Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

صندلی داغ

مهمان صندلی داغ   23 members have voted

1. 1. مهمون بعدی صندلی داغ؟؟؟

• IRIAF
    • اسماعیل
    • صمد لطافتی
    • hossein......you
      0

Please sign in or register to vote in this poll.

198 posts in this topic

من اعتراض دارم

چشممون به جمال اپوزوسیون روشن! : SHOUT :

شما اول میایید نظر سنجی میکنید و رای ها رو میگیرید بعد خبر میدین که فلان کاربر نمیاد

بهتر نیست اول از وضعیت جسمی و روحی مخاطبتون کسب اطلاع بکنید بعد اسمش رو توی لیست بزارید؟؟؟؟

نه نمیشه همینه که هست!آقا اصلا شوک وارد کردن به طرفه که این کارو نمیکنم!دوست دارم مشکلیه؟؟؟ : SHOUT :: SLOBBER :

اینکه صندلی داغ راه انداختی خوبه اما من تا این صفحه فکر میکردم که هنوز مربوط به کلافه _ محمد جعفر جان جیگر _ هست  بهتر نیست برای هر فرد  جدا گانه صندلی یا چارپایه بزارید اینجوری بعد از 30 صفحه ممکنه نتونیم اطلاعات فرد مورد نظر رو پیدا کنیم و بهم ریخته بشه 

بهتر بود سوالات رو ده تا ده تا یا به تعداد مشخصی در هر ارسال دسته بندی میکردی و روی طرح سوالات کار میکردی

مگه نگفت بهش نگی محمد؟ : NINJA : این اعتراضت وارده بله پیگیری میشه : THIRST : ببینم کلافه اجازه میده یا نه! : MIAO :

مثلا همه ی ما عکس جناب مازندرانی با اون نوه ی جیگرش رو با بکگراند تامکت دیدیم و کلی حالش رو بردیم _از نوع تزریقی _ اما شما تازه میایید میگید ثمین جان مذکره یا مونث ، مجرده یا متاهل   خداییش این شد سوال ؟؟؟؟ نه تو به این میگی سوال ؟؟؟؟ جون داداش این سواله ؟؟؟ .....

مهندس بپرم تو اسید از دستت؟ خب شاید یکسری از کاربرای تازه وارد نشناسن ایشونو...ای بابا : PWNBURN :

از اون بدتر ؛ فرق برق فشار قوی با سه فاز رو میپرسیدی بهتر بود تا اینکه در مورد حس و نوع برق گرفتگی سوال میکردی  : VOMIT :

اون سوال یکی از دوستان بود : SPOOK :

آقا اصلا کی به این مجوز داده بیاد صندلی بزاره برای اعضا !!!! آی بیایین بگیرینش  : ANGRY :

بیا منو بکش راحت!!!!!!!!!!!!!! : |     : SURPRISE :

12

با سلام خدمت دوستان؛

اولش لازمه یک عذرخواهی بکنم از دوستانی که لطف داشتند و رأی دادند و انتظار داشتند ما رو روی صندلی ببینن!

حقیقتاً این چند روزه خیلی گرفتارم و فرصت پاسخگویی بموقع به سوالاتو نداشتم، ایشالا بعد از سایر دوستان و در دور دوم خدمتتون هستیم.

البته اینم بگم که نشستن ما روی صندلی همچین چیز جالبی هم از آب در نمیومد، چون تکراری می شد، همین ثمین خانو دیدی، کپی پیستش بنمایید

بنده هم مثله ایشون تندخو ، زودجوش ، عصبانی مزاج و احساسی ، دیپلمم ریاضی ، ارشدم صنایع ، پدرم ارتشی و خلبان ، دوران کودکی در خانه های سازمانی ارتش و شهرهای مختلف و ...

تفاوت ها : ایشون متأهلداره و بنده مجردناک ، کودکیشون شیطون بودند و من آروم ، سه چهار سالی هم از ایشون جوون ترم و یه ده پونزده درصدی هم خوش تیپ تر !! : CRAZY :

به همین سادگی به همین خوشمزگی!!

خلاصه و مختصر ، پس دیگه وقتتونو هدر ندید!

با آرزوی سلامتی ، موفقیت و شادکامی برای همتون.

10

با سلام خدمت دوستان؛

اولش لازمه یک عذرخواهی بکنم از دوستانی که لطف داشتند و رأی دادند و انتظار داشتند ما رو روی صندلی ببینن!

