Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

دونالد ترامپ و پیش لرزه های جنگ

33 posts in this topic

با سلام

کمتر از یکماه از روی کار آمدن رئیس جمهور امریکا نمیگذرد که بوهایی مشمئز کننده از سخنان ترامپ به مشام میرسد . گرچه هنوز زمان صحبت از جنگ شدن زود است ولی بیاد بیاوریم که در جنگ هشت ساله نیز به قول امروزی ها نه تنها مردم عادی که حتی مسئولین و نظامیان رده بالا بعد از بمب باران و یورش دشمن تازه متوجه شدند که میهن عزیزمان مورد حمله واقع شده است . ضمن کسب اجازه از مدیریت محترم و اساتید و اعضای گرامی خواستم با بیان این موضوع ضمن هشدار دادن به مسئولین و فرماندهان قوای مسلح نظرتان را در خصوص سخنان ، واکنش ها و وقایع احتمالی جویا شوم . 

آیا وقوع جنگ ممکن است ؟ چنانچه اعضای محترم در این بحث شرکت کنند میتواند بحث جالبی باشد . تا نظر اساتید چه باشد . یادآور میشود که بنده باید ظرف امروز یا فردا در خصوص دعوی با ارتش به دادگاه انقلاب مشهد بروم . حال چرا پروندۀ دعوی من و ارتش به دادگاه انقلاب ارجاع شده است الله و اعلم . چنانچه در مشهد و دادگاه انقلاب بایگانی نشدم و برگشتم حتما در خدمت شما عزیزان خواهم بود و از نظرات و بیانات شما مستفیظ خواهم شد . ملتمس دعای خیرتان هستم . ارادتمند : تلخک

11

Share this post


Link to post
Share on other sites

با درود

خدمت دوستان عزيز عارضم كه به نظر بنده صحبت كردن از درگيري نظامي فعلا زوده و فكر نميكنم چنين اتفاقي بيفته چون حمله كردن به يك كشوري زمينه هاي زيادي لازم داره و مهمتر از همه افكار عمومي جهان براي عملكردهاي آقاي ترامپ حساس شده و به نفع آمريكا نيست كه بخواد آتش جنگ ديگه اي رو در خليج فارس شعله ور كنه مهمتر از همه اين گفته ها ، حساس كردن خليج هميشه فارس باعث بالا رفتن قيمت جهاني نفت ميشه كه اين مورد به نفع هيچ كس نيست . اتحاديه اروپا با پايه متزلزلش و نيز آمريكا كه يك بحران اقتصادي رو پشت سر گذاشته تاب تحمل اين شوك اقتصادي عظيم رو  نداره ولي مي توان پيش بيني كرد كه جنگ هاي نيابتي شعله ورتر بشه و ديگه قايق هاي سپاه نميتونن روي صبر حوصله ترامپ براي جولان دادن در اطراف كشتي هاي جنگي ايالات متحد حساب كنند چون ترامپ شخصيت صبور اوباما رو نداره . جديدا هم باز چند شركت و نهاد و شخصيتهاي حقيقي و حقوقي وابسته يا همكار جمهوري اسلامي تحريم شدند اينجوري كه بوش مياد شرايط سختتر از گذشته خواهد شد ولي جنگ رودررو با ايالات متحده آمريكا به هيچ وجه متصور نيست شايد جنگي به نيابت از آمريكا توسط يك كشور ثالث ( به احتمال قوي عربستان) صورت بگيره كه همه مي دونند عربستان توان نظامي چنداني براي رويارويي با ايران رو نداره ( منظورم تجهيزات و ادوات نظامي نيست بلكه تجربه نظامي و نظاميگري و توان انساني با تجربه و غيرت منده كه عربستان فاقد چنين فاكتور مهم مي باشد) و نقش روسيه پوتيني هم كه در اين وسط ناگفته مشخص است

11

Share this post


Link to post
Share on other sites

با سلام.

