Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

صندلی داغ

مهمان صندلی داغ   23 members have voted

1. 1. مهمون بعدی صندلی داغ؟؟؟

• IRIAF
    • اسماعیل
    • صمد لطافتی
    • hossein......you
      0

Please sign in or register to vote in this poll.

179 posts in this topic

سلام

ناشناس عجیب عزیز

شما فقط استار را بزنید و سؤالات اصلی به گردن دوستان

با مدیریت محترم هماهنگ کنید اگر قبول کردند پیام خصوص برایم بفرستید من نحوه شروع را عرض کنم

ارادت

5 people like this

با سلام خدمت استاد عزیز جناب ابراهیمی سعید بزرگوار  اطاعت امر به روی چشم  البته اگر موافق باشید و اگر دستور بدهید بنده از خودم شروع کنم  و به امید خدا فردا این پست را شروع نماییم دوستان می توانند سوالات خود را تا فردا آماده نمایند نظر شما چیست؟ استاد

7 people like this

با سلام  وعرض ادب انجام شد.

3 people like this

95761833599783056002.jpg

دوستان سلام

چند نقطه تقدیم میکنم که نظر مدیریت محترم و شما عزیزان را به این نقاط جلب میکنم

1- الحمدالله جمع حاضر از عزیزانی هستند که اهل ادب و معرفتند و ایجاد حاشیه نخواهند

2- به مدیریت محترم پیشنهاد میکنم روزانه به این پست سر بزنند و سؤالاتی را که عرض خواهم کرد را حذف کنند و یا این امکانات مدیریت این پست را به من و یا به هر کسی که صلاح می دانند واگذار کنند

3-تمامی پستهای صندلی داغ را در این پست اجراء خواهیم کرد که اگر با استقبال روبرو نشد پست را ببندیم

4-اگر عزیز مایل بود روی صندلی داغ قرار بگیرد برای ناشناس عجیب عزیز پیام خصوصی ارسال کند

باز تآکید میکنم رعایت حال هم را داشته باشیم
goleroz1..gifارادتمند همهwqvtb6gu4njz6tch5g7f.gif

حسنعلی ابراهیمی سعیدflor071a.gif
4 people like this

قوانین

از مطرح نمودن سوالهای تکراری ؛ بي معني و بي محتوي اجتناب بورزید چون که این نوع سوالات به دست مدیرمحترم ویرایش و حذف میگردد.

اگه از طرف مهمان برنامه با پاسخ بی نظم و وقفه دار مواجه شدیم مدیر اختیار بستن اون تاپیک رو دارن و به این ترتیب مهمان بعدی معرفی خواهد شد.

در هر پست بیش از 15 سوال قرار ندهید.
* لطفا سوالا رو تو سری های حداکثر 15 تایی بپرسید، در غیر این صورت مهمان میتونه جواب نده .

مهمان جستار در صورت مشاهده سوال خصوصی،غیر متعارف یا هرگونه سوالی که باعث ناراحتی ایشون شده بلافاصله در همان تاپیک اظهار ناراحتی خودشون رو بیان کنن تا سوالات مشابه بعدی پرسیده نشه در غیر اینصورت مسئولیت هرگونه جنجال و درگیریهای احتمالی بر عهده مهمان خواهد بود و باید پاسخگو باشند.

کسی که روی صندلي داغ هستند بايد در روزحداقل هر روز يك بار به بخش مراجعه و جواب سوالات را بدهند تا بتوان از روي جوابهاي داده شده سوالات بعدي مطرح گردد

هر بار یک نفر مهمان میشه، بقیه هر سوالی داشتن ازش میپرسن (البته سوالات خوب نه بی معنی باشه )
* مهمان از زیر جواب دادن در نمیره

* مدت هم یک ماه است هست؛ که در صورت استقبال ممکنه تمدید بشه !

