Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

سوال

130 posts in this topic

جناب ابراهیمی سعید با سلام

گمان کنم شما بتوانید درخواست شاگردتان را اجابت کنید . لطفا علائم و نشان های نظامی را همراه با اطلاعات اندکی از سازمان لشکر زرهی مرحمت نمایید . با تشکر

3

در در ۱۳۹۹/۶/۱۸ در 6:13 PM، تلخک گفته است :

گمان کنم شما بتوانید درخواست شاگردتان را اجابت کنید . لطفا علائم و نشان های نظامی را همراه با اطلاعات اندکی از سازمان لشکر زرهی مرحمت نمایید . با تشکر

سلام استاد

ممنونم از بنده نوازی شما استاد گرامی

در خصوص آرم وعلایم نظامی میشه بصورت بسیار گسترده بحث کرد اما علایم زرهی فقط من در آرم یقه و کلاه بره واحد زرهی ممی دانم

نمی دانم از کجا شروع کنم

1

در 12 ساعت قبل، حسنعلی ابراهیمی سعید گفته است :

در خصوص آرم وعلایم نظامی میشه بصورت بسیار گسترده بحث کرد اما علایم زرهی فقط من در آرم یقه و کلاه بره واحد زرهی ممی دانم

نمی دانم از کجا شروع کنم

با درود و احترام جناب ابراهیمی سعید

استاد گرانقدر ، من علائم نظامی مانند تعیین موقعیت قرارگاههای لشکر - تیپ و گردان روی نقشه های نظامی همچنین استعداد نیرو و تانک های سازمانی هر لشکر زرهی ، تفاوت لشکرهای زرهی با سوار زرهی ، همچنین علائم و نشان های یگانهای نظامی مورد نیازم میباشد . پیشاپیش از محبت جنابعالی سپاسگزارم .  

2

در در 9/9/2020 در 5:43 AM، تلخک گفته است :

درود رییس 

https://fa.wikipedia.org/wiki/رسته‌های_ارتش_جمهوری_اسلامی_ایران

2

به به چشم ما روشن جناب مدیر . رسیدن بخیر . ممنون از راهنمایی شما نازنین . متأسفانه شاید به دلیل اطلاعات کم نتوانستم منظورم را به اساتید منتقل کنم . یک نمونه از آنچه که مورد نیازم هست را یافتم . بنده چنین علائم و نشانه هایی را نیاز دارم .

nymj_721px-operation_karbala_4_map.svg.p

با تشکر و سپاس

3

خدمت شما عرض کنم تا امنروز صبح ساعت 0700تعداد 15 نفر از فرزندان و نوه هایم بمدت 15روز بود در خونه مهمان بودند از دیروز یواش یواش رفتند و آخرین امروز رفت که دقیقآ الان در 50کیلومتری اندیمشک هستند

خواستم اطاعت امر کنم مدیر محترم زحمت قبول فرموده بودند

اردن

2

در در 9/12/2020 در 10:14 AM، تلخک گفته است :

به به چشم ما روشن جناب مدیر . رسیدن بخیر . ممنون از راهنمایی شما نازنین . متأسفانه شاید به دلیل اطلاعات کم نتوانستم منظورم را به اساتید منتقل کنم . یک نمونه از آنچه که مورد نیازم هست را یافتم . بنده چنین علائم و نشانه هایی را نیاز دارم .

با تشکر و سپاس

درود مجدد 

شاید این یکی به درد شما بخوره 

http://irangeomorphological.blogfa.com/post/605/نقشه-خوانی

2

در 2 ساعت قبل، kalafe2006 گفته است :

شاید این یکی به درد شما بخوره

سلام بسیار ممنون استاد عالی و اصل جنس را رو کردی . هشتاد درصد کارم راه افتاد . بنده قبلا نقشه خوانی را تا حدودی یاد داشتم . نمیدانم دشمن با من چه کرد که ویندوزم کلا بالا نمیاد . مدیرجان دست مریزاد که بدادم رسیدی .

3

اون بیست درصد باقی مونده چی هست استاد 

بفرمایید تا تقدیم کنیم

2

با درود و سپاس مجدد

نازنین الان دنبال نمای کلی از سازمان ارتش و سازمان لشکرهای زرهی - سوار زرهی و پیاده هستم . میخواهم بدانم این لشکرها دارای چه بخش و سازمانهایی هستند . البته اگر سازمان این لشکرها در زمان ارتش شاهنشاهی و ارتش بعد از انقلاب در هر ذو دوره باشد بسیار کارگشا تر خواهد بود . با سپاس مجدد

2

You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead