Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

Sign in to follow this  
Followers 0

ادوات ضدزره

92 posts in this topic

جناب ابراهیمی ویژگی هایی که باعث میشود یک تیرانداز دقیق شلیک کند و هدف را مورد اصابت قرار دهد چیست؟

آقا اسماعیل اگر من بگویم که تعریف از خود میشه بی زحمت دیکر دوستان جواب بدهند

ممنون می شوم

7 people like this

قربان شما اینقدر بزرگوار هستید و مناعت طبع دارید که نیازی به تعریف بنده و امثال بنده نیست....اگه زحمتی نیست بفرمایید تا با ویژگی کار شما آشنا بشیم

7 people like this

جناب ابراهیمی ویژگی هایی که باعث میشود یک تیرانداز دقیق شلیک کند و هدف را مورد اصابت قرار دهد چیست؟

سلام

من استادان و پیشکسوتان بزرگوار انجمن خیلی خیلی عذرخواهی میکنم این بی ادبی مرا ببخشید

اولین ویژگی که نیاز هست جسارت و شهامت و از جان گذشتگی تیر انداز موشک هست ( چوب از لحظه پیداکردن هدف تا نشانه روی و تیر اندازی و هدف قرار دادن باید بدون حفاظ وکاملا در تیر رس دشمن باشد واز صدای کالیبر ریزها و انفجارها نهراسد

2-مسلط بودن تیرانداز به اعصاب و روان خودش

3-تخمین مسافت دقیق

4- آموزش بسیار خوب

5-مهارت در تیراندازی در شرایط مختلف منطقه ای(در منطقه خاکی پس از تیر اندازی ، چند لحظه منطقه دید تیرانداز گردوخاکی میشه واحتمال انحراف موشک زیاد هست ودرمنطقه باد، آ،تابی که روبرو بصورت سراب دیده میشه و...

6-ودرنهایت از اول تا آخر امید بخدا و توکل به ایشان

ارادت

10 people like this

اگر دوربین تاو هم محور با موشک نباشه مثلا 1 متر کمتر موشک انداز با شه باز میشه راحت موشک رو کنترل کرد؟؟

(...)

10 people like this

قربان ببخشید بی پرده سوال میپرسم....
جان آدمی شیرین است و هرکس جان خود را دوست میدارد.....آیا پیش آمده هنگام تیراندازی بترسید و منصرف شوید؟؟؟؟
دوم اینکه شرایط جای شلیک باید چگونه باشد؟؟
از مطرح گردن سوال رک و بی پرده ام پوزش میطلم....امیدوارم بنده حقیر رو ببخشید

10 people like this

اگر دوربین تاو هم محور با موشک نباشه مثلا 1 متر کمتر موشک انداز با شه باز میشه راحت موشک رو کنترل کرد؟؟

(...)

سلام

چقدر سؤال جالبی پرسیدید

اول بفرمایید از کجا این مطلب را می دانید؟؟

شاید در تیر اندازی های اولیه کمی تا قسمتی برای تیرانداز هدف قرار دادن مشکل باشیه اما به مرور یاد میگیره که با چشم موشک را به سمت هدف هدایت کنه

اگر دوست داشید نحوه هم محوری را هم عرض کنم

ارادت

10 people like this

قربان ببخشید بی پرده سوال میپرسم....

جان آدمی شیرین است و هرکس جان خود را دوست میدارد.....آیا پیش آمده هنگام تیراندازی بترسید و منصرف شوید؟؟؟؟

دوم اینکه شرایط جای شلیک باید چگونه باشد؟؟

از مطرح گردن سوال رک و بی پرده ام پوزش میطلم....امیدوارم بنده حقیر رو ببخشید

سلام

ارادت دارم

چون روزهای اولیه هجوم دشمن را دیده بودم ، نه اصلا ، به هیچ عنوان، در هیچ شرایطی ترس را اجازه ندادم بر وجود بی مقدار خودم در قبال کشورم رسوخ کند

حتی در عملیات رمضان، براثر یک حادثه سه کلوله کلاش به کلاه آهنی من اصابت کرد همه از جان من می ترسیدند و من دوستان را دل داری می دادم که نترسند

ارادت

10 people like this

سلام

ارادت دارم

چون روزهای اولیه هجوم دشمن را دیده بودم ، نه اصلا ، به هیچ عنوان، در هیچ شرایطی ترس را اجازه ندادم بر وجود بی مقدار خودم در قبال کشورم رسوخ کند

حتی در عملیات رمضان، براثر یک حادثه سه کلوله کلاش به کلاه آهنی من اصابت کرد همه از جان من می ترسیدند و من دوستان را دل داری می دادم که نترسند

ارادت

درود بر شما شیر مرد ایرانی

7 people like this

سلام

ارادت دارم

ارادت

واقعا دست مریزاد

درود بر شما و درود بر دل پر جرات شما

در موردش بیشتر توضیح میدید؟؟؟؟

8 people like this

واقعا دست مریزاد

درود بر شما و درود بر دل پر جرات شما

در موردش بیشتر توضیح میدید؟؟؟؟

سلام استاد من

صبح روز عملیات رمضان که از منطقهء پاسگاه زید شروع به پیش روی کردیم من اول وقت شروع به شکار تانگهای دشمن را کردم

یکی از سربازان بنام سرباز بهروز نوری اهل و ساکن ارومیه، که وظیفه موشک رساندن به من را داشت شدیدآ عرق کرده بود و گرما همه را کلافه کرده بوداز داخل نفر بر ام113کلاه آهنی خودش را در آورد وداد به من و گفت این کلاه اذیتم میکند منهم ازش گرفتم وخواستم جای مناسبی روی نفربر پیدا کنم چون همه جا پراز پوکه و... بود جایی بهتراز سرم پیدا نکردم

کلاه را بر سرم گذاشتم وبند آن را با دندن گرفتم شوری عرق نوری را با چند متلک بجان خریدم

چشمم را روی دوربین گذاشتم وموشک را رها کردم که یکباره احساس کردم سرم گیچ رفت و دندانهایم اذیت شدند

اما باز هم موشک را رها نکردم وهدفی را که مد نظرم بود موشک ازش رد شد منهم به سمت تانگ دیکری هدایت کردم که اولین و آخرین تانگی بود که دو نفر از خدمه هایش جان سالم بدر بردند

بعدش دیدم دهنم خونی هست وهمرزمانم گفتند کلاهت را ببین

نگاه کردم دیدم سه کلوله به کلاه خورد که دو کلوله کمانه و دیکری در کلاه مانده بود

وبند کلاهم هم نوک دندانهای نیشم را شکانده بود که الان هم دندانهایم اذیت دارن

ارادت

14 people like this

این دوتا عکس یکم جالب بود ا.ردم اینجا. یکم توضیح میشه بدید

139501251418593687504404.jpg

139501251418592907504404.jpg

10 people like this

چرا این دوتا لوله تاو با فاصله زیاد قرار گرفته؟

حداقل باید چقدر باشه تا اتش  شلیک موشک بی تاثیر باشه؟

40000718492015372791.jpg

6 people like this

بدرد هم می خوره؟

rah-5-.jpg

rah-1-.jpg

rah-2-.jpg

شبیه اینه :

rah-3-.jpg

rah-4-.jpg

8 people like this