5 people like this

سلام دوستان

این بار نوبت به برادرعزیزی می رسه که خودشان در انجمن یک کاربر حرفه ای هستند

برادر عزیزی که معرفی میشه

ایشان کسی نیست جز استاد گرانقدر

ناشناس عجیب

منتظر سؤالات متعدد و قانونی شما هستیم

ممنونم
ابراهیمی سعید
5 people like this

سلام استاد گرامی ، ناشناس عجیب

من این سؤالات را در یکی از انجمنها از عزیزی پرسیدم که مان سؤالات را با کمی تغییر از شما می پرسم

اگر اجازه بفرمایید من اولین سؤال کننده باشم

البته متفرق می پرسم که از هردری سخن گفته باشیم

1- کدامیک از عملیاتهای دوران دفاع مقدس را موفق تر می دانید؟چرا

2-کدامیک از عملیاتها دوران دفاع مقدس ،موفق نبود.

3- کدام سلاح ضد زره، در نبردهای کلاسیک مثمر ثمرتر است ؟

4- میگویند، مادر برای فرزندش مهر وعشق بی پایان داره،،،، ولی در میدان نبرد، همرزمان برای همدیگر جان فدا میکنند و مهرشان فراتراز تصور هست(هنوزتحقیقی در این مورد من ندیده ام) به نظر شما چرااین مهر از مهر مادری بالاتر است؟؟؟؟؟؟؟

5-اهل دعوا هستی؟؟ در دعوا می زدی یا میخوردی؟؟؟

6-آیا آرزویی داشتی که به او نرسیدی؟؟؟

7- اهل گوش کردن به موسیقی هستید،، چه سبکی

8- آشپزی میکنی ، چه نوع غذایی می توانی در حد لالیکا بپزی؟؟؟

9- چه نوع غذایی را دوست دارید در منزل پخت شود

10--در محیط مجازی چقدر راستگو ودارای صداقت هستید

11-- اسمها را می بینید اولین جواب که به ذهنت می رسه
1-تهران
2-ایران
3-شهیدان دفاع مقدس
4- شهدای مدافعین حرم
5-امریکا
6-عراق
7-عربستان
8-جنگ
9-دفاع مقدس

7 people like this

با سلام وعرض ادب خدمت استاد عزیز جناب ابراهیمی سعید ارجمند  خیلی خیلی ممنون از لطفتان  طبق همین چهار چوب که شما فرمودین به امید خدا و با یاری شما ودیگر دوستان  ادامه میدهیم . بنده هم منظورم همین بود  چون می ترسیدم خدای نا کرده سهواً سوالی مطرح نمایم که زبانم لال باعث رنجش دوستان و بخصوص شما اساتید و قهرمانان میهن شوم این شد که گفتم با کمک شما اساتید این پست اداره شود با این وصف بنده اطاعت امر کرده به سوالاتی که مطرح شده پاسخ میدهم البته با کسب اجازه از محضر اساتید گرامی

1- کدامیک از عملیاتهای دوران دفاع مقدس را موفق تر می دانید؟چرا ؟ ضمن تشکر از شما به نظر بنده موفقترین عملیات در طول جنگ آزاد سازی خرمشهر و سپس  شکست محاصره آبادان  بود چرا که در این عملیات ها  دشمن به خواسته خود که همان جدایی خوزستان بود نرسید و بعداز پیروزی در این عملیات ها نیرو های مسلح ازحالت پدافند به حالت آفندی و تهاجمی دست زدند ضمن این که در این عملیات ها  واوایل جنگ بود که سازمان ملل  با صدور قطعنامه خواستار پایان جنگ ایران و عراق شد . شاید به نظر بنده مثالی که بتوانم در این رابطه بزنم بازی فوتبال باشد در شروع جنگ بخش هایی از خاک کشور عزیزمان اشغال شد یعنی مثل تیم مقابل که در زمین خودی حضور دارد  و دروازه خودی را تهدید میکند ولی با اتخاذ یک تاکتیک مناسب حریف از زمین خودی دور شده و درمقابل این در وازه حریف است که مورد تهدید واقع خواهد شد

