Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

صندلی داغ

مهمان صندلی داغ   23 members have voted

1. 1. مهمون بعدی صندلی داغ؟؟؟

• IRIAF
    • اسماعیل
    • صمد لطافتی
    • hossein......you
      0

Please sign in or register to vote in this poll.

198 posts in this topic

با سلام.

من داشتم به سوالات و جوابهای دوست عزیز و ناشناس رو نگاه میکردم  جواب اکثر سوالات را بسیار عالی و با حوصله جواب  دادند و از ایشان ممنون هستیم  این چند سوال من را  که در دو ارسالهای بعدی خواهم فرستاد نیز جواب دهند در ضمن ایشان هنوز به جندین سوال دوستان پاسخ نداده و باید همه را به صورت کامل و واضح پاسخ دهند و به قول معروف سوالات مشکل  را جا نندازند.

با توجه به کاربران فعال انجمن اکثر دوستان سوالات کرده باشند و هنوز سوال زیاد مانده ولی همانطور که استاد ابراهیمی نیز فرمودند  ماه مبارک هم در کم کاری ما اثر گذاشته البته من که به خاطر مصرف دارو  از روزه گرفتن  معذورم

کاندید بعدی هم که ظاهرا کرونوس عزیز  هستند اعلام امادگی کنند که حدودا پس از یک هفته  از اتمام کار ناشناس  شروع کنیم البته ناشناس عزیز هم زحمت هماهنگی را بکشند تا پس از ایشان شروع به آماده کردن سوالات از ایشان کنیم.

البته در اکثر صندلی داغها سوالات دوستان از شخص نشسته بر صندلی مشابه سوالاتی هست که از نفر قبلی پرسیده شده مانند بیوگرافی علایق شخصی و...ولی حتما با توجه به شناخت و تفاوت در دوستان سوالات نیز متنوع تر نیز میشود

با سلام وعرض ادب خدمت جناب لطافتی عزیز و با آرزوی  سلامتی  و موفقیت روز افزون برای شما استاد گرانقدر . بنده انجام وظیفه کردم . و از اینکه پاسخ های بنده مورد توجه قرار گرفت خیلی خیلی خوشحال هستم .  در اصل هم شما استاد نازنین جناب لطافتی عزیز وهم استاد نازنین جناب ابراهیمی سعید عزیز مشوق و راهنمای بنده بودید که این پست فعال شد . برای بنده بیشتر از همه استقبال اساتید گرانقدری چون شما از این پست  موجب خوشحالی بنده میشود :1 (8):. به هرحال امر فرمودین وسوالاتی مطرح فرمودین بنده هم اطاعت امر کرده وبه سوالات پاسخ می دهم . راجب تعداد کمی از سوالات  واقعیت امر پاسخی به ذهنم نرسید که بنده جواب بدهم وگرنه حتماً پاسخ میدادم . فقط چند سوال جناب مدیر را نمی توانستم جواب دهم که راجب علت آن هم توضیح داده بودم  که به چه علت نتوانستم پاسخ دهم  بابت همین هم جناب مدیر بنده را تحریم کردند وبا اخلاقی که از جناب مدیر سراغ داریم : SHY : حاضر نیستند کوتاه بیایند: CRY :را جب هماهنگی هم خوشبختانه این هماهنگی انجام شده و بعداز اینکه مهلت بنده تمام شد به امید خدا جناب کروناس عزیز کاندید بعدی خواهند بود .

5 people like this

1. چندتا خواهر برادر داری؟ یک برادر ویک خواهر

2.مامانی هستی یا بابایی  مشکل است انتخاب بین پدر و مادر ولی میتوانم بگویم مامانی  آنهم به دلیل رو دربایستی با پدر البته این سوال را قبلاً پرسیده بودید

3.بهترین شهر ایران بعد از محل سکونت کدام شهر است ؟ همه شهرها ی ایران زیبا هستند وزیبایی های خاص خود را دارند
4. بچه ی چندمی؟ اول
5. چه رنگی رو بیشتر دوس داری؟ رنگ های تیره به خصوص آبی و فیروزه ای  وهمچنین رنگ سیاه
6. طرفدار کدوم خواننده هستی؟  خواننده خاصی را مد نظرندارم ولی میتوانم شادمهر عقیلی را مثال بزنم
7. نظرت درمورد  خودت  چیه کلا چه تصوری از خود  داری ؟؟صادقانه جواب بدیا بدونه تعارف بدون تعارف خود را بسیار بد شانس می دانم و دیدگاه خوبی نسبت به خود ندارم :1 (15):
8. یه سوال دیگه از این سوال کلیشه ای ها
اولین کلمه که با دیدن اسمای زیر به ذهنت میرسه چیه
مادر محبت
پدر پشتیبان
خواهر  کمک حال مادر
گل زیبایی
روز بخشی از عمر انسان
فصل نماد سال
رنگ نوعی زبان
ماه نماد روشنی شب
رادیو سرگرمی پدر بزرگها در زمان قدیم

یک یا چند سوال که خودت دوست داشتی  در اینجا از تو پرسیده شود را از خودت بکن و جابش را هم بده .

افزایش جمعیت آری یا خیر ؟ خیر ! چرا که طبعات وعوارض افزایش جمعیت خیلی خیلی بیشتر از عوارض کاهش جمعیت است

کدام دولت یا حکومت خارجی بدترین دشمن کشورمان بوده وهنوز است ؟ به نظرم در طول تاریخ کشورما یک دشمن نداشته بلکه چندین دشمن داشته  از جمله روسیه اما بزرگترین آنها وبدترین آنها ابتدا انگلیس وسپس روسیه بوده ولی متأسفانه کمترین محکومیت از جانب مردم کشور ما به انگلیس طعلق دارد : TEARS :وسپس تاحد کمی هم روسیه  به نظر بنده اگر یک نظر سنجی درکشور ما صورت گیرد اکثر مردم ما  تمامی اعراب را بدون استثنا دشمن میدانند :1 (19):در صورتی که اینطور نیست

6 people like this

نظرتونو در مورد این خلاقیت بگید لطفاً:

CWEqgqfAqA.jpg

از 1 تا 10 ، چه نمره ای میدید ؟؟؟

7 people like this

با سلام راجب تصویر فوق به نظرم  پاسخ این سوال سخت باشد ولی به نظر بنده این طرح ها و ابتکارات برای شرکت پنها مناسب ترند و شایدهم برای سایپا و ایران خودرو  که واقعاً عالی هستند : HAPPY :اتفاقاً خیلی هم خوب جواب میدهد مخصوصاً در ایران خودرو وسایپا : SLOBBER :بنابر این به این طرح از ده نمره 10 میدهم به شرطی که همانطور که گفتم این ابتکارات در 2 شرکت خدوم ودلسوز !!!!: SWEAT :ایران خودرو وسایپا به کار گرفته شوند  وبرای شاد کردن مردم ابتکار جالبی خواهد بود :1 (7):

7 people like this

در هم اکنون، Pz.Jager Fuhrer گفته است :

نظرتونو در مورد این خلاقیت بگید لطفاً:

CWEqgqfAqA.jpg

از 1 تا 10 ، چه نمره ای میدید ؟؟؟

خیلی قشنگه .

نقاشی سه بعدی روی سقف کار راحتی نیست اگه کار دست و بدون کاربن ( نقشه و طرح ) باشه.

اگه با من باشه از 10 بهش 10 میدم ولی انصافا بیسته. کار خودته ؟

7 people like this

با سلام .

ناشناس عزیز :

سوالات باید  بطور کامل پاسخ داده شود  به نحوی که سوال کننده بطور کامل و روشن پاسخخش را بگیرد.  دادن پاسخهایی مانند ( فرقی نمیکند   اجازه ندارم و  نمیدانم و فکرش را هم نمیکنم  و نمیخورم و  ... نداریم ) دیگر جوابهایی مشابه که هر کدام از بچه ها که روی صندلی داغ نشسته اند  بدهند قابل قبول نیست ! حواست باشه حاج مدیر هنوز  بابت برخی سوالات قانع نشده و  همچنان تا جواب سوالاتشان را نگیرند سوال دیگری نمیکنند و شما تحریم هستید.  در ضمن پس از کرونوس  اگر موافق باشید نوبت تیرداد 

Pz.Jager Fuhrer

هست و این دوست خوب و هنرمند و با معلومات بالا کم کم خودشان را آماده کنند و ناشناس عزیز هماهنگی لازم را خواهند کرد.

البته من هنوز سوالاتم تمام نشده. دوستان در نظر داشته باشند که سوالات سلیقه ای هستند و برخی ار آنها قطعا  مشابه سوالات نفر قبل  هستند. مانند بیوگرافی و علایق شخصی .

7 people like this

در 30 دقیقه قبل، صمد لطافتی گفته است :

خیلی قشنگه .

نقاشی سه بعدی روی سقف کار راحتی نیست اگه کار دست و بدون کاربن ( نقشه و طرح ) باشه.

اگه با من باشه از 10 بهش 10 میدم ولی انصافا بیسته. کار خودته ؟

سلام.

نه، کار من نیست ...

از توی سایت تاپ ناب کپی کردم ...

