Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

فریاد اعتراض ناخدا صمدی به سازندگان کیمیا

33 posts in this topic

انتقاد شدید ناخدا صمدی فرمانده تکاوران خرمشهر نسبت به سازندگان فیلم کذایی و مزخرف کیمیا نسبت به نادیده گرفتن نقش ارتش...

36849-815.jpg

لینک دانلود

http://hw1.asset.aparat.com/aparat-video/2a9292313fa180c2fe356a137499a8123782014-360p__74608.mp4?nimblesessionid=17587244

16 people like this

فایل ضمیمیه خراب است

6 people like this

فایل ضمیمیه خراب است

دانلود منیجر رو نصب کنید درست میشه...

7 people like this

ناراحتی ناخدای تکاور خونین شهر از «جز جز»های کیمیا

آیا خرمشهر را فقط همین ۴-۵ نفر نگه داشتند؟ کلاه سبزها و کماندوها در سریال کیمیا کجا هستند؟ این یک مورد. مورد دیگری که به آن معترض بودم نحوه جنگیدن این افراد بود. من از آقای رئوفی که مدیر تولید این سریال هستند، پرسیدم مشاور نظامی شما چه کسی بوده؟ این نوع حرکات در جنگ معقول نیست. این چه نوع پریدن است؟ ما در آبادان به این نوع پریدن ها میگوییم جِز جِز! به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ناخدا یکم تکاور نیروی دریایی هوشنگ صمدی به بهانه پخش سریال کیمیا و نمایش صحنه های دفاع از خرمشهر در روزهای ابتدایی جنگ، گفت و گویی با روزنامه بامداد انجام داده و در انتقاد از این سریال گفته: من کاری به زوایای هنری سریال ندارم. اما نسبت به دو مورد از این مجموعه تکاوران_نیروی_دریایی_در_خرمشهر-_خاطرات_ناخدا_یکم_هوشنگ_صمدی_فرمانده_گردان_تکاوران_در_خرمشهرتلویزیونی معترض هستم که با خود عوامل هم صحبت کرده ام. عوامل این فیلم به خاطر تحریفی که در واقعیت انجام دادند، خیلی مدیون ماشدند. تکاوران نیروی دریایی در خرمشهر ۱۰۳ نفر شهید و ۲۹۰ نفر جانباز دادند. جانبازان ما از ۱۰ درصد مجروحیت تا ۵/۹۲ درصد را متحمل شدند. نمونه بارز و زنده این جانبازان فرمانده نیرو دریایی، دریادار حبیب سیاری است که از مدافعان دلاور خرمشهر بود. مجروحیت ایشان ۷۵ درصد است. جانبازی داشتیم که سال گذشته با ۹۳درصد مجروحیت شهید شد. بنده نیز ۳۴ درصد جانباز هستم. من ۸ بار زخمی شدم ولی خرمشهر را ترک نکردم. یک بار خودم زخمی شده بودم اما متوجه نشده بودم. مامور آبی که مسئول پر کردن قمقمه های ما بود متوجه جراحت من شد. یک دفعه به پایم نگاه کردم که غرق در خون بود. تیر از یک طرف ران پایم وارد شده و از طرف دیگر خارج شده بود اما به قدری درگیر نبرد سنگین بودیم که متوجه نشده بودم. مورد دیگر بیسیم چی من بود که از بچه های آبادان بود. دیدم از درد به خودش میپیچد. یک دستش قطع شده ولی همچنان در میدان مشغول فعالیت بود. ما چنین افرادی داشتیم. ولی کدام یک از آن ها را در این سریال کیمیا می بینید؟ آیا خرمشهر را فقط همین ۴-۵ نفر نگه داشتند؟ کلاه سبزها و کماندوها در سریال کیمیا کجا هستند؟ این یک مورد. مورد دیگری که به آن معترض بودم نحوه جنگیدن این افراد بود. من از آقای رئوفی که مدیر تولید این سریال هستند، پرسیدم مشاور نظامی شما چه کسی بوده؟ این نوع حرکات در جنگ معقول نیست. این چه نوع پریدن است؟ ما در آبادان به این نوع پریدن ها میگوییم جِز جِز

