Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

ویژه صندلی داغ

73 posts in this topic

95761833599783056002.jpg

دوستان سلام

چند نکته تقدیم میکنم که نظر مدیریت محترم و شما عزیزان را به این نکات جلب میکنم

1- الحمدالله جمع حاضر از عزیزانی هستند که اهل ادب و معرفتند و ایجاد حاشیه نخواهند

2- به مدیریت محترم پیشنهاد میکنم روزانه به این پست سر بزنند و سؤالاتی را که عرض خواهم کرد را حذف کنند و یا این امکانات مدیریت این پست را به من و یا به هر کسی که صلاح می دانند واگذار کنند

3-تمامی پستهای صندلی داغ را در این پست اجراء خواهیم کرد که اگر با استقبال روبرو نشد پست را ببندیم

4-اگر عزیز مایل بود روی صندلی داغ قرار بگیرد برای ناشناس عجیب عزیز پیام خصوصی ارسال کند

باز تآکید میکنم رعایت حال هم را داشته باشیم
goleroz1..gifارادتمند همهwqvtb6gu4njz6tch5g7f.gif
حسنعلی ابراهیمی سعیدflor071a.gif
2 people like this

قوانین

از مطرح نمودن سوالهای تکراری ؛ بي معني و بي محتوي اجتناب بورزید چون که این نوع سوالات به دست مدیرمحترم ویرایش و حذف میگردد.

اگه از طرف مهمان برنامه با پاسخ بی نظم و وقفه دار مواجه شدیم مدیر اختیار بستن اون تاپیک رو دارن و به این ترتیب مهمان بعدی معرفی خواهد شد.

در هر پست بیش از 15 سوال قرار ندهید.
* لطفا سوالا رو تو سری های حداکثر 15 تایی بپرسید، در غیر این صورت مهمان میتونه جواب نده .

مهمان جستار در صورت مشاهده سوال خصوصی،غیر متعارف یا هرگونه سوالی که باعث ناراحتی ایشون شده بلافاصله در همان تاپیک اظهار ناراحتی خودشون رو بیان کنن تا سوالات مشابه بعدی پرسیده نشه در غیر اینصورت مسئولیت هرگونه جنجال و درگیریهای احتمالی بر عهده مهمان خواهد بود و باید پاسخگو باشند.

کسی که روی صندلي داغ هستند بايد در روزحداقل هر روز يك بار به بخش مراجعه و جواب سوالات را بدهند تا بتوان از روي جوابهاي داده شده سوالات بعدي مطرح گردد

هر بار یک نفر مهمان میشه، بقیه هر سوالی داشتن ازش میپرسن (البته سوالات خوب نه بی معنی باشه )
* مهمان از زیر جواب دادن در نمیره

* مدت هم یک ماه است هست؛ که در صورت استقبال ممکنه تمدید بشه !

حسنعلی ابراهیمی سعید

3 people like this

سلام دوستان

این بار نوبت به برادرعزیزی می رسه که خودشان در انجمن یک کاربر حرفه ای هستند

برادر عزیزی که داوطلب میشه

ایشان کسی نیست جز استاد گرانقدر

Crounus2000

منتظر سؤالات متعدد و قانونی شما هستیم

ممنونم

ناشناس عجیب
Edited by ناشناس عجیب
4 people like this

به به استاد بزرگ را باید قدر دانست و به این ساده گی رها نکرد

من متعاقبا خیلی سوالها دارم که خواهم پرسید

5 people like this

با سلام  استاد اگر صلاح می دانید این پست اختصاص به قوانین ومقررات صندلی داغ اختصاص یابد و همچنین دوستان بتوانند نظرات پیشنهادات وانتقادات خود را در رابطه با صندلی داغ در این پست ارسال نمایند و پست صندلی داغ به پرسش و پاسخ اختصاص یابد البته با صلاحدید شما استاد نازنین

3 people like this

در 7 ساعت قبل، ناشناس عجیب گفته است :
سلام دوستان

این بار نوبت به برادرعزیزی می رسه که خودشان در انجمن یک کاربر حرفه ای هستند

برادر عزیزی که داوطلب میشه

ایشان کسی نیست جز استاد گرانقدر

Crounus2000

منتظر سؤالات متعدد و قانونی شما هستیم

ممنونم

ناشناس عجیب

یه جوری معرفی کردی که من ناخوداگاه بلند شدم بیام روی جایگاه 

نه عزیز اینجوریام  نیست 

استاد هم خودتی 

خخخخ: SHOUT :

6 people like this

با سلام و تشکر  از لطف شما دوست نازنین بی صبرانه منتظریم این تایپیک صندلی داغ رونق بگیرد واین امر با کمک یکدیگر به خصوص شما استاد نازنین محقق خواهد شد ارادت

3 people like this

سلام

استاد گرامی لطفآ:

مثل همه صندلی داغ های مطرح شده

1-لطفآ خود را کامل و دقیق معرفی کنید،شناسنامه ای، منطقه ای، مدرک تحصیلی و...

