Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

خاطرات فرمانده پیشین اطلاعات لشکر92/امیرسرتیپ ذاکری

18 posts in this topic

سلام و عرض ادب

چند سال پيش يه برنامه اى شبكه يك پخش كرد با اسم سطر هاى ناخوانده كه دو بزرگوار ارتشى امير سرتيپ مفيد و امير سرتيپ بختيارى حضور داشتند، احتمالا بزرگواران اين برنامه را ديده باشند اما ديدن مجددش به نظر خالى از لطف نيست.

http://www.aparat.com/v/uIhrs (مدت زمانش ١:٣٠:٠٠ و حجمش ٥٠مگابايت)

طعنه كنايه زياد داره !مخصوصا اونجا كه امير بختيارى گفتند: جنگ انقلابيا يكى برا من توضيح بده چيه:))

با اين مجرى كت سفيده هم حال نكردم : THIRST :

بنده خدا کت سفیده فکر کرده جنگ یعنی کال اف دیوتی..... ولش می کردی  گیر میداد می گفت  با ژ-3  چرا  نیمرفتی داگ فایت کنی  با میراژ یا میگفت چرا با فرغون رسکیو نمی کردید : DIZZY :

سوال هارو دقت کرده باشید فقط دنبال برد و باخت بودن . ارتش  شکست خورد و ارتش .... امیر مفید البته جوابشونو خوب دادند که جنگ همش افند نیست.

سوال ها افتضاح بودند  افتضاح . یه جا بنده خدا اقای مفید گفت کار پایه علمی و اصولی  داشته باید باشه  . مجریا تو این برنامه از افساید بیرون نیامدند که نیامدند.

یه کی  نبود بهشون بگه ارتش طرح دستور داره . عشقی نیست که کارا.یکی شون نرفت  نقشه عملیات بیاره جلوی امیر بزاره بگو از رو این توضیح بده .

دو تا امیر نیروی زمینی اوردن سوال از نیروی هوایی پرسیدن دیگه جالبه!

یک بار سوال پرسیدن که دشمن چقدر توان داشت  اصلا دشمن چی داشت  اصلا دشمن کی بود ! فقط چرا نرفتی چرا شکست خوردی و....

یه بار سوال پرسید که چرا رفتید جای که روی زمین عارضه نبود عمل کردید  یکی نیست بگه نامرد یعنی عارضه نبود چیکار باید کرد همین جوری دشمن نگاه کرد   دشمن چی داشته اومده اونجا عمل کرده  طوری میگه  طراحان عملیات انگار خیانت کردن.  باهوش تانک داشتن تانک  .  بعد حتما میگه ما هم داشتیم  اخه خوشگل خدمه اش اون موقعه مگه  بودند ... شاید  اون موقعه  اگه بود بصورت تکنیک خاص نا متقارن می خواسته حتما تانک رو هول بده .

یه تیکه انداخت سر زدن هواپیمای خودی  دیگه اخه نوکرتم شاهکارتون که ما یادمونو چیکار کردید . البته بهتر بود می نوشتم شاهکارهاتون!

اخر هم کوتاه نیومدن و نخواهند امد.

امیر بختیاری یه جمله قشنگ گفت :ذهنیتت  چی این سوال رو می پرسی؟ اینا فکر می کنند یه لشکر یعنی تانک چیفتن نو نوی چند هزار تا؛ سرباز همینجوری ریخته، اماد همه رو داریم، بنه پر پر،  فقط  فرمانده ها نتونستند خط رو بشکنند. حقیقتش اشتباه داشتیم اما نه اینقدر دیگه. این بی انصافیه.

کارشون اصولی نبود .

