Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

حقوق ارتشیان اندک است

310 posts in this topic

علی ربیعی:

بنیان های اقتصادی اجازه نمی دهد حقوق بازنشستگان را به یکباره ۶۰ درصد بالا ببریم.

2

علی ربیعی:

بنیان های اقتصادی اجازه نمی دهد حقوق بازنشستگان را به یکباره ۶۰ درصد بالا ببریم.

1

علی ربیعی:

جناب ربیعی! 

چرا بنیان های اقتصادی اجازه می دهد که حقوق شاغلان، حدود ۲ و بلکه ۳ برابر بازنشستگان افزایش داشته باشد؟ 

چرا بنیان های اقتصادی اجازه می دهد که حقوق خود شما به عنوان متصدی امور بازنشستگان چند برابر یک حداقل بگیر باشد؟ 

متاسفانه به جای اینکه بروید و از حق بازنشستگان دفاع کنید علت عدم افزایش حقوق بازنشستگان را توجیه می کنید. 

بعد انتظار دارید بازنشستگان شما را مدافع حقوق خود بدانند.

اگر شما واقعا از بازنشستگان دفاع می کنید بگویید اگر امسال حقوق بازنشستگان ۶۰ درصد افزایش پیدا نکند من استعفا می کنم.
http://www.cspf.ir/NewsPic/Pics/2746.jpg

2

مدیرعامل و هیات مدیره صندوق بازنشستگی کشوری در زمینه دفاع از حق بازنشستگان به هیچ وجه کوتاه نمی آید و انسجام هیات مدیره و مدیرعامل مهمترین نقطه قوت برای این مهم است.

نعمت ایزدی، رئیس هیات مدیره صندوق بازنشست
http://www.cspf.ir/NewsPic/Pics/2748.jpg

جناب ایزدی!
دفاع از حقوق بازنشستگان فقط با اجرای قانون مدیریت خدمات کشوری انجام پذیر است.

کمپین حمایت از بازنشستگان

2

قم؛ تاریخ انتشار: ۱۵ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۷
دیدار رئیس مجلس شورای اسلامی با مراجع تقلید
رئیس مجلس با حضرات آیات مکارم شیرازی، شبیری زنجانی، صافی گلپایگانی، وحید خراسانی و نوری همدانی دیدار کرد.

علی لاریجانی توجه به حقوق بازنشستگان و اختصاص ماهانه سه هزار ميليارد تومان براي تعديل حقوق اين قشر را از مهمترين اقدامات انجام شده در بودجه 97 ذکر کرد و گفت: به اين ترتيب انتظار مي رود مشکل حقوق بازنشستگان در مدت سه سال حل و فصل شود.
 خبرگزاری صدا و سیما

جناب لاریجانی!
بودجه ای که در مقابل مراجع تقلید از آن صحبت کردید حدود 10 برابر بودجه ای است که برای بازنشستگان در نظر گرفته شده است.
یا آن را تایید کنید و یا در مقابل مراجع تقلید، اصلاح یا تکذیب کنید!

2

دکتر نوبخت:

دولت امسال برای جبران فاصله دریافتی بین بازنشستگان، علاوه بر ميانگين ۱۰ درصد اعلام شده به میزان ۳۴۰۰ ميليارد تومان تامين اعتبار می‌كند...

جناب نوبخت!
 در روزهای اخیر جناب لاریجانی رئیس مجلس در حضور مراجع عظام اعلام نمودند ماهانه مبلغ 3/400 م برای همسان سازی حقوق بازنشستگان دربودجه سال 97 نظر گرفته ایم و......

پیشنهاد می شود شما هم به قم سفر کرده و در دیدار با مراجع مسئله ماهانه یا سالانه بودن این اعتبار را تعیین تکلیف کنید! چون مراجع باتوجه به سخنان آقای لاریجانی فکر می کنند مشکلات معیشتی بازنشستگان حل شده و خیالشان از بابت ما بازنشستگان راحت شده است !!!