حقیقتاً این چند روزه خیلی گرفتارم و فرصت پاسخگویی بموقع به سوالاتو نداشتم، ایشالا بعد از سایر دوستان و در دور دوم خدمتتون هستیم.

البته اینم بگم که نشستن ما روی صندلی همچین چیز جالبی از آب در نمیومد، چون تکراری می شد، همین ثمین خانو دیدی، کپی پیستش بنمایید

بنده هم مثله ایشون تندخو ، زودجوش ، عصبانی مزاج و احساسی ، دیپلمم ریاضی ، ارشدم صنایع ، پدرم ارتشی و خلبان ، دوران کودکی در خانه های سازمانی ارتش و شهرهای مختلف و ...

تفاوت ها : ایشون متأهلداره و بنده مجردناک ، کودکیشون شیطون بودند و من آروم ، سه چهار سالی هم از ایشون جوون ترم و یه ده پونزده درصدی هم خوش تیپ تر !! : CRAZY :

به همین سادگی به همین خوشمزگی!!

خلاصه و مختصر ، پس دیگه وقتتونو هدر ندید!

با آرزوی سلامتی ، موفقیت و شادکامی برای همتون.

کلافه خان تحویل بگیر کاربراتو!

نظری گیان براگم چشتی تر منیه که بیوشید؟ : ANGER : دی هر اسمت منیه و عکست...راستی تونیش تواستید خلبان بید؟ : GRIMACE :

آقا من دیگه حرفی ندارم! اون از کلافه اینم از...من خودمو کاندید میکنم دفعه بعد!

10

Crounus2000

خدای رو شاکرم مهندس جان برق شما مارو نگرفت..اینهمه هم بهت گیر دادیم...نه خوشم اومد..با معرفتی..ایول..ولی بجای کمک تو بهبود صفحه شدی اپوزوسیون ،،من خداییش جای امیر بودم ثمین رو از صندلی بلند میکردم و تورو میشوندم..تا متوجه یه من ماست و کره بشی...اما منم موافقم برای هر عزیزی یه صفحه جدا باز بشه...امیر...امیر خان..کوشی...یه صفحه جدا بازکن...اینجوری بهتره ..هان..بهتر نیست

9

کلافه خان تحویل بگیر کاربراتو! ... کاربراتوری نیست، انژکتوریه !!

نظری گیان براگم چشتی تر منیه که بیوشید؟ : ANGER : دی هر اسمت منیه و عکست...راستی تونیش تواستید خلبان بید؟ : GRIMACE :  ... اسممو که همه میدونید و عکسمو هم در قسمت عکس های کاربران (تصاویر بر و بچ) گذاشته ام ، بله بنده هم می خواستم خلبان بشم و در سال 81 در کنکور سراسری رشته خلبانی بالگرد دانشگاه امام علی نزاجا و خلبانی شکاری دانشگاه شهید ستاری نهاجا پذیرفته شدم و معاینات پزشکی خلبانی هوانیروز را هم رفتم و ...

تا اینکه سر از نیروی هوایی و پدافند درآوردم و آخراشم نیروی هوافضا!! و بعدشم استعفا ...

آقا من دیگه حرفی ندارم! اون از کلافه اینم از...من خودمو کاندید میکنم دفعه بعد!  ... بسم الله بپر وسط که کلی سوال دارم برات !!  :policeman-smiley-emoticon-1:

از ثمین خان هم عذر میخوام که وسط صندلی داغ ایشون، جفت پا با دمپایی و شلوار کردی! پریدیم.

مهندس برو ببینیم دیگه چه وجوه تشابهی داریم!  :1 (17):    :1 (20):

8

اسم کوچیکتو گفتممممم نظری خان! : VOMIT :

خب بیشتر از خودت بگو؟ :| تا حالا عاشق شدی نظری؟(نه تو رو خدا اینم جواب بده!) : ANGRY :

ثمین هم که فعلا قصد جواب دادن به سوالاتو نداره کجایی ثمین؟؟؟ : QUESTION :

7

خب خب خب ادامه میدیم!

راستی یه چیزی رو یادم رفت بپرسم.ثمین اصالتا کجایی هستی و الان کجا زندگی میکنی؟ پدر پدر بزرگ ، پدر بزرگ و پدر بنده همگی بچه بازار تهران هستند ، اگرچه ظاهرا اجدادشان اهل منطقه ای به نام کجور در مازندران بوده اند ، خانواده مادرم نیز جد اندر جد اهل منطقه شمیران ( منطقه تجریش) بوده اند ، خود بنده در پایگاه هشتم شکاری اصفهان به دنیا آمده ام ، اگرچه شناسنامه‌ام صادره از شمیران تهران هست ، اکنون نیز در منطقه قلهک ، خیابان یخچال ساکن هستم.

قبل از اینکه برم سراغ چالش ها سوالات چندتا از دستان رو با هم میبینیم...

چرا پدر گرامی نگذاشت که به نیروی هوایی بپیوندید ؟ فرمودند ، همون من رفتم بسه ، شما لازم نکرده که برید ارتشی بشید. : SLOBBER :

از سختی ها و مشکلات شغلتان بگویید .هر شغلی مشکلات خاص خودش رو داره ، شغل ما ممکن خیلی سخت به نظر نرسه ، بیشترین مشکلاتش استرس و مسئولیت زیاد در تهیه گزارش های لازم می‌باشد.

در اولین دیدار با تامکت چه حسی داشتید ؟(از نزدیک) محو عظمتش شدم

در اولین دیدار با فانتوم چه حسی داشتید؟(از نزدیک) همه‌اش با تامکت مقایسه‌اش می‌کردم و حال می‌کردم که تامکت از اون گنده تره

در اولین دیدار با تایگر چه حسی داشتید؟(از نزدیک) عاشقش شدم

تا حالا به محل کار یا گردان پروازی پدرتان رفتید ؟بله

دوست دارید در کابین عقب تامکت یک پرواز در معیت پدر داشته باشید ؟ جزو آرزوهام‌ هست

اگر به چیزی علاقه داشته باشید و اطرافیان قصد دلسرد کردن شما رو داشته باشند چکار میکنید ؟ سعی میکنم خیلی وارد بحث نشم و کار خودم رو بکنم

11

یک پرانتز همینجا باز کنم

ثمین جان !!

اون تابلو تامکت قشنگه هست  که خونه تون آویزونه : LUST : ؛ خیلی از دوستان تقاضا دارن تا یک تصویر با کیفیت ازش بگیرید و لینکش رو هم بزارید تا دوستان به بکگراند دلخواهشون  برسن و شما به ثوابش : MIAO :  

کی اینکار رو انجام میدید؟؟؟؟  زمان و ساعت دقیقش رو اعلام کنید 1%20(7).png

ضمنا حداقل ابعاد 3000 در خیلی هزار باشه بهتره 

11

والا از اونجایی که اون تابلو در منزل پدر هست و من هم هر روز که اونجا نیستم ، زمان و ساعت دقیق رو که نمی تونم بگم ، اما به روی چشم ، در اولین فرصت این کار رو خواهم کرد. البته دوربین حرفه‌ای ندارم و باید از دوربین موبایل (iPhone 6)  متعلق به همسر محترم استفاده کنم ، امیدوارم عکس خوبی از آب دربیاد.

11

البته يكبار عكسشو قبلا در سايت آپلود كرديد .

10

بله حق با شماست  اما برخی دوستان  برای قاب گرفتن  میخوان که اندازه و ابعادش کافی نبود

10

دوستان در حال هماهنگی هستیم که اون خبر خوبه در مورد صندلی داغ اتفاق بیفته...دیگه بیشتر از این توضیح نمیدم!

کرونوس جان برادر شما ادامه بده حاجی! :1 (2):

ثمین عزیز...

اگر الان برگردی بچگی راهتو عوض میکنی؟پافشاری میکنی که بابات اجازه بده خلبان بشی؟پشیمون هستی یا نه که خلبان نشدی؟

ثمین خب مسلما سربازی نرفتی!پس ازین بخش میگذریم! :49452242182137854036:

تا حالا دوست داشتی جای کسی توی زندگیت باشی؟(حالا هر کی مثل بازیگری.خلبانی یا...)

از چه درسی خیلی خوشت میومد؟توی تاریخ کشورت از چه سلسله ای خوشت میاد و از چه دورانی متنفری؟و همینطور به کدوم حاکم علاقه مندی و از کدوم متنفر؟(با دلیل)

صمیمی ترین دوست در حال حاضرت بجز افراد خانوادت کیه؟

اگر الان جنگ بشه ثمین علی ازندرانی حاضره حتی علیرغم مخالفت خانواده توی جنگ شرکت کنه؟

به نظرت آدمای بدجنس موفق ترن یا آدمای خوشقلب؟(بنابر تجربه شخصیت جواب بده)

چه رنگی رو دوست داری؟

به نظرت دنیا چه رنگیه؟

دوست داری جایی به غیر از ایران زندگی کنی؟کجا؟

چه شهرایی رو توی ایران رفتی و گشتی؟کدومش قشنگتر بود؟و چرا؟

بجز تهران دوست داری کجا زندگی کنی؟

تو سایت از کی بیشتر خوشت میاد؟

اینا رو جواب بده پست بعدی یکم سوالات خصوصی تر میشه!:)

7

دوستان در حال هماهنگی هستیم که اون خبر خوبه در مورد صندلی داغ اتفاق بیفته...دیگه بیشتر از این توضیح نمیدم!

کرونوس جان برادر شما ادامه بده حاجی! :1 (2):

ثمین عزیز...

اگر الان برگردی بچگی راهتو عوض میکنی؟پافشاری میکنی که بابات اجازه بده خلبان بشی؟پشیمون هستی یا نه که خلبان نشدی؟ نه پافشاری نمی‌کنم ، چون توی هرکاری که بر خلاف نظر پدرو مادرم پافشاری کرده‌ام ، ضرر کردم . شاید می‌رفتم سراغ خلبانی غیر نظامی

ثمین خب مسلما سربازی نرفتی!پس ازین بخش میگذریم! :49452242182137854036:

بله سربازی نرفتم ، به دلیل خدمت بیش از 80 ماه پدر در جبهه ، من و برادر کوچکم از سربازی معاف شدیم ، متاسفانه زمان سربازی برادر بزرگم این قانون نبود.

تا حالا دوست داشتی جای کسی توی زندگیت باشی؟(حالا هر کی مثل بازیگری.خلبانی یا...) آره دوست داشتم جای رهبر کشور بودم

از چه درسی خیلی خوشت میومد؟ توی تاریخ کشورت از چه سلسله ای خوشت میاد و از چه دورانی متنفری؟و همینطور به کدوم حاکم علاقه مندی و از کدوم متنفر؟(با دلیل) دروسی که بهشون علاقمند بودم : تاریخ - ادبیات فارسی - ریاضیات جدید - هندسه تحلیلی / این دو تای آخر رو نمی‌دونم شماها الان بهش چی می‌گید. / از سلسله قاجاریه متنفرم و به نظرم سلسله هخامنشی کارشون درست بوده ، به خصوص در مورد آزادی دادن به مردم درباره عقایدشان ، البته اگر این چیزها که توی تاریخ اومده باشه درست باشه . توی پادشاهان کشور هم فکر می کنم رضا خان با گام برداشتن در مسیر مدرنیته کشور و همینطور برقراری امنیت در کشور و یکپارچه سازی ایران و جمع کردن بساط ملوک الطوایفی ، بیشترین خدمت رو به ایران کرد ، اگرچه اشتباهاتی هم داشت.

صمیمی ترین دوست در حال حاضرت بجز افراد خانوادت کیه؟

به غیر از خانواده دوستی که اونقدر باهاش صمیمی باشه ندارم ، اگرچه دوستان خوبی چه در میان همکاران و چه در میان بچه‌های انجمن و چه جاهای دیگه دارم ، اما خیلی خیلی صمیمی نیستیم به معنای واقعی کلمه

دور از جون دوستان انجمن به قول شاعر : با هرکه حرف دوستی اظهار می‌کنم .... خوابیده دشمنی است که بیدار می‌کنم

از بس که در زمانه یکی اهل درد نیست ....اظهار درد خویش به دیوار می‌کنم

اگر الان جنگ بشه ثمین علی ازندرانی حاضره حتی علیرغم مخالفت خانواده توی جنگ شرکت کنه؟

اگر احساس کنم که به حضورم نیاز هست ، یک‌لحظه شک نمی کنم

به نظرت آدمای بدجنس موفق ترن یا آدمای خوشقلب؟(بنابر تجربه شخصیت جواب بده)

فعلا که توی مملکت ما آدم‌های بدجنس موفق تر هستند.

چه رنگی رو دوست داری؟

آبی ، گلبهی ، نارنجی و... همه رنگ‌ها زیبا هستند ، مهم اینه که کجا از چه رنگی استفاده بشه .