http://tnews.ir/news/8D0155483394.html

16 people like this

ناراحتی ناخدای تکاور خونین شهر از «جز جز»های کیمیا

آیا خرمشهر را فقط همین ۴-۵ نفر نگه داشتند؟ کلاه سبزها و کماندوها در سریال کیمیا کجا هستند؟ این یک مورد. مورد دیگری که به آن معترض بودم نحوه جنگیدن این افراد بود. من از آقای رئوفی که مدیر تولید این سریال هستند، پرسیدم مشاور نظامی شما چه کسی بوده؟ این نوع حرکات در جنگ معقول نیست. این چه نوع پریدن است؟ ما در آبادان به این نوع پریدن ها میگوییم جِز جِز! به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ناخدا یکم تکاور نیروی دریایی هوشنگ صمدی به بهانه پخش سریال کیمیا و نمایش صحنه های دفاع از خرمشهر در روزهای ابتدایی جنگ، گفت و گویی با روزنامه بامداد انجام داده و در انتقاد از این سریال گفته: من کاری به زوایای هنری سریال ندارم. اما نسبت به دو مورد از این مجموعه تکاوران_نیروی_دریایی_در_خرمشهر-_خاطرات_ناخدا_یکم_هوشنگ_صمدی_فرمانده_گردان_تکاوران_در_خرمشهرتلویزیونی معترض هستم که با خود عوامل هم صحبت کرده ام. عوامل این فیلم به خاطر تحریفی که در واقعیت انجام دادند، خیلی مدیون ماشدند. تکاوران نیروی دریایی در خرمشهر ۱۰۳ نفر شهید و ۲۹۰ نفر جانباز دادند. جانبازان ما از ۱۰ درصد مجروحیت تا ۵/۹۲ درصد را متحمل شدند. نمونه بارز و زنده این جانبازان فرمانده نیرو دریایی، دریادار حبیب سیاری است که از مدافعان دلاور خرمشهر بود. مجروحیت ایشان ۷۵ درصد است. جانبازی داشتیم که سال گذشته با ۹۳درصد مجروحیت شهید شد. بنده نیز ۳۴ درصد جانباز هستم. من ۸ بار زخمی شدم ولی خرمشهر را ترک نکردم. یک بار خودم زخمی شده بودم اما متوجه نشده بودم. مامور آبی که مسئول پر کردن قمقمه های ما بود متوجه جراحت من شد. یک دفعه به پایم نگاه کردم که غرق در خون بود. تیر از یک طرف ران پایم وارد شده و از طرف دیگر خارج شده بود اما به قدری درگیر نبرد سنگین بودیم که متوجه نشده بودم. مورد دیگر بیسیم چی من بود که از بچه های آبادان بود. دیدم از درد به خودش میپیچد. یک دستش قطع شده ولی همچنان در میدان مشغول فعالیت بود. ما چنین افرادی داشتیم. ولی کدام یک از آن ها را در این سریال کیمیا می بینید؟ آیا خرمشهر را فقط همین ۴-۵ نفر نگه داشتند؟ کلاه سبزها و کماندوها در سریال کیمیا کجا هستند؟ این یک مورد. مورد دیگری که به آن معترض بودم نحوه جنگیدن این افراد بود. من از آقای رئوفی که مدیر تولید این سریال هستند، پرسیدم مشاور نظامی شما چه کسی بوده؟ این نوع حرکات در جنگ معقول نیست. این چه نوع پریدن است؟ ما در آبادان به این نوع پریدن ها میگوییم جِز جِز

http://tnews.ir/news/8D0155483394.html

البته صحبتهای داخل کلیپ کامل تر هست و در این متن حرفهای جناب صمدی سانسور شده!

11 people like this

نمیشه تو اپارت بزارید؟

5 people like this

نمیشه تو اپارت بزارید؟

لینکی که قرار دادم مربوط به آپاراته...

لینک ویدیو

http://www.aparat.com/v/kjOys

9 people like this

اخی. دمت گرم برم ببینمش

دم صمدی گرم. یکی هم فقط یه گوشه گفت اما باز خوبه . شروع خوبی بود .الان وقتشه که خود نیروی دریایی یه دوربین برداره بره پیش اون تعداد که موندن که حدودا 400 و 500 نفر میشن یه مستند یا مصاحبه باشون بگیره . چه شود.

10 people like this

سلام . البته این طرز تفکری که الان در ایران وجود داره ضد هر چیزی است که بوی ملی بدهد و عملکرد ارتش هم بوی ملی می دهد . نمی توان در آن واحد هم ملی گرا بود و هم تازی پرست 

11 people like this

با سلام . عزیزانی که در طول هشت سال جنگ نابرابر حضوری جانانه داشته اند یک نکته را نباید از یاد ببرند . تمام دلاوران ارتشی برای میهن و نوامیس ایران جنگیدند . ایستادند . شهید شدند و جراحت های سختی برداشتند . این موارد در محضر خدای ایران و ایرانیان و از ذهن مردم فهیم و هموطن هرگز پاک شدنی نیست . البته آنهایی هم که میدان جنگ را به بازار مکاره ای تبدیل و از خون سرخ شهیدان بخصوص شهیدان ارتش برای گام های لرزان خود فرش قرمزی برای منافع خود ساختند خیلی زود رسوا خواهند شد . حالا با ساختن کیمیا و امثال این سریال های مزخرف سعی در کمرنگ کردن نقش ارتشیان میهن پرست داشته باشند ولی فراموش نکنیم که از قدیم گفته اند خدا جای حق نشسته است . 