به نظر من فعلا زود است در رابطه با جنگ بین ایران و آمریکا و یا با هر کشور دیگری صحبت کرد چون اولا امروزه یک  جنگ  مستقیم و رسمی بین ارتش دو کشور به مانند چند دهه پیش نیست و اگر دقت کنیم تمام جنگهای کنونی در حد زد و خورد محدود مرزی و یل جنگهای داخلی هستند.

ترامپ با رای مردم آمریکا روی کار آمده و  اگر به رفتارها و واکنشهای ترامپ در مقابل ایران دقت کنیم و بیطرفانه هم قضاوت کنیم  متوجه میشویم این یک پیام بود و انصافا  اگر ما به جای آنها بودیم چه میکردیم ؟ 

کاری به کشور و نامش ندارم ولی در کشوری که هر روزه در محافل و مجلس دوات کشور فریاد مرگ بر آمریکا بلند است و در نهادهای دولتی و یا وابسته به دولت بر در و دیوار شهرهای کوچک و بزرگ شعار مرگ بر آمریکا به ابعاد مختلف کشیده شده و روی پرچم آمریکا تغییراتی زننده و ضد انسانی کشیده شده ( جمجمه به جای ستاره ) .  در پادگانهای نظامی هر روز صبح  و طی روز در چندین  نوبت  نظامیان هنگام رژه و در جلوی  جایگاه  پرچم آمریکا را لگد کوب میکنند در کتب درسی مرتبا از آمریکا و جنایاتش نوشته شده و....به تازه گی هم در ادارات دولتی  در جلوی سرویس بهداشتی پرچم آمریکا روی زمین نقاشی شده هنگام ورود و خروج زیر پا به کثافت کشیده شود و در شبکه های تلوزیونی مرتب پشت سر آمریکا صحبت شود و دیگر موضوعات ضد آمریکایی که همه میدانیم. به راستی اگر ما جای آنها بودیم چه میکردیم. یکبار پرچم ما را آتش نزدند و مرگ بر ایران نگفتند ولی بجای آن با سیاست و تحریم  چه بر سرمان آوردند . چرا باید اتباع کشورهای مانند بنگلادش و افغانستنان و کشورهای تروریست پروری مثل عربستان  از نظر جهانیان بالاتر از ما قرار دارند ؟ چون آمریکا به جای پرچم آتش زدن و مرگ بر ایران گفتن از روش دیگری وارد عمل شد و مقابله کرد  ظاهرا بهتر هم جواب داده و وجهه شخصیتی مردم و دولت ما را نزد جهانیان زیر سوال برده. نتیجه این تحریمها و اقدامات در سالهای آتی بیشتر اثر خواهد کرد.

قبول دارم که آمریکا در جهان  و در کشورهای مختلف دست به چه کارهایی زده. اما اگر کشوری دیگر با ما و با کشور و پرچم مقدس ما اینچنین میکرد عکس العمل ما چه بود ؟

با قدرت و نفوذی که آمریکا دارد تا کنون فقط به تحریم و تهدیدهای دیگر  بسنده کرده . و سخترینش را هم که بسیار مشکل آفرین بود ممنوع الورود بودن اتباع ایرانی به آمریکا /

 

جنگ بین ایران و عربستان هم  یک جنگ فرسایشی و طولانی خواهد بود  و به نفع اسراییل چون ضعیف شدن کشورهای مسلمان خاور میانه آینده آنها را تضمین میکند.

و پس از از بین رفتن و تضعیف ارتشهای عراق و سوریه و لبنان و...عربستان و ایران هستند که کاندیدای جنگ هستند و این جنگ بجز از بین بردن زیر ساختهای نظامی و اقتصادی

دو کشور و کشته شدن جوانان بیشمار از هر دو کشور هیچ سودی برایمان نخواهد داشت. عربستان سعودی با کشورهای زیادی پیمان نامه نظامی دارد که در صورت وقوع یک جنگ با کشوری دیگر هم پیمانان زیادی خواهد داشت  و ما این وسط به شدت تنها خواهیم بود !  و بزرگترین اسلحه ما غیرت و وطن دوستی ماست که در جهان بینظیر است ولی به تنهایی جوابگو نیست.