7 people like this

خیلی چیزا میخواستم بنویسم 

ولی با   فیش  حقوقی هایی که فعلا توی فضای مجازی دست به دست میشه بیخیال شدم 

8 people like this

خیلی چیزا میخواستم بنویسم 

ولی با   فیش  حقوقی هایی که فعلا توی فضای مجازی دست به دست میشه بیخیال شدم 

با سلام . آقای مدیر داشتیم ؟ مگه چیز تازه ای دیدید یا شنیده اید ؟ یه جوری صحبت میکنید گویی در این کشور زندگی نمیکنید . کلافۀ نازنین یه خاطره میگم قول بده روی سر مبارک چیزی سبز نشه .  یادش بخیر – بچه هایی که میرفتند مرخصی و گذر آنها به مشهد و به لشکر77 می افتاد فیش های حقوقی دوستان را با خود می آورد . البته ما آن زمان به فیش حقوقی بیجک حقوق میگفتیم . بیجک حقوقم رو یکی از دوستان آورد . آن روزها هم حقوق های نجومی می گرفتیم  . مثلا حقوق خود من زیر پنجهزار تومان بود . همان روزگاری که بنده حقوقم پنجهزار تومان بود ، در شهرهای مرزی مثل اهواز و اندیمشک هر لیوان آب را به مبلغ پنج تومان می فروختند . یعنی اینجانب حقوقم برابر با هزار لیوان آب خنک بود . اگر بابت هر پارچ آب چهار لیوان در نظر بگیریم حقوقم برابر با دویست و پنجاه پارچ آب می شد . بگذریم . بیجک را که رویت کردم دیدم یک مبلغی از همین حقوق نجومی کسر شده بود . وقتی کنکاش کردم گفتند سه روز از حقوق کلیّۀ پرسنل برای کمک به جبهه کسر کرده اند . اره دوستان عزیز خود پرسنل که از تمام داشته ها و علایق بریده بودند و در مناطق جنگی حضور داشتند باز مبلغی از حقوق ناچیز آنها هم برای کمک به جبهه کسر کرده بودند . همان ماجرای هم مرده و هم تابوت و هم . . . .

وقتی این ارقام و حقوق هایی که را که می شنوم می بینم چقدر ساده بودم که فریب حکومت عدل را خوردم . کدوم عدل ؟ کدوم کشک ؟ حالا جالب اینجاست که وجود این مدیران نالایق کشور رو به اینجا کشونده . خوبه که بعد از گذشت حدود چهل سال با این مدیران روز به روز به سمت عقب رفته ایم و این حضرات چنین حقوق هایی را گرفته و میگیرند . اگر یک مقدار کمی پیشرفت کسب میکردند که حتما دوسوم بودجۀ هر ساله رو طلب میکردند . گرچه الان هم معلوم نیست چه خاکی بر سر مردم میکنند . نمیدونم باید به کی بگم ؟ بهتره به شما هم انجمنی های عزیز فقط بگم تا کمی اروم بگیرم .

روزگاری نه چندان دور در همین کشور افرادی بودند که حتی پول خون خود را نمی گرفتند و خون خود را نثار ایران کردند . روزگاری یه عده سلامتی خودشون رو فدای ایران کردند . روزگاری نه چندان دور خیلی ها برای ایران خیلی کارها کردند . ولی امروز عده ای بیشرم و حقیر ایران را تاراج میکنند . کسی هم نیست که افسار این افسار گسیختگان بیشرم را بکشد و بگوید در قبال کدام کار چنین پولی را به شکم زن و فرزندتان میریزید ؟ ماحصل مدیریت شما چه بوده است ؟ در کدام زمینه خیال مردم راحت هست ؟ با این مدیریت مزخرف گند زدید به کشور . از خدا میخواهم که در این ماه عزیز سایۀ این مدیران بی خاصیت را کم کم از سر ایران و ایرانی کم نکند . راستی جناب کلافه ، شما بابت مدیریت انجمن چقدر حقوق . . . لطفا برای روشن شدن اذهان عمومی رونوشت فیش حقوق خود را در سایت بگذارید . ارادتمند : تلخک  

8 people like this