Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

ساخت مستند در مورد خلبانان هوانیروز

سلام و عرض ادب

ما یک گروه فیلمسازی هستیم که قصد داریم به امید خدا یک فیلم مستند در مورد خلبانان هوانیروز تولید کنیم.

قصد ما از تولید این مستند شناسایی و معرفی خلبانانی است که کمتر از آنها نامی برده شده است.

برای مثال افراد زیر مدنظرمان است.

محمد اصفهانی ( دوربردترین عملیات نجات )
جانباز اسماعيل صحتي ( شکارچی میگ ۲۱ )
شهید محمد رضا نمکی ( از زندان تا شهادت )
شهید سهیلیان ( ناجی سرپل ذهاب )

می خواستم از شما کمک بگیرم، اگر خلبانی را می شناسید که در زمان جنگ عملیات خارق العاده ای را انجام داده است را با ذکر نام و عملیات معرفی کنید تا از آن در مستند استفاده کنیم.

البته لازم به ذکر است که به دلیل محدودیت های زمانی فیلم امکان اینکه خلبانان های زیادی را معرفی کنیم وجود ندارد و قصد گلچین کردن تعدادی از این بزرگواران را داریم.

با احترام

6 people like this

درود و عرض ادب خدمت شما دوست عزیز و گرامی 

از حضور یک گروه مستند ساز در مورد دلاوری های ارتش در انجمن خورسندیم. امیدواریم که بتوانیم کمکی به شما کرده باشیم.

تمامی خلبانان هوانیروز که در جنگ حضور داشته اند قهرمان هستند و هر کدام به تنهایی لشکری بودند در برابر رژیم اشغالگر عراق 

خاطرات و خطراتی که هر کدام از این عزیزان به تنهایی ، به جان خریده اند در یک سریال چند قسمتی نمیگنجد چه رسد به چند نفر با هم در یک مستند کوتاه

در هر حال اگر بخواهید فقط اسامی تعداد کمی از اونها رو برای شما میبریم: 

جناب سرهنگ علی ملایری (از اعضای انجمن) ، جناب سرهنگ فیروز ملک زاده، رضا میبدی، مرحوم فرهاد فریدونی، جناب سرهنگ محسن تورخانی، علیرضا مسعودی ، محمدکریم عابدی، تقوی زاده، مجید عقیقی روان، شهید ابراهیم فخرایی ، شهید منصور وطن پور، شهید محمدجواد ژولیده پور، شهید علیرضا حراف، شهید غلامرضا چاغروند، شهید یحیی شمشادیان، شهید حمیدرضا سهیلیان، شهید تفضلی، شهید چله روان، مرحوم لشکری، شهید الفت نظری، شهید محمود ایزدی، شهید عباس درشتی شهید جعفر مهدوی مهدکلاهی، شهید صفدر صفدری، شهید میرمرادززهی، شهید محسن درخشان و ............

کافیه یا باز هم بگم از این لشکر پر شیر ؟؟؟

7 people like this

با سلام وعرض ادب  خدمت همگی دوستان ودرود بر اعضای گروه مستند ساز وآرزوی موفقیت برای این عزیزان ؛ عرض کنم جناب مدیر به تعدادی از اسامی قهرمانان هوانیروز اشاره فرمودند  تعدادی  از اسامی را هم با اجازه جناب مدیر بنده اضافه مینمایم  شهید براتعلی نمایان , شهید علی صلاحلو ,  شهید هوشنگ محمد شفیع وشهید شاهرخ آذین که از خلبانان کبرا بودند . از عزیزان بازنشسته  جناب قاسم ژنده رزمی از خلبانان 214 و جناب غلامرضا شهپرست از اساتید کبرا تاو  هستند وتاجایی که بنده اطلاع دارم   این عزیزان بازنشسته شده اند.

