Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

صندلی داغ

مهمان صندلی داغ   23 members have voted

1. 1. مهمون بعدی صندلی داغ؟؟؟

• IRIAF
    • اسماعیل
    • صمد لطافتی
    • hossein......you
      0

Please sign in or register to vote in this poll.

179 posts in this topic

با  درود خدمت دوستان و خداقوت خدمت جناب اف 5 که مسلماً زحمات زیادی برای طرح سوالات بسیار "متنوع" خود در این بخش کشیده و می کشند.ضمن تشکر از ایشان با عرض معذرت  نظراتی درمورد بخش صندلی داغ داشتم.قبلش این رو هم بگم که در هیچ جایی از صحبتهام  جسارت نمیکنم ومنظورم بطور خاص جناب اف 5 و مهمان فعلی صندلی نیست بلکه کلی عرض میکنم.

اینکه در بخش صندلی داغ قرار باشه از کاربران انجمن سوالاتی درمورد زندگی و شخصیت و... پرسیده بشه اون هم درحد چندین صفحه و چندین روز... از نظر بنده با توجه به سوال و جواب هایی که رد و بدل میشه،چیزی جز سرگرمی و وقت گذروندن و دفتر سیاه کردن نداره.اگر بحث تفریح و انعطاف انجمن باشه که ماشاالله در انجمن بخش هایی چون: لطایف، گالری عکس ها، عکس های جالب انگیز،عکس های نظامی و غیرنظامی،تالارگفتمان،گردشگری،هنر،متفرقه و.... کم نداریم که انصافاً جزو بخش های فعال انجمن هم هستند،طوریکه هرروز بیشترین بخش هایی که در صفحه اول انجمن بالا می آیند این بخش ها هستند!!! که گمان کنم برای زنگ تفریح کافی باشن!

به نظربنده در این بخش با توجه به سیل عظیم سوالات ومسلماً راغب نبودن کاربران به جواب دادن ریز ریز سوالات و جواب دادن به شکل کلی،سربسته،طفره رفتن،مزاح و... بیشتر صحبت ها به سمت شوخی میره.

و اینکه کسانی که روی این صندلی می نشینند چرا باید از کاربران تشکیل دهنده انجمن باشند!!! اتفاقاً ماهیت یک انجمن در دنیای " مجازی " ناشناخته بودن کاربرانش هست واینکه ما کاری به این نداریم که اعضا چه نام و نشونی دارند و فقط انگیزه هدف مشترک هست وگرنه چرا اعضا و حتی مدیریت وکاربران ویژه از نام کاربری استفاده می کنند!!

درصورتیکه می تونید به جای 200 سوال از خود کاربران انجمن 20 تا سوال به قول معروف فنی یا حرفه ای از کسانی بپرسید که در ارتش ایران سالها خدمت کرده و می تونیم برای پربار کردن انجمن ازشون سوال بپرسیم و خیلی چیزها ازشون یاد بگیریم.ببینیم ارتشی هامون چه افکار و عقایدی دارندو...حالا چندتا سوال شخصی هم برای حاشیه بد نیست اما اینکه شماره کفش فلان کاربر انجمن چنده!!! فکر نمی کنم دردی از من و شما وارتش این مملکت دوا کنه.بله می دونم قرار هست پیشکسوتان و بزرگان عضو در انجمن هم روی این صندلی بنشینن اما اگر سوالات این بزرگواران نیز همه ی همین سوالات باشه به نظرم کمکی به ارتقای بار علمی و محتوای انجمن نکنه.البته اگر هدف پیشرفت وبالا بردن قدرت رقابت انجمن باشه.

ضمن اینکه ما می تونیم بعداز وجود عزیزان عضو انجمن قدمی بزرگتر برداریم وسعی کنیم از ارتشیانی که خارج از انجمن هستند دعوت کنیم تا روی این صندلی بنشینند.می تونیم ازشون بخواهیم یک ساعت پای نت به چندتا سوال ما(سوالهای کم و پرمحتوا و درست و درمون) جواب بدن.با این کار اگه همکاریشون رو هم ادامه بدهند که چه بهتر.به نظر من اگه بتونیم چنین قدمی برداریم که از عزیزان و بزرگواران ارتش که امروز درمیان ما هستند حتی به اندازه دو سه سوال اساسی و یک ساعته در این انجمن بپرسیم اونوقت می تونیم بگیم که برای ارتش خود که واقعاً نا شناخته مونده کاری کرده ایم.متاسفانه درانجمن بیشتر از شهدای ارتش صحبت شده تا از زنده هایی که میتونیم از وجودشون استفاده کنیم.همین هایی که در عرض 24 ساعت نگذشته از فوتشان بیوگرافی کاملشون در صفحه اول همین انجمن قرار خواهد گرفت درصورتیکه امروز هستند و تا هستند باید ازشون یاد بشه.پس چه بهتره که این همه وقت و انرژی صرف اشخاص و سوالاتی بشه که باعث پویایی انجمن باشه.

البته همه اینها نظر شخصی بنده بود.لطفاً حالت آفندی و پدافندی در برابر عرایض بنده نگیرید،چون من کلاً آدم منتقد، تندرو و آتیش بیاری نیستم که جفت پا بپرم تو تاپیک دیگران  : DIZZY :  اینهایی هم که عرض کردم تنها پیشنهاداتی بود درجهت پیشرفت و نیل به اهداف واقعی انجمن.

در آخرهم چون در شبهای قدر هستیم خواهش دارم برای شفای تمام مریض ها و پدر های مریض دعا بفرمایید تا کسانی که روزهای بدی را میگذرانند،این روزهای بد در این شبها تمام و ختم بخیر شود.

با سپاس

17 people like this

آریاتس گرامی با درود...هدف صندلی داغ شناختن اعضا از ریزترین جزییات زندگی (من تا شماره کفششم نفهمم ولش نمیکنم)و ظاهر تا کلیات هستش و بحث تقریبا از مسائل نظامی به دور هستش چون یک بخش فان و سرگرمیه و قراره که هم دیگه و شخصیت همو بشناسیم همین...و این به نزدیکتر شدن کاربرا به هم کمک میکنه...بحث به مسائل نظامی هم کشیده میشه ولی نه تا حد تخصصی...

به هر حال نظرات شما رو با آغوش باز میپذیرم و احترام میذارم...

باسپاس

12 people like this

گفتم من جعفر صدا میکنن نه محمد  : NINJA :

تاسیس انجمن رهروان ارتش کار من تنها نبود. این انجمن بعد از دو تجربه ناموفق با نام گنج جنگ بود که بعد دوستان طی یک جلسه انتحاری در دفتر استاد عزیزم جناب مازندرانی، سر بنده گول مالیدن و این انجمن راه اندازی شد و بعدش هم بنده دست تنها شدم  : PWNBURN : دوران خدمت خودم رو در ارتش سپری کردم و به همین خاطر ارتش رو دوست دارم. مدتی در لشکر پر افتخار 92 خدمت کردم  و بعد از اون هم به شیراز منتقل شدم. متاسفانه کسی از افراد خانواده بنده ارتشی نیست. 

چون عاشق پرواز هستم، تیپ 55 هوابرد رو خیلی دوست دارم . 

هر کس شهید آبشناسان رو بشناسه مجذوبش میشه، فردی با لیاقت و با ایمان و متواضع. در حالی که فرمانده لشکر بود پسرش توی نیروی دریایی داشت خدمت میکرد در حالی که مثل خیلی های دیگه میتونست خدمت نره یا توی تهران یک کار دفتری انجام بده. شیر در برابرش عددی نبود و .........  اسطوره است که اگر در امریکا بود هالیوود رو به نامش میزدن. امان از من من کردن ها در این کشور  : TEARS : 

من از سال قبل میهمان گنج جنگ بودم خیلی عالی بود بگو چرا یکهو تغییر کرد وبی بو خاصیت شد : SHOUT :  : SHOUT : خیلی ممنونم از شما بخاطر این کار زیبا.....مطمئا باشید اجراخروی فراوان دارد وشهدای عزیز وگمنام ارتش نظاره گر این اقدامات شما هستند...موفق باشید

12 people like this

جناب اریاتس عرض ادب..مفتخرم مخاطب نوشتاری من عزیزی چون شما باشه..

تمام فرمایشات حضرتعالی منطقیه و با توجه به شناختی که از امیرخان دارم یحتمل تا حد امکان این موارد لحاظ میشه...

درسته که برخی از سوالات فاقد بار محتوایی هستش..اما اجازه میخوام عرض کنم خدمتتون که قصه جناب کلافه با بقیه کاندیداها فرق داره چون ایشون بارها بدجور مارو تو اب نمک گذاشته..نمونه بارزش مطالب ارسالی ایشون که مثل سریال های دهه هفتاد و شصت هر دوهفته یه قسمت نشون میدادن ..مطلب رو ادامه میدن..و چه از پرسیدن مطالب مختلف..که بحمدالله به لطف ید بیضایی که تو تغییرشرایط سخت دارن ..ناجور حرص و لج ادمو درحد اعلای خودش تحریک میکنه..و چه از دادن عناوین و مدالهای رنگارنگ که نفهمیدیم مبناش چی بود و حسابی توش پارتی بازی کردن..