 

 

 

12

Share this post


Link to post
Share on other sites

البته به هيچ عنوان اوضاع سياسي به طور كامل قابل پيش بيني نيست و هر آن احتمال وقوع رويدادي ميرود كه به طور كلي اوضاع را دگرگون نموده و بسياري از پيش بيني هار را عقيم گذارد . همانطور كه وقوع جنگ اول جهاني غيرقابل پيش بيني بود و تنها واقعه ترور وليعده اتريش توسط يك صرب به آن دامن زد در اينجا هم احتمال وقوع رويدادي ميرود كه به سبب آن آتش جنگ در خاورميانه شعله ورتر شود كشورهاي عربي خليج فارس خصوصا عربستان از اين واقعه بسيار خشنود خواهند شد و به احتمال يقين هزينه جنگ بر عليه ايران را هم تا دينار آخرش پرداخت خواهند نمود (البته از فرط خوشحالي ) با اين اوضاع بر سياستمداران و نظاميان طراز اول اين مملكت فرض است كه تا جايي ميتوانند خويشتندار باشند چون در صورت درگيري نظامي با آمريكا ما متضرر اصلي اين واقعه خواهيم بود . با اوضاع اقتصادي كه ايران با آن درگير است و درگيريهايي كه در سوريه ، يمن ، عراق و حمايت اقتصادي از حزب ا... لبنان و تا حدودي حماس فلسطين هزينه هاي سنگيني روي دوش كشور نهاده و تحمل هزينه هاي يك جنگ ديگر بسيار سخت و از جهاتي غير ممكن است . ملت ايران همه خواهان آرامشند آرامشي كه ساليان درازي است جزء آرزوهاي دست نيافتني هر ايراني شده است .

11

Share this post


Link to post
Share on other sites

شاید این مطلب به سلیقه یرخی خوش نیاید ! اما باید قبول کنیم که اسراییل از بین رفتنی نیست !! اکثر کشورهای جهان روابط دارند و برای خودش در منطقه یک مهره قدرتمند با ارتشی مجهز و پشتیبانی عالی دارد اخبار کمی از درون اسراییل به ما میرسد ولی به تازگی متوجه شدم که درآمد از راه توریسیم سومین منبع درآمد آنکشور پس از فروش سلاح و صنایع است !

در اینکه اسراییل باید از بین برود شکی نیست. ولی اینکار ساده ای نیست . قبول داریم که اسراییل سرزمین فلسطینیان را بزور اسلحه و کشتار ار آنان گرفته و دیناری هم به آنان پرداخت نکرده و بخشهایی هم از کشورهای دیگری مانند مصر و اردن و لبنان و سوریه و ...ضمیمه خاک خود کرده ولی وقتی اکثر این کشورها دست دوستی بااسراییل داده و مرزهای بین المللی را به رسمیت شناخته و حتی اکثر فلسطینیان با اسراییل مذاکرات صلح کرده چرا نتوانند در کنار هم و در صلح زندگی کنند.

 شاید بهتر است به جای ترویج خشونت و جنگ بین کشورها صلح را تبلیغ کرد تا آنها در کنار هم  و حتی با هم  بتوانند به راحتی زندگی کنند تنها راه حل بحران خاور میانه اعتماد و مصالحه بین کشورها ی منطقه است  وضعیت با چند دهه قبل فرق کرده تمام کشورها در جهان در حال پیشترفت و بروز شدن هستند و از جنگ اجتناب میکنند  و به قوانین بین الملل احترام میگذارند چرا ما نباید اینطور باشیم و همیشه به خاطر برخی مسلیل نام کشورمان در میان حامیان تروریسم باشد ؟ تحریم شویم و شخصیت ایران و ایرانی را به  اشتباه و دروغ  پایین آورند ؟ فقط به خاطر حمایت از چند گروه خاص که پشتیبانی جز ایران ندارند. ( البته دفاع از حرمین و جنگ با داعش مورد  دیگر  است ).

در هر حال بهتر است به جای جنگ صلح در منطقه برقرار باشد در اینصورت ما هم میتوانیم به آباد کردن کشور خودمان بپردازیم و بیشتر به فکر رفاه مردم خودمان باشیم و هزینه جنگ را در چند کشور خرج آبادانی کشور خودمان کنیم.

 

 

10

Share this post


Link to post
Share on other sites

جناب لطافتی شما که با مفهوم عمق استراتژیک بیشتر اشنا هستید و میدونید که بر فرض اگر توپخانه ای که روی سر مون اجرای اتش میکنه 100 متر دورتر از ما اجرای اتش داشته باشه چقدر احساس امنیت بیشتری میکنیم

 

حال این نیروهایی که فرمودید یه جورایی عمق استراتژیک ما رو هم تامین میکنن همونطور که داعش همین نقش رو برا اونها داره 

در حال حاضر به نظرم جنگ در خاور میانه برسر تصاحب همین نکته هست 

اگر ما موفق به تثبیت سوریه به نفع خودمون باشیم تا سواحل مدیترانه زیر نظر ماست و اسراییل باید در هراس باشه واگر اسراییل بتونه خودش رو تثبیت کنه مسلما تا مرزهای غربی ما میتونه مراکز شنود راه بندازه و گروهکهای معارض رو روانه کشور ما بکنه 

 

پس نمیشه با نادیده گرفتن منطقه و فروکردن سر در یقه خودمون صورت مساله رو پاک شده فرض کنیم

 

 

پاینده باشید

10

Share this post


Link to post
Share on other sites

با درود وعر ض ادب خدمت همگی اساتید ودوستان . دوستان به نکات قابل تعملی اشاره فرمودند بنده نیز از فرصت استفاده کرده نکاتی را به عرض دوستان میرسانم .البته با اجازه ی دیگر اساتید ودوستان .اول بایستی درنظر بگیریم اگر خدای ناکرده جنگی اتفاق بیافتد مابین کشورمان ونیروهای آمریکایی این بدین معنی خواهد بود که پای اکثر کشورهای دنیا به این جنگ احتمالی ومتأ سفانه علیه کشور ما باز خواهد شد نمونه ی بارز آن 2 جنگ افغانستان وعراق. یعنی اینکه ما نه فقط با نیروهای آمریکایی بلکه با ارتش چندین کشور بجنگیم .هرچند اگر بطور مثال ارتش آمریکا اگر به تنهایی حمله کند جنگ بسیار سختی خواهد بود تاچه رسد به اینکه چندین کشور دخالت کنند . وجالب اینجاست که نیروهای آمریکایی به افغانستانی که نه دولت ونه ارتش قدرتمندی داشت ونه عراق که توان نظامی این کشور به نسبت توان نظامی کشور ما کمی ضعیف بود  (در اواخر دوره ی صدام)به تنهایی حمله نکرد . این یک نکته . نکته ی بعد در آن پیام ترامپ بطور غیر علنی وغیر مستقیم کشور مارا تهدید به حمله ی نظامی کرده . که بایستی دراین زمینه  بسیار هوشیارانه عمل کرد .واینکه استاد نازنین جناب تلخک اینطور حدس زده اندحدس بنده نیز این چنین است البته بایستی بسیار هوشیارانه عمل کرد تا چنین اتفاقی نیافتد نکته ی بعدی هم این است که زمانی خبر نگاری از یکی از رئیس جمهور های آمریکا میپرسد که آیا اطلاع دارید دربرخی کشورها پرچم کشور شما را آتش میزنند ؟ و اونیز پاسخ میدهد آنها یک عده ... هستند که فقط پارچه های خود را میسوزانند !! اگر راست میگویند پرچم آمریکا در کره ی ماه نیز نسب شده اگر آنقدر پیشرفت کردند بروند کره ی ماه را تسخیر و پرچم آمریکا را در انجا به آتش بکشند!!!