شاید گفتن این جملات آخر صحیح نباشد ولی میگویم . شخصا خیلی مشتاق هستم جنگی دوباره حادث شود تا ببینم آنهایی که خود را مالکان اشتر معرفی کرده و میکنند چگونه مقابل دشمن خواهند ایستاد . آنچه را من تصور میکنم این است که اگر دلاوران تکاور و ارتشیان سربلند به همراه تعدادی از مردم خرمشهر 34 روز در برابر دشمن ایستادند این حضرات زیاده خواه و خودخواه ساعتی را در برابر هجوم دشمن تاب نخواهند آورد . دلیلش هم این است که زرق و برق دنیایی که برای خود ساخته اند امروز نخواهد گذاشت که آنها بیاد میهن و نوامیس باشند . اگر جنگی شود باید هر مالک اشتری را در یک کشور اروپایی و امریکایی پیدا کنیم . و دوباره این ارتش است و ارتشیان که در برابر هر دشمنی سینه سپر خواهند کرد . امیدوارم که جنگی حادث نشود چرا که بدون جنگ هم شناخته ایم شناخته شدگان را . ویژگان هر حکومتی را تنها امیر عشق و معرفت علی ابن ابیطالب (ع) بخوبی در نامه اش به مالک اشتر معرفی کرده است . ویژگان هر حکومت کفتارهایی هستند که تنها به باقیماندۀ شکار شیران بسنده کرده و میکنند . ارادتمند : تلخک

10 people like this

با سلام.

باور دارم یکی از علل شکست این فیلم و مضحکه شدن در میان مردم در شبکه های اجتماعی همین مسایل بوده.

ی که با نفوسریال که در کل و در همه بخشها ضعفهای بسیار مشهودی داشت و فکر میکنم هدف و منظور از ساخت این فیلم اول قهرمان نشان دادن و بالا بردن ناشیانه یک خانم بازیگر بود که در این راه نیز موفق عمل نکردند.

کوبیدن و نادیده گرفتن نقش ارتش د اکثر سریالها واضح است ولی اینبار مردم نشان دادند که میفهمند.

8 people like this

با سلام.
باور دارم یکی از علل شکست این فیلم و مضحکه شدن در میان مردم در شبکه های اجتماعی همین مسایل بوده.
ی که با نفوسریال که در کل و در همه بخشها ضعفهای بسیار مشهودی داشت و فکر میکنم هدف و منظور از ساخت این فیلم اول قهرمان نشان دادن و بالا بردن ناشیانه یک خانم بازیگر بود که در این راه نیز موفق عمل نکردند.
کوبیدن و نادیده گرفتن نقش ارتش د اکثر سریالها واضح است ولی اینبار مردم نشان دادند که میفهمند.

درود وعرض ادب خدمت دوستان بخصوص جناب لطافتی عزیز  وبا تشکر از پاسخ شما عزیز گرانقدر .قربان  دراین سریال اگر خاطرتان باشد در سکانسی عقب نشینی نیروهای ژاندارم مری را نشان میداد! آنجایی که تعدادی از این نیرو ها به همراه یک مجروح سوار یک جیپ مانع رفتن عده ای از جوانان ونوجوانان برای رفتن به جلو میشوند .درصورتی که شما که شاهد زنده ی حضور نیروهای ژاندارم مری در دفاع از این اب و خاک بوده اید شما یی که در این نیرو خدمت کرده اید و شاهد فدا کاریهای  همرزمانتان وشهادت  وایثار گری های این عزیزان بوده اید . خدارا شکر عده ای از هموطنان به این موضوع آگاهند که ارتش به همراه ژاندارم مری چه نقش ارزنده ای در دفاع از این اب و خاک داشتند. ولی افسوس از این همه ناسپاسی آن هم از رسانه ی به اصطلاح ملی .

8 people like this

واقعاً نمی دونم چی باید بنویسم؟

وقتی ارگان مربوطه، کم کاری می کنه، واقعاً نباید توقعی جز این داشت...

وقتی کسی رو که جوونیش رو پای دفاع از کشورش گذاشته، در خط مقدم جنگیده و کشته شدن همرزمانش رو (به اشکال گوناگون)

دیده... واقعاً این طرز برخورد نیست... 

شاید بیشتز از 10 بار این سخنرانی کوبنده رو دیدم و شنیدم...

من هم به نوبه خودم مقصرم... یکی از دلیلاش رو گفتم...

این یه واقعیته... راه فراری ازش نیست... من هم مقصرم...

9 people like this

هفته گذشته فیلمی دیدم به نام ملکه.

در این فیلم بسیار خوب از نقش مفید ارتش و ژاندارمری در جنگ دفاع کرده و حتی در برخی سکانسها به بی تدبیری و جنگ از روی احساس دیگر نیروهای درگیر در یک منطقه عملیاتی پرداخته.

حتما این فیلم را ببینید.

9 people like this

هفته گذشته فیلمی دیدم به نام ملکه.

در این فیلم بسیار خوب از نقش مفید ارتش و ژاندارمری در جنگ دفاع کرده و حتی در برخی سکانسها به بی تدبیری و جنگ از روی احساس دیگر نیروهای درگیر در یک منطقه عملیاتی پرداخته.

حتما این فیلم را ببینید.

حتماً جناب لطافتی...

همین الان گذاشتم برای دانلود...

http://rahrovan-artesh.ir/index.php?/topic/1931-فعالیت-در-فروم-ها-و-سایت-های-خارجی/?p=37324

8 people like this