عنوانش "طراحی های جالب" بود؛ اگر درست یادم باشه !

6 people like this

با سلام وعرض ادب خدمت استاد ارجمند جناب لطافتی عزیز  اطاعت امر فقط یک پیشنهاد سوالها اگر مقدور باشد به مرور و محدود ارسال شوند چرا که اگر یک جا باشند پاسخ گوویی به تمام آنها بسیار بسیار وقت گیر خواهند بود و میترسم دوستان واعضای محترم حوصله نداشته باشند همه پاسخ ها را یک جا بخوانند  و اگر  در هر یک از پاسخ هایم اگر نقصی مشاهده شد ویا از پاسخ هایم کسی قانع نشد می تواند دوباره بپرسد تا بنده پاسخ کاملتری بدهم .

5 people like this

در 5 ساعت قبل، ناشناس عجیب گفته است :

با سلام وعرض ادب خدمت استاد ارجمند جناب لطافتی عزیز  اطاعت امر فقط یک پیشنهاد سوالها اگر مقدور باشد به مرور و محدود ارسال شوند چرا که اگر یک جا باشند پاسخ گوویی به تمام آنها بسیار بسیار وقت گیر خواهند بود و میترسم دوستان واعضای محترم حوصله نداشته باشند همه پاسخ ها را یک جا بخوانند  و اگر  در هر یک از پاسخ هایم اگر نقصی مشاهده شد ویا از پاسخ هایم کسی قانع نشد می تواند دوباره بپرسد تا بنده پاسخ کاملتری بدهم .

سلام

شما جواب بدهید ما می خوانیم.

من بسیار ماهر هستم از یک جواب چند سؤال در آورم اما سعی میکنم مثل دیکران رفتار کنم

پس شما جواب کامل بدهید تا مدیر هم راضی و دوستان و جناب لطافتی هم قانع شوند

ارادت

6 people like this

با سلام چشم اطاعت امر  بنده پاسخ سوالهای مطرح شده را خواهم داد باز اگر در جواب هایم کاستی ونقصی مشاهده فرمودین مطرح بفرمایید تا اصلاح کنم با تشکر و ارادت فراوان

5 people like this

با  سلام.

من نیز با نظر استاد ابراهیمی عزیز موافقم . چون  شیرین ترین قسمت این بخش خواندن جوابها به سوالات بی پرده هستند. دوستان اگر لطف کنند و بدون هیچ تعارفی به تمام سوالات پاسخ دهند.  و مجبور نیستند که پاسخ همه سوالات را همان روز دهند اگر به خاطر داشته باشید یکی خواهشهایی که از همه دوستان کردم این بود که  سوالات  را سر فرصت و با دقت و حوصله و وقت کافی   پاسخ دهند .  هیچ  عجله  برای پاسخ گویی به خرج ندهند چون هر سوال را فقط یکبار میشود پاسخ  داد و عجله در پاسخ گویی ممکن است باعث شود که شخص پاسخ گو بعدا متوجه شود که پاسخ بهتری برای برخی  سوالات میشد داد.

بدین شکل  نه تنها خسته کننده نیست بلکه بسیار خواندنی هست و  همه ما محکوم به نشستن روی این صندلی هستیم . و وقت کافی برای پاسخ گویی داریم  /

6 people like this

با سلام  برای بنده  افتخاری است بس بزرگ که این تایپیک مورد توجه قهرمانان جنگ واساتید گرانقدر ی چون شما استاد نازنین قرار گرفته است  و تشکر از راهنمایی شما استاد گرانقدر . به روی چشم واطاعت امر همین که این پست مورد توجه اساتید گرانقدری چون شما قرار گرفته خیلی خیلی خوشحالم :1 (10):راجب پاسخ ها هم بنده سعی می کنم کاملترین وجامعترین پاسخ ها را به سوالات مطرح شده بدهم. ارادت

4 people like this

تحریم 

4 people like this

تحریم 

اطاعت امر, امر امر شماست : CRY :ولی یادتون باشه جناب مدیر کوچکترین تخفیفی به بنده ندادید :1 (13):

4 people like this

با سلام وعرض ادب خدمت همگی اساتید ودوستان عزیز  ظاهراً این تایپیک مدتی است که از رونق افتاده  بنده مهلت یک ماهه داشتم تا اساتید ودوستان از بنده سوال نمایند و بنده تا جایی که توانستم  پاسخ گوی سوالات مطرح شده بودم . حالا نوبت یک ماهه بنده تمام شده و اگر اساتید و مدیریت محترم رخصت دهند نفر بعدی برای کاندید شدن معرفی گردد .

2 people like this