به همین راحتی نه مرگ بر ایران ونه آتش زدن پرچم فقط وفقط قلم آ نهم قلم تحریم در این زمینه نیز استاد بزرگوار جناب لطافتی درست میگویند که تحریم آنها بهتر جواب داده تا گلو پاره کردن عده ای که میگویند مرگ بر آ ن ریکاdefault_1%20%287%29.png(آمریکا)

9

Share this post


Link to post
Share on other sites

صد در صد آمادگی نظامی و دفاعی ار اواویتهای هر کشور است.

اما بحث داعش با اسراییل متفاوت است  و باور کنید داعش در راه امنیت و خواسته اسراییل قدم برمیدارد.

اسراییل بدون درگیر کردن خود در میدان جنگ  با  سوریه و عراق و جند کشور دیگر مسلمان دارد به اهداف خود رسیده و  دیگر دشمنی قوی بنام سوریه ندارد و ارتش عراق هم توانی برای رویارویی با اسراییل ندارد  لبنان که در راه آبادانی خود قدم برمیدارد وضعیت مصر و لیبی و اردن و دیگر کشورهای عرب هم که مشخص است ( آنان هیج زمان وارد جنگ مستقیم با اسراییل نخواهند شد ) و به هیچ کشوری هم اجازه نخواهند داد از آسمان یا خاک آنان بر علیه اسراییل استفاده شود. پس چه بهتر که اینان را به جان هم بیاندازد و دو کشور ویران شده از هر نظر را در نزدیکی خود داشته باشد  تا ایرانیان هم در آنجا سرشان به نبرد و بازسازی ویرانه ها .ساختارهای اقتصادی آنجا بپردازد  و فقط به مرزهای اسراییل نزدیک شده و خودی نشان دهد. ولی علنا کاری از دست ایران برای از بین بردن اسراییل بر نمیآید  و اسراییل هم به تهدید و خطر و عملیات محدود چریکی در کشورش عادت کرده ( و سالهاست با این بهانه به موجودیت نامشروع خود ادامه داده ) و ترجیح میدهد ایران فقط قدرت نمایی کند و گاها چند عملیات محدود توسط حزبالله را قبول کند و خود را از قربانیان تروریست نشان دهد در صورتی که همه ما میدانیم بیشتر عملیات تروریستی و ترور در جهان را همین سازمان جاسوسی اسراییل بطور غیر مستقیم رهبری کرده و میکند  و این راه برایش خیلی بهتر است تا ایران و عراق و سوریه یک پارچه با سه ارتش قوی در برابر خود ببیند.  متاسفانه هیچگاه به نغع ما نخواهد بود وآنان با مظلوم نمایی و متهم کردن ایران در دست داشتن عملیات ضد اسراییلی و بزرگ نمایی آنها ایران را از نظر جهانیان انداخته و روز به روز منزوی تر و تنها تر خواهیم شد .پسهتر است بهانه دست دشمن ندهیم تا به موقع و با سیاست درست  ابتدا واقعیات درون ایران را به جهانیان نشان دهیم و سپس دست دشمن را نزد همه رو کنیم .

ریشه دشمنی ما و اسراییل در کجاست ؟  سالها شعار و تهدید و آزمایش انواع موشک بالستیک  در عمل به نفع دشمن تمام شده  چون آمریکا هم پیمان قدرتمند اسراییل است و مطمین باشیم اگر روزی  یک موشک ایرانی در خاک اسراییل از جانب ایران فرود آید آنها  جوابی سخت خواهند داد و این یعنی یک جنگ طولانی و ویرانگر برای هر دو طرف. هنوز ویرانی های جنگ از روی شهرهای آبادان و خرمشهر برنداشتیم  و پس از جنگ  هم تحریمها اجازه رونق اقتصادی به ما نداده اند و از خیلی کشورها عقبتر هستیم. باید بکوشیم جهانیان با دید بهتر به ما نگاه کنند و سعی کنیم نام کشور ایران را ار ایست حامیان تروریسم خط بزنیم  چون به نفع مردم است  باید در این راه بجنگیم.