2-چه شغلی دارید ،دوست داشتید چه کاره شودید ؟؟؟

3-به چه طریقی با این انجمن آشنا شدید؟؟

4-آیا ایراداتی برای انجمن دارید، چه باید کرد که وضع بهتر تر شود؟

5- نظر شما راجع به مدیریت انجمن؟؟؟

6- چرا اساتیدی که در انجمن بودند خود را کنار کشیدند؟؟؟ دیکه نیستند ؟ چرا؟ چگونه باید در دعوت به فعالیت شوند؟؟

7-فاسفه استفاده از نام کرنوش چیست؟؟؟

8-لطفآ نظرتان را بفرمایید

االبته از قدیمی ها یاد کردم بدانند کسانی در انجمن هستند که فراموش نمی کنند آنها را.

kalafe2006

ناشناس عجیب

کروناس 2000

لطافتی

سرهنگ ملایری

بابک تقوایی

hossein......you

f5

aviation3

آریا تس

جناب براتی

Alirezafalcon

Tiger Shark

دستان

m60

تلخک

Pz.Jager Fuhrer

Crounus2000

3 people like this

استاد اجازه می فرمایید؟؟؟

الان مشغول چه کاری هستید

مدرک تحصیلی، آیا ترک تحصیل کرده اید یا مشغول هستید؟؟

-چند بار تصادف کردین ؟ (بدترینشو شرح بدین)

آخرین باری که با خدا عاشقانه حرف زدی کی بوده و چی بهش گفتی؟

تا حالا اتفاق گنده ای تو زندگیت افتاده که به قول تو فیلما !یهو مسیر زندگیتو عوض بکنه؟

یه بیت شعر که خیلی دوسش داری؟

ایاکسی تو زندگیت هست که بتونی تمام خودت روتقدیمش کنی؟

سخت ترین کاری که تو زندگیت انجام دادی چی بوده؟

نمازات چند دیقه طول میکشه؟سرنمازات چه دعاهایی میخونی وچی دعا می کنی؟

آشپزی بلدی چه غذاهایی؟

3 people like this

با سلام و عرض  خیر مقدم خدمت استاد نازنین جناب ابراهیمی سعید عزیز خیلی خیلی خوشحال هستم که یک بار دیگر در انجمن حضور دارید . این چند روز که تشریف نداشتید برای ما خیلی خیلی سخت گذشت . حالا با حضور شما استاد ارجمند یک بار دیگر انجمن رونق خواهد گرفت . استاد بنده حقیر پیشنهادی راجب کامنت شما داشتم که با کسب اجازه مطرح می نمایم . به نظر بنده اول آن عزیزی که داوطلب صندلی داغ هستند یک بار دیگر معرفی شوند . که همه دوستان بدانند که چه کسی داوطلب صندلی داغ شده . قوانین و مقررات در این پست مطرح شوند و پست صندلی داغ اختصاص یابد به پرسش و پاسخ از عزیزی که داوطلب صندلی داغ می شود . البته امر امر شما استاد نازنین است و هرجور دستور بفرمایید بنده گردنم از مو باریکتر و اطاعت امر می کنم .در پایان یک بار دیگر ورود شما به انجمن را خوش امد می گویم:140016094434711:  :140016094434711::140016094434711::140016094434711::140016094434711::140016094434711::140016094434711:ارادت 

3 people like this

در 11 ساعت قبل، حسنعلی ابراهیمی سعید گفته است :

سلام

استاد گرامی لطفآ:

مثل همه صندلی داغ های مطرح شده

عرض ادب و احترام خدمت همه عزیزان به ویژه یادگاران جنگ دارم و خاک پای همه تونم

1-لطفآ خود را کامل و دقیق معرفی کنید،شناسنامه ای، منطقه ای، مدرک تحصیلی و...

اسم اصلی بنده محمد هست ساکن گرگان -استان گلستان- و اگر بصورت رسمی بخواهید در حال حاضر فارغ التحصیل ارشد نرم افزار هستم اما غیر رسمی توی هر رشته ای در حد توانم فضولی کردم و برای اساتیدش چالش افرینی کردم

چه این شته ادبیات فارسی بوده که با شعرهام در عروض و قافیه روشی ایجاد کردم چه این رشته ریاضی بوده که با بسط برخی روابط و پرسش از اساتیدش فراری شون دادم یا با نظرات پزشکی خودم در مطب کار به جایی رسیده که خانواده قبل از رفتن به دکتر از من تعهد کتبی میگیرن که حرفی نزنم

2-چه شغلی دارید ،دوست داشتید چه کاره شودید ؟؟؟

در حال حاضر مسئول ای تی  یکی از مراکز دانشگاه ازاد در استان خودمون هستم که ظاهرش قشنگه اما از صفر تا صد هر کاری من باید باشم و صد درصد مقصر هم منم حتی اگه نباشم یه خورده دیگه شل بگیرم انقراض دایناسور ها رو هم میندازن گردن من

در 11 ساعت قبل، حسنعلی ابراهیمی سعید گفته است :

(آقا این ادیتور سایت زیاد خوشدست نیست مسئولین لطفا رسیدگی بکنن)

خب بگذریم  . اینکه دوست داشتم چکاره بشم که معلومه ؛ عین همه بچه ها -غیر از اطرافیانم- منم دوست داشتم خلبان بشم و حتی دانشگاه افسری هم کنکور دادم و قبول شدم اما وقتی نمیگیرن نمیشه بهشون زور بگیم به ناچار تغییر مسیر دادیم و الان در خدمت شما عزیزان هستم

3-به چه طریقی با این انجمن آشنا شدید؟؟

قصه ی پر غصه این انجمن حکایت غریبی بود که همراهان قدیمی با کلیات ماجرا اشنا هستن اما برای دوستانی که درجریان نیستن بصورت خلاصه میگم

من یکی از خوانندگان نشریه صنایع هوایی هستم و از طریق نامه نگاری به سوالات خوانندگان پاسخ میدادن(تقریبا این مال دهه 70 بود) و کم کم این نشیره وبلاگ خودش رو با نام " گنج جنگ"در اینترنت در سالهای 89 راه اندازی کرد و از اولش یکی از پایه های ثابت اون شدم کم کم وبلاگ شکل سایت به خودش گرفت و در کنارش انجمنی رو راه اندازی کردن که با عضویت در اون به خیلی از کم سوادی های من پایان داده شد اما در اوج این روزگار خوش ناگهان انجمن رو بست و به لطف و ابتکار دوستان با همون نام دوباره گنج جنگ راه اندازی شد که اونهم پس از مدتی بخاطر یه سری بچه بازی های مدیر اصلی سایت کلا از رونق افتاد و مایه کدورت همه دوستان شد و ما برای حفظ همون دوستان بصورت اضطراری به انجمن irartesh.ir رفتیم تا این معضل رو چاره کنیم که در نهایت با اعلام راه اندازی "رهروان ارتش" دوستان با همون نام کاربری سابق شون ثبت نام کردن و قرار شد برای جلوگیری از حوادث گذشته کلید انجمن در دست کلافه عزیز باشه که فعالیتش بسیار زیاده و میتونه روزانه انجمن رو چک کنه

4-آیا ایراداتی برای انجمن دارید، چه باید کرد که وضع بهتر تر شود؟

ایراداتی که مد نظرم هست رو در بخش انتقادات انجمن مطرح کردم خواهشا صندلی داغ ما رو سکوی اخراج ما نکنید : SHOUT :

5- نظر شما راجع به مدیریت انجمن؟؟؟

متاسفانه این انجمن بخاطر اینکه خیلی حرفها مستند و دقیق هست و مطالب کاملا تخصصی مطرح و پیگیری میشن نمیشه با عضویت هرکسی در اون موافقت کرد خودتون شاهد هستید که کیفیت مطالب باعث میشه هرکسی توی انجمن جای مانور نداشته باشه 

و از این نظر اگرچه کیفیتش بالاست اما از نظر رنکینگ نمیتونه رتبه خوبی در سایتهای جهانی داشته باشه و این مساله باعث میشه کسانی که دنبال رفرنس معتبر هستند به سرعت نتونن به منبع خوبی دست پیدا کنن از نظر من این چالش یک سایت خوب و معتبر مثل رهروان ارتش هست

6- چرا اساتیدی که در انجمن بودند خود را کنار کشیدند؟؟؟ دیکه نیستند ؟ چرا؟ چگونه باید در دعوت به فعالیت شوند؟؟

اوایل تاسیس خیلی خوب بود و من با بزرگانی همچون جناب مازندرانی جناب ملایری جناب تورخانی جناب نیک پیام و ..... اشنایی خوبی پیدا کردم اما متاسفانه شوکهای وارده به زندگی این جمع باعث شد تا دل و دماغ خیلی ها دیگه مثل روزهای گذشته نباشه و افزایش تنوع رسانه های اینترنتی به کلیت ماجرا صدمه زده همینطور بحث مداوا ها و بد رفتاری هایی که بزرگان به خودشون دیدن هم باعث کاهش یا عدم حضورشون شده 

یادمه زیر عکس دسته جمعی خلبانان پیشکسوت هوانیروز نوشتم "گلوی دشمن را اینها فشردند" که در پاسخ به من یکی از عزیزان نوشت "مشکلات اقتصادی و بی توجهی مسوولان هم گلوی این عزیزان رو فشرده"

7-فاسفه استفاده از نام کرنوش چیست؟؟؟

یک زمانی خیلی ها از هوانوردی خبری نداشتن و از اونهایی که خبر داشتن کمتر کسی بصورت تخصصی مطالب رو پیگیری میکرد ومنبع هم جز مجله و کتاب نبود واسه همین افرادی که از ابتکارات صهیونیستها با خبر باشه خیلی کمتر بود

این کلمه که اصلش کورناس و اصالتا عبری هست به انتخاب خودم و با املای غلط که عمدی بود انتخاب شد تا ببینم چند نفر در مورد این اشتباه به من تذکر میدن (از روی این تذکر میشد فهمید چند نفر حرفه ای در بین کاربران وجود داره )

و اگر هم کسی با نام مشابه من در انجمنی حضور داشته باشه من مجبور به تغییر نام کاربری خودم نباشم(یکتایی ID رو سعی کردم از ابتدا حفظ کنم )

و یک ایمیل هم با همین نام از همون سالها در یاهو دارم که الان 16 ساله شده و یه جور نماد قدمت برای من هست 

از اینها مهمتر اینکه اسراییل در غالب پروژه کورناس 97 و 2000 اقدام به ارتقای فانتومهای خودش کرد تا جایی که این فانتومها با مجهز شدن به سیستم سوختگیری متنوع قادر بودند از هر تانکر سوخترسانی با هر قابلیتی بدون محدودیت شدند از طرفی فانتومهای شناسایی که بی سلاح بودند رو مجهزبه موشکهای هوابه هوا کردند تا در صورت مواجهه با دشمن به راحتی درگیر بشن که بحث اسکورت و چالشهای اون رو رفع میکرد ضمن اینکه با نصب دماغه جدید و دوربینهای خودشون که مایل نگر بودند میتونستن 100 کیلومتر دور تر رو بدون نقض حریم هوایی کشور مورد نظر اقدام به شناسایی و تصویربرداری بکنن

در ادامه این ارتقاها فانتومهای اسراییلی به نقطه ای رسیدند که رکورد سرعت و ارتفاع رو هم شکستند تا از این رهگذر مزاحمت جدی برای میگ25 های شوروی ایجاد بکنن تا حدی که امریکا نگران به خطر افتادن  فروش اف 15 های خود شد چون کاربران فانتوم میتونستن با صرف هزینه کمتر از خرید اف15 به سلاحی دست پیدا کنن که تمام قابلیتهای پرنده های نسل بعدی رو داشت

تمام اینها رو گفتم تا همه مون بدونیم دشمنی که برای دشمنی انتخاب کردیم بسیار هوشیار هوشمند و سریع العمل هست و اگر میخواهیم بر اون غلبه کنیم باید هوشیارتر قویتر و سریعتر باشیم

پیام این نام کاربری برای من اینه

8-لطفآ نظرتان را بفرمایید

االبته از قدیمی ها یاد کردم بدانند کسانی در انجمن هستند که فراموش نمی کنند آنها را.

kalafe2006 رفیق بی حال خودم که کله ش پر از ایده ست اما اصالت شیرازیش مانع توسعه طرحاش هست 

ناشناس عجیب دوستی که جدیدا داره بار فعالیت کم انجمن رو به دوش میکشه و چراغ انجمن رو روشن نگه داشته (ارزوی توفیق روز افزود برات دارم)

کروناس 2000  کسی که خیلی دوست داشت خیلی کارها رو بکنه و هنوزم دنبالشه اما دقیقا مثل کسی هست که یک سنگ بزرگ روش افتاده 

لطافتی عزیزی که هرچند در حد انتظارات من نبود اما همون اندک مطالبی که میفرستن جالب و خواندنی هستن امیدوارم بیش از اینها از خودشون بگن

سرهنگ ملایری ایشون فراتر از یک خلبان بازنشسته هستند و اگر شرایط بهتر بود الان یکی از چند نخبه علمی کشور و یا مدیریتی بودند امیدوارم مسئولین به طرحها و توانایی های ایشون بیشتر توجه کنن

بابک تقوایی هرچند در گذشته مطالب خوبی منتشر کردن اما فعالیت کم این روزهای ایشون کاملا به چشم میاد

hossein......you امیدوارم زودتر یه فکر برای نقطه چین های وسط اسمش بکنن: SHOUT :

f5 از این کاربر هچل هفت تر من ندیدم- نام کاربریش یه چیزه علاقه مندیش یه چیزه دیگه توی یه جایی کار میکنه که کلا متفاوت از دوتای قبلیه  امیدوارم با خودش زودتر کنار بیاد: NORMAL :

آریا تس متاسفانه کمتر فرصت نزدیکی پیش اومده در مورد ایشون هیچ حرفی ندارم بگم . اگر براشون حرف در نیارن

جناب براتی و تلخک ایشون هم امیدوارم بیشتر از دیدگاه خودشون به مساله جنگ بپردازن تا ما استفاده ببریم

Alirezafalcon یکی از دوستان قدیمی و باسابقه ما _با ارزوی سلامتی و توفیق براشون_

Tiger Shark خلبان توپول موپول توپولوفهای ایرانی انجمن یک پرسپولیسی پرنده و عضو فعال گروههای اینترنتی_ امیدوارم یه پرواز هم که شده در خدمتشون باشیم 

دستان از بچه های صنعت نفت که سواد و معلومات قابل توجهی دارن خصوصا مقاله ناب ایشون در زمینه تامکت ستودنی هست _با ارزوی سلامتی و توفیق براشون_

m60 کاربری که همچون تانک ام 60 پر فراز و نشیب بوده و هست 

Pz.Jager Fuhrer دوستی که اونور ابه اما دلش اینور اب جسمش اونطرف رشد و نمو داشته اما روحش به اینور اب پر میکشه  با ارزوی توفیق و سلامتی برای ایشون

و در نهایت جناب حسنعلی ابراهیمی سعید رو از قلم جا انداختین

مردی که اراده ش از اهن محکم تر بود و خشمش از اتش سوزاننده تر کسی که دشمن از دستش در امان نبود و زره تانک هم براش امنیت نمی اورد

یک نمونه واقعی از ایه "اشدا علی الکفار و رحما بینهم"

با ارزوی سلامتی و سربلندی برای همه دوستان و بزرگان جمع 

5 people like this

در در 7/24/2017 در 9:41 PM، حسنعلی ابراهیمی سعید گفته است :

استاد اجازه می فرمایید؟؟؟

الان مشغول چه کاری هستید

اگه خیلی دقیق بخواهید باید بگم دعا به جان شما و دوستان اما حدودی اگر بخواهید فعلا فصل انتخاب واحدهای ترم تابستانه هست و هر روز باید دانشجو رو از واریز شهریه تا انتهای انتخاب واحدش همراهی بکنیم 

مدرک تحصیلی، آیا ترک تحصیل کرده اید یا مشغول هستید؟؟

اون زمانها که جوانتر بودم دلم میخواست در چندتا رشته لیسانس بگیرم خصوصا در فیزیک و شیمی و مکانیک اما وقتی حساب کردم دیدن اصلا به صرفه نیست واسه همین روی یک رشته تمرکز کردم

البته از حق نگذریم من به فیزیک علاقه شدیدی داشتم و در حد یک دوست از خوندنش لذت میبردم و بخاطر محاسبات ریاضی که در اون بود وارد رشته ریاضی شدم اما خیلی زود فهمیدم این ریاضی که تدریس میشه اونی نیست که من میخوام و به ناچار انصراف و تغییر رشته دادم و در رشته کامپیوتر تحصیل کردم هرچند برخی اساتید بخاطر برخی ابتکارات پیشنهاد رشته الکترونیک و یا ادامه در ریاضی رو به من دادن اما گو ل نخوردم : NORMAL :

-چند بار تصادف کردین ؟ (بدترینشو شرح بدین) تصادفاتم چندان شدید نبوده اما بدترینش دو تا بود که ماشین یه بار به زانوم زد و یه بارم یه وانت حین دور زدن به من زد و در هر دو مورد هم به روی خودشون نیاوردن رو رفتن

یه بارم یه خانوم خلاف پیچید و ماشین من رو مورد عنایت قرار داد و باعث ترافیک سنگین شد

در کل تا همین دیروز که خلافی گرفتم حسابم پاکه پاکه چون سعی کردم از همون اول برخی قواعد خوب رو برا خودم تبدیل به عادت بکنم  

آخرین باری که با خدا عاشقانه حرف زدی کی بوده و چی بهش گفتی؟

من با خدا حالا حالاها کار دارم و چند بار تا الان جلوی من پیچیده و عملا خودش رو نشون داده 

مهمترین خواسته ام اینه که توفیق راه اندازی خط تولید و چند کارگاه پرورش جانوری رو به من بده چون هر بار یا پولش جور نشد یا ادمهاش یا امکاناتش یا اینکه چند مورد ریزه کاری بوده که به سرانجام نرسیده

تا حالا اتفاق گنده ای تو زندگیت افتاده که به قول تو فیلما !یهو مسیر زندگیتو عوض بکنه؟

یه بار با یکی از بچه محلها اتفاقی برخورد کردم و یه مقدار خوش و بش کردیم و همینجوری از دهنش در اومد گفت "برنامه ریزی نداشتن برای موفقیت ، برنامه ریزی داشتن برای شکست است" این حرف رو سریع رفتم خونه برا خودم نوشتم و شروع کردم به مطالعات هدفمند اوایل خوب پیش میرفت اما به بخشهای گلوگاهی که رسیدم کار متوقف شد و مدتها وقتم رو گرفت

این جریان مصادف شد با انصراف از تحصیل من که اون زمان بدترین شرایط رو برام ایجاد کردو هرکسی فکر میکرد من کاری غیر اخلاقی کردم و از دانشگاه اخراج شدم و به خودش جرات میداد هر توهینی بکنه اما ذهن من درگیر مساله خودم بود و در یک روز خیلی گرم تابستان توی زیر زمین یه خورده بخاطر فشارها اذیت شده بودم چرت زدم و توی همون حال راه حل به ذهنم رسید به سرعت روی کاغذ ایده اولیه رو پیاده کردم و طرحم رو سعی کردم تکمیل بکنم بعدش برای جشنواره ثبت نام کردم و اتفاقا تا مراحل پایانی هم پیش رفتم اما یک معضل بزرگی که وجود داشت عدم اینده نگری داوران و عدم دیدن طرح بجای دیدن خود فرد بود

بطوری که قیمت سوخت موتور من با بنزین لیتری 80 تومان اون زمان قابل رقابت نبود در حالی که الان هست و رشته من مکانیک نبود و اینها در کنار عدم ثبت اختراع ، امتیازات منفی من بود که برنده جشنواره نشدم

یه بیت شعر که خیلی دوسش داری؟

خلق را تقلیدشان بر باد داد---ای دو صد لعنت بر این تقلید باد

ازنظرگه گفتشان شد مختلف-------آن یکی دالش لقب داد این الف

در کف مردانگی شمشیر می باید گرفت---- حق خود را از دهان شیر می باید گرفت

ایاکسی تو زندگیت هست که بتونی تمام خودت روتقدیمش کنی؟

توی زندگی من خیلی ها نقش دارن و میشه به همشون تقدیم کرد نمونش پدرم داییم  شما جناب ملایری و ..... که همگی در ایجاد یک محیط امن و مستقل به نام ایران سهم داشتید تا من بتونم روی ایده هام فکر کنم 

