Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

Sign in to follow this  
Followers 0

شهید جواد عرفانیان

45 posts in this topic

شهید جواد عرفانیان اوایل خدمت با اف 14

57060732044297344692.jpg

15 people like this

گردان پروازی فرند شیپ

خدابیامرز اصفهانی - خدابیامرز طاهری

2d48e60ee5a3.jpg

- اسد زاده - اصلانی و بقیه دوستان
17 people like this

با عرض سلام خدمت استاد عزیز جناب عرفانیان 

وتسلیت بابت شهادت پهلوان وقهرمان عزیزمان شهید اقا جواد عرفانیان البته من قبل از این هم خدمت شما ارادت داستم وبجز اینکه از همکاران پدرم هستید چندین پرواز هم در خدمت شما به جنوب کشور داشتم .در مورد روز شهادت این شهبدعزیزمان من جز نیروی اتش نشان اماده در میدان ازادی بودم که متاسفانه پرنده سرکش اقا جواد دچار نقص فنی شد وتا اخرین لجظه ام از روی زمین تکانهای پرنده تمامی مشکلات صدای بد اوای اون موتور چینی اون اف 7 را می دیدم که بعد هم همان اتفاق شوم رقم خورد فقط این را بدانید که تمامی بچه های اتش نشان ان روز از ته دل گریه می کردند وما اش خورها الخصوص خودم تا خود ایستگاه جلوگریه خودم را بگیرم وبا اطلاعاتی که از پرواز داشتم وباز گو کردن ان به همکاران واقعا محشری شده بود در ایستگاه ما البته در ان زمان تهران این همه ایستگاه اتش نشانی نداشت ومن هم کاراموز بودم ان زمان .در هر صورت خدا هر دوفرزند شما سرور قهرمان را بیامرزد ویک نکته درست ما جای گلهای شما را نمی توانیم بگیریم ولی این را بدانید که پسرهای زیادی دارید که منتظر امر شما هستند انشالله که خداوند  روخ ایشان را قرین رخمت الهی کنند که صددرصد هم همین است 

12 people like this

گردان پروازی فرند شیپخدابیامرز اصفهانی - خدابیامرز طاهری

2d48e60ee5a3.jpg

- اسد زاده - اصلانی و بقیه دوستان

آخي يادش به خير جناب اسد زاده همسايه ديوار به ديوار ما بودند توي قصر فيروزه ١ ، خيلي مرد گلي هستند . يك بار بابا رفته بود بوشهر ماموريت ، شوفاژها رو باز كردند و كل خونه ما آب افتاد ( آب داغ و سياه ! ) جناب اسد زاده به دادمون رسيدند و اومدند اين شيرهاي شوفاژ رو بستند .

فكر كنم بعدها به ٧٠٧ منتقل شدند

كلا توي بلوك ما همه دلاورمردان اف ٢٧ بودند ، جناب زيوري ، شهيد درويش، جناب افشان شكوه و شادروان اسدالله واله، جناب فرخنده  ... خدا جناب اصفهاني رو هم رحمت كنه ، چقدر من با پسرشون كتك كاري مي كردم و ايشون مي اومدند ما رو آشتي مي دادند

14 people like this

با عرض سلام و خسته نباشید به بزرگ مرد فنی ارتش انشالا هر جا هستید در سلامت کامل به سر ببرید .خوش حالم که با یکی از فنی ها ارتش اشنا شدم

9 people like this

لوح یادبود شهید در یکی از پایگاههای نیروی هوایی استرالیا

dm-0JN0.jpg

11 people like this

باز هم دم کافرا گرم 

خودمون که هیچی 

9 people like this

لوح یادبود شهید در یکی از پایگاههای نیروی هوایی استرالیا

dm-0JN0.jpg

سلام بر شما

این plaque را کجا دیده اید و یا از کجا پیدا کرده اید؟

8 people like this

فونیکس جان این عکس روخواهر شهیدتوفیسبوک قرارداده بودند

9 people like this

در در 1/16/2014 در 2:19 PM، aliasghar گفته است :

بله من پدر جواد هستم

متاسفانه پدر شهید جواد عرفانیان، جناب علی اصغر عرفانیان و از اعضای انجمن رهروان ارتش بر اثر بیماری از دنیا رفتند

روحش شاد باد

6 people like this

در 2 ساعت قبل، kalafe2006 گفته است :

متاسفانه پدر شهید جواد عرفانیان، جناب علی اصغر عرفانیان و از اعضای انجمن رهروان ارتش بر اثر بیماری از دنیا رفتند

روحش شاد باد

روحشون شاد و یادشون گرامی

4 people like this

خداوند ایشان وفرزند برومندشان را بیامرزد روحشان شاد وبآرزوی صبر برای خانواده ی محترمشان

3 people like this

متاسفانه چون تمامی تصاویر مربوط به این تایپک منقضی شده است ، عکسی دسته جمعی از این شهید والامقام بدست آوردیم که به اشتراک می گذارم. با سپاس از آقای پرهام پرند

شهید والامقام سرگرد خلبان جواد عرفانیان (نفر اول ایستاده از چپ ) در جمع خلبانان اف-7 پایگاه پنجم شکاری امیدیه

q22l_17016975_1907222649564619_474502653

3 people like this

متاسفانه چون تمامی تصاویر مربوط به این تایپک منقضی شده است ، عکسی دسته جمعی از این شهید والامقام بدست آوردیم که به اشتراک می گذارم. با سپاس از آقای پرهام پرند

شهید والامقام سرگرد خلبان جواد عرفانیان (نفر اول ایستاده از چپ ) در جمع خلبانان اف-7 پایگاه پنجم شکاری امیدیه

q22l_17016975_1907222649564619_474502653

5 people like this