Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

Sign in to follow this  
Followers 0

دلایل 10 چهره شاخص برای انصراف از کاندیداتوری در انتخابات 96

توضیح 10 چهره شاخص درباره دلایل انصراف از رقابت ریاست جمهوری 96

چند ماهی بیشتر به انتخابات ریاست جمهوری نمانده و گمانه زنی های بسیاری راجع به کاندیدا شدن برخی از چهره ها صورت می گیرد، که هر کدام به نوبه خود آن ها را تکذیب کرده و از دلایل آن سخن می گویند.

به گزارش خبرنگار احزاب خبرگزاری برنا، چهرهای شاخص سیاسی دلایل انصراف خودشان را از کاندیدا شدن در دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری بیان کردند.

سردار قاسم سلیمانی:

حقیر سرباز صفر ولایت و نظام جمهوری اسلامی و ملت شجاع و عزیزتر از جانم بوده و ان‌شاء‌الله با استعانت از خدای سبحان تا آخر عمر در همین جایگاه "سربازی" خواهم بود.

محمد غرضی:

من در دو انتخابات گذشته خود را در معرض رای مردم قرار دادم و فکر نکنم با توجه به نظر مردم دوباره در انتخابات شرکت کنم. اگر کسانی از من دعوت کنند شاید حضور پیدا کنم اما دیگر به صورت شخصی خودم را در معرض رای مردم قرار نخواهم داد./تبلیغات برای انتخابات هزینه‌های زیادی دارد و من به عنوان یک بازنشسته نمی توانم هزینه آن را تامین کنم.

محمدرضا باهنر:

خواب‌های زیادی برای ما دیده‌اند که هیچ‌کدام تعبیر نمی‌شود؛ به عبارتی من برای انتخابات سال آینده نامزد نمی‌شوم، من بازنشسته شده‌ام.

محسن رضایی:

من به سپاه برگشتم، در حال حاضر بنده در اختیار رهبر انقلاب هستم که هر مأموریتی بدهند، اجرا می‌کنم. دیگر کاندید ریاست جمهوری نمی‌شوم.

علی لاریجانی:

در انتخابات آینده کاندیدا نخواهم شد.

حجت‌الاسلام دعایی:

به روح امام قسم می‌خورم که هیچ انگیزه‌ و آمادگی برای کاندیدا شدن از سوی هیچ جریانی را ندارم.

محمدجواد ظریف:

از خدا می‌خواهم به من در همین مسئولیت و جایگاهی که هستم کمک کند تا بخشی از محبت‌های مردم را پاسخ بگویم. فعلا تمام تلاش من و همکارانم در همین زمینه است.

قاضی زاده هاشمی:

برای من همین وزارت هم زیاد است و خودم را لایق این کاری که انجام می‌دهم هم نمی‌دانم. من پزشک هستم و تخصصم نیز در زمینه چشم‌پزشکی است. این کارم را هم خیلی خوب بلد هستم؛ بنابراین فکر نکنم به درد کارهای دیگری بخورم. علاوه به آن معتقد هستم که در کشور تنها روحانیان می‌توانند رییس جمهور موفقی شوند، من خودم را از جنس سیاست نمی‌دانم و علاقه‌ای هم به قدرت ندارم. تصمیم دارم بعد از این دوره چهار ساله وزارت سر کار تخصصی پزشکی که به آن علاقه دارم برگردم.

محمود احمدی نژاد :

در عمل به منویات رهبر بزرگوار انقلاب، برنامه‌ای برای حضور در عرصه رقابت‌های انتخاباتی سال آینده ندارم.                                                 

قدرتعلی حشمتیان:

هرچند که بنده خودم راکمتر از احمدی نژاد وامثالهم نمی دانم، اما رییس خانه احزاب شدن ربطی به کاندیداشدن برای رییس جمهوری نداشته وندارد و از همه مهمتر اینکه وقتی اقایان نمی گذارند امثال ما به مجلس برویم!!" حالا چه انتظاری برای کاندیدا شدن رئیس جمهوری و تأیید امثال بنده دارید؟

http://www.bornanews.ir

5 people like this

واقعا که نامزدهای انتخابات در ایران خیلی تکراری شده اند . ایکاش به جای این همه رونمایی از دستاوردهای نظامی ، پزشکی ، سیاسی و . . . . از چند رجال سیاسی هم رونمایی میکردند خیلی حال میداد . بازم جای شکرش باقی هست که عاقبت چند نفر خودشان فهمیدند که نامزد شدن آنها فقط زحمت کشیدن بیهوده است و همانگونه که هشت سال دلیرانه !!!!!! در جنگ هشت ساله جنگیدن ، امروز هم بعد از بارها آزمودن بخت خود شجاعانه از گردونۀ رقابت کنار کشیدن .  ایول به این همه گذشت . ارادتمند : تلخک

