Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

سوال

130 posts in this topic

در اولین روز بهار و سال نو در میان سیل پیام های تبریک اقوام و دوستان پیامی برایم آمد که حالم خیلی گرفته شد . حسن برایم پیام فرستاده بود . نوشته بود : پروردگارا : در این نوبهار مردمان بزرگ این سرزمین پر آوازه را به سلامت دار . نوروز بر شما مبارک با سلام و سلامتی حسن روحانی رئیس جمهور

از شانس و اقبال من این پیام هم دوبار برایم آمد یکی ساعت 1102 و دیگری 1528 ظاهرا حسن فهمیده من چقدر دوستش دارم که دوتا دوتا به من پیام میدهد . این اقدامات خیلی چندش آور است .

وقتی اول صبح در صدا و سیما پیام نوروزی میدهی این مسخره بازی ها چیست ؟ چقدر هزینۀ این پیام ها کردی ؟ آیا به فکرت نرسید این پول پیام ها را صرف خرید ماسک و دستکش و مواد ضد عفونی کنی و برای پزشکان و پرستاران و کادر درمانی بفرستی تا بدون دغدغه به نجات مردم بپردازند ؟ حسن هنوز نمیداند که همینجوری هم از هشتاد و سه میلیون دل برده ؟ نفهمیده که بدون فرستادن پیام همینجوری هم برایمان عزیز است ؟ ایکاش حسن یک شماره میداد تا مردم جواب پیام نوروزی اش را میدادند و جایگاهش را بین مردم می سنجید . 

آقای مدیر و به قول استاد ابراهیمی سعید جناب فرمانده یک سئوال فنی دارم :

مگر در ایران آواز ممنوع نیست ؟ چرا حسن بی بند و باری رو در ایران ترویج میکند ؟ اقای مدیر ، جناب فرمانده من از شما میپرسم آیا رواج بی بند و باری و آواز خواندن کار خوبیست ؟ چه کسی مسئول است ؟

3

مگر در ایران آواز ممنوع نیست ؟ چرا حسن بی بند و باری رو در ایران ترویج میکند ؟ اقای مدیر ، جناب فرمانده من از شما میپرسم آیا رواج بی بند و باری و آواز خواندن کار خوبیست ؟ چه کسی مسئول است ؟

سلام رییس ، سال نو مبارک، من تلویزیون نگاه نمیکنم، کی خونده ؟ کجا خونده ؟ چی خونده ؟

1

در 5 ساعت قبل، kalafe2006 گفته است :

سلام رییس ، سال نو مبارک، من تلویزیون نگاه نمیکنم، کی خونده ؟ کجا خونده ؟ چی خونده ؟

سلام نازنین ، سلام کاکو عید شما هم خجسته . اول سال اعصاب نداری کاکوجان . حیف نیست تلویزیون به این مامانی رو نمی بینی ؟ امسال خیلی به مردم حال میدن . منم شنیدم تازگی دارند سازهای موسیقی رو هم نشون میدن . فکرش رو بکن در این وانفسا ما همچنان در حال پیشرفتیم . استادم شما هم مثل من هرازگاهی میری خونه فامیل و دوستان بد نیست زیر چشمی نگاهی به تلویزیون بندازی . طبق فتوای تمام مراجع یک نظر حلال است .

3

نگین تورو خدا یه جوری فیلم پخش می کنن که انگار داشتن قفسه فیلم ها رو تمیز میکردن و برای اینکه تست کنن فیلم سالمه اون رو پخش می کنن

اصلا حال و هوای تلویزیون جوریه که می خوام برم بیرون کرونا بگیرم

اصلا..... 

ولش کن بیا باهم بخونیم

دل من با دل تو خوشه او اَ او اَ

2

قرنطینه نه فاصله گذاری اجتماعی آری

کاش یک کارشناس و یک استاد ادبیات پیدا شود و در خصوص حماقت و نفهمی و بیسوادی حسن کنکاش کند ببیند این مردک ابله از اول نادان بوده است یا به تازگی تریپ خرفتی و حماقت برداشته است . آیا در جلسه ای که حسن چنین سخنانی را گفته و میگوید یک آدم حسابی نیست تا بگوید در همان لحظه حسن ریش قشنگ توضیح دهد که تفاوت قرنطینه با فاصله گذاری اجتماعی چیست ؟ کاش مسئولین بی عرضه به جای اینکه این روزها ماسک به صورت بزنند از پوزه بند استفاده کنند تا اعصاب مردم را در این روزها اینگونه داغون نشود .

