Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

مأ موریت امدادی نیروی زمینی ارتش در حادثه ی امروز تهران

65 posts in this topic
در 13 ساعت قبل، تلخک گفته است :

یک پیشنهاد به مدیریت محترم

ارادتمند : تلخک

به نظر شما اگر خودم کاندید بشم ، صلاحیتم تایید میشه ؟ 

چندتا رای میارم ؟ : QUESTION :

4 people like this

در 10 ساعت قبل، kalafe2006 گفته است :

به نظر شما اگر خودم کاندید بشم ، صلاحیتم تایید میشه ؟ 

: SURPRISE :شما هم وسوسه شدید ؟

4 people like this

در 12 ساعت قبل، تلخک گفته است :

: SURPRISE :شما هم وسوسه شدید ؟

وقتی هر کاری خواستید میشه کرد بدون اینکه مسئول و یا جوابگو باشید بده ؟ 

الان من و شما توی خونه باید در برابر جورابمون هم پاسخگو باشیم ولی میشه یک کشور رو از بین برد بدون هیچ بازخواستی. به نظر شما بد ؟ : MUSIC :

6 people like this

درود وعرض ادب خدمت همگی دوستان بخصوص جناب مدیر بزرگوار ظاهراً بنا بر گفته ی برخی منابع حفر تونل زیر آوار وطبقات منفی با ابتکار آتشنشانان نهاجا بوده که حتی منجر به کشف اجساد تعدادی از هموطنان شده حتی طرح قرنطینه ی برخی نواحی وکمک به عبور ومرور وسایل نقلیه ی امدادی ابتکار نیرو ی زمینی ارتش بوده که در رسانه ها بخصوص رسانه ی ملی هیچ اشاره ای نشده .

9 people like this

می‌گویند ممکن است از زیر آوار افرادی زنده پیدا شوند. قضاوت با شما:

مواد گداخته در دل ويرانه‌هاي پلاسكو

بیرون آوردن مواد گداخته از دل ويرانه هاي پلاسكو در روز ششم آوار برداري، حکایت از آتشی دارد که همچنان زیر آوار ساختمان شعله ور است.

تاریخ انتشار : چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۳۲

resized_2044500_645.jpg

resized_2044519_618.jpg

آتشفشانِ خفته در دل پلاسکو

آهن‌های زیر آوار پلاسکو به دلیل حرارت بالا و آتش مداوم، تبدیل به موادمذاب شده‌اند!

تاریخ انتشار : چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۱۲
8 people like this

در 10 ساعت قبل، ناشناس عجیب گفته است :

درود وعرض ادب خدمت همگی دوستان بخصوص جناب مدیر بزرگوار ظاهراً بنا بر گفته ی برخی منابع حفر تونل زیر آوار وطبقات منفی با ابتکار آتشنشانان نهاجا بوده که حتی منجر به کشف اجساد تعدادی از هموطنان شده حتی طرح قرنطینه ی برخی نواحی وکمک به عبور ومرور وسایل نقلیه ی امدادی ابتکار نیرو ی زمینی ارتش بوده که در رسانه ها بخصوص رسانه ی ملی هیچ اشاره ای نشده .

استاد گرانمایه ناشناس عجیب سلام

احتمالا شنیده اید که بزرگان و نیاکان ما ضرب المثل هایی را بیان نموده اند که در خصوص هر کدام میتوان ساعت ها سخن گفت . یکی از آن سخنان گُهربار را تقدیم میکنم .

دود از کُنده بلند میشود .

گرچه ارتشیان دلاور شدیدا مورد بی مهری قرار گرفته اند ولی یادمان باشد قلب یک نظامی تنها برای میهن و ملت خود می تپد و امید ملت تنها به خدا و ارتشیان است . این پیوند ناگسستنی تا ابد مستحکم خواهد بود . سلام بر آنهایی که حتی در فاجعۀ پلاسکو نه تنها بی تفاوت نبودند ، دروغ نگفتند ، از زیر بار مسئولیت شانه خالی نکردند ، بلکه از جان و دانش و علم خود برای نجات هموطنان و تأمین آرامش و آسایش ملت نیز ابایی ندارند . درود ملت بر ارتشیان . ارادتمند : تلخک

8 people like this

با گذشت یک هفته از سوختن و آوار شدن ساختمان پلاسکو صدا و سیما و مسئولین دوباره پرژوۀ مرده پرستی را کلید زدند . امروز در زیر نویس یکی از شبکه ها نوشته بود که تندیس و یادمان شهدای آتش نشان در محل ساختمان پلاسکو ساخته میشود . هر مسئولی وعده ای میدهد در حالی که از ابتدای انقلاب هیچ وعده ای به سرانجام نرسیده است . روی سخن با مسئولین و افرادی است که چنین سخنان بی محتوا را میگویند .

