Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

صندلی داغ

مهمان صندلی داغ   23 members have voted

1. 1. مهمون بعدی صندلی داغ؟؟؟

• IRIAF
    • اسماعیل
    • صمد لطافتی
    • hossein......you
      0

Please sign in or register to vote in this poll.

198 posts in this topic

سلام استاد عزیز

میخواستم بی کار نشوید

هرکدام را خواستید جواب بدهید

بهتر بودن را در چه چیز یا چیز هایی می بینید؟

برترین انسان از دید شما چه کسی هست؟

بدترین یا درناک ترین صحنه فیلمی که دردنیای مجازی از داعش بوددیده اید چه بود؟ تعریف کنید

تفاوت تعصب با غیرت در چیست؟

سطح علمی چقدر بر روی آگاهی و برخورد ها در همه زمینه ها  تاثیر گذار است؟ مثالی بزنید

آدم های بدبین از نظر شما چه کسانی هستند؟ و از نظر شما چرا بدبینی و سوء ظن در افراد بوجود می آید؟

تا چه حد درون افراد را میتوانید ببینید؟

بهترین سفری که داشته اید به کجا بوده؟

خلیج فارس یا خزر؟ به کدومشون دست زدی؟ کدومشون پر رنگ تر هست؟

مشورت میکنید یا همیشه فکر خود را جلو دار میکنید؟ در چه مواردی فکر خود را بر مشورت ارجحیت میدهید؟

فعلا تا این 10تا را جواب می دهید بقیه در راهه

ارادت

2

سلام

ادامه بدهم یا نه

هرچند سرالات پیش پا افتاده است اما چه کنم

برای یک جانی ,,, اعدام یا حبس ابد؟

از چه قشری ( افرادی) در جامعه متنفر هستید؟

ترس رو چه چیزی تعریف میکنید؟ آیا ترس با حقارت رابطه ایی دارد؟ از چه چیزی می ترسید؟

حقیقت چیست؟ واقعیت چیست؟

آیا تا حالاسب سوار داشتید؟

از نظر شماعلت و ریشه بوجود آمدن فقر چیست؟ اگر قدرتی داشتید می توانستید این مشکل را حل کنید؟

بزرگترین لذت و سرگرمی ات در زندگی چیست؟

ورزش می‌کنید؟ چه ورزشی؟ چه ورزشی رو دوست دارید؟ از چه ورزشی بدتون میاد؟

به نظرتون دوست یعنی چی؟ یه دوست باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟؟

اطلاعات عمومی تان خوب و پر بار است ؟؟و اگر چنین است بیشتر از کجا به دست آوردید؟؟

بیشتر تو کدوم انجمن ها فعالیت دارید؟؟

چی میشود كه به یه نفرعاقل میگیم دیوونه!؟

تا اینجا کمی سرگرم شدید

تا ادامه را تقدیم کنم

ارادت

2

با سلام خدمت استاد نازنین چشم اطاعت امر اما پاسخ سوالها به ترتیب تقدیم میگردد

بهتر بودن را در چه چیز یا چیز هایی می بینید؟  به نظر بنده بهتر بودن در اخلاق ورفتار خوب است اینکه متأسفانه در جامعه ی ما الفاظ رکیک و بد جا افتاده نشانه زنگ خطر و یک هشدار جدی است اتفاقاً در بیشتر کشورهای پیشرفته به کار بردن الفاظ زشت و رکیک نشانه تربیت غلط و بی فرهنگی است . به همین خاطر بایستی در کشور ما این عادت بد ریشه کن شود .

برترین انسان از دید شما چه کسی هست؟ از نظر بنده  کسی که همه از معلومات وعلم مفید او بهره مند شوند کسانی که با اخلاق هستند و دچار غرور کاذب نمیشوند و اگر ایراد ویا اشکالی داشته باشند صادقانه به آن اعتراف نمایند .

بدترین یا درناک ترین صحنه فیلمی که دردنیای مجازی از داعش بوددیده اید چه بود؟ تعریف کنید  به نظر شخصی بنده  به ترتیب زنده سوزی انسانها و  سپس زنده سر بریدنها این موارد بیشتر آزار دهنده بوده وهستند به طور مثال زنده سوزی خلبان اردنی زنده سوزی عده ای اسیر با دستان بسته در حالی که آویزان به میله بودند وبه آن بسته شده بودند .