2-کدامیک از عملیاتها دوران دفاع مقدس ،موفق نبود. به نظر بنده کربلای 4 و 5  که در نتیجه این عملیات ها تعداد زیادی از هموطنان به شهادت رسیدن که روی روحیه هر 2 طرف جنگ تآ ثیر گذاشت  دشمن روحیه گرفت ودر جبهه خودی کمی از روحیه ها کمرنگ شد . البته عملیات رمضان و هویزه نیز بودند . در عملیات هویزه اگر اشتباه نکرده باشم و حافظه یاری کند این عملیات ابتدا موفق بود ولی به دلیل عدم پشتیبانی این عملیات باشکست مواجه شد .

3- کدام سلاح ضد زره، در نبردهای کلاسیک مثمر ثمرتر است ؟ به نظر بنده تاو مقام اول را کسب خواهد کرد . البته اگر منظور نبرد ضد زره باشد  اگر نفرات پیاده دشمن باشند آر پی جی  وگرنه در مقابله با ادوات دشمن به خصوص زرهی تاو گزینه مناسبی میباشد .  چون  اولاً مأ موریت تخصصی تاو نبرد ضد زره تعریف شده و هدایت آن به نسبت موشکی مثل مالیوتکا  دقیقتر است . ضمن اینکه موشکی مثل دراگون تا جایی که بنده اطلاع دارم به نسبت تاو موفقیت نداشته

4- میگویند، مادر برای فرزندش مهر وعشق بی پایان داره،،،، ولی در میدان نبرد، همرزمان برای همدیگر جان فدا میکنند و مهرشان فراتراز تصور هست(هنوزتحقیقی در این مورد من ندیده ام) به نظر شما چرااین مهر از مهر مادری بالاتر است؟؟؟؟؟؟؟ به نظر بنده محبت مادر غریزی است که حتی در سایر  جانداران نیز وجود دارد اما در بین همرزمان یک جور حس انسان دوستی  وفدا کاری به نفع و برای دیگری باشد در اینجا وجدان است که تصمیم می گیرد که فرد در چنین شرایطی دست به چنین کاری بزند

5-اهل دعوا هستی؟؟ در دعوا می زدی یا میخوردی؟؟؟ خیر به هیچ عنوان اهل دعوا نیستم نهایتاً  بگو مگو ونه کتک کاری و اگر هم کار به جای باریک کشید بیشتر کتک میخورم

6-آیا آرزویی داشتی که به او نرسیدی؟؟؟ بله آرزو ی بچگی من این بود که خلبان شده و به ارتش بپیوندم که نشد

7- اهل گوش کردن به موسیقی هستید،، چه سبکی  بله  بیشتر آهنگ های غمناک  وسپس حماسی  ومعمولاً سنتی

8- آشپزی میکنی ، چه نوع غذایی می توانی در حد لالیکا بپزی؟؟؟   آشپزی به شکل حرفه ای بلد نیستم درحد غذا های سرخ کردنی و یا آبپز وگرنه غذاهیی مثل خورشت ویا سوپ  اصلاً بلد نیستم

9- چه نوع غذایی را دوست دارید در منزل پخت شود . هر غذایی باشد فرقی ندارد ولی غذا هایی مثل اسفناج  ویا سوپ را دوست ندارم

10--در محیط مجازی چقدر راستگو ودارای صداقت هستید  تاحد امکان راستگو هستم واگر مجبور باشم حرفی بزنم که به نفعم نباشد سعی می کنم جواب ندهم  تا اینکه خدای نا کرده دروغ بگویم  و سکوت را ترجیح می دهم