آقای مسئول ، آقای مدیر و هر آقای دیگر ، دلاوران آتش نشان ، آتش به جانانی که خود را فدای هموطنان کرده و باز هم خواهند کرد هیچ نیازی ندارند تا شما از بیت المال مردم هزینه کنی و تندیس و یادمان برایشان بسازی . چرا که تجربه نشان داده نیمی از هزینۀ ساخت چنین تندیس هایی به جیب مبارک خود یا مجریان خواهد رفت . شما اندکی همت کن ، ذره ای غیرت به خرج بده و تجهیزات و امکانات مورد نیاز عزیزان آتش نشان را مهیا کن تا جان نازنین آنان به سهولت فدا نشود ساخت تندیس و مجسمه پیشکش .

اگر هم پولی در بساط ماند و به تاراج نرفت به وضعیت معیشت این قشر فداکار رسیدگی کنید . بجاست امسال به هر آتش نشان یک وام مثلا ده میلیونی بدون نیاز به کارمند رسمی و بدون آوردن کسر حقوق با کارمزد بسیار اندک اهدا کنید . سرو سامان دادن به زندگی مردم بهتر از ساخت مجسمه و استفاده از سنگ و سیمان بی روح است . به مردم باید جان داد . افتاد آقای مدیرررررررررررررر ؟

7 people like this

در در ۱۳۹۵/۱۱/۵ ه‍.ش. در 9:48 PM، kalafe2006 گفته است :

ه نظر شما اگر خودم کاندید بشم ، صلاحیتم تایید میشه ؟ 

خدا را نفس بکش هرچند وسوسه ی گندم همیشگیست..............

یهویی وسوسه نشوید که بی مدیر می شویم و دیگه ما را نخواهی پسندید

3 people like this

با تشکر فراوان از استاد عزیز جناب تلخک بزرگوار وممنون از لطفتان ارتش جزء ارکان این مملکت ونماد کشور عزیزمان میباشد کسانی که ارتش را عمد یا غیر عمد اینگونه به حاشیه رانده واین سازمان را زیر سوال میبرند یعنی کل کشور ومردم را زیر سوال میبرند واینگونه افراد  با این کار ها باعث شادی دشمنان این مرزو بوم میشوند . در همین حادثه ارتش هم فعال بود وکمک به آوار برداری میکرد ولی نه جلوی دوربین ونه حتی دوربینهای سایر رسانه ها !!

5 people like this

در 17 ساعت قبل، تلخک گفته است :

افتاد آقای مدیرررررررررررررر ؟

من ؟ : STARTLE :

در 16 ساعت قبل، حسنعلی ابراهیمی سعید گفته است :

خدا را نفس بکش هرچند وسوسه ی گندم همیشگیست..............

یهویی وسوسه نشوید که بی مدیر می شویم و دیگه ما را نخواهی پسندید

من کوچک شما و بقیه دوستان هستم استاد. نفس کشیدن کنار شما و امثال جناب تلخک و لطافتی و ... ارزش داره. 

بیشترین خدمت رو به یک ساختمان، پی ساختمان میکنه نه آنتن روی پشت بام (چی گفتم، سعدی راهت ادامه دارد : HAPPY :)

4 people like this

خطاب به آتشنشانان و امدادگران بویژه ارتشیان همیشه مظلوم

خدا قوت. . .

اجرتان با ولی حق و اباعبدالله الحسین

5 people like this

با سلام ودرود وعرض ادب فراوان خدمت همگی دوستان یادی هم بنماییم از یکی از اعضای قدیمی انجمن که مدتی طولانیست که در انجمن حضورندارند یعنی آقا رضای رسکیو من از همینجا خسته نباشید وخداقوت به ایشان میگوییم . وامید اینکه بازهم به انجمن سربزنند اما برویم سراغ اصل مطلب !!که ازقدیم گفته اند سخن دوست نکوست . چند سوال در رابطه با حادثه مطرح میباشد که شاید سوال خیلی ها باشد 

1.آیا دود حاصل از آتش سوزی مربوط به پوشاک والبسه ی موجود در ساختمان بوده باتوجه به متفاوت بودن رنگ دود؟ 

2-علت آتش سوزی مجدد ساختمان پلاسکو چه چیزی بوده است ؟

3.صدای انفجاری که در محل حادثه شنیده شده به چه علتی بوده؟(بنا برگفته ی یکی از عزیزان آتشنشان که خود دردل حادثه بوده اند )

4- علت آتش سوزی زیر آوار چه بوده است ؟

البته گمانه زنی ها همچنان به قوت خود باقیست امیدواریم جناب رسکیومن عزیز به انجمن تشریف بیاورند وبا صلاحدید خودشان توضیحاتی دراین زمینه بفرمایند 

5 people like this

جناب ناشناس عجیب به نکات ظریفی اشاره فرمودید . امیدوارم جناب رسکیومن یا سایر اساتید نظرات کارشناسی خودشان را اعلام فرمایند . بنده عرضی دارم و ان اینکه ساختمانی با ان عظمت ، هفده طبقه ! و مربوط به 53 سال پیش ، و اینکه نود درصد فعالیت و کالای موجود در ان پوشاک بوده ، می بایستی استانداردهای ایمنی دقیق و کامل و به روزی داشته باشد ولی متاسفانه حداقل ظواهر امر نشان می دهد که متاسفانه این چنین نبوده .

5 people like this

درود بر شما وتشکر از پاسخ شما جنابMojalli عزیز بله متأ سفانه در چنین ساختمانی نکات ایمنی در آن رعایت نشده بود نه فقط این ساختمان بلکه ساختمانها ی دیگری ساخته شده وحتی میشوند که درکشور ما نکات ایمنی در ساخت آنها رعایت نشده وحتی متأسفانه نمیشود ! وهمان گونه که به درستی فرمودید نکات ایمنی در چنین ساختمانی بایستی رعایت میشد که نشد وتا اینکه کار به چنین فاجعه ی دردناکی ختم شد امیدواریم هرچه زودتر جناب رسکیومن عزیز به انجمن تشریف بیاورند چرا که ایشان باتوجه به تخصصی که دارند بهتر میتوانند نظرات خود را دررابطه با این حادثه ارائه بفرمایند .

4 people like this

پلاسکو فرو ریخت . پلاسکو آوار شد و با آوار شدنش جان چند آتش نشان فداکار و شهروند عزیزمان را گرفت . پلاسکو چند روز خون به دل هفتاد هشتاد میلیون ایرانی کرد . پلاسکو ویران شد . پلاسکو دیگر نیست . گمان میکنم در همین مدت پلاسکو هم فراموش شد . چون تمام کمبودها ، نقایص و سوء مدیریت ها .

ایکاش برای تصلای دل خانواده های داغدار و مصیبت زده ، برای همراهی با ضرر و زیان دیدگان و برای راحت تر تحمل کردن ناکارآمدی مدیرانی که وجودشان هیچ سود و مزیتی ندارد حالا که هیچ مسئولی نه تنها قبول مسئولیت نکرد بلکه یک عذر خواهی ساده را هم از ایرانیان دریغ کردند . ایکاش و ایکاش لااقل یکی از رفتگران زحمت کش خیابان جمهوری بابت فرو ریختن پلاسکو عذرتقصیر میخواست .

و تو آری تویی که از چند روز دیگر وارد کارزار انتخابات میشوی . از هم اکنون بدان که زمستان در حال رفتن است ولی روسیاهی . . . .

اینکه با چه رویی و با کدام امید میخواهی به صحنۀ انتخابات بیایی لااقل مرا شگفت زده میکند . آیا یک عذرخواهی ساده تا این حد دور از شأن مسئولین است ؟ آنهم عذرخواهی از مردمی نجیب و بخشنده ای چون ملت ایران ؟ اُف بر خودخواهان متکبر .

پلاسکوی ویران و فراموش شده ، در این میان تو باید شرمنده باشی . تو که ساختمانی هستی بی روح و بیشعور . تو از مردم ایران عذرخواه باش تا از تو بیاموزیم افتادگی را . مردانگی را . و شجاعت در بر عهده گرفتن مسئولیت همراه با پاسخگویی را . بدین وسیله اینجانب از سوی تمام مقصران بزدل و ترسو از خانوادۀ شهیدان آتش به جان گرفته و کسبۀ زیان دیده و مردم خون به جگر شده عذرخواهی میکنم . ارادتمند : تلخک

4 people like this