ترامپ هم با عقبه خرابی که دارد  فعلا داغ است و نمیداند اگرم چند میایون ایرانی که در آمریکا هستند سرمایه های قانونی خود را از آمریکا خارج کنند  بسیار زیان خواهد دید و این کارهایش طبل تو خالی و موقتی است.

بهتر است به جای اینکه دایم به فکر جنگ و مسایل پیرامون آن بپردازیم  کمی هم به فکر آباد کردن کشورمان و پیشترفت باشیم ما کشوری تاریخی و قدرتمند هستیم  و باید از این قدرت در راه درست استفاده کنیم.

 

10

Share this post


Link to post
Share on other sites
در 1 ساعت قبل، صمد لطافتی گفته است :

بهتر است به جای اینکه دایم به فکر جنگ و مسایل پیرامون آن بپردازیم  کمی هم به فکر آباد کردن کشورمان و پیشترفت باشیم ما کشوری تاریخی و قدرتمند هستیم  و باید از این قدرت در راه درست استفاده کنیم.

 

سلام علیکم

 

در یک کلام ، این جمله ارزشمند شما ، بطور کامل بیان کننده  وضعیت حال حاضر هست . در ادبیات راهبردی ، این تحلیل ، بخشی از مفهوم "قدرت هوشمند "است که در گیر ودار تحلیل های مختلف ، حقیقتاً جای تامل و بررسی دارد

10

Share this post


Link to post
Share on other sites

درود و عرض ادب خدمت دوستان عزیز

 

وقتی ارزش پول ملی ما از کشورهایی نظیر سوریه جنگ زده و بنگلادش و سومالی بدتر هست، نمیدونم این شاخه و شونه کشیدن برای ابرقدرت های اقتصادی دنیا دیگه چه معنی میده. 

متاسفانه با این وضعیت اقتصادی اگر خدای نکرده هر اتفاقی بیافته، قطعا ما از قبل بازنده خواهیم بود

9

Share this post


Link to post
Share on other sites

با سلام

از دوستان و اساتید محترم بابت شرکت در این بحث و ارائۀ نقطه نظرات خود بسیار ممنونم . نکات مهمی را بیان فرموده اید . دقت و نکته بینی دوستان واقعا سبب خوشنودی میشود . استاد صمد لطافتی مواردی را فرمودند که بدون تردید نظر اکثر ایرانیان میباشد . در تأیید سخنان جناب لطافتی باید عرض کنم که اگر در طول حدود چهل سالی که از عمر انقلاب میگذرد مسئولین فتیلۀ شعار دادن را کمی پایین میکشیدند و در مقابل اندکی عمل را جایگزین شعار و حرافی میکردند حال و روز ما خیلی بهتر از اکنون بود .

اسراییل باید از بین برود . خواستۀ من و شما نیز همین است . کشور و رژیمی که برای رسیدن به اهداف و مقاصد نامشروع خود هر جنایتی را مرتکب میشود نبودنش بهتر از بودنش است . اما اینکه به قول دوستان هر سال میلیاردها هزینۀ خرید پارچه (پرچم) و نقاشی زمین کنیم و نقش پرچم کشوری را روی زمین کشیده و سپس پای روی آن بگذاریم از نظر من نه تنها نشان قدرت و اقتدارمان نیست که نشان از سبک مغزی دارد . هزینۀ خرید پرچم و رنگ را برای یک سال که در روز قدس به نظر شما چقدر است ؟ یک حساب سرانگشتی میتواند عمق این عمل کودکانه را بیان کند . بعنوان مثال 1000 شهر را در نظر بگیرید . در هر شهر 500 اداره و مدرسه و ارگان و نهاد وجود دارد . میشود 500000 پرچم و پلاکارد . هر پرچم و پلاکارد را فقط 5 متر محاسبه کنیم . میشود 2500000 متر پارچه برای یک روز . هر متر پارچه را هم با هزینۀ چاپ و دستک و نوشتن خطاط را 3000 تومان در نظر بگیریم . 7/500/000/000 تومان پول بی زبان صرف عملی میشود که تا کنون هیچ دستاوردی نداشته است . حال به این مبلغ هزینۀ پخش مستقیم مراکز استان ، اضافه کار نیروهای نظامی و امنیتی ، خبرنگاران ، نصب پارچه بر سردر ادارات و مدارس و نهادها و روستاها و . . . را اضافه کنیم . این یک مورد .

اما مورد دوم اقداماتی است که سبب تحریک دشمنان میشود . بنده شخصا تا کنون در هیچ یک از تلویزیون های خارج از کشور ندیده ام که به محض دستیابی به اختراع و ساختن موشک یا سلاحی رسانه های آن کشور موفقیت خود را در بوغ و شیپور کرده و گوش فلک را کــــر کنند . آنهم سلاح و تجهیزاتی را که آنها میسازند . ولی در ایران نه تنها ساخت یک موشک که مشخص نیست در یک جنگ چه کارایی خواهد داشت را چنان با آب و تاب نشان میدهند بلکه روی آن مطالبی را می نویسند که خود سبب تحریک دشمنان و همراهی کشورهای منطقه با دشمنان میشود .

چرا باید روی موشک نوشته شود که ( اسراییل باید نابود شود ) ؟ از کجا می دانیم با سیاست و سیاستمدارانی که امروزه وجود دارد این موشک به جای اینکه اسراییل را هدف بگیرد شهرهای عربستان را نزند ؟ موشکی که مثلا بلاد کفر را باید بزند شهرهای کشورهای اسلامی را مورد هدف قرار دهد . مسئولین باید این نکات را رعایت کنند . داشته هایی که اگر دارند را به این راحتی در معرض دید نگذارند . وقتی دو نفر دعوایی دارند همواره سعی میکنند از داشته های خود برای غالگیری طرف استفاده کنند . و اما نکتۀ سوم اینکه با شناختی که اینجانب از اعراب دارم میدانم که اعراب تنها به منافع خود اندیشه میکنند . بعنوان مثال پاره ای از فلسطینیان بعد از سالها مبارزه با رژیم اسراییل منافع خود را در دوستی با اسراییل دیده و به سمت او رفتند . این نکته را جناب لطافتی هم فرمودند . بنده عرض میکنم اگر عراق و سوریه و یمن هم منافع خود را در ماندن کنار امریکا یا اسراییل و یا هر کشور دیگری ببینند برای رویارویی با ایران که سالها حق و حقوق ایرانیان را برای رفاه و امنیت آنها هزینه کرده است دقیقه ای را تلف نخواهند کرد .

شخصا امیدوارم که جنگی حادث نشود . چرا که دیگر نه جوانان امروزی جوانان چند دهۀ قبل هستند و نه اوضاع و شرایط ایران مانند چند دهۀ قبل است . اکثر مدیران و مسئولین هم که ویژگانی هستند که مولا علی (ع) در نامۀ خود به مالک اشتر به خوبی نقاب از چهرۀ آنها کنار زده است . مدیری که تابعیت و گرین کارت را دارد با شلیک اولین تیر در هر مرزی بلافاصله از مرز دیگر از ایران خارج میشود . امروزه نه تنها نمیتوان روی نیروهای مردمی مانند جنگ هشت ساله تکیه کرد که به پاره ای از مدیران و مسئولین هم نباید اعتماد داشت .

در خصوص سفر مشهد هم باید عرض کنم که روز جمعه اس ام اسی به دستم رسید که از سامانۀ پیامکی ارسال شده بود . از من خواسته شده بود برای تکمیل پرونده ( کدام پرونده را نمیدانم ) ظرف مدت 72 ساعت به دادگاه انقلاب واقع در مشهد خیابان کوهسنگی اتاق 103 مراجعه نمایم . در انتهای پیام نوشته بود که رأی نهایی در این دادگاه اعلام میشود . روز یکشنبه از صبح تا ظهر تمام دادگاه انقلاب مشهد در آدرس داده شده را زیر و رو کردم ولی موفق به پیدا کردن اتاق مورد اشاره نشدم . برای اطمینان به دادسرای نظامی مشهد هم رفتم و گفتند پرونده ای ندارم . مانده ام چه کنم . چنانچه دوستان میتوانند راهنمایی کنند ممنون میشوم بگویند که اکنون چه باید بکنم . شمارۀ سامانۀ پیامکی 1000000010 میباشد . در انتهای پیام هم نوشته بود روابط عمومی ارتش جمهوری اسلامی ایران . با تشکر  ارادتمند : تلخک

