Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

صندلی داغ

مهمان صندلی داغ   23 members have voted

1. 1. مهمون بعدی صندلی داغ؟؟؟

• IRIAF
    • اسماعیل
    • صمد لطافتی
    • hossein......you
      0

Please sign in or register to vote in this poll.

198 posts in this topic
در 23 ساعت قبل، ناشناس عجیب گفته است :

با سلام و عرض ادب خدمت همگی  عزیزان . قرار بود در این پست دوستان سوالاتی مطرح بفرمایند وبنده پاسخ گوی سوالات مطرح شده باشم . با توجه به اینکه بیش از یک هفته است که دوستان سوالی نپرسیدند نفر بعدی ,کاندید صندلی داغ هستند و به سوالات مطرح شده جواب خواهند داد. اما دوستان یک سری نکات را قبلاً استاد ارجمند جناب ابراهیمی سعید مطرح فرموده بودند  نکاتی راهم بنده برای یاد آوری عرض میکنم . دوستان توجه داسته باشید سوالات مطرح شده طوری باشند که خدای ناکرده باعث ناراحتی آن عزیزی که کاندید صندلی داغ شده نشود . دیگر اینکه سوالات محدود وبه مرور مطرح شوند تا شخص داوطلب بتواند به سوالات جواب دهد .چون هرسوال نیاز به پاسخ نسبتاً کاملتری دارد و خیلی وقت گیر است بنا بر این در هر ارسال تعداد کمی سوال طرح شود . با این توضیحات داوطلب بعدی صندلی داغ جناب Crounus2000 :140016094434711::140016094434711::140016094434711::140016094434711::140016094434711::140016094434711:عزیز هستند که خواهش می کنیم :1 (10):به سوالات جواب دهند .

برای شروع نیز بنده یک سوال از ایشان میپرسم تا عزیزان دیگر نیز بتوانند سوالات بعدی را مطرح نمایند .

به نظر شما آیا سیاست افزایش جمعیت مفید است یا کاهش جمعیت ؟ چرا ؟

سلام

فعلا جناب استاد ناشناس عجیب شما روی صندلی لم داده اید

فعلا باشید

بعلت ماه مبارک رمضان و فصل امتحانات،،، شاید دوستان کمتر وقت سرکشی به انجمن را داشته باشند

ارادت

3 people like this

سلام

از اینکه متفرق می پرسم مرا ببخش

هرکدام را دوست نداشتید جواب ندهید

1_تا چه اندازه ميشه تو زندگي گذشت كرد؟
2_رفتار ملايم خوبه يا خشن؟
3_ايا اين احساس براتون پيش اومده طرف مقابل از رفتار شما حداكثر سو استفاده رو بكنه؟
4_وقتي تو زندگي به بن بست مي رسيد اولين چيز چيه به ذهنتون مي رسه؟
5_اهله قهر كردن هستي؟ چقدر طولش ميدي؟

3 people like this

1:به چیز های علاقه دارید و بهترین علاقه و سرگمیتون رو بگویید

2:فرق من میسازم با ما میسازیم چیه؟ راستی ما باید بسازیم یا دیگران بسازند و ما حرکت کنیم ؟

3 people like this

.اگه دنیا بهت بدن چیکار میکنی؟
.بهترین اسباب بازی دوران کودکیت؟
.وقتی ناآرومی تو کجا و از چی آرامش میگیری؟
.عوارض جانبی معروف شدن از نظر تو چیه؟
.جسارت رو به چه چیزی تعبیر میکنی؟

3 people like this

-چند تا دوست دختر/پسر داشتی ؟

-اگه نامزدت بگه مهریه 1300 سکه بهار آزادی زیر بار میری یا عروسی رو کلا به هم میزنی ؟

-تاحالا سیگار کشیدی ؟ قلیون چی ؟

-قدر پدر مادرت رو به اندازه کافی دونستی/میدونی ؟

اگه مردی ژولیده و کثیف کنار خیابون کنار ماشینت داره جون میده و باید برسه به بیمارستان ,عکس العملت چیه ؟ میرسونیش ؟ نمی ترسی دزد باشه ؟

3 people like this

فعلا تا اینجا بس هست فقط خواستم تایپیک بالا باشه

وقتي مدرسه ميرفتي از اون بچه هاي شرّ بودي يا آروم؟

چند بار از دست معلمت كتك خوردي؟

بدترين دعوائي كه تو مدرسه كردي با كي بود؟ زدي يا خوردي؟

هيچ شده بود دست تو دماغت كني و بماليش به پشت لباس همكلاسيت؟

هيچوقت كتاب بغل دستيتو يواشكي خط خطي كردي؟

3 people like this

با سلام خدمت استاد نازنین  جناب ابراهیمی سعید عزیز  به روی چشم  اطاعت امر استاد فقط اگر اجازه دهید بنده سوالها ی هر ارسال را جدا گانه پاسخ دهم چرا که اگر یک جا تمامی ارسال ها را جواب دهم مطالب بسیار طولانی خواهد شد و شاید در حوصله دوستان نباشد که مطالب طولانی را بخوانند . پس بنا براین سوالهای هر ارسال را جدا گانه وبه ترتیب جواب داده وتقدیم مینمایم ودرابتدا پاسخ 5 پرسش اول

1_تا چه اندازه ميشه تو زندگي گذشت كرد؟ به نظر بنده بستگی به خود فرد وبه اشخاص مقابل دارد و این قضیه نسبی است بنا بر این در هرفرد متفاوت است ولی در همه افراد وجود دارد کم یا زیاد
2_رفتار ملايم خوبه يا خشن؟به طور حتم رفتار ملایم ولی در برخی جاها رفتار خشن اگر با مدیریت صحیح باشد لازم است !!! به طور مثال اگر خدای ناکرده دشمن به سرزمین ما حمله کند آن وقت رفتار ملایم نه تنها به کار نمی آید بلکه مضر هم خواهد بود درنتیجه بایست تاحدامکان البته , از رفتار خشن استفاده کرد .
3_ايا اين احساس براتون پيش اومده طرف مقابل از رفتار شما حداكثر سو استفاده رو بكنه؟ متأسفانه بله !!!! پیش آمده ولی از جزئیات آن چیزی در خاطرم نمانده .
4_وقتي تو زندگي به بن بست مي رسيد اولين چيز چيه به ذهنتون مي رسه؟ بسیار ناراحت میشوم وغصه میخورم
5_اهله قهر كردن هستي؟ چقدر طولش ميدي؟  زیاد نه معمولاً  نهایتاً یک ماه

4 people like this

1:به چیز های علاقه دارید و بهترین علاقه و سرگمیتون رو بگویید. بنده به علوم نظامی به خصوص هوانوردی نظامی علاقه مندم به غیر از آن به بازی شطرنج نیز علاقه زیادی دارم و یا برخی بازی های جنگی : NINJA :

2:فرق من میسازم با ما میسازیم چیه؟ راستی ما باید بسازیم یا دیگران بسازند و ما حرکت کنیم ؟ من میسازم معمولاً  برای ادعا کردن و خود برتر بینی است البته به نظر بنده  و میشود حکایت ی دست صدا نداره  ولی ما میسازیم یعنی چند فکر دست به دست هم می دهند و مکمل یکدیگر میشوند تا کاری به سر انجام برسد . اگر منظور تولید در داخل است که ما باید بسازیم و اگر تولید در خارج از کشورما باشد و درواقع  ما مصرف گرا و وابسته به بیگانگان باشیم متأسفانه بیگانه گان بایست بسازند وما حرکت کنیم .

4 people like this

.اگه دنیا بهت بدن چیکار میکنی؟ سعی میکنم از آن صرف نظر کنم چون دنیا وسوسه برانگیز است وممکن است انسان را ازیاد خدا دورکند
.بهترین اسباب بازی دوران کودکیت؟ بیشتر به اسباب بازی تریلی و کامیون خیلی علاقه داشتم ولی اکثراً قسمت نشد آن هم به دلیل شرایط مالی
:1 (13):
.وقتی ناآرومی تو کجا و از چی آرامش میگیری؟ بیشتر در لاک خود فرو می روم  و تنهایی را ترجیح می دهم .و اگر شرایطی پیش آمد با فرد یا افرادی مشورت می نمایم .
.عوارض جانبی معروف شدن از نظر تو چیه؟ اینکه آزادی فرد گرفته میشود وزندگی عادی و روز مره آدم مختل می گردد
.جسارت رو به چه چیزی تعبیر میکنی؟ کسی که بتواند حق خود را بگیرد مخصوصاً با زبان 

4 people like this

-چند تا دوست دختر/پسر داشتی ؟ بنده در فاز دوست یابی نیستم وبه طور کلی دوستان بنده بسیار کم وانگشت شمارند

-اگه نامزدت بگه مهریه 1300 سکه بهار آزادی زیر بار میری یا عروسی رو کلا به هم میزنی ؟تا حالا چنین تجربه ای نداشتم و حتی جرأت فکر کردن به ان را ندارم : EMBARRASS :