تفاوت تعصب با غیرت در چیست؟ تعصب می تواند کورکورانه باشد ولی غیرت معمولاً اینطور نیست غیرت روی مهمترین هستی و وابستگی افراد می باشد مثل غیرت برای وطن وناموس اما تعصب کمی از نظر درجه نسبت به غیرت پایینتر است مثل تعصب روی یک حزب  یا دولت حتی اگر آن حزب  یا دولت بر خلاف منافع مردمش رفتار نماید .

سطح علمی چقدر بر روی آگاهی و برخورد ها در همه زمینه ها  تاثیر گذار است؟ مثالی بزنید به نظر بنده سطح علمی و سواد یکی از عوامل مهم در برخوردها تاثیر گذار است البته تنها عامل نمیتواند باشد . به طور مثال اشاره ای کنم به یک مستند که از رسانه ملی پخش میشد و موضوع آن راجب فالبینی وفالگیری بود  در این برنامه اشاره شده بود که افراد تحصیلکرده زیادی به دنبال فال بینی هستند و مشتری پرو پا قرص  رمالها وفالگیرها هستند !!

آدم های بدبین از نظر شما چه کسانی هستند؟ و از نظر شما چرا بدبینی و سوء ظن در افراد بوجود می آید؟

به نظر بنده یکی از صفات افراد حسود میتواند همین بدبینی است افرادی که تحمل موفقیت دیگران را ندارند و زیر پای افراد موفق سنگ اندازی می کنند . عدم موفقیت فرد بد بین و ناکامی ها وسرخوردگی ها در مقابل افراد موفق می تواند از دلایل سوء ظن در افراد باشد .

تا چه حد درون افراد را میتوانید ببینید؟

خیلی خیلی کم  چرا که انسان موجود پیچیده ای است و در شرایط مختلف ممکن است واکنش متفاوت نشان دهد . مگر اینکه فرد در محیطی مثل محیط خانواده برخی صفات و ویژگی های فردی اعضای خانواده را بداند و آن را بشناسد .مثل مادر , پدر و...

بهترین سفری که داشته اید به کجا بوده؟

اگر بگویم شاید باور نکنید بهترین سفر بنده سفر به کشور آمریکا البته آن هم در عالم شیرین رویا :1 (8):بود که هرگز به حقیت نپیوست و به حقیقت نخواهد پیوست حتی راجب مسافرت های داخلی  به سایر استانها که به دلیل شرایط مالی بعید می دانم هرگز قسمت شود . :1 (13):

خلیج فارس یا خزر؟ به کدومشون دست زدی؟ کدومشون پر رنگ تر هست؟  به نظر شخصی خودم آب خلیج فارس پررنگ تر از آب دریای کاسپین یا مازندران باشد آن طور که در رسانه ها و فضای مجازی دیده ام . اما درست وغلط آن را اطلاع ندارم . 

مشورت میکنید یا همیشه فکر خود را جلو دار میکنید؟ در چه مواردی فکر خود را بر مشورت ارجحیت میدهید؟ بله صد البته مشورت می کنم مثلآً در هنگامی که بخواهم به جایی بروم که آدرس آن جا را ندانم و سعی کنم زودتر وراحتتر به آن مقصد برسم . در مواردی مثل خرید لباس وکفش برای خودم  ویا اگر در جایی مطمئن شوم که دیگران اشتباه می کنند نیز خودم تصمیم گرفته و با فکر خود جلو میروم .

2

واما پاسخ سایر سوالها

برای یک جانی ,,, اعدام یا حبس ابد؟ اعدام  چون شاید درس عبرت برای سایر مجرمین باشد تا دست به جنایت نزنند اگر اعدامی در کار نباشد برخی مجرمین گستاختر شده و بیشتر دست به جرم وجنایت خواهند زد بی آنکه از مرگ بترسن چون نهایتاً اگر اعدامی در کار نباشد این افراد به حبس عبد محکوم خواهند شد.

از چه قشری ( افرادی) در جامعه متنفر هستید؟ افرادی که خودرا محق ومستحق میدانند و مغرور ومتکبرند آرمانها وعقاید ... خود را با ظلم وستم به دیگران تحمیل و خود را برتر از دیگران می دانند کسانی که به صندلی ریاست تکیه زده و خودر از دیگران بالاتر وبرتر میدانند.