سخت ترین کاری که تو زندگیت انجام دادی چی بوده؟

متقاعد کردن و جلب همکاری کسانی بود که قاطعانه میگفتن طرحت اجرایی نیست و باور نداشتن که فردی مثل من که در نظرشون شکست خورده بودم به جشنواره رفته و دو سه تا پیشنهاد خارجی داشته باشه 

نمازات چند دیقه طول میکشه؟سرنمازات چه دعاهایی میخونی وچی دعا می کنی؟

تقریبا به ازای هر رکعت یک دقیقه بیشترین تکراردعا  هم "ربی زدنی علما و عملا و ....." و "الهم اجعل عواقب امورنا خیرا" و " وعجل الهم فی فرج امت محمد صلی ا... علیه واله"

آشپزی بلدی چه غذاهایی؟

و اما بحث تحریمها و دور زدنشون به میان اومد که در این زمینه باید به آقایون محترم عرض کنم شما میتونید غذا ها رو به 4 دسته تقسیم کنید

1- اونهایی که با اب پخته میشن در این زمینه هیچ حراسی نداشته باشید هرچیزی که توی اب بریزید به شرطی که نمک و ادویه ش تنظیم باشه خیلی ابکی نباشه خوب در میاد

2- اونهایی که با روغن پخته میشن باید دقت کنید روغن دود نکنه و هروقت خیلی داغ شد یه مقدار پیاز یا هرچیزی که دمای کمتری داره توش بریزید و دمای شعله رو کم کنید درست عین خلاص کردن ماشین میمونه و همه چیز در کنترلتون باقی میمونه و کافیه برای نرم شدن غذا حین سرخ کردن در ماهیتابه رو بزنید و برای یه لحظه هم از نظارت کردن غافل نشید

3- اونهایی که با اتش مستقیم که انواع کبابها رو شامل میشه و تا اینجا شما با دونستن این اصول از پس هر غذایی بر میایید اما مورد بعدی 

4- برنج -با این بخش اصلا کاری نداریم چون یه بار تا سرحد مرگ رفتم و حتی گنجشکها هم دستپخت من رو نخوردن

به این ترتیب من در رزومه خودم لوبیاپلو و ابگوشت و کوکو و کتلت وماکارونی و نیمروی خاص خودم و چندین غذای دیگه رو دارم و عملا پختم 

6 people like this

Herr Crounus 2000:

زبان در چه حد بلدی ؟؟؟

میشه برای قسمت انگلیسی سایت، روت حساب کرد یا نه ؟

در زمینه های نظامی، بیشتر به کدوم حوزه علاقه مند هستی ؟

به غیر از اینجا، انجمن دیگه ای هم عضو هستی ؟ (فقط آره یا نه)

فعلاً همینا ...

4 people like this

در 22 دقیقه قبل، Pz.Jager Fuhrer گفته است :

Herr Crounus 2000:

هرررررررر رو نمیدونم معنیش چیه ولی محض احتیاط خودتی : SHOUT :

زبان در چه حد بلدی ؟؟؟

حقیقش در مورد زبانم چیزی نمیتونم بگم

تا قبل از اینکه برم یه سفر به عراق خودم رو خیلی دست و پاچلفتی میدونستم اما چند جا چه عربی چه انگلیسی کمک حالم شد

توی کاظمین با یک معلم زبان انگلیسی مواجه شدم که جوراب میفروخت و با هم کلی حرف زدیم -بعد از اینکه از مرز رد شدیم دوباره احساس میکنم زیاد بلد نیستم

میشه برای قسمت انگلیسی سایت، روت حساب کرد یا نه ؟ حساب جاری یا حساب بلند مدت یا نکنه حساب قرض الحسنه منظورته : SHOUT :

در زمینه های نظامی، بیشتر به کدوم حوزه علاقه مند هستی ؟ در اینهمه مدت که با بخشهای مختلف سرو کله زدم متوجه شدم که ساخت هواپیمای جنگنده و ساخت زیر دریایی رزمی دارای پیچیده ترین مسایل و چالشهاست در واقع جمع تناقضات در یک جاست و کنار اومدن و حل مشکلاتش هنر یک تیم طراحی هستو برای همین به این دو بخش علاقه دارم .

اگر دقت کرده باشین تا بحال چند تا طرح که با دست رسم شده از خودم توی انجمن منتشر کردم که مربوط به زمانی هستن که هنوز اتوکد از نسخه 12 فراتر نرفته بود و هنوز کاغذکