Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

سوال

112 posts in this topic

در اولین روز بهار و سال نو در میان سیل پیام های تبریک اقوام و دوستان پیامی برایم آمد که حالم خیلی گرفته شد . حسن برایم پیام فرستاده بود . نوشته بود : پروردگارا : در این نوبهار مردمان بزرگ این سرزمین پر آوازه را به سلامت دار . نوروز بر شما مبارک با سلام و سلامتی حسن روحانی رئیس جمهور

از شانس و اقبال من این پیام هم دوبار برایم آمد یکی ساعت 1102 و دیگری 1528 ظاهرا حسن فهمیده من چقدر دوستش دارم که دوتا دوتا به من پیام میدهد . این اقدامات خیلی چندش آور است .

وقتی اول صبح در صدا و سیما پیام نوروزی میدهی این مسخره بازی ها چیست ؟ چقدر هزینۀ این پیام ها کردی ؟ آیا به فکرت نرسید این پول پیام ها را صرف خرید ماسک و دستکش و مواد ضد عفونی کنی و برای پزشکان و پرستاران و کادر درمانی بفرستی تا بدون دغدغه به نجات مردم بپردازند ؟ حسن هنوز نمیداند که همینجوری هم از هشتاد و سه میلیون دل برده ؟ نفهمیده که بدون فرستادن پیام همینجوری هم برایمان عزیز است ؟ ایکاش حسن یک شماره میداد تا مردم جواب پیام نوروزی اش را میدادند و جایگاهش را بین مردم می سنجید . 

آقای مدیر و به قول استاد ابراهیمی سعید جناب فرمانده یک سئوال فنی دارم :

مگر در ایران آواز ممنوع نیست ؟ چرا حسن بی بند و باری رو در ایران ترویج میکند ؟ اقای مدیر ، جناب فرمانده من از شما میپرسم آیا رواج بی بند و باری و آواز خواندن کار خوبیست ؟ چه کسی مسئول است ؟

3

مگر در ایران آواز ممنوع نیست ؟ چرا حسن بی بند و باری رو در ایران ترویج میکند ؟ اقای مدیر ، جناب فرمانده من از شما میپرسم آیا رواج بی بند و باری و آواز خواندن کار خوبیست ؟ چه کسی مسئول است ؟

سلام رییس ، سال نو مبارک، من تلویزیون نگاه نمیکنم، کی خونده ؟ کجا خونده ؟ چی خونده ؟

1

در 5 ساعت قبل، kalafe2006 گفته است :

سلام رییس ، سال نو مبارک، من تلویزیون نگاه نمیکنم، کی خونده ؟ کجا خونده ؟ چی خونده ؟

سلام نازنین ، سلام کاکو عید شما هم خجسته . اول سال اعصاب نداری کاکوجان . حیف نیست تلویزیون به این مامانی رو نمی بینی ؟ امسال خیلی به مردم حال میدن . منم شنیدم تازگی دارند سازهای موسیقی رو هم نشون میدن . فکرش رو بکن در این وانفسا ما همچنان در حال پیشرفتیم . استادم شما هم مثل من هرازگاهی میری خونه فامیل و دوستان بد نیست زیر چشمی نگاهی به تلویزیون بندازی . طبق فتوای تمام مراجع یک نظر حلال است .

3

نگین تورو خدا یه جوری فیلم پخش می کنن که انگار داشتن قفسه فیلم ها رو تمیز میکردن و برای اینکه تست کنن فیلم سالمه اون رو پخش می کنن

اصلا حال و هوای تلویزیون جوریه که می خوام برم بیرون کرونا بگیرم

اصلا..... 

ولش کن بیا باهم بخونیم

دل من با دل تو خوشه او اَ او اَ

2

قرنطینه نه فاصله گذاری اجتماعی آری

کاش یک کارشناس و یک استاد ادبیات پیدا شود و در خصوص حماقت و نفهمی و بیسوادی حسن کنکاش کند ببیند این مردک ابله از اول نادان بوده است یا به تازگی تریپ خرفتی و حماقت برداشته است . آیا در جلسه ای که حسن چنین سخنانی را گفته و میگوید یک آدم حسابی نیست تا بگوید در همان لحظه حسن ریش قشنگ توضیح دهد که تفاوت قرنطینه با فاصله گذاری اجتماعی چیست ؟ کاش مسئولین بی عرضه به جای اینکه این روزها ماسک به صورت بزنند از پوزه بند استفاده کنند تا اعصاب مردم را در این روزها اینگونه داغون نشود .

دولت عرضۀ تأمین مایحتاج مردم قرنطینه شده را ندارد و برای فرار از بار مسئولیت حقوق میگیرد تا جای واژه ها را عوض کند . ننگت باد شیخ ریش رنگ کرده که با حدود بیست میلیون رأی در مدت هفت سال به اندازۀ 20 دقیقه کار مفید نکردی و حرف مفید نزده ای . کرونا را ما تحمل میکنیم تا برود ولی این یکسال باقیماندۀ عمر دولت خفت و خواری را چگونه تاب بیاوریم ؟

اگر جلوی دزدی های مسئولین و بستگان حرامخورشان گرفته میشد و پولهای ملت به کشورهای عقب مانده تر از ایران فرستاده نمیشد امروز مردم ایران در رفاه بودند و دولت ایران هم در دنیا مسخرۀ خاص و عام نبود . دولت نه در نزد مردم ایران ارزش دارد و نه در سطح بین الملل دارای جایگاه است . خودشان فقط خودشان را آدم میدانند .

4

در در ۱۳۹۹/۱/۶ در 10:31 PM، تلخک گفته است :

سلام نازنین ، سلام کاکو عید شما هم خجسته . اول سال اعصاب نداری کاکوجان . حیف نیست تلویزیون به این مامانی رو نمی بینی ؟ امسال خیلی به مردم حال میدن . منم شنیدم تازگی دارند سازهای موسیقی رو هم نشون میدن . فکرش رو بکن در این وانفسا ما همچنان در حال پیشرفتیم . استادم شما هم مثل من هرازگاهی میری خونه فامیل و دوستان بد نیست زیر چشمی نگاهی به تلویزیون بندازی . طبق فتوای تمام مراجع یک نظر حلال است .

استاد من از اول عید تاکنون تلویزیون ایران نگاه نکردم

خدا عمر بده به یاه ست و اروپا

مرتب ترانه و یا فیلم

2

در در ۱۳۹۹/۱/۱۱ در 0:15 AM، تلخک گفته است :

قرنطینه نه فاصله گذاری اجتماعی آری

کاش یک کارشناس و یک استاد ادبیات پیدا شود و در خصوص حماقت و نفهمی و بیسوادی حسن کنکاش کند ببیند این مردک ابله از اول نادان بوده است یا به تازگی تریپ خرفتی و حماقت برداشته است . آیا در جلسه ای که حسن چنین سخنانی را گفته و میگوید یک آدم حسابی نیست تا بگوید در همان لحظه حسن ریش قشنگ توضیح دهد که تفاوت قرنطینه با فاصله گذاری اجتماعی چیست ؟ کاش مسئولین بی عرضه به جای اینکه این روزها ماسک به صورت بزنند از پوزه بند استفاده کنند تا اعصاب مردم را در این روزها اینگونه داغون نشود .

دولت عرضۀ تأمین مایحتاج مردم قرنطینه شده را ندارد و برای فرار از بار مسئولیت حقوق میگیرد تا جای واژه ها را عوض کند . ننگت باد شیخ ریش رنگ کرده که با حدود بیست میلیون رأی در مدت هفت سال به اندازۀ 20 دقیقه کار مفید نکردی و حرف مفید نزده ای . کرونا را ما تحمل میکنیم تا برود ولی این یکسال باقیماندۀ عمر دولت خفت و خواری را چگونه تاب بیاوریم ؟

ای گفتی

حرف دل زدی

ممنونم

3

You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead