Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

Sign in to follow this  
Followers 0

تعریف پروژه

درود و عرض ادب خدمت همه دوستان گرامی 

خوب قرار بر این شد تا پروژ های در دست اقدام انجمن رو در یکجا جمع کنیم تا با دادن سر و شکل درست و مدیریت صحیح اونها ، انجام این پروژه ها رو سریعتر کنیم. 

اول اجازه بدهید تا پروژه های موجود رو با هم مرور کنیم 

1- پروژۀ نمایشگاه اصفهان شهریور ماه

2- پروژۀ تهیۀ ترجمۀ خاطرات جنگی و چاپ بصورت e-book در سایت آمازون

3- پروژۀ تدوین و ترجمه بیوگرافی قهرمانان جنگ

4- پروژۀ ترجمۀ دو کتاب فوق به فارسی

5- پروژۀ راه اندازی سایت انگلیسی خلبانان نیروی هوایی ایران

* تکلیف پروژه نمایشگاه اصفهان که کاملا معلوم هست با چه کسی می باشد

در مورد پروژه های 2 الی 5 که فکر میکنم به یکدیگر ربط هم داشته باشند، پیشنهاد میکنم یک گروه مسئولیت رو بر عهده بگیره و اعضا گروه شخصی رو به عنوان سرپرست تعیین کنند تا کارها رو به پیش ببره. 

مدیر و سرپرست هر پروژه ، هرطور که صلاح میدونه میتونه تصمیم بگیره و اعضای خودش رو انتخاب کنه و با اختیار تام کار خواهند کرد. 

انتخاب عضو برای هر پروژه به این معنی نیست که سایر دوستان فقط تماشاچی باشند، بلکه همه اعضا باید در حد توان هر نوع کمکی که از دستشان بر می آید را انجام بدهند. 

در بخش پروژه های انجمن، استثنائا اعضای مهمان و کاربرانی که ثبت نام کرده اما تایید نشده اند هم جهت کمک قادر به ارسال پاسخ برای پست ها می باشند. 

امیدوارم دوستانی که تمایل به قبول مسئولیت هستند ، هر چه زودتر خودشان را برای این کار معرفی بفرمایند. 

اگر در مورد پروژه ای چند نفر کاندیدا بودند، انتخابات برگزار خواهد شد. 

پس از تعیین مدیر و سرپرست هر قسمت، باید برنامه زمانبندی خودشون رو در پستی که برای هر پروژه باز خواهند کرد قرار بدهند تا میزان پیشرفت معلوم گردد.

منتظر شنیدن سایر پیشنهادات دوستان عزیز هستیم. 

با تشکر 

17 people like this

سلام و عرض ادب

جسارتا این مورد جا مونده همه چیز در مورد F-35 LIGHTNING II تکلیف این یکی هم روشن بشه بد نیست : COOL : 

8 people like this

درود و عرض ادب خدمت همه دوستان گرامی 

خوب قرار بر این شد تا پروژ های در دست اقدام انجمن رو در یکجا جمع کنیم تا با دادن سر و شکل درست و مدیریت صحیح اونها ، انجام این پروژه ها رو سریعتر کنیم. 

اول اجازه بدهید تا پروژه های موجود رو با هم مرور کنیم 

1- پروژۀ نمایشگاه اصفهان شهریور ماه

2- پروژۀ تهیۀ ترجمۀ خاطرات جنگی و چاپ بصورت e-book در سایت آمازون

3- پروژۀ تدوین و ترجمه بیوگرافی قهرمانان جنگ

4- پروژۀ ترجمۀ دو کتاب فوق به فارسی

5- پروژۀ راه اندازی سایت انگلیسی خلبانان نیروی هوایی ایران

* تکلیف پروژه نمایشگاه اصفهان که کاملا معلوم هست با چه کسی می باشد

در مورد پروژه های 2 الی 5 که فکر میکنم به یکدیگر ربط هم داشته باشند، پیشنهاد میکنم یک گروه مسئولیت رو بر عهده بگیره و اعضا گروه شخصی رو به عنوان سرپرست تعیین کنند تا کارها رو به پیش ببره. 

چه یک پروژه چه چند پروژه تأثیری در نفر مورد نیاز نخواهد گذاشت.  در این میان تدوین بیوگرافی فارسی بیشتر از بقیه نفرات خواهد خواست.  تحقیق و گردآوری موضوعات همراه با عکس و نشر متن خود بار سنگینی است.  ترجمۀ خاطرات از نظر سازماندهی راحت است و پس از انجام برای فینیکس عزیز ارسال خواهد گردید.  سایت انگلیسی ظاهراً بسیار ساده است چون مدیریت یک تنه مشغول گرداندن این یکی است!! نتیجتاً این قسمت را با همکاری فینیکس عزیز به شما می سپاریم قربان! :1 (7): 

پروژۀ دو کتاب هم که حل شد!  موفق باشید حمیدرضا1379 جان!