"کهزادی"

2

دکتر نوبخت:

دولت امسال برای جبران فاصله دریافتی بین بازنشستگان، علاوه بر ميانگين ۱۰ درصد اعلام شده به میزان ۳۴۰۰ ميليارد تومان تامين اعتبار می‌كند...

جناب نوبخت!
 در روزهای اخیر جناب لاریجانی رئیس مجلس در حضور مراجع عظام اعلام نمودند ماهانه مبلغ 3/400 م برای همسان سازی حقوق بازنشستگان دربودجه سال 97 نظر گرفته ایم و......

پیشنهاد می شود شما هم به قم سفر کرده و در دیدار با مراجع مسئله ماهانه یا سالانه بودن این اعتبار را تعیین تکلیف کنید! چون مراجع باتوجه به سخنان آقای لاریجانی فکر می کنند مشکلات معیشتی بازنشستگان حل شده و خیالشان از بابت ما بازنشستگان راحت شده است !!!

"کهزادی"

2

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: باید مدیریت داری را رها و بر سهام داری تاکید کنیم. زمینه فراهم شدن سلامت اداری و شفافیت را افزایش و در تمام امور، به ویژه انتصابات، بر اساس صلاح سازمان عمل شود

http://www.cspf.ir/NewsPic/Pics/2746.jpg
جناب ربیعی!
حال که صحبت از شفافیت صندوق است چرا به طور شفاف، میزان افزایش حقوق بازنشستگان را اعلام نمی کنید؟

2

طبق ماده ۶۴ قانون مدیریت خدمات کشوری مصوب سال ۸۶

حقوق و دریافتی یک بازنشسته همانند یک شاغل در شرایط یکسان باید همتراز و همسان شود و هیچ اختلافی بین آنها نباشد.

2

تقی زاده،مدیر عامل صندوق بازنشستگی:

تامین منابع مالی مطمئن و پایدار جزو اصلی ترین برنامه های صندوق است

جناب تقی زاده!
تاکنون بحث اجرای قانون مدیریت خدمات کشوری را برای بازنشستگان مطرح کرده اید؟

2

دکتر محسن ریاضی؛ معاون دفتر برنامه ریزی اقتصادی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی

دولت و مجلس هنوز به عمق فاجعه صندوق های بازنشستگی کشور و خطراتی که در آینده نه چندان دور این صندوق ها بر امنیت و اقتصاد جامعه خواهند داشت ، پی نبرده اند و قرار است همچون سنوات و دهه های قبلی ، خنثی کردن این بمب عمل نکرده خطرناک ، به دولت ها و مجالس بعدی واگذار شود .

http://www.tamin.ir/News/Item/57439/2/57439.htm

2

وزیر کار اعلام کرد:

کاهش 67 درصدی قدرت خرید بازنشستگان

وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی تلاش در جهت یکسان سازی حقوق بازنشستگان را از راهبردی ترین برنامه های دولت و این وزارتخانه در جهت برقراری عدالت اجتماعی عنوان کرد.
به گزارش ایرنا ,علی ربیعی با اشاره به کاهش 67 درصدی قدرت خرید این قشر گفت: من این موضوع را به عنوان مسئله مطرح کردم و پیگیر رفع این مشکل هستم.
وی افزود: همسان سازی حقوق بازنشستگان و تلاش در جهت کاهش این شکاف را بطور جدی در دولت و مجلس پیگیری خواهم کرد.
وزیر رفاه تاکید کرد: امسال نیز با توجه به اینکه پرداخت بدهی دولت به صندوق ها در برنامه دولت نبود، تلاش کردیم و برای آن بودجه اختصاص دادیم.
ربیعی یادآور شد: اگر از من بپرسید این اقدامات کافی است، می گویم خیر، ولی باید جهت را درست ترسیم کنیم و راه را ادامه دهیم.
وی گفت: هر زمان که بخواهید برای شما وقت خواهم گذاشت. من نه تنها حرف شما را گوش می دهم، بلکه می شنوم، به شما حق می دهم و امور شما را پیگیری می کنم.