به نظرت دنیا چه رنگیه؟ خاکستری

دوست داری جایی به غیر از ایران زندگی کنی؟کجا؟ همیشه زندگی در کشورهای پیشرفته برام جاذبه داشته ، اما چون نمی‌تونم حتی برای چند روز دوری خانواده رو تحمل کنم ، برخلاف خیلی از دوستان دبیرستانی و دانشگاهی ام که همه مهاجرت کردند ، هیچ وقت به مهاجرت فکر نکردم . مسلما اگر بهم آزادی بدهند که جای دیگه‌ای رو برای زندگی به اتفاق خانواده انتخاب کنم ، کشور آمریکا رو انتخاب می‌کنم

چه شهرایی رو توی ایران رفتی و گشتی؟کدومش قشنگتر بود؟و چرا؟ ازراست به چپ نقشه  : به شهرهای مشهد ، شیروان ، توس ، بیرجند ، قوچان ، ایرانشهر ، زاهدان ، چابهار ، بندرعباس ، قشم ، کرمان ، یزد ،خور و بیابانک ،  اردکان ، سمنان ، کلیه شهرهای مازندران ، قم ، اصفهان ، نایین ،اردستان ، شیراز ، کیش ، عسلویه ، کنگان ، بوشهر ، اراک ، زنجان ، قزوین ، رشت ، انزلی ، اردبیل ، سرعین ، تبریز ، ارومیه ، سنندج ، کرمانشاه ، خرم آباد ، اهواز ، آبادان ، خرمشهر ، دزفول سفر کرده‌ام و فکر می‌کنم همه شهرهای ایران زیبا و قشنگ هستند اما خوب مازندران و گیلان فکر می‌کنم از همه جاهایی که دیده‌ام قشنگ‌ تر هستند. 

بجز تهران دوست داری کجا زندگی کنی؟اگر قرار بود شهری رو به غیر از تهران برای زندگی انتخاب کنم ، شیراز رو انتخاب می‌کردم ، به خاطر سرزنده بودن شهر ، آب و هوای خوبش ، زیبایی شهرش و باحالی مردمش

تو سایت از کی بیشتر خوشت میاد؟ از همه بچه‌ها ، اما خوب با بعضی‌ها صمیمی تر هستم ، مثل دستان ، مهران ، کلافه ، آرک انجل ، نظری ، رضا رسکیو ، عزیزی ، لطافتی ،اسماعیل ، براتی، فونیکس و ...

اینا رو جواب بده پست بعدی یکم سوالات خصوصی تر میشه!:)

12

مدیرخان زودتر به وعدت عمل کن!

میریم سراغ ادامه سوالات !

ثمین تا حالا عاشق شدی؟چندبار؟

چندبار خواستگاری رفتی؟

چه سالی ازدواج کردی؟

بابا شدی؟ :) اگه آره اسمشو بگو؟

میخوای چندتا بچه داشته باشی؟دختر یا پسر؟اسمشونو چی بذاری؟(اگر پسر میخوای علت اگر دختر میخوای علت؟) :)

چندبار مجبور شدی تو کوچه پارک یا پشت بوم یا روی کاناپه بخوابی؟(آخه این چه سوالیه!!!!!! : | )

به نظرت پسر باید چند سالگی ازدواج کنه دختر چندسالگی؟چرا؟

دوست داری پسرت چیکاره بشه؟خلبان؟ :)

هدفت تو زندگی چیه؟دنبال چی میگردی؟

الان آرزوت چیه؟

چه آرزویی داشتی که بهش نرسیدی؟

چه آرزویی داشتی که بهش رسیدی؟

9

تیرداد جان خیلی خوشحالم که یک نفر توی انجمن حضور داره که آلمانی بلده (البته امیدوارم) اولش که خیلی تند میرفتی ولی الان آروم شدی. فکر کنم بخاطر اینه که قلیون میکشی   : STARTLE :  هر وقت رفتی سمت رومانی و آلبانی و ... سوغاتی یادت نره  

چشم جناب مدیر...

اگر خدا کمک کنه، دارم کتابا، یا بهتر بگم، جزوه های شخصیمو، به فارسی ترجمه میکنم...

انشاالله، بعد از اتمام، در انجمن قرار میدم.

شما آدرس پستی بدید، کتاب ها رو میفستم براتون.

12