11-- اسمها را می بینید اولین جواب که به ذهنت می رسه
1-تهران به نظر بنده  خانه  ای که تمامی قومیت های کشورمان در آن نماینده دارند  وگرنه   بیشتر شهر ها واستانها مختص همان  قومیت  میباشند.
2-ایران  بسیار زخم خورده از دشمنان خارجی و داخلی
3-شهیدان دفاع مقدس  باعث اعتبار وطن 
4- شهدای مدافعین حرم  ادامه دهنده شهدای دفاع مقدس
5-امریکا   دلار
6-عراق  همسایه ی غربی
7-عربستان  چاه های نفت
8-جنگ  بسیار وحشتناک
9-دفاع مقدس  تجربه تلخ که هنوز تا حدی از آن عبرت گرفته نمیشود

7 people like this

در در 5/13/2017 در 11:29 PM، حسنعلی ابراهیمی سعید گفته است :

فکر میکنم ناشناس عجیب عزیز مناسب باشند برای مدیریت این پست

ارادت

موافقم

در در 5/13/2017 در 0:04 AM، حسنعلی ابراهیمی سعید گفته است :

سلام

چرا شکسته نفسی می فرمایید؟؟؟؟

یا علی شروع بفرمایید

اول کار هم کلاف عزیز و فرمانده را بنشانید روی صندلی.

ارادت

ایشان شکسته بندی میکنند

بنده شما رو پیشنهاد میکنم 

8 people like this

من از این دست سوالها نمي پرسم 

1. اسم و فامیل شما چیه 

2. اهل و ساکن کجا هستی

3. چندسالته و تحصیلات چقدر و در چه زمینه ای داری

4.  خدمت رفتی یا نه؟ کجا؟ 

5. به چه شیطنتی معروف بودی یا هستی؟ 

6. نظرت در مورد من چیه؟ به نظرت چجور اخلاقی دارم

: HAPPY :

8 people like this

سلام و روز به خیر ...

چرا این اسم کاربری رو انتخاب کردید ؟؟؟

تو انجمن دیگه ای هم فعالیت می کنید ؟؟؟ (منظورم، فعال بودن هست، نه صرفاً عضویت(فقط آره یا نه))

نظرتون راجع به این جمله چیه:

یادگرفتن یک زبان جدید، شروع یک زندگی جدید هست

چند زبان بلدید ؟؟؟

در آینده قصد دارید، چه زبانی رو یاد بگیرید ؟؟؟

نظرتون در مورد زبان رومانیایی چیه ؟؟؟

7 people like this

در 59 دقیقه قبل، kalafe2006 گفته است :

سلام.

جسارتاً بهتر نیست برای هر نفر، یه تاپیک بزنیم ؟؟؟

فکر نکنم کل کاربرای فعالمون، به 15 نفر هم برسن !!! (متاسفانه)

7 people like this

در 2 ساعت قبل، kalafe2006 گفته است :

1. اسم و فامیل شما چیه 

2. اهل و ساکن کجا هستی

3. چندسالته و تحصیلات چقدر و در چه زمینه ای داری

4.  خدمت رفتی یا نه؟ کجا؟ 

5. به چه شیطنتی معروف بودی یا هستی؟ 

6. نظرت در مورد من چیه؟ به نظرت چجور اخلاقی دارم

وامصیبتا وافریادا وا انجمنا . اینو کجای دلمون بذاریم  ؟ تجاوز ؟ آنهم به حریم خصوصی و شخصی ؟ آنهم توسط مدیر انجمن ؟ کلافه جان داشتیم ؟

6 people like this

با سلام.

منتظر جوابهای دوست عزیزمان میمانیم تا بعدا سوالات دیگر را بپرسیم.

5 people like this

در 2 ساعت قبل، تلخک گفته است :

وامصیبتا وافریادا وا انجمنا . اینو کجای دلمون بذاریم  ؟ تجاوز ؟ آنهم به حریم خصوصی و شخصی ؟ آنهم توسط مدیر انجمن ؟ کلافه جان داشتیم ؟

شما منتظر صندلی خودتون باشید استاد 

اون دیگه از این هم بدتر

5 people like this