پاسخ قاطع و همیشگی بازنشستگان به جناب دکتر ربیعی!

تنها راه افزایش قدرت خرید بازنشستگان اجرای قانون مدیریت خدمات کشوری است. یعنی همترازی حقوق بازنشستگان سنوات مختلف با حقوق شاغلین درشرایط یکسان و طبق ضوابط.

همانطوری که اطلاع دارید در حال حاضر بین بازنشستگان و شاغلین اختلاف حقوقی 1الی 2 میلیونی وجود دارد و این روش همسان سازی پلکانی شما ضمن اینکه جواب نمی دهد اشتباه و غلط است! چون در سالهای آینده نه تنها حقوق بازنشستگان با شاغلین  همسان نمی شود بلکه عامل کاهش قدرت خرید بازنشستگان می شود.  

" کهزادی"

1

سخنان تکراری و خسته کننده آقای 

ربیعی در ابرار اقتصادی

وزیر کار اعلام کرد:
کاهش 67 درصدی قدرت خرید بازنشستگان

وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی تلاش در جهت یکسان سازی حقوق بازنشستگان را از راهبردی ترین برنامه های دولت و این وزارتخانه در جهت برقراری عدالت اجتماعی عنوان کرد.
به گزارش ایرنا ,علی ربیعی با اشاره به کاهش 67 درصدی قدرت خرید این قشر گفت: من این موضوع را به عنوان مسئله مطرح کردم و پیگیر رفع این مشکل هستم.
وی افزود: همسان سازی حقوق بازنشستگان و تلاش در جهت کاهش این شکاف را بطور جدی در دولت و مجلس پیگیری خواهم کرد.
وزیر رفاه تاکید کرد: امسال نیز با توجه به اینکه پرداخت بدهی دولت به صندوق ها در برنامه دولت نبود، تلاش کردیم و برای آن بودجه اختصاص دادیم.
ربیعی یادآور شد: اگر از من بپرسید این اقدامات کافی است، می گویم خیر، ولی باید جهت را درست ترسیم کنیم و راه را ادامه دهیم.
وی گفت: هر زمان که بخواهید برای شما وقت خواهم گذاشت. من نه تنها حرف شما را گوش می دهم، بلکه می شنوم، به شما حق می دهم و امور شما را پیگیری می کنم.

1

مسلماً افزایش سنواتی جهت جبران کاهش قدرت خرید است نه افزایش قدرت خرید. بنابراین میان افزایش تحت هر عنوان ا‌‌گر کمتر از رشد نرخ تورم باشد، عملاً همسان سازی با این مقوله، معنی و مفهوم خود را از دست میدهد

1

پیش‌بینی 97

خطر ورشكستگی سازمان تامین اجتماعی چقدر جدی است؟

در ماه‌های اخیر زمزمه ورشكستگی سازمان تامین اجتماعی به گوش رسید. به گفته نایب‌رئیس کانون بازنشستگان تهران، كسری سازمان تامین اجتماعی در سال 96 به 18 هزار میلیارد تومان و در سال 97 حدود 31 هزار میلیارد تومان خواهد رسید. همچنین كسری منافع باعث شده این سازمان به تازگی 25 هزار میلیارد تومان از بانك رفاه تسهیلات دریافت و در ازایش، پالایشگاه لاوان، یكی از بهترین بنگاه‌های سودده خود را واگذار كند. سمیه محمودی،‌ عضو کمیسیون اجتماعی مجلس در پاسخ به این سوال كه آیا سازمان تامین اجتماعی در سال 97 ورشكست خواهد شد، گفته است: نباید سالی برای این قضیه تعیین كنیم اما اگر این رویه اصلاح نشود، مسلما در سال‌های آینده شاهد ورشكستگی سازمان تامین اجتماعی خواهیم بود.

منبع/ اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران

1