علی الحال بی ادبی نباشه من یکی حال میکنم همیشه ایشون رو روی صندلی داغ ببینم....

امیرخان اگه میشه دوباره رای بگیر و جناب کلافه رو کاندید کن...اینجوری بهتره..اماخب یه مشکلی هم هست..من منتظرم نوبت جناب صادقی هم بشه ..اخه دنبال ادرس خونشون هستم

10 people like this

با تشکر از آقا حسین گل...با این جوابای نقصی که مدیر خان میدهند حتما باید یبار دیگه رو صندلی داغ بشینن ولی دیگه تبدیل میشه به صندلی الکتریکی گفته باشم...بنابر قرعه کشی در لیست بعدی هم شما و جناب صادقی گل حضور خواهند داشت...

چندتا اسم میارم اولین چیزی که به ذهنت میرسه برامو بگو(حالا هر چی که باشه) :

1-ایران

2-شیراز

3-محمدجعفر حسنی

4-جنگنده صاعقه

5-عربستان

6-دکل نفتی

7-عشق

8-شهدا

خب بریم سراغ ادامه سوالات...آقا صمد گل و آقا حسین عزیز دو همراه همیشگی خواهشا تو خصوصی به دادم برسید که سوالاتم داره ته میکشه!

خب..جعفر جان به نظرت دنیا چه رنگیه؟

اگر 24 ساعت نامریی بشی چه کارایی انجام میدی؟

اگر خلبان نیروی هوایی میشدی دوست داشتی با چه پرنده ای بپری و چرا؟

بهترین کادوی تو عمرت رو از کی گرفتی و بابت چی بود؟(راستشو بگو)

به نظر تو خالئن ترین فرد به کشور در طول تاریخ کی بوده؟دلسوزترین فرد کی بوده؟

دوست داری تنها باشی یا در جمع؟

تا حالا خودزنی کردی؟برای چی و برای کی بود و چرا؟(10 نمره)

به نظرت احساسی بودن خوبه یا منطقی؟

چرا آدمای الان با 20 سال پیش فرق میکنن؟

یه بیت شعر رو بگو که خیلی دوسش داری و روت خیلی تاثیر داشته...اگه تونستی اسم شاعرشم بگو...

به نظرت فردا روشنه؟

6 people like this

1-ایران            کهن ترین اما پژمرده ترین 

2-شیراز           قلب ایران

3-محمدجعفر حسنی   شناسنامه ام   : HAPPY : 

4-جنگنده صاعقه     شروع خوب، سرنوشت بد 

5-عربستان              دشمن مطلق   : FIRE : 

6-دکل نفتی           خیانت و بی لیاقتی 

7-عشق                امید 

8-شهدا               شرافت 

خب بریم سراغ ادامه سوالات...آقا صمد گل و آقا حسین عزیز دو همراه همیشگی خواهشا تو خصوصی به دادم برسید که سوالاتم داره ته میکشه!

خب..جعفر جان به نظرت دنیا چه رنگیه؟       هر رنگی که دوست داشته باشی ببینی ، یه روز آبی ، یه روز زرد و یه روز سفید ... 

اگر 24 ساعت نامریی بشی چه کارایی انجام میدی؟        : COOL :  میگردم ببینم اطرافیانم پشت سر من چی میگن 

اگر خلبان نیروی هوایی میشدی دوست داشتی با چه پرنده ای بپری و چرا؟  تکراری پرسید 

بهترین کادوی تو عمرت رو از کی گرفتی و بابت چی بود؟(راستشو بگو)   تا حالا کادو نگرفتم. مرد باشید یه کادو به من بدید 

به نظر تو خالئن ترین فرد به کشور در طول تاریخ کی بوده؟دلسوزترین فرد کی بوده؟ حاج ابراهیم خان کلانتر ، اگر به لطفعلی خان زند خیانت نکرده بود، حکومت قاجار سرکار نمی اومد و پادشاهان بعدی و خیانتهای بعدی هم اتفاق نمی افتاد. دلسوز زیاد داشتیم امثال امیرکبیر و مصدق که بدون ترس از انبوهی خائن در اطرافشون دست به کارهای بزرگی زدند. 

دوست داری تنها باشی یا در جمع؟     تنها 

تا حالا خودزنی کردی؟برای چی و برای کی بود و چرا؟(10 نمره)           : MOREQUESTIONS :  مگه مرض دارم 

به نظرت احساسی بودن خوبه یا منطقی؟  عقلانی بودن 

چرا آدمای الان با 20 سال پیش فرق میکنن؟   منظورت آدمهایی هست که الان دنیا میان یا اخلاق مردم امروز نسبت به گذشته؟ شاید بخاطر تربیت جمعی بد و عدم آموزش و خودخواهی و منیت یک عده خائن 

یه بیت شعر رو بگو که خیلی دوسش داری و روت خیلی تاثیر داشته...اگه تونستی اسم شاعرشم بگو...    گل در بر می در کف معشوق به کام است .....    سعدی 

به نظرت فردا روشنه؟  همیشه روشنه، این ما هستیم که میخواهیم توی تاریکی بمونیم 

: COOLGLARE :

7 people like this

چندتا عکس میفرستم نظرتو در موردشون بگو...هر چی دلت میخواد آزادی که بگی...

شهید آبشناسان    اسطوره تکرار نشدنی 

: CRY :  : CRYING :

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

صدام و منافقین

: FIRE :  : FIRE :  : FIRE :  : FIRE :

اعدام مردم توسط داعش

هر چند که هر دو طرف ...... ولی کشته شدن هیچ انسانی لذت بخش نیست. حتی دشمنان 

آرم ماشین خودت(خستس میفهمی؟؟؟خسته!)

: LOVE :  : LOVE :

فقر وغنا

1

بی وجدانی و خواب زدگی مردم و مسئولین 

2

: CRY :  : CRY :

تصویر زیر احتمالا حمله ارتش اکرین به مردم و آزادیخواهان روس گراست...(حالا بیخیال کلا نظرتو در مورد عکس بگو)

کاشکی دنیای کوچک بزرگترا به اندازه دنیای بزرگ کوچکترها بود 

خب کلافه خان چه برنامه هایی برای سایت داری؟     یه سیستم چت درست کنیم ببینیم نتیجه میده یا نه 

نیروی هوایی یا موشکی؟چرا؟   منظوت متوجه نشدم  ولی احتمالا باید بگم هر دو.  انگشت سبابه و انگشت شست هر دو مورد نیاز هستن 

فردا هم یک چالش در انتظارته!    : LUST :

13 people like this

انواع و اقسام سوالات از جنابعالی پرسیده شد و زحمت کشیدید جواب دادید که میگم دست مریزاد منم یه سوال دارم . میتونی جواب ندی . میتونی نصفه نیمه جواب بدی 

اگر خداوند بهت یه قدرت مافوق بشری بده ( هزار برابر آرنولد ) که مثلا گلوله هم بخوری چیزیت نشه و بندازنت تو اتیش هم نسوزی و خلاصه رویین تن باشی و هیچ چیزی نتونه بهت صدمه بزنه . مثلا بتونی از هر دیواری رد بشی و یا خودت رو غیب کنی و دیده نشی . چکار میکنی ؟ 

16 people like this

والا جناب سرهنگ با تمامی این تفاسیرو قدرتهای ما فوق بشری  که شما فرمودید فکر کنم در نهایت این مدیر ما یه تکون کوچیک به خودش  بتونه بده والسلام  : SLOBBER :

13 people like this

انواع و اقسام سوالات از جنابعالی پرسیده شد و زحمت کشیدید جواب دادید که میگم دست مریزاد منم یه سوال دارم . میتونی جواب ندی . میتونی نصفه نیمه جواب بدی 

اگر خداوند بهت یه قدرت مافوق بشری بده ( هزار برابر آرنولد ) که مثلا گلوله هم بخوری چیزیت نشه و بندازنت تو اتیش هم نسوزی و خلاصه رویین تن باشی و هیچ چیزی نتونه بهت صدمه بزنه . مثلا بتونی از هر دیواری رد بشی و یا خودت رو غیب کنی و دیده نشی . چکار میکنی ؟ 

درود و عرض ادب خدمت استاد ملایری عزیز 

اگر با این قدرت که شما فرمودید بشه افراد نادان و احمق و متعصب رو هدایت کرد ، حتمن قبل از هر چیز این کار رو میکنم. بعد تمامی مرزهای جفرافیایی رو از بین میبرم و انسان رو هدایت میکنم تا مثل حیوانات محافظ محیط زیست پیرامون خودش باشه نه مخرب اونها 

