Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

درخواست معرفی فیلم جنگی

43 posts in this topic
از ویکی‌پدیا، دانشنامه آزاد

واسیلی گریگوریویچ زایتسف (Vasily Grigoryevich Zaytsev)

در ۲۳ مارس ۱۹۱۵ در منطقه یلِنینسکوی در روسیه شوروی به دنیا آمد .

وی یکی از ماهرترین تک تیراندازان ارتش سرخ بود.

زایتسف در مدت خدمتش یعنی سالهای ۱۹۳۷ تا ۱۹۴۵ توانست بیش از ۴۰۰ نفر از نظامیان ارتش  ورماخت آلمان و نیروهای محور از جمله ۱۱ تک تیرانداز دشمن را از پای درآورد.

در ۱۵ دسامبر ۱۹۹۱ در اثر بیماری در شهر کیف درگذشت. او داوطلبانه به جبهه‌های جنگ رفت و از نمادهای میهن‌پرستی روسیه است.

فیلم سینمایی دشمن پشت دروازه‌ها به کارگردانی ژان-ژاک آنو گوشه ای از حوادث دوران زندگی وی را به تصویر می کشد.

qUmro.jpg

94xzt.jpg

9 people like this

دوستان بالاخره فیلم "استرداد" به سینمای خانگی راه پیدا کرد .

من این فیلم را امروز دانلود کردم با کیفیت 720 پیکسل با فرمت MKV  و الان که تماشای این فیلم پس از یک ساعت و سی و هشت دقیقه به پایان رسید ساعت 4:50 دقیقه، این پست را مینویسم

یک فیلم سیاسی و فوق العاده تمام عیار نظامی و میهن پرستانه

من به مسئله سیاسی بودنش کاری ندارم ، ولی شخص من با تماشای این فیلم یک غرور عجیب نظامی و وطنپرستانه  بهم دست داد و بهانه ای شد که باز هم به تمام ارتشیان وطن پرست از ژرفای جانم افتخار کنم ، همانطور که قبلا هم افتخار میکردم  و تا آخرین نفس هم به آنها میبالم .

Esterdad.jpg

8 people like this

خوب لینک دانلودش هم قرار میدادی دیگه 

6 people like this

خوب لینک دانلودش هم قرار میدادی دیگه 

سلام....مدیرجان محصول فرهنگیشو تهیه کن....

من تقریبا یه نیم ساعتی از این فیلمو دیدم...انصافا مایه غرور ارتش هست....و اعتماد و اطمینان دولت به ارتش

6 people like this

سلام....مدیرجان محصول فرهنگیشو تهیه کن....

من تقریبا یه نیم ساعتی از این فیلمو دیدم...انصافا مایه غرور ارتش هست....و اعتماد و اطمینان دولت به ارتش

داستانش را بطور خلاصه لطف کن و برایمان بگو...

6 people like this

چشم....در اسرع وقت تماشاش میکنم و خلاصه اش رو میگم....

البته همون نیم ساعتی رو که دیدم موضوع بازپس گیری طلاهایی است که به عنوان غرامت از جنگ جهانی دوم از شوروی قرار بوده دریافت کنیم....که با هماهنگی وزارت خارجه وقت ارتشبد زاهدی یکی از افسران بسیار وطن پرست و شجاع رو مامور این کار میکنه....(نقش اون سرهنگ شجاع و وطن پرست و بسیار خوشتیپ و خوش لباس رو حمید فرخ نیای عزیز بازی میکنه)

البته چون کامل ندیدم فک میکنم گارگردانیش در حد معمولیه.....ولی موضوع جذاب و زیبا

حتما براتون کاملشو تعریف میکنم

6 people like this

فونیکس جان ، این فیلم را میتوان جزء ژانرهای سیاسی امنیتی هم قلمداد کرد چون حسابی جاسوس بازیه و دنیای بی پدر و مادر سیاست را نشان میدهد، فقط اینو بهت بگو که مطمئن باش از دیدن این فیلم پشیمون نمیشی.بهتون گفتم ،مسئله ای که برای من قابل مباهات است آن شرف نظامی است که میهن پرستی را به دنبال دارد . البته این فیلم به صورت سانسور نشده هم گویا باشد که من پیداش نکردم ولی بعد متوجه شدم که حذفیات این فیلم منع سیاسی نداشته و گویا فیلم در مسیر مسائل احساسی ( در جریان همین سیاست بازیها ) می افتد که من دنبالش نرفتم .

http://www.doostiha.ir/1395/03/06/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AF.html

6 people like this

امشب این فیلم رو دیدم. فوق العاده بود 

افسری از ارتش بنام "سرهنگ تکین" جهت دریافت غرامت جنگ جهانی دوم از روسیه که شامل 11 تن طلا می باشد عازم مسکو میشود. سه نفر دیگر هم همراه سرهنگ اعزام میشود. یکی از افراد همراه سرهنگ بنام "کاووسی" که خائن بوده و قصد ربودن طلاها را دارد توسط سرهنگ تکین در راه بازداشت میشود. پس از دریافت و انتقال طلاها به ایران، در راه طلاها دزدیده  شده و سرهنگ تکین زخمی میشود. پس از انتقال سرهنگ به بیمارستان و بهبودی ، بازداشت میشود. بازجوی سرهنگ تکین کسی نیست به جز کاووسی خائن. 

اما کاووسی برای سرهنگ تکین تعریف میکند که پس از انتقال قطار حامل طلاها به ایستگاه متروکه، متوجه میشوند که جعبه ها بجای طلا حاوی زغال سنگ هستند و ...

حتما این فیلم زیبا رو تماشا کنید 

9 people like this

دوستان عزیز حتما فیلمهای JARHEAD 1 - 2 - 3 را تماشا کنید .

البته ما شماره یک را ندارم ، شماره 2 و 3 را دارم که الان شماره 2 را تماشا کردم .

یک فیلم کاملا تکاوری آمریکایی.

حتما تماشا کنید .

http://iranfilm1.info/index.php?s=jarhead&as_sitesearch=http%3A%2F%2Firanfilm1.info

5 people like this

دوستان عزیز حتما فیلمهای JARHEAD 1 - 2 - 3 را تماشا کنید .

البته ما شماره یک را ندارم ، شماره 2 و 3 را دارم که الان شماره 2 را تماشا کردم .

یک فیلم کاملا تکاوری آمریکایی.

حتما تماشا کنید .

http://iranfilm1.info/index.php?s=jarhead&as_sitesearch=http%3A%2F%2Firanfilm1.info

فیلم Jarhead برای سینما ساخته شده بود. اما jarhead 2 و 3 برای مصرف کنندگان شبکه ی ویدیو کلوب های امریکا.
4 people like this

امشب این فیلم رو دیدم. فوق العاده بود 

افسری از ارتش بنام "سرهنگ تکین" جهت دریافت غرامت جنگ جهانی دوم از روسیه که شامل 11 تن طلا می باشد عازم مسکو میشود. سه نفر دیگر هم همراه سرهنگ اعزام میشود. یکی از افراد همراه سرهنگ بنام "کاووسی" که خائن بوده و قصد ربودن طلاها را دارد توسط سرهنگ تکین در راه بازداشت میشود. پس از دریافت و انتقال طلاها به ایران، در راه طلاها دزدیده  شده و سرهنگ تکین زخمی میشود. پس از انتقال سرهنگ به بیمارستان و بهبودی ، بازداشت میشود. بازجوی سرهنگ تکین کسی نیست به جز کاووسی خائن. 

اما کاووسی برای سرهنگ تکین تعریف میکند که پس از انتقال قطار حامل طلاها به ایستگاه متروکه، متوجه میشوند که جعبه ها بجای طلا حاوی زغال سنگ هستند و ...

حتما این فیلم زیبا رو تماشا کنید 

کلافه جان شما که همه رو تعریف کردی داداش....

خوب پیرو فرمایشات مدیر محترم چندین نکته رو عرض کنم....

فیلم جالبیه....اما به علت نداشتن یه مشاور نظامی خوب متاسفانه چندین اشکال داره...

یکی از اونا هنگام عزیمت سرهنگ تکین و هیئت همراه به مسکو هواپیمای حامل آنها یک فروندC130j هست با استتار ارتش آمریکا.....که طبعا اون زمان اصلا این مدل سی 130 وجود نداشته....و کلا فکر کنم سی 130 هنوز تولید نشده بود.....

و تنها هواپیمای باربری ارتش ما در اون موقع داکوتا بوده.....

این یه نکته و نکته دیگر که به نظر بنده یه خورده لول کار رو پایین میاره وجود بازیگران بعضا کم تجربه روسی یا بهتر بگم خشک و بی روح بازی کردشون بود...که چنگی به دل نمیزد....

ولی نقطه قوت این فیلم بازی درخشان سرهنگ تکین (حمید فرخ نژاد)و فضا سازی زیبای فیلم بود

7 people like this

در باب هنرمند خوب کشورمون آقای حمید فرخ نژاد باید عرض کنم که ایشان چند سال پیش که جایزه نفیس و با ارزش خودشون را در جشنواره فیلم فجر را به تیمسار کهتری فاتح آبادان تقدیم نموده بود .

7 people like this

دیروز این فیلم (استرداد) از شبکه ی نمایش پخش شد در کل فیلم جالبی بود آخرش هم که همه ی تقصیرها رو انداختند گردن شاه خائن!

5 people like this