ترس رو چه چیزی تعریف میکنید؟ آیا ترس با حقارت رابطه ایی دارد؟ از چه چیزی می ترسید؟ ترس نوعی واکنش طبیعی به برخی موضوعات وموارد میباشد که ممکن است به افراد ضرر برسانند . ترس به یک نوعی یک شیر اطمینان تخلیه ویا یک ترمز اضطراری است که انسان را از برخی خطرها باز میدارد . ترس تاحد کمی می تواند با حقارت رابطه داشته باشد البته مقدار بسیار کم و ناچیز به طور مثال همه انسانها و جانداران  در برخی موارد ترس به سراغشان می آید و یک امر طبیعی است  ونمی توان آن را تحقیر آمیز نامید . آنجا ترس تحقیر آمیز خواهد بود که از یک منبع غیر خطرناک افراد بیخود و بیجهت بترسند و دست به رفتار های خنده داری بزنند . بنده بیشتر از زلزله میترسم مخصوصاً در خواب

حقیقت چیست؟ واقعیت چیست؟ حقیقت و واقعیت هر 2 به یک معنی هستند اما بعضی وقتها این 2 عبارت در مفهوم مخالف به کار گرفته میشوند یعنی دروغ را به جای واقعیت جا میزنند یا حقیقت را انکار می نمایند . اما اصل حقیقت و واقعیت یعنی  عدم دروغ ریا و نیرنگ

آیا تا حالاسب سوار داشتید؟  پدر بزرگ ومادر بزرگم بله در زمانهای قدیم داشته اند ولی خودم به هیچ وجه

از نظر شماعلت و ریشه بوجود آمدن فقر چیست؟ اگر قدرتی داشتید می توانستید این مشکل را حل کنید؟ مهمترین عامل  فقرعدم توزیع عادلانه ثروت ملی افزایش بدون برنامه ریزی و بی رویه جمعیت و درنتیجه آن کاهش در آمد سرانه  وافزایش  بسیار زیاد نرخ تورم  و کاهش ارزش پول ملی و بیکاری وعدم شغل مناسب میباشد. بنده  فکر نمی کنم از عهده ی این کار برایم چون یک کار تخصصی و تیمی است و به مشارکت گروهی نیاز دارد .

بزرگترین لذت و سرگرمی ات در زندگی چیست؟  بنده به اینترنت علاقه دارم و از اینترنت زیاد استفاده می کنم . به بعضی بازیهای رایانه ای نیز علاقه دارم . سابقاً  زمانی که ازنعمت ! اینترنت: COOL : بی بهره بودم بنده نقاشی زیاد می کشیدم و با نقاشی سر خود را گرم می کردم و تلویزیون  زیاد تماشا می کردم  اما درحال حاضر مهمترین سرگرمی بنده اینترنت و تاحدی کمی نیز تلویزیون میباشد .همچنین تعداد بسیار کمی بازی های رایانه ای

ورزش می‌کنید؟ چه ورزشی؟ چه ورزشی رو دوست دارید؟ از چه ورزشی بدتون میاد؟ متأسفانه بنده ورزش نمی کنم  به ورزش خاصی علاقه ندارم اما ورزشهای ملی از جمله کشتی و چوگان را دنبال می نمایم . با فوتبال : SWEAT : میانه ی خوبی ندارم

به نظرتون دوست یعنی چی؟ یه دوست باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟؟ دوست یعنی همزبان هم صحبت کسی که بتوانیم راحت با او صحبت نماییم ودرد دل کنیم . یک دوست باید دارای این ویژگی ها باشد کمک حال آدم باشد دلسوز واقعی باشد و خیر و صلاح آدم را بخواهد راه و چاه را به آدم نشان دهد و اگر خطایی می کنیم که به ضررمان باشد ما را دوستانه متوجه اشتباه مان کند . دوستی نباید با ریا باشد دوستی باید بی ریا و خالصانه باشد .

اطلاعات عمومی تان خوب و پر بار است ؟؟و اگر چنین است بیشتر از کجا به دست آوردید؟؟

اطلاعات عمومی بنده خوب نیست و بیشتر دانسته ها و اطلاعلات عمومی را فراموش کرده ام وبیشتر این اطلاعات از ذهن بنده پاک شده . بنده بیشتر از طریق رسانه ملی مطالعه تعدادی کتاب و مجلات علمی و امثالهم و همچنین فضای مجازی به دست آورده ام .

