Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

تصاویر خفن نظامی / جنگی از کل جهان

83 posts in this topic
در در ۱۳۹۶/۲/۳ ه‍.ش. در 7:42 AM، Pz.Jager Fuhrer گفته است :

سلام.

اگر این قسمت رو دارید، لطفاً آپلود کنید.

و تا جایی که من می دونم، چندین نفر از ارتشی هارو هم دعوت کرده بودن، اگر اون قسمت هارو هم دارید، بذارید.

ممنون.

من فیلم برنامه دورهمی را من در پست "تیمسار بختیاری از ویتنام تا دور همی" آپ کردم. ملاحظه بفرمایید.

6 people like this

نیروهای پلیس آلمان. عجب عکس خفنی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

7eim_photo_2017-05-19_07-47-03.jpg

البته من به چشم خواهری نگاه میکنما!: CRAZY :یوقت فکر بد نکنید: SHOUT :: SHOUT :

9 people like this

در 3 دقیقه قبل، M60 گفته است :

من فیلم برنامه دورهمی را من در پست "تیمسار بختیاری از ویتنام تا دور همی" آپ کردم. ملاحظه بفرمایید.

دست شما درد نکنه ...

مشاهده کردم و لایک هم زدم.

7 people like this

با سلام خدمت جناب ام -60 نازنین  به احتمال بسیار زیاد این اوا خواهر ها  default_1%20%2817%29.pngوباتوجه به لباس فرمشان از نوع روسی واحتمالاً نیروی دریایی روسیه میباشند
: ANGER :

7 people like this

در 4 دقیقه قبل، ناشناس عجیب گفته است :

با سلام خدمت جناب ام -60 نازنین  به احتمال بسیار زیاد این اوا خواهر ها  default_1%20%2817%29.pngوباتوجه به لباس فرمشان از نوع روسی واحتمالاً نیروی دریایی روسیه میباشند
: ANGER :

troops of XXXth Marine Battailon parade in VE day ... in St. Petesburg

6 people like this

با سلام  خدمت شما دوست نازنین بنده نیز حدس زدم این تصویر مربوط به روسیه است  چون ازلباس فرم این نفرات میشد تشخی داد روس هستند و البته با توضیح شما دوست نازنین این نفرات مربوط به تفنگ داران دریایی روسیه یا همان مارین ها هستند . یک سوال د اشتم از حضورتان آیا این رژه  همان رژه پایان جنگ جهانی دوم که درمیدان سرخ مسکو نیز برگزار میشود است یا این مراسم که تصویر آن در بالا است جدا گانه برگزار میگردد 

5 people like this

در 1 دقیقه قبل، ناشناس عجیب گفته است :

با سلام  خدمت شما دوست نازنین بنده نیز حدس زدم این تصویر مربوط به روسیه است  چون ازلباس فرم این نفرات میشد تشخی داد روس هستند و البته با توضیح شما دوست نازنین این نفرات مربوط به تفنگ داران دریایی روسیه یا همان مارین ها هستند . یک سوال د اشتم از حضورتان آیا این رژه  همان رژه پایان جنگ جهانی دوم که درمیدان سرخ مسکو نیز برگزار میشود است یا این مراسم که تصویر آن در بالا است جدا گانه برگزار میگردد 

sghl.

بله،  همون رژه هست ...

واحد هایی که در مسکو رژه میرن، ثابت هستن و از سال قبل، برای رژه تمرین می کنن ...

ولی در بقیه شهر ها، به صورت چرخشی برگزار میشه که اگر کسی نتونست رژه مسکو رو ببینه، بتونه حداقل تو جای دیگه ای ببینه ...

یه زمانی ما هم شرکت داشتیم ... ولی الان جداگانه برگزار میشه ...

8 people like this

با سلام مجدد  برای بنده این جمله شما جالب بود در صورت امکان خاطره ای یا توضیحی دارید خوشحال میشویم بشنویم البته اگر صلاح میدانید توضیح دهید

7 people like this

در در 5/20/2017 در 10:46 PM، ناشناس عجیب گفته است :

با سلام مجدد  برای بنده این جمله شما جالب بود در صورت امکان خاطره ای یا توضیحی دارید خوشحال میشویم بشنویم البته اگر صلاح میدانید توضیح دهید

sghl ...

نه، من خاطره ای ندارم ... چون کم تر از 2 سالم بود که شوروی به دیار باقی شتافت و نیست و نابود شد !!!

ولی رومانی، مجارستان، یوگوسلاوی و ... در رژه روز پیروزی شرکت می کردن ...

البته، یک مراسم، در مقیاس بسیار کوچکتر که در شرق و توسط مغولستان و قسمت شرقی برگزاری می شد و در حقیقت، 

برای پیروزی بر ژاپن بود ...

در رابطه با قسمت دوم جمله هم، الان توی رومانی به صورت مستقل داره برگزار میشه ... بعد از فروپاشی "اتحاد" جماهیر شوروی،

دیگه اتحادی وجود نداشت و هر کسی، خیال برتر بودن و جانشینی در سر داشت ... دقیقاً مثل اتفاقی در یوگوسلاوی سابق افتاد !!!

(حتم دارم که خوب می دونید، درباره چه چیزی دارم صحبت می کنم)

نمونه های جدید ترش، درگیری ارمنستان و آذربایجان و درگیری اوکراین و روسیه هستن ...

هنوز هم اماده باش درجه 2 در حال اجراست و هر لحظه ممکنه که درگیری جدیدی رخ بده !!!

برای مثال، خود ما، با مجار ها مشکلاتی رو داریم ...

از نظر تاریخی به دوره ولاد دراکول برمیگرده ... در یکی از جنگ ها، از پادشاهی های نزدیک، درخواست نیروی کمکی برای مقابله با سپاه عثمانی می کنه و همه ، به غیر از مجارستان، نیرو می فرستن ... ولاد پیروز میشه ولی مجار ها، اون نبرد و پیروزی رو به اسم خودشون می زنن ... 
(راست و دروغش رو نمیدونم !!!)

و در ضمن، دراکولا با املای Draculea با تلفظ : د - را - کیو - لا ، به معنی پسر دراکول هست ... دراکول، لقب ولاد دوم، پدر ولاد سوم (ولاد دراکولا) هست ... خود کلمه دراکول؛ به معنی اهریمن هست.

7 people like this

در 1 ساعت قبل، Pz.Jager Fuhrer گفته است :

sghl ...

نه، من خاطره ای ندارم ... چون کم تر از 2 سالم بود که شوروی به دیار باقی شتافت و نیست و نابود شد !!!

ولی رومانی، مجارستان، یوگوسلاوی و ... در رژه روز پیروزی شرکت می کردن ...

البته، یک مراسم، در مقیاس بسیار کوچکتر که در شرق و توسط مغولستان و قسمت شرقی برگزاری می شد و در حقیقت، 

برای پیروزی بر ژاپن بود ...

در رابطه با قسمت دوم جمله هم، الان توی رومانی به صورت مستقل داره برگزار میشه ... بعد از فروپاشی "اتحاد" جماهیر شوروی،

دیگه اتحادی وجود نداشت و هر کسی، خیال برتر بودن و جانشینی در سر داشت ... دقیقاً مثل اتفاقی در یوگوسلاوی سابق افتاد !!!

(حتم دارم که خوب می دونید، درباره چه چیزی دارم صحبت می کنم)

نمونه های جدید ترش، درگیری ارمنستان و آذربایجان و درگیری اوکراین و روسیه هستن ...

هنوز هم اماده باش درجه 2 در حال اجراست و هر لحظه ممکنه که درگیری جدیدی رخ بده !!!

برای مثال، خود ما، با مجار ها مشکلاتی رو داریم ...

از نظر تاریخی به دوره ولاد دراکول برمیگرده ... در یکی از جنگ ها، از پادشاهی های نزدیک، درخواست نیروی کمکی برای مقابله با سپاه عثمانی می کنه و همه ، به غیر از مجارستان، نیرو می فرستن ... ولاد پیروز میشه ولی مجار ها، اون نبرد و پیروزی رو به اسم خودشون می زنن ... 
(راست و دروغش رو نمیدونم !!!)

و در ضمن، دراکولا با املای Draculea با تلفظ : د - را - کیو - لا ، به معنی پسر دراکول هست ... دراکول، لقب ولاد دوم، پدر ولاد سوم (ولاد دراکولا) هست ... خود کلمه دراکول؛ به معنی اهریمن هست.

با سلام

کمی برای دوستان در مورد ولاد دراکولا توضیح دهید تا بدانند چه بلایی بر سر سپاه عثمانی وبخصوص اسیران می اورد

6 people like this

در هم اکنون، M60 گفته است :

با سلام.

پس با این حساب جای تعجب نیست اگه  آمار جرم و جنایت در آلمان هر روز بیشتر  بشه.

6 people like this

3 people like this

در هم اکنون، حسنعلی ابراهیمی سعید گفته است :

ربات نظامی

qq3ixd.jpg

با سلام و تشکر از استاد ابراهیمی عزیز.

با اجازه ایشان در ارتباط با این عکس خیلی خلاصه وار بگویم که این یکجور تله انفجاری در جنگهای چریکی و خیابانی است  که از روشهای نسبتا قدیمی است  بدین  شکل که از جنازه برجای مانده از دشمن استفاده میکنند و یکی از ساده ترینش به این صورت است که ضامن  یک یا چند نارنجک را کشیده و سپس  نارنجک را زیر جسد قرار میدهند  بطوری  که سنگینی وزن جسد روی دسته نارنجک  فشار آورده و مانع انفجار میشود  و وقتی  برای بردن یا جابجایی  جنازه  اقدام شود دسته  ضامن آزاد شده و انفجار صورت میگیرد. آن وسیله شیبه تانک کوچک هم نوعی خودروی زرهی کوچک برقی و قابل کنترل و مونیتورینگ از راه دور و مجهز یه انواع وسیله  برای بررسی و خنثی سازی انواع بمب و تله انفجاری بکار میرود  که ابتکار جالب آمریکاییها است .

8 people like this