دولت عرضۀ تأمین مایحتاج مردم قرنطینه شده را ندارد و برای فرار از بار مسئولیت حقوق میگیرد تا جای واژه ها را عوض کند . ننگت باد شیخ ریش رنگ کرده که با حدود بیست میلیون رأی در مدت هفت سال به اندازۀ 20 دقیقه کار مفید نکردی و حرف مفید نزده ای . کرونا را ما تحمل میکنیم تا برود ولی این یکسال باقیماندۀ عمر دولت خفت و خواری را چگونه تاب بیاوریم ؟

اگر جلوی دزدی های مسئولین و بستگان حرامخورشان گرفته میشد و پولهای ملت به کشورهای عقب مانده تر از ایران فرستاده نمیشد امروز مردم ایران در رفاه بودند و دولت ایران هم در دنیا مسخرۀ خاص و عام نبود . دولت نه در نزد مردم ایران ارزش دارد و نه در سطح بین الملل دارای جایگاه است . خودشان فقط خودشان را آدم میدانند .

4

در در ۱۳۹۹/۱/۶ در 10:31 PM، تلخک گفته است :

سلام نازنین ، سلام کاکو عید شما هم خجسته . اول سال اعصاب نداری کاکوجان . حیف نیست تلویزیون به این مامانی رو نمی بینی ؟ امسال خیلی به مردم حال میدن . منم شنیدم تازگی دارند سازهای موسیقی رو هم نشون میدن . فکرش رو بکن در این وانفسا ما همچنان در حال پیشرفتیم . استادم شما هم مثل من هرازگاهی میری خونه فامیل و دوستان بد نیست زیر چشمی نگاهی به تلویزیون بندازی . طبق فتوای تمام مراجع یک نظر حلال است .

استاد من از اول عید تاکنون تلویزیون ایران نگاه نکردم

خدا عمر بده به یاه ست و اروپا

مرتب ترانه و یا فیلم

2

در در ۱۳۹۹/۱/۱۱ در 0:15 AM، تلخک گفته است :

قرنطینه نه فاصله گذاری اجتماعی آری

کاش یک کارشناس و یک استاد ادبیات پیدا شود و در خصوص حماقت و نفهمی و بیسوادی حسن کنکاش کند ببیند این مردک ابله از اول نادان بوده است یا به تازگی تریپ خرفتی و حماقت برداشته است . آیا در جلسه ای که حسن چنین سخنانی را گفته و میگوید یک آدم حسابی نیست تا بگوید در همان لحظه حسن ریش قشنگ توضیح دهد که تفاوت قرنطینه با فاصله گذاری اجتماعی چیست ؟ کاش مسئولین بی عرضه به جای اینکه این روزها ماسک به صورت بزنند از پوزه بند استفاده کنند تا اعصاب مردم را در این روزها اینگونه داغون نشود .

دولت عرضۀ تأمین مایحتاج مردم قرنطینه شده را ندارد و برای فرار از بار مسئولیت حقوق میگیرد تا جای واژه ها را عوض کند . ننگت باد شیخ ریش رنگ کرده که با حدود بیست میلیون رأی در مدت هفت سال به اندازۀ 20 دقیقه کار مفید نکردی و حرف مفید نزده ای . کرونا را ما تحمل میکنیم تا برود ولی این یکسال باقیماندۀ عمر دولت خفت و خواری را چگونه تاب بیاوریم ؟

ای گفتی

حرف دل زدی

ممنونم

3

با سلام و احترام

اساتید و اعضای محترم لطفا اگر علائم و نشان هایی از تقسیمات یگانهای نظامی لشکر - تیپ - گردان - گروهان و دسته همراه با رسته و تخصص یگانها در اختیار دارید ممنون میشوم در انجمن ارائه کنید . شدیداً گیر همین علائم هستم . چنانچه سایتی را هم معرفی کنید که اطلاعات کاملی از علائم تقسیمات و رسته های نظامی باشد مزید امتنان میباشد .

2

شما که آرد هاتونو بیختین و الک هاتون رو هم آویختین

خبریه!!!! 

نکنه دوباره فراخوان دادن که برین خدمت سربازی؟ 

1

در 3 ساعت قبل، Crounus2000 گفته است :

شما که آرد هاتونو بیختین و الک هاتون رو هم آویختین

خبریه!!!! 