بیشتر تو کدوم انجمن ها فعالیت دارید؟؟ با افتخار انجمن وزین رهروان ارتش هرچند در یک سری انجمنها نیز عضو هستم ولی فعالیتی در آن انجمنها ندارم مگر به صورت خیلی خیلی جزئی ومحدود .

چی میشود كه به یه نفرعاقل میگیم دیوونه!؟

زمانی که غرور وتکبر زیاد شود و اطلاعات غلط تزریق جامعه شود  وبی سوادی وکم سوادی در جامعه افزایش یابد وبه دنبال آن یک فرهنگ غلط در جامعه شکل بگیرد اگر کسی بخواهد به تنهایی هرچقدر هم که درست بگوید این فرهنگ غلط را اصلاح نماید خودش زیر سوال می رود

3

در 6 ساعت قبل، ناشناس عجیب گفته است :

با سلام وعرض ادب خدمت همگی اساتید ودوستان عزیز  ظاهراً این تایپیک مدتی است که از رونق افتاده  بنده مهلت یک ماهه داشتم تا اساتید ودوستان از بنده سوال نمایند و بنده تا جایی که توانستم  پاسخ گوی سوالات مطرح شده بودم . حالا نوبت یک ماهه بنده تمام شده و اگر اساتید و مدیریت محترم رخصت دهند نفر بعدی برای کاندید شدن معرفی گردد .

تحریم 

3

تحریم 

چشم  اطاعت امر  امر امر شما مدیر نازنین است وبنده سرا پا تقصیر گردنم از مو باریکتر  . بنده یک مهلت یک ماهه داشتم که مهلتم تمام شده و تا جایی که واقعاً توان داشتم به سوالات مطرح شده  پاسخ دادم . این مدت هم که داوطلب  صندلی داغ شدم و توانستم با حداکثر توانم به سوالات مطرح شده پاسخ دهم  باراهنمایی ها تشویق ها و حمایت های   بی دریغ اساتید پیشکسوتان عزیز یعنی جناب ابراهیمی سعید عزیز  و جنب لطافتی عزیز  بود .این عزیزان  بنده را قابل دانسته وبه بنده دستور دادند بنده هم دستورات این عزیزان را اطاعت کرده و در این تایپیک فعالیت نمودم . برای بنده جای بسی افتخار است که از این پست اساتید و قهرمانان جنگ استقبال می کنند. و روی همین حساب تا جایی که واقعاً توان داشتم  و با توجه به مهلت یک ماهه ای که برای بنده تعیین شده بود اطاعت امر کرده ودستورات عزیزان پیشکسوت را اجرا کردم . حال نوبت بنده تمام شده و با صلاحدید نفر بعدی صندلی داغ معرفی گردد و اگر نه که امر امر اساتید و پیشکسوتان وشما مدیر عزیز است که چه تصمیمی بگیرید بنده هم گردنم از مو باریکتر . البته بنده واقعاً تاجایی که توانستم با حداکثر توان در این تایپیک فعالیت نمودم . به خاطر اینکه تنظیم پاسخ برای هریک از سوالات مطرح شده و ویرایش و چک آنها بسیار وقتگیر است و باید برای پاسخ دادن به سوالات مطرح شده کلی وقت صرف کنم که برای بنده دشوار است .

2

در 9 ساعت قبل، ناشناس عجیب گفته است :

چشم  اطاعت امر  امر امر شما مدیر نازنین است وبنده سرا پا تقصیر گردنم از مو باریکتر 

پس جواب سال های من کو

2

با سلام   بنده تعدادی از سوالهای شما را اطاعت امر کرده و پاسخ داده بودم فقط تعدادی از سوالات شما را پاسخ نداده بودم که آن هم توضیح داده بودم که بنا بر دلایل شخصی  از پاسخ دادن معذور هستم  کلاً سوالاتی که بیشتر مربوط به هویت بنده باشد بنا بر دلایل شخصی بنده معذورم و نمی توانم پاسخ دهم . به هر حال از همگی اساتید و شما مدیر نازنین و دیگر دوستان اگر خدای نا کرده بابت پاسخ ندادن به یک سری از سوالها ناراحت و رنجیده خاطر شدید از همگی رسماً عذر خواهی می نمایم ارادت

2

از نظر بنده کلا تحریم شدید، در همه پست ها 

2

از نظر بنده کلا تحریم شدید، در همه پست ها 

امر امر شماست بنده نیز گردنم از مو باریکتر ولی فکر می کنم همین که حکم تیرباران برای بنده صادر نکردید جای شکرش باقیست : SWEAT :

1

با سلام خدمت اساتید و دوستان  یک پیشنهاد داشتم  پیشنهاد بنده این است که از سری سوالهایی که از عزیزان داوطلب صندلی داغ می شود همین سوالها از نفرات بعدی که کاندید صندلی داغ می شوند نیز بشود . در بین سوالهای مطرح شده که شاید جنبه سلیقه شخضی دارند و بیشتر مختص به سلیقه فرد داوطلب است سوالهای غیر شخصی و تاحدی فنی ویا علمی نیز پرسیده شود به طور مثال پیشنهاد شما برای بهتر شدن عملکرد انجمن چیست ؟ ویا پیشنهاد شما برای بهتر شدن وضع اقتصادی کشور چیست ؟ یا عمده نقاط ضعف جامعه را در چه چیزی میدانید؟  خوبی این سوالها یا سوالهایی از این دست این است که (البته به نظر بنده حقیر) با پاسخ عزیزان داوطلب به این سوالها می توان به امید خدا به یک جمع بندی مناسب رسید تا حداقل برای مشکلات پیشرو بتوان چاره جویی کرد و از تجربیات یکدیگر استفاده نماییم . سوالهای شخصی که پرسیده می شود پاسخ این سوالات در افراد مختلف و متفاوت است با دیگر افراد و هرکس سلیقه شخصی خود را دارد بنا براین اینکه بدانیم هرکس چه سلیقه وسلایقی در زمینه های شخصی دارد کمک زیادی به اعضا نخواهد کرد . ولی می توان از فرصت صندلی داغ با مطرح کردن سوالاتی با موضوعاتی از جمله مشکلات جامعه و یا سوالات علمی و فرهنگی که راه گشا و مفید باشند از این پست و پاسخ هایی که دوستان به این سوالات می دهند به مطالب و نکات ارزشمندی برسیم . بنا بر این با طرح سوالاتی که نمونه هایی را مثال زدم از داوطلب عزیز وخواندن پاسخ های شخص داوطلب همین سوالها را از داوطلب بعدی بپرسیم و نظرات و پاسخ های عزیز داوطلب بعدی را بدانیم و حتی مقایسه نیز نموده و بهترین پاسخ را از یکی از داوطلبان مشخص واعلام نماییم . 

2

در نظر دارید نفر بعدی کی باشند تا روش معرفی را تقدیم شما بکنم

2

با سلام با اجازه نفر بعدی جناب کروناس 2000 عزیز . به دلیل اینکه اولین نفر ایشان بودند که  برای بنده پیغام خصوصی فرستاده بودند . به هرحال بنده تابع دستور ات شما وجناب لطافتی عزیز هستم هرچه شما اساتید بزرگوار امر کنید بنده گردنم از مو باریکتر اطاعت امر خواهم کرد .

2

سلام دوستان

عزیزی را که من معرفی کرده بودم علی رغم تحریم مدیریت محترم انجمن،،، از روی صندلی داغ بر می خیزند و دوست دیگری را که جناب ناشناس عجیب صلاح بدانند معرفی می فرمایند.که موارد ذیل تقدیم می شود

1- قوانینی که من عرض کردم در تمامی برنامه های صندلی داغ پا بر جاست.

2-این پست بسته نمی شود و همچنان مفتوح هست و اگر عزیزی خواست سؤالی از ناشناس عجیب داشته باشد آزاد هست

3-خواهش میکنم سعی کنیم صندلی داغ را همچنان داغ نگه داریم که دوستی هایمان را بیشتر به هم گره می زند

ارادت

حسنعلی ابراهیمی سعید

2

در در 7/10/2017 در 4:20 PM، حسنعلی ابراهیمی سعید گفته است :

عزیزی را که من معرفی کرده بودم علی رغم تحریم مدیریت محترم انجمن،،، از روی صندلی داغ بر می خیزند

یعنی سوالهای بنده کشک ؟ 

: CRY :: CRY :

2