10

Share this post


Link to post
Share on other sites
در 6 ساعت قبل، تلخک گفته است :

شمارۀ سامانۀ پیامکی 1000000010 میباشد

 

شماره مذبور مربوط به وبسایت ایران انجوی Iran Enjoy که در زمینه خدمات تور مسافرتی فعال می باشد هست

آدرس و شماره تلفن شرکت فوق: مشهد پنجراه سناباد جنب فروشگاه البسکو ساختمان مدیران شماره 204 / 1 تلفن 051-38474850

7

Share this post


Link to post
Share on other sites

شاید اشتباه شده.

بنیاد شهید هم چون داره سیستم رو تمام کامپیوتری میکنه در عرض یکهفته هزاران اس ام اس اشتباه فرستاده بود.

8

Share this post


Link to post
Share on other sites

سان تزو در قرن 4 میلادی گفته بود با اعتقادات دشمن بازی نکنین

 

البته دقیقا این رو نگفت اما ما هم چقدر گوش کردیم

یه زمانی بلوک شرق و غرب چند بار دنیا رو تا استانه جنگ اتمی بردن و برگردوندن و هربار هم مواضع خصمانه شون رو اعلام کردن اما تهش با هم عکس یادگاری گرفتن و دست دادن و جاسوس و مجرم مبادله کردن و از اون زهرمای ها خوردن

اما ما چکار کردیم ؟؟؟

به قول سرور عزیزمون هرسال N میلیون تومن خرج کردیم و اتیش زدیم تهدید کردیم و گلو پاره کردیم اما حتی حرف امام مون رو هم گوش نکردیم که فرمود اگر هرکسی یه ظرف اب بریزه اسراییل رو سیل میبره 

اسراییل رو که سیل نبرد هیچ  مشکل کم ابی هم پیدا کردیم 

کاش همون موقع که قبض اب ارزونتر بود انجام داده بودیم و الان اینقدر مشکل نداشتیم

یا همون موقع که گفت اولین ناو امریکایی اومد بزنینش اقایون مصالحی رو ترجیه دادن که از سیمان و ایتال هم مصالح شون بهتر بود و باهاش کل مملکت رو گل گرفتن و هنوزم دارن انجام میدن 

 

به هرصورت امیدواریم سال اینده مشکلات حل بشه و با شرکت در یوم ا...های پیش رو همه با هم با بوکستو دهن استکبار بزنیم تا مسولین عزیزتر از جان و ذخایر انقلاب بتونن با نرمشقهرمانانه شون تحریمهای اخیر رو لغو بکنن و انشاا... بلیط سفر های نوروزی شون به مقصد بلاد کفر باطل نشه 

 

به هر حال هرچی باشه از بیت المال هزینه شده و حیفه که اون بلیط ها باطل بشه 

 

اون قرصام رو کجا گذاشتین !!!!!

کی به قرصای من دست زد؟؟؟؟

8

Share this post


Link to post
Share on other sites
در هم اکنون، kalafe2006 گفته است :

 

شماره مذبور مربوط به وبسایت ایران انجوی Iran Enjoy که در زمینه خدمات تور مسافرتی فعال می باشد هست

آدرس و شماره تلفن شرکت فوق: مشهد پنجراه سناباد جنب فروشگاه البسکو ساختمان مدیران شماره 204 / 1 تلفن 051-38474850

جناب کلافه مدیر محترم سپاسگزارم

6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now