Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

Sign in to follow this  
Followers 0

سایبان آویز و متحرک برای استتار هلی کوپتر

با درود

بنده بعنوان یک عضو کوچک از خانواده مخنرعین کشور برای بحث استتار ادوات زرهی و خصوصها هلی کوپترها یک طرح بسیار کاربردی دارم که مراحل تحقیقاتیش تموم شده و نمونه صنعتی اش هم ساخته شده است. از شما سروران گرامی خواهش میکنم اگر با مدیران ذیربط ارتباط واقعی دارید برای پیشرفت ایران عزیز هم که شده دست به دست هم بدیم و این طرح رو اجرایی کنیم. اگر مایل بودید من این طرح رو بفرستم 

7 people like this

با درود

بنده بعنوان یک عضو کوچک از خانواده مخنرعین کشور برای بحث استتار ادوات زرهی و خصوصها هلی کوپترها یک طرح بسیار کاربردی دارم که مراحل تحقیقاتیش تموم شده و نمونه صنعتی اش هم ساخته شده است. از شما سروران گرامی خواهش میکنم اگر با مدیران ذیربط ارتباط واقعی دارید برای پیشرفت ایران عزیز هم که شده دست به دست هم بدیم و این طرح رو اجرایی کنیم. اگر مایل بودید من این طرح رو بفرستم

با سلام وعرض ادب خدمت moeed عزیز ضمن عرض خیر مقدم خدمت شما دوست عزیز خیلی خیلی خوشحال هستیم که  در انجمن عضو هستید . عرض شود که تعدادی از اعضای قدیمی انجمن که خود از اساتید وقهرمانان جنگ هستند مدتی است در انجمن فعالیت ندارند . ولی با این حال شاید مدیر محترم جناب کلافه 2006 عزیز بتوانند ازطریق پست الکترونیک با این عزیزان ارتباط برقرار نمایند . در پایان به نمایندگی از اعضای محترم انجمن امیدواریم اختراعتان هرچه زودتر به نتیجه برسد و گامی دیگر برای خود کفایی کشورمان به خصوص در بخش دفاعی برداشته شود پیروز وموفق باشید اردت

6 people like this

در در 5/10/2017 در 10:22 PM، moeed گفته است :

با درود

درود و عرض ادب خدمت شما دوست عزیز 

عذرخواهی میکنم بابت دیر جواب دادن 

لطفا برای ارائه طرح به وزارت دفاع از طریق لینک زیر اقدام فرمایید

با تشکر

http://mod.gov.ir/news/طرح-و-ایده

4 people like this

سپاس از لطقتون

2 people like this