Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

Sign in to follow this  
Followers 0

پیشنهاد - تلاش برای زنده نگه داشتن ارتش سربلند و قهرمان

66 posts in this topic

متاسفانه یک ایراد بزرگ به ارتش وارده و اون هم منفعل بودن بسیار زیادش هست اونم در مقابل مسایلی واقعا بهش مربوطه.چطور اون نیروی موازی تو همه چی دخالت میکنه و کسی جلو دارش نیست و تنها نهادی که میتونه جلوی اون رو بگیره ارتش هست که به نظر من هنوز خیلی خیلی توان رزمی بیشتری نسبت به اون داره

8

رضا خالدیان:
تا_ابد_مدیون_رزمندگان_ارتش_هستم

ما با کمترین حقوق و بی منت برای دفاع از ایران عزیز جنگیدیم. و امروز فراموش شدیم .
 ما پارتی نداریم تا در شهرداری و مترو استخدام شویم ما عزیز کرده شهردار تهران هم نیستیم ما خاک پای مردم ایران هستیم تا ابد

تقدیم به سربازان شهید لشگر ۷۷ خراسان لشگر ۹۲ تیپ ۳۷ زرهی  تیپ ۵۵ هوابرد که در عملیات  فتح المبین با سلاح تجهیزات شب عملیات  ۳۷ کیلومتر دویدن .دشمن رو منهدم کردن و دنیا را متحیر

تقدیم به اون توپچی گروه ۳۳ توپخانه که از بس آتش تهیه ریخت با داغی لوله توپش سیگار روشن کردن

سلام به  اون خلبان اف چهارده که در اسمان خارگ با یک شلیک سه فروند میگ دشمن رو سرنگون کرد.

سلام به اون سربازی که من وقتی جسدش در چنانه فکه  تفحص کردم هنوز سر تفنگش سمت عراق بود‌.

سلام به اون چند تا استوار خدمه تانک لشگر ۹۲ زرهی که در محاصره اژ شدت تشنگی ادرار خودشون خوردن فدای وطن شدن

تقدیم  به اون استوار لشگر ۱۶ زرهی که با موشک مالیوتکا ۱۶۰ تانک و نفربر عراقی منهدم کرد.

سلام به سرباز گزدان ۴۲۹ مهندس لشگر ۹۲ که در فاصله چهل متری دشمن با لودر خاکریز میزد با موشک یه میگ عراقی تکه تکه شد .

سلام به بچه های سوخته در تانک های عملیات هویزه سلام به خدمه های تانک لشگر ۱۶ که در نبزد تانک های هویزه و بستان کولاک کردن و توی مهیب شعله های اتش داخل تانک ها سوختن هیشکی صداشون نشنید.

سلام به تیپ ۵۵ هوابرد که از بس شهید داد سه بار بطور کامل نوسازی شد میدونی نوسازی یعنی چه؟ یعنی هیشکی زتده نمیوند‌. دوباره شکل میگرفت

حالا کدامتان اسم یک نفر از اینها را بلدید؟

کی باید از این حماسه ها قلم زد!؟

کاظم گلخنی . مدیون همرزهام بودم باید مینوشتم

7wx_photo_2017-03-06_21-15-17.jpg

9

در هم اکنون، M60 گفته است :

رضا خالدیان:
تا_ابد_مدیون_رزمندگان_ارتش_هستم

ما با کمترین حقوق و بی منت برای دفاع از ایران عزیز جنگیدیم. و امروز فراموش شدیم .
 ما پارتی نداریم تا در شهرداری و مترو استخدام شویم ما عزیز کرده شهردار تهران هم نیستیم ما خاک پای مردم ایران هستیم تا ابد

تقدیم به سربازان شهید لشگر ۷۷ خراسان لشگر ۹۲ تیپ ۳۷ زرهی  تیپ ۵۵ هوابرد که در عملیات  فتح المبین با سلاح تجهیزات شب عملیات  ۳۷ کیلومتر دویدن .دشمن رو منهدم کردن و دنیا را متحیر

تقدیم به اون توپچی گروه ۳۳ توپخانه که از بس آتش تهیه ریخت با داغی لوله توپش سیگار روشن کردن

سلام به  اون خلبان اف چهارده که در اسمان خارگ با یک شلیک سه فروند میگ دشمن رو سرنگون کرد.