نکنه دوباره فراخوان دادن که برین خدمت سربازی؟ 

سلام مگر آزار داری اسم فراخوان رو وسط میاری ؟ الان کلافه واژۀ فراخوان رو ببینه هزاران فکر با خودش میکنه و به من و شما مشکوک میشه . نمیدونی کلمۀ فراخوان این روزها پشت خیلی ها رو میلرزونه ؟ واسه کتابی که در دست نگارش دارم میخوام . خیلی اینترنت رو زیر و رو کردم موفق نشدم . گفتم شاید شما عزیزان مثل همیشه بتونید کمکی بکنید .

2

در در 9/4/2020 در 0:20 PM، تلخک گفته است :

با سلام و احترام

اساتید و اعضای محترم لطفا اگر علائم و نشان هایی از تقسیمات یگانهای نظامی لشکر - تیپ - گردان - گروهان و دسته همراه با رسته و تخصص یگانها در اختیار دارید ممنون میشوم در انجمن ارائه کنید . شدیداً گیر همین علائم هستم . چنانچه سایتی را هم معرفی کنید که اطلاعات کاملی از علائم تقسیمات و رسته های نظامی باشد مزید امتنان میباشد .

به ویکی پدیا مراجعه کنید

1

دوستان و بزرگواران عزیز

لطفا اگر راهکاری برای ملاقات حضوری با رئیس ستاد مشترک ارتش یا ارسال نامه به ایشان در اختیار دارید لطفا مرحمت فرمایید. کار خیلی اضطراری و مهم داریم

1

در 18 دقیقه قبل، M60 گفته است :

دوستان و بزرگواران عزیز

لطفا اگر راهکاری برای ملاقات حضوری با رئیس ستاد مشترک ارتش یا ارسال نامه به ایشان در اختیار دارید لطفا مرحمت فرمایید. کار خیلی اضطراری و مهم داریم

این روزها هیچ مسئولی اختیار و قدرت آنچنانی ندارد و باور دارم که فرماندهان ارتش در میان مسئولین سیاسی و نظامی ضعیف ترین هستند . من سالها با انواع ادبیات برای مسئولین نامه دادم . حتی فحش و ناسزا نوشتم ولی متوجه شدم که پی همه چیز رو به تن مالیدند تا یک شغل دهن پرکن و بی خاصیت بگیرند . عطا صالحی رو یادتان هست ؟ همان فرماندۀ کل ارتش که پسرش از روی دست بعضی نکبت زاده ها تقلب کرد و مبالغی اختلاس کرد . روزی سرتیپ داوری که مسئول بخش روابط عمومی آجا بود به من زنگ زد که برات وقت ملاقات میگیرم بیا با صالحی رودررو صحبت کن .

چند ماه گذشت و خبری نشد . به سرتیپ داوری زنگ زدم گفتم چی شد ؟ گفت صالحی وقت ندارد . در نامه ای برای صالحی نوشتم گمان نکن مشتاق دیدنت بوده و هستم . من فقط می خواستم در ملاقات حضوری به چشمان بی حیای صالحی که روزی فرماندۀ لشکر77 بود نگاه کنم و بگویم : مردک در عملیات دیوار مرگ در فکه وقتی تو در قرارگاه لشکر در سه راه منتظری دنبال سوراخ موش بودی من زیر آتش عراق بودم . حالا تو با چسبیدن به پارتی و هزار پاچه خواری بعد از چهل پنجاه سال خدمت شدی فرماندۀ کل ارتش و وقت ملاقات نمی دهی ؟

نازنین : تا چند سال قبل می شد با یک چهارلیتری بنزین به ستاد مشترک بروی و تهدید کنی که یا فلانی باید ببینم و یا خودم را آتش میزنم ولی امروزه این ترفند هم جواب نمیدهد . اینجا جان انسان ها بی ارزش است .

3

در 31 دقیقه قبل، M60 گفته است :

به ویکی پدیا مراجعه کنید

سلام اگر آدرس مشخص و بخصوصی دارید ممنون میشوم بدهید .

2

آقا چرا موضوع رو حساس میکنین

من از کجا باید میدونستم که فراخوان، جیززززز بود

شماهم مثل من عمل کنید

« سال 40 دو سه نفر ریختن منو کتک زدن البته اون موقع دو سه نفر خیلی بود خخخخ» 

شما هم هرجا نتونستید دقیق بگید بفرمائید که اون زمان تیپ در حد لشگر بود

2

You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead