Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

صندلی داغ

مهمان صندلی داغ   23 members have voted

1. 1. مهمون بعدی صندلی داغ؟؟؟

• IRIAF
    • اسماعیل
    • صمد لطافتی
    • hossein......you
      0

Please sign in or register to vote in this poll.

198 posts in this topic

یعنی سوالهای بنده کشک ؟ 

با سلام  خدمت جناب مدیر عزیز ظاهراً سوء تفاهمی پیش آمده که باعث رنجش خاطر شده اولاً بنده از شما عذر خواهی کردم و بازهم عذرخواهی می کنم . و توضیح داده بودم که به چه علت نتوانستم پاسخ تعدادی از سوالات شما جناب مدیر عزیز را بدهم .  بازهم توضیح میدهم که بنده سوالهایی که مربوط به هویت بنده می شود را نمی توانم پاسخ دهم که اگر غیر از این بود بار ها خودم را معرفی می کردم و حتی نیازی نمی دیدم  که نام مستعار برای خودم انتخاب نمایم . وگرنه بنده بارها عرض کردم گردنم از مو باریکتر و طابع  دستورات شما و اساتید عزیز هستم . و اگر به تعدادی از سوالات شما پاسخ ندادم به هیچ عنوان قصد ناراحت کردن شما مدیر عزیز را نداشته ندارم ونخواهم داشت . حالا اگر تعدادی از سوالات شما را نتوانستم جواب بدهم آیا دلیل این می شود که بنده خدای ناکرده به شما مدیر عزیز و گرامی زبانم لال بی احترامی و یا جسارتی کرده باشم؟ آیا موضوعات کوچک و اینچنینی دلیل می شود که خدای ناکرده شما ناراحت شوید و از بنده به  دل بگیرید؟  اینجا یک انجمن دوستانه است وبنده فکر نمی کردم حالا چون تعدادی از سوالهای شما را نتوانستم پاسخ دهم  سبب ناراحتی شما گردم . باز از اینکه اجازه دادید در این مدت   بنده حقیر در انجمن فعالیت کنم از شما بسیار بسیار ممنون و مچکرم . به هرحال تصمیم با شما مدیر عزیز است اینکه بنده را اخراج می کنید و یا اینکه تحریم  ویا محروم از فعالیت بنده گردنم از مو بار یکتر و امر امر شماست . ولی خدا را گواه می گیرم که بنده خود را در حدی نمی دانم که به شما کوچکترین جسارتی کنم واگر شما چنین برداشتی کردید بنده از شما عذر خواهی می کنم . بنده که حداقل هیچگاه و تحت هیچ شرایطی به شما جسارتی نکردم  .

1 person likes this

در در ۱۳۹۶/۵/۱ ه‍.ش. در 3:07 PM، kalafe2006 گفته است :

یعنی سوالهای بنده کشک ؟ 

: CRY :: CRY :

استاد پست که بسته نشده است همچنان مفتوح هست و .....

2 people like this

استاد پست که بسته نشده است همچنان مفتوح هست و .....

با درود خدمت استاد گرامی منظور جناب مدیر این بوده که بنده چرا تعدادی از سوالهای ایشان را پاسخ ندادم که در این رابطه بنده توضیحاتی برای جناب مدیر داده ام . و امیدوارم توضیحات بنده برای جناب مدیر قانع کننده باشد .

1 person likes this