عرض ارادت 

16 people like this

بیخیال شما به طفره رفتنت ادامه بده برات دارم : ANGRY :

دوستان اگر موافق باشید نظر سنجی رو جمع کنیم چون به روزای آخر صندلی با کلافه خان میرسیم(البته هنوز سوالات زیادی مونده حرص نخورید : STARTLE : ) نفرات جدید رو در صندلی داغ جایگزین کنیم... : QUESTION : (تا امشب نظر سنجی ادامه داره و شما میتونید رای بدید یا رایتون رو عوض کنید)

پیشاپیش اعلام کنم نفرات بعدی نظر سنجی رو...

1-IRIAF

2-اسماعیل

3-hossein......you

4-S.A.M

11 people like this

با سلام.

جواب دادن به سوالات اجباری است ! البته دوستان هم سوالاتی را طوری طراحی میکنند که پاسخگو در تنگنا قرار نگیره حالا جناب مدیر بر اساس عنوان خود در سایت به نظر من سوالات را جواب نداد و بیشتر با جوابهای کوتاه و شوخی  فقط  مدیریت کرد .  دوستانی که قرار است روی صندلی بشینند در نظر داشته باشند که سوالات مشابه از آنان نیز پرسیده خواهد شد پس لطفا آماده پاسخگویی بدون تعارف باشند. کسی هم از پاسخ آنان دلگیر نخواهد شد. جناب سرهنگ چند ماه روی این صندلی نشسته بودند و تمامی سوالات را چه فنی و چه عمومی و شخصی با  صبر و حوصله جواب دادند .

هیچ عجله ای برای پاسخ گویی نیست با صبر و تفکر جواب دهید. از دیگر دوستان هم خواهش میکنم در این بخش بیشتر فعال باشند  و اگر هم به نحوه سوالات و جواب انتقاد یا پیشنهادی دارند مطرح کنند.

12 people like this

دوستان سوالات خودشون رو در خصوصی مطرح کنند اگه نگید پس یعنی از روال کار و سوالات راضی هستید(که امیدوارم همینطور باشه)

دوستان اگر بخوان من نام سوال کننده رو هم ذکر نمیکنم دیگه بنا به خواست خودتونه

و اما جناب مدیر :
در نظر داشته باش اگه بخواهی با شوخی و جوابهای دو پهلو و خلاصه جواب بدی کار درستی نکردی اسم این صندلی داغ است و کسی که واقعا نمیتواند سوالات داغ را جواب دهد شاید نقاط ضعفی دارد که نمیخواهد دیگران بفهمندند وگر نه با شجاعت ادامه بده و یا رسما باید در انجمن اعلام انصراف دهی ! و جایت را به نفر بعدی دهی. به خاطر داشته باش که جناب سرهنگ ملایری بیش از 3 ماه روی این صندلی نشست و با دقت و حوصله به تک تک جوابها پاسخ داد.
سوالات مدیریتی هستند و اگر اینها را نتوانی بدرستی پاسخ دهی یعنی ضعف مدیریت چون سوالات بگونهای است که یک مدیر سایت نظامی که حتما اشراف کامل به تک تک کاربرانش دارد به راحتی و بدون تعارف و با اقتدار باید پاسخ دهد.دیگه خود دانی :)

خب چالش برای بعد! به ادامه سوالات جواب بده...

کاربر گرامی آریاتس سوالاتی رو داشتن گفتم ازت بپرسم...(فقط نکاتی رو که جناب لطافتی فرمودن یادت نره)

1.از کارکردن کنار بابات لذت می بری؟

2.تا حالا دچاربرق گرفتگی شدی؟سه فاز بود یا فشارقوی؟

3.بزرگترین دردسری که برای خانوادت ایجادکردی چی بوده؟وعکس العمل اونها چی بود؟

4.نسبت به ماشین اسباب بازی پلاستیکی چه حسی داری؟چرا؟

5.تاحالا غذای چینی خوردی؟محتویاتش چی بود؟

6.تاحالا چندبار خواستگاری رفتی؟

7.تاحالا از خونه قهرکردی؟کجارفتی؟

8.از چه جور آدمایی بدت میاد؟از چه جور آدمایی خوشت میاد؟

9.به کجاها سفر کردی؟

10.تا حالا گیر آدم سمج افتادی؟چجوری ازش خلاص شدی؟

11.اگه کسی ازت ناراحت بشه و دلش رو شکسته باشی،چه عکس العملی نشون میدی؟

10 people like this

1.از کارکردن کنار بابات لذت می بری؟          اجبارا لذت میبرم  : NINJA : 

