهیه کنید اونجا بفروشید ؟      کتاب را از طریق هیات معارف جنگ هوانیروز و همچنین انتشارات آجا تهیه خواهم کرد، در این زمینه مشکلی وجود نداره    

ضمن اینکه شاید خود جناب وکیلی هم بتونید بکشونید اونجا   بله بسیاری از این پیشکسوتان نسبت بنده (و البته بیشتر نسبت به پدر بنده) لطف دارند و تا بحال هر بار که در این قبیل موارد ازشون تقاضای همکاری داشتم نه نگفته اند        

فعلا همینها در ذهن اشفته داشتم    ها قربون اون ذهن آشفتتون؛ ببین آگه آشفته نبود چی بود!

18 people like this

با سلام و عرض ارادت

برادر خودتی و ...       : ANGRY :   : FIRE :  : ANGER :  :1 (16):    :1 (14):    :policeman-smiley-emoticon-1: 

رسیدن بخیر دوست قدیمی  :1 (8):

چه خبر؟

خوش می گذره مهندس؟

بازگشت پیروزمندانتونو از ... به انجمن خودتون اونم توی این تاپیک به فال نیک می گیرم!  : NORMAL :

16 people like this

راستی هزینه های نمایشگاه چطور تامین میکنی ؟ 

اگر بروشور و سی دی تهیه بشه که بطور رایگان در اختیار مردم و بازدیدکنندگان قرار بگیره هم خوبه 

حالا توی سی دی و بروشور چی باشه بستگی به نظر شما و سایر دوستان خواب آلود انجمن داره 

گذاشتن یه بخش فرهنگی که هیجان و احیانا جایزه ای هم داشته باشه مثل مسابقه ورزشی یا همچین چیزی ، برای گرم تر شدن غرفه بدک به نظر نمیرسد 

البته من فکر میکنم باید به همه جنبه های هوانیروز پرداخته بشه، عمده اون به جنگ ، بخشی به جریانات کردستان ( فقط بخاطر فیلم چ) ، درگیری با گروهک ها و اشرار مرزهای شرقی و غربی ، کمک رسانی به آسیب دیدگان سیل و زلزله های گذشته ، آمبولانس هوایی و .... 

16 people like this

به به ، آشخور رسیدن به خیر  : MIAO :

سلام و عرض ارادت خیلی مخلصیم سلامت باشید انشاللله : OOO :

11 people like this

برادر خودتی و ...       : ANGRY :   : FIRE :  : ANGER :  :1 (16):    :1 (14):    :policeman-smiley-emoticon-1:

رسیدن بخیر دوست قدیمی  :1 (8):

چه خبر؟

خوش می گذره مهندس؟

بازگشت پیروزمندانتونو از ... به انجمن خودتون اونم توی این تاپیک به فال نیک می گیرم!  : NORMAL :

سلام استاد بله خوده خوده خودمم اصل جنس :) خدا روشکر امیدوارم که بتونم مثل گذشته ها اکتیو و در خدمت انجمن و شما بزرگواران باشم :)

11 people like this

اگر جناب ملایری هم حضور داشته باشند شاید بد نباشد.  ضمناً اگر امکان داشته باشد محل خوبی برای شناساندن رهروان است.

12 people like this

یک استند از مناسب ترین لوگو یا آرم انجمن هم در غرفه قرار داده بشه فکر کنم بد نباشه 

11 people like this

یک استند از مناسب ترین لوگو یا آرم انجمن هم در غرفه قرار داده بشه فکر کنم بد نباشه 

فکر میکنم باید دوستان ایده بدن تا عزیزان طراح انجمن دست به کار بشن

9 people like this

با سلام.

البته تا اون موقع وقت کافی داریم.

اگه بچه های انجمن هم بتونند اونجا حضور داشته باشند خیلی خوب میشه.

با هماهنگی ...

16 people like this

خیلی عالیه به نظر بنده می شه در روز برگزاری ، از تعدادی از خلبانان بازنشسته هوانیروز هم دعوت کرد که با حضورشون غرفه رو مزین کنند . جناب ملایری جناب رحیم نواز جناب وکیلی جناب ملک زاده وسایر دلاورانی که در اصفهان حضور دارند .

20 people like this

وای که چقدر این موضوع نمایشگاه هفته دفاع مقدس ما رو تو خدمت آزار داد . هر وقت دایر میشد کلی افسوس میخوردم . دهها و صد ها ایده داشتیم و هی گفتیم باز هم راه خودشون رو رفتند . دو دهه و خورده ای کلیشه ای . نه نوآوری و نه تغییری و نه خلاقیتی . اینقدر موتور جت رنجر رو توضیح داده بودند که بچه ها حفظ بودند . میخندیدند و میگفتند این رو میدونیم پارسال و پیار سال بهمون گفته اند . تکرار اندر تکرار . بنظر من باید طرحی نو در انداخت . باید ابتدا سالهای گذشته را نقد کرد . این کلیشه ای بودن دیگه مردم رو زده کرده است . حتی باید خاطرات را بنوعی دیگر ارائه کرد . وقتی چیزی موضوعی بیش از اندازه تکرار شود اهمیت خودش رو از دست می دهد . بنشینیم ببینیم چه  داریم و چگونه باید ارائه شود . الان رواشناسی در راس امور است برای هر کاری . بهر تقدیر بنده در خدمت هستم بلکه اون چیزهایی که گفتیم و نکردند بگوئیم و اگر شد انجام بدهید 

21 people like this