سلام به اون سربازی که من وقتی جسدش در چنانه فکه  تفحص کردم هنوز سر تفنگش سمت عراق بود‌.

سلام به اون چند تا استوار خدمه تانک لشگر ۹۲ زرهی که در محاصره اژ شدت تشنگی ادرار خودشون خوردن فدای وطن شدن

تقدیم  به اون استوار لشگر ۱۶ زرهی که با موشک مالیوتکا ۱۶۰ تانک و نفربر عراقی منهدم کرد.

سلام به سرباز گزدان ۴۲۹ مهندس لشگر ۹۲ که در فاصله چهل متری دشمن با لودر خاکریز میزد با موشک یه میگ عراقی تکه تکه شد .

سلام به بچه های سوخته در تانک های عملیات هویزه سلام به خدمه های تانک لشگر ۱۶ که در نبزد تانک های هویزه و بستان کولاک کردن و توی مهیب شعله های اتش داخل تانک ها سوختن هیشکی صداشون نشنید.

سلام به تیپ ۵۵ هوابرد که از بس شهید داد سه بار بطور کامل نوسازی شد میدونی نوسازی یعنی چه؟ یعنی هیشکی زتده نمیوند‌. دوباره شکل میگرفت

حالا کدامتان اسم یک نفر از اینها را بلدید؟

کی باید از این حماسه ها قلم زد!؟

کاظم گلخنی . مدیون همرزهام بودم باید مینوشتم

7wx_photo_2017-03-06_21-15-17.jpg

ستوان سرت را بالا بگیر

برق ستاره های روی شانه ات هنوز نور امید در دل هر ایرانی روشن میکند . سرت را بالا بگیر و گردن برافراز و سینه سپر کن که تو افسری از ارتش ایران هستی .

9

درود وعرض ادب خدمت همگی دوستان عزیز . در یک سری منابع ایمگرام با درج جمله ای از مجله ی جنگ افزار واکنش کار بران را در پی داشت . همچنین پخش شایعه ای از خبر گزاری فارس مبنی بر فرود اضطراری یک هلیکوپتر هوا دریا که بعد ها نیروی در یایی به آن واکنش نشان داد واین خبر را مربوط به چندین سال پیش عنوان کرد .اما جمله ای که در یکی از شماره ها ی مجله ی جنگ افزار نشر یافته بود نیرو های زرهی ارتش را بی عرضه معرفی کرده بود!!!!!!درمورد خبر گزاری فارس این راهم اشاره نمایم دریکی از عملیاتهای مقابله با گروهک های تروریستی وبا حمایت وپشتیبانی یکی از کبرا های هوانیروز ارتش انجام شد این خبر گزاری بدون اشاره به حضور وپشتیبانی هوانیروز این عملیات را کلاً به اسم سپاه مصادره وختم پرونده کرد !! البته لینک منابع چون مربوط به ایمگرم میباشد فیلتر هستند . راجب جمله ای هم که در مجله ی جنگ افزار وبه نقل از این منابع در ج شده بود ظاهراً چاپ آبان امسال میباشد .

5

در در ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ ه‍.ش. در 7:52 PM، arjemandi1357 گفته است :

متاسفانه یک ایراد بزرگ به ارتش وارده و اون هم منفعل بودن بسیار زیادش هست اونم در مقابل مسایلی واقعا بهش مربوطه.چطور اون نیروی موازی تو همه چی دخالت میکنه و کسی جلو دارش نیست و تنها نهادی که میتونه جلوی اون رو بگیره ارتش هست که به نظر من هنوز خیلی خیلی توان رزمی بیشتری نسبت به اون داره

سلام

شما فرق بین فرزند تنی و ناتنی را چطور تعبیر می فرمایید؟؟؟؟؟!!!!!!!!

5

با سلام وعرض ادب خدمت همگی دوستان بخصوص استاد ارجمند جناب ابراهیمی سعید بزرگوار به نظر بنده به نکته ی جالبی اشاره فرمودین 2 فرزند نا تنی جالب اینجاست که این فرزند ناتنی آموزشها وبرخی تجهیزات وحتی  برخی زمینها ی خود را از فرزند تنی به ارث برده ولی در عمل خود همه کاره شده وفرزند تنی نامحرم وغریبه !!!!

4