2.تا حالا دچاربرق گرفتگی شدی؟سه فاز بود یا فشارقوی؟   بله، چند بار. اگه سه فاز یا فشار قوی بود که تا حالا کفنم هم پوسیده بود. برق 220 معمولی  : SWEAT : 

3.بزرگترین دردسری که برای خانوادت ایجادکردی چی بوده؟وعکس العمل اونها چی بود؟  زن نگرفتن، هر روز .... میخورم  : MUSIC : البته اندکی صبر سحر نزدیک است  : CRAZY : 

4.نسبت به ماشین اسباب بازی پلاستیکی چه حسی داری؟چرا؟  عاشقشونم. نمیدونم ولی همیشه اسباب بازی رو دوست داشتم  : LUST : 

5.تاحالا غذای چینی خوردی؟محتویاتش چی بود؟  بله، بهتره که نگم چی بوده. چون خودم هم اولش ندونستم چیه بعد فهمیدم  : GRIMACE : 

6.تاحالا چندبار خواستگاری رفتی؟     آمار از دستم خارج شده ولی کم کم دارم رکورد گینس رو میزنم. شاید هم سال دیگه به عنوان مهمان ویژه رفتم ماه عسل  : MIAO : 

7.تاحالا از خونه قهرکردی؟کجارفتی؟   بله، خونه خواهرم 

8.از چه جور آدمایی بدت میاد؟از چه جور آدمایی خوشت میاد؟    قبلا هم جواب دادم. دروغگو و دو رو. مسلما از نقطه مقابلش خوشم میاد  

9.به کجاها سفر کردی؟ داخلی که خیلی جاها رفتم و خواهم رفت. خارجی هم که عراق و ترکیه و چین و چند ماه دیگه هم روسیه انشااله : EMBARRASS : 

10.تا حالا گیر آدم سمج افتادی؟چجوری ازش خلاص شدی؟  بله متاسفانه. هنوز از دستش خلاص نشدم  : FIRE : 

11.اگه کسی ازت ناراحت بشه و دلش رو شکسته باشی،چه عکس العملی نشون میدی؟   یه چسب  123 بهش هدیه میدم  : HAPPY : 

12 people like this

دوستان بنابر خبر ناراحت کننده ای که بدستم رسید متاسفانه جناب بابک تقوایی عزیز نمیتونن روی صندلی داغ بشینن حالا...دلایل خودشون رو داشتند و به نظرم هم خیلی منطقی بود و اینکه ناچارا و علیرغم میل باطنی خودم اسمشون رو از نظر سنجی پاک میکنم...امممم خیلی ناراحت شدم اما دیگه کاریش نمیشه کرد و به نظرشون احترام میذاریم...

آقا بابک گل روی ماهتو از دور میبوسم امیدوارم در تمام مراحل زندگیت موفق باشی...

بنابر این نفر بعدی AH-1j خواهد بود جناب نظری خودتو از الان برای کباب شدن آماده کن(چالشی هم که وجود داره اینه که احتمال زیاد خودت هم مجری برای من میشی پس برات سنگ تموم میذارم!)

دوستان نظر سنجی جدید آماده شد خواهشا شرکت کنید...

کارمون هنوز با جعفر خان گل تموم نشد...

در مورد اعضای انجمن. نظرت را بر مبنی این عناوین بگو .میتوانی یک یا چند نفر را نام ببری. با اقتدار و دیسیپلین نظامی پاسخ بده!

شلوغ ترین ها:

آروم ترین ها:

سنگین ترین ها:

کم کارترینها

پر کارترینها

کم کار ولی موثر از نظر محتوی ارسالها ؟

پر کار وای کم محتوی و موثر ؟

ناشناخته ترین ها:

خوش تیپ ترین ها؟

با نمک ترین ها؟

مظلوم ترین کاربر ؟

به روز ترین ها؟

اگر فقط 3 مدال باقی مانده باشد به کدام کابران میدهی ؟ بجز خودت ! حداقل یکی را باید نام ببری !

تا به حال چند بار از ارسال  کسی عصبی شدی ؟  چیکار کردی ؟

بهترین کاربر در یک سال گذشته از نظر خودت ؟

پست بعدی پست آخر سوالات خواهد بود دوستان اگه سوالی مونده بازم دارم میگم خواهشا بصورت خصوصی متذکر بشن حتما از آقا جعفر میپرسم...

11 people like this