-تاحالا سیگار کشیدی ؟ قلیون چی ؟ بله هر 2 مورد  بیشتر سیگار : THIRST :

-قدر پدر مادرت رو به اندازه کافی دونستی/میدونی ؟ بنده معتقدم  هرچقدر به پدر و مادر خدمت کنی باز هم کم است روی همین حساب بنده با اینکه  تا حد توان تلاش کردم  که به پدر و مادر  خدمت کنم  ولی نتوانستم  آن طور که باید  به والدینم خدمت نمایم : CRY :ولی قدر پدر و مادر را می دانم

اگه مردی ژولیده و کثیف کنار خیابون کنار ماشینت داره جون میده و باید برسه به بیمارستان ,عکس العملت چیه ؟ میرسونیش ؟ نمی ترسی دزد باشه ؟ پاسخ این پرسش سخت است چون چیزی به ذهنم نمیرسد باید در شرایط ذکر شده قرار بگیرم تا تصمیم بگیرم

4 people like this

وقتي مدرسه ميرفتي از اون بچه هاي شرّ بودي يا آروم؟ بنده شیطنت داشتم اما خیلی کم بیشتر سرم درلاک خودم بود وبا کسی کاری نداشتم : SILENT :

چند بار از دست معلمت كتك خوردي؟ خیلی کم وبسیار انگشت شمار : EMBARRASS :

بدترين دعوائي كه تو مدرسه كردي با كي بود؟ زدي يا خوردي؟ خاطرم نیست ولی معمولاً زیاد اهل دعوا نبودم : MOREQUESTIONS :

هيچ شده بود دست تو دماغت كني و بماليش به پشت لباس همكلاسيت؟ خیر به هیچ عنوان : GRIMACE :

هيچوقت كتاب بغل دستيتو يواشكي خط خطي كردي؟  تا جایی که به خاطر دارم خیر : SLEEP :

4 people like this

از نظر بنده ایشون همچنان تحریم هستند

4 people like this

با سلام.

من داشتم به سوالات و جوابهای دوست عزیز و ناشناس رو نگاه میکردم  جواب اکثر سوالات را بسیار عالی و با حوصله جواب  دادند و از ایشان ممنون هستیم  این چند سوال من را  که در دو ارسالهای بعدی خواهم فرستاد نیز جواب دهند در ضمن ایشان هنوز به جندین سوال دوستان پاسخ نداده و باید همه را به صورت کامل و واضح پاسخ دهند و به قول معروف سوالات مشکل  را جا نندازند.

با توجه به کاربران فعال انجمن اکثر دوستان سوالات کرده باشند و هنوز سوال زیاد مانده ولی همانطور که استاد ابراهیمی نیز فرمودند  ماه مبارک هم در کم کاری ما اثر گذاشته البته من که به خاطر مصرف دارو  از روزه گرفتن  معذورم

کاندید بعدی هم که ظاهرا کرونوس عزیز  هستند اعلام امادگی کنند که حدودا پس از یک هفته  از اتمام کار ناشناس  شروع کنیم البته ناشناس عزیز هم زحمت هماهنگی را بکشند تا پس از ایشان شروع به آماده کردن سوالات از ایشان کنیم.

البته در اکثر صندلی داغها سوالات دوستان از شخص نشسته بر صندلی مشابه سوالاتی هست که از نفر قبلی پرسیده شده مانند بیوگرافی علایق شخصی و...ولی حتما با توجه به شناخت و تفاوت در دوستان سوالات نیز متنوع تر نیز میشود

3 people like this

1. چندتا خواهر برادر داری؟

2.مامانی هستی یا بابایی

3.بهترین شهر ایران بعد از محل سکونت کدام شهر است ؟
4. بچه ی چندمی؟
5. چه رنگی رو بیشتر دوس داری؟
6. طرفدار کدوم خواننده هستی؟
7. نظرت درمورد  خودت  چیه کلا چه تصوری از خود  داری ؟؟صادقانه جواب بدیا بدونه تعارف
8. یه سوال دیگه از این سوال کلیشه ای ها
اولین کلمه که با دیدن اسمای زیر به ذهنت میرسه چیه
مادر
پدر
خواهر
گل
روز
فصل
رنگ
ماه
رادیو

یک یا چند سوال که خودت دوست داشتی  در اینجا از تو پرسیده شود را از خودت بکن و جابش را هم بده .

3 people like this

از نظر بنده ایشون همچنان تحریم هستند

با سلام  آیا نمیشود یک تخفیف به بنده بدهید ؟ خواهش , تمنا می کنم , التماس می کنم ....: CRY :

2 people like this