5 people like this

دوستان عزیز 

انجمن رو 30یا30 نکنید لطفا 

متشکرم 

4 people like this

با سلام و احترام

جناب کلافه آیا بعنوان یک ایرانی نباید در موضوعاتی از این دست اظهار نظر کنیم ؟ یا اینکه منظور شما این است که انجمن جای اینگونه مباحث نیست ؟ ممنون میشوم روشن پاسخ دهید . ارادتمند : تلخک

5 people like this

درود و عرض ادب خدمت استاد تلخک عزیز 

بنده واقعا شرمنده هستن

بحث های 30یا سی کلا در انجمن ممنون است

با عرض معذرت 

4 people like this

جناب کلافه با سلام و احترام

بنده که حرفی ندارم . صبر میکنم ببینم در هیاهوی انتخابات میشه جلوی نفوذ صحبت در خصوص انتخابات رو گرفت یا نه ؟ اجازه بدهید پیشنهادی ارائه نمایم :

چنانچه صلاح بدانید برای ورود دوستان به بحث انتخابات چهارچوبی را تعیین تا در آن چهارچوب دوستان نظر بدهند . ضمنا آیا از انجمن کسی نامزد میشود یا شده است ؟ لطفا اطلاع رسانی کنید .

شاید از باب ممنوع بودن ورود نظامیان به سیاست مجوز صحبت پیرامون انتخابات را صادر نمیکنید ؟ ارادتمند : تلخک

4 people like this

با درود فراوان خدمت استاد عزیز جناب تلخک بزرگوار یک سری نکات پیرامون سوالاتی که پرسیدید به ذهن بنده رسید که با کسب اجازه مطرح مینمایم

چهارچوب ومحدودیت وجود دارد آن هم بدلیل اینکه چه این انجمن وچه انجمنها و سایتهای دیگر به شدت رصد میشوند واگر مواردی مشاهده شوند که به صلاح  فلان دستگاه یا ارگان ویا شخص ویا اشخاص بلند پایه نیست نه تنها آن مطلب یا پست بلکه کل آن سایت وانجمن ویا خبرگزاری فیلتر خواهد شد.

اگر قضیه سیاسی وامنیتی باشد که جای خود را دارد و این دست مدیریت این انجمن یا انجمنهای دیگر نیست . واین قوانین ومقرراتی که در این انجمن ویا انجمنهای دیگر وجود دارد به خاطر همین است .این را هم اضافه کنم امکان نقد کردن وحتی انتقاد وجود دارد ومیتوانید بارعایت چهارچوبها وقوانینی (البته اگر خدمت شما استاد عزیز جسارت نکرده باشم) انتقاد نمایید . راجب کاندید شدن اعضا نیز چون اکثر اعضای انجمن از خانواده های عزیز ارتش ویا خود از پرسنل ارتش بوده اند ویا هستند تاجایی که بنده میدانم فکر نمیکنم به خاطر داشتن اخلاق ارتشی بخواهد به میز ریاست دنیا دل بسته وبخواهد کاندید شود. اصولاً این عادت ما خانواده های ارتشی است که دلبسته میز ریاست وپست ومقام مدیریت نباشیم . حتی اگر به فرض محال یک در هزار چنین باشد حرف ماها راه به جایی نخواهد برد ویا اگر کسی ازخانواده های ارتش حتی اگر صلاحیت نیز داشته باشد بدلیل برخی ملاحظات هرگز اجازه نخواهند داد که کاندید شود .راجب ممنوع بودن ورود نظامیان به سایست نیز فرمانده کل سازمان موازی اکیداً !!!! دستور داده تا ارگان وسازمان موازی به هیچ عنوان حق دخالت در انتخابات ندارد مثل دوره های پیشین که هیچ دخالتی نکرده !!!!!!!!!

4 people like this

در در 3/30/2017 در 9:13 AM، تلخک گفته است :

ضمنا آیا از انجمن کسی نامزد میشود یا شده است ؟

بله 

خودم  : HAPPY :: HAPPY :: HAPPY :

2 people like this