6 people like this

سلام و ممنون بابت لطف شما

من هم موافقم که عزیزان بسیاری هستند که ما می توانیم از آنها استفاده کنیم. اما توجه کنید به دلیل اینکه قرار است این مستند با بودجه بخش خصوصی ساخته شود امکان تولید یک مستند بلند یا سریال وجود ندارد. ما نیز می دانیم که رشادت های این بزرگواران را با چند دقیقه نمی توان نمایش داد ولی به ارگان های مختلفی برای تامین بودجه و .... مراجعه کردیم که متاسفانه همکاری لازم انجام نشد و در نتیجه با بودجه محدودی که یکی از شرکت های فیلمسازی خصوصی برای ما تخصیص داده است، امکان تولید یک مجموعه بلند وجود ندارد.

ممنون از نام هایی که اعلام فرمودید ولی ای کاش کمی هم در مورد عملیات و کارهایی که این بزرگواران در زمان جنگ انجام دادند توضیح می دادید.

5 people like this

در مورد اکثر این افراد در همین انجمن پست اختصاصی وجود دارد 

4 people like this

در در 4/21/2017 در 1:03 AM، Dvood_T گفته است :

سلام و عرض ادب

ما یک گروه فیلمسازی هستیم که قصد داریم به امید خدا یک فیلم مستند در مورد خلبانان هوانیروز تولید کنیم.

قصد ما از تولید این مستند شناسایی و معرفی خلبانانی است که کمتر از آنها نامی برده شده است.

می خواستم از شما کمک بگیرم، اگر خلبانی را می شناسید که در زمان جنگ عملیات خارق العاده ای را انجام داده است را با ذکر نام و عملیات معرفی کنید تا از آن در مستند استفاده کنیم.

البته لازم به ذکر است که به دلیل محدودیت های زمانی فیلم امکان اینکه خلبانان های زیادی را معرفی کنیم وجود ندارد و قصد گلچین کردن تعدادی از این بزرگواران را داریم.

با احترام

سلام و عرض ادب خدمت آقا داوود گرامی.

قبل از همه چی، اگر فضولی نباشه، از کجا با این رسانه آشنا شدید ؟؟؟

حرکت خوبی رو شروع کردید. امیدوارم مشکل مالی هم برطرف بشه.

لطفاً دقیقاً بگید دنبال چه چیزی هستید ؟؟؟

و چه چیزی می خوایید بسازید ؟؟؟

یک بیوگرافی می خواید درست کنید یا اینفوگرافی؟؟؟

یا (فقط) برای یک شخص خاص ؟؟؟

چه مدت زمانی برای ویدئو تون در نظر گرفتید ؟؟؟

نیم ساعت یا بیشتر ؟؟؟

و ...

Edited by Pz.Jager Fuhrer
3 people like this

سلام

ایشان هم فرمانده هوانیروز تبریز بودند و پارسال باز نشست شده اند

https://www.uplooder.net/img/image/20/f32420ad2f3056154c2af1a6f069d5b6/ha_s_san-ali-ebrahimi-said-950721-.jpg

4 people like this

با سلام  پایگاه هوانیروز تبریز تا جایی که اطلاع دارم در امداد رسانی به هموطنان آذری که گرفتار سیل بودند امداد رسانی داشته که در رسانه ها مخصوصاً رسانه ملی  اشاره ای به آن نشد . خود پایگاه هوانیروز تبریز چیزی حدود یک دهه است که تشکیل شده البته تاجایی که بنده اطلاع دارم . به هر حال وجود این پایگاه پوشش بسیار خوبی را از نظر بالگردی در شمال غرب خواهد داشت .

4 people like this

در هم اکنون، Dvood_T گفته است :

سلام و عرض ادب

با احترام

با سلام.

من میتوانم از نظر امور فنی در ساخت این مستند کمک کنم.

یکی از دوستان بسیار نزدیک من یک استودیو فیلمسازی کاملا دیجیتال و مجهز  به اتاق فرمان و اتاق صدا  برداری از اساتید    و با مجوز وزارت ارشاد دارد و میتوانم در مراحل پیش و پس تولید مانند تدوین و صداگزاری و موسیقی وامور دوبله و ساخت و یا انتخاب موسیقی  مناسب جهت  اینگونه مستندها و  یا مشاوره   در ساخت این  این مستند خوب کمکتان کنم.

در صورت تمایل با جناب  حاج جعغر ( مدیر انجمن تماس بگیرید )

5 people like this