فقط نفر و تیم بیوگرافی/خاطرات می ماند.  داوطلبین اعلام داوطلبی نمایند و سریعاً خود را به مدیریت بعنوان سرپرست گروه معرفی نمایند!!! :1 (6):

7 people like this

سایت انگلیسی ظاهراً بسیار ساده است چون مدیریت یک تنه مشغول گرداندن این یکی است!! نتیجتاً این قسمت را با همکاری فینیکس عزیز به شما می سپاریم قربان!  

این جملات رو کلا ندید میگیرم  

: ANGRY :

در مورد بیوگرافی مرحوم الفتی که فرموده بودید خصوصی خدمت شما عرض خواهم کرد

در مورد شهید آبشناسان مطالبی بیشتر از آنچه در انجمن هست ظاهرا باید در کتاب چریک صحرا جستجو کرد 

8 people like this

اگر دوستان مقالات نظامی (از انواع تسلیحات تا بررسی های استراتژیک) داشته باشن، خوشحال میشم تا ترجمه انگلیسی به فارسی اون رو انجام بدم،

تا هم جبران لطف دوستان در این سایت رو کرده باشم هم معلوماتم بیشتر بشه.

10 people like this

اگر دوستان مقالات نظامی (از انواع تسلیحات تا بررسی های استراتژیک) داشته باشن، خوشحال میشم تا ترجمه انگلیسی به فارسی اون رو انجام بدم،

تا هم جبران لطف دوستان در این سایت رو کرده باشم هم معلوماتم بیشتر بشه.

جناب کاوۀ عزیز،

دو فروند کتاب مربوط به ج.ج. 2 هست که دوستان در حال اقدام به ترجمه آن هستند.  با فینیکس یا اگر اشتباه نکرده باشم تامکت تماس حاصل فرمائید.

8 people like this

جناب کاوۀ عزیز،

دو فروند کتاب مربوط به ج.ج. 2 هست که دوستان در حال اقدام به ترجمه آن هستند.  با فینیکس یا اگر اشتباه نکرده باشم تامکت تماس حاصل فرمائید.

نمی خوام بد قول بشم، به همین خاطر ترجیح میدم که مقاله های کوتاه ترجمه کنم و وارد ترجمه یک کتاب که نیازمند هماهنگی و خوش قولی هست، نشم.

فکر می کنم اگر از هر شماره مجله معتبری مثل janes defence، حتی یک مقاله هم ترجمه کنیم، می تونه فوق العاده مفید باشه.

متاسفانه من به چنین مجله هایی دسترسی نداریم، یا نمی تونم انتخاب کنم که کدوم مقاله اش مفید هست.

8 people like this

نمی خوام بد قول بشم، به همین خاطر ترجیح میدم که مقاله های کوتاه ترجمه کنم و وارد ترجمه یک کتاب که نیازمند هماهنگی و خوش قولی هست، نشم.

فکر می کنم اگر از هر شماره مجله معتبری مثل janes defence، حتی یک مقاله هم ترجمه کنیم، می تونه فوق العاده مفید باشه.

متاسفانه من به چنین مجله هایی دسترسی نداریم، یا نمی تونم انتخاب کنم که کدوم مقاله اش مفید هست.

درود و عرض ادب 

برای ترجمه این دست مقالات می توانید به این قسمت مراجعه بفرمایید و مقاله مورد نظر خودتان را از میان مجلات انتخاب کنید 

http://rahrovan-artesh.ir/index.php?/topic/251-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8/page-13

9 people like this

خوب دوستان

از پروژه های در دست اقدام چه خبر؟

اگر کسی مسئولیت قبول نمیکنه تا به زور بهتون واگذار کنم؟!

7 people like this

چی شد ؟ 

چرا کسی خبری نمیده ؟ 

4 people like this

هر چی گشتم جای پیدا نکردم . اقا یه نگاه  بنداز بهش ... مشتری میشه

http://www.elitereaders.com/wp-content/uploads/2016/05/china-elevated-bus.jpg

http://o.aolcdn.com/dims-global/dims3/GLOB/legacy_thumbnail/750x422/quality/95/https://s.blogcdn.com/slideshows/images/slides/401/449/2/S4014492/slug/l/chinas-first-transit-elevated-bus-teb-1-conducts-road-test-i-1.jpg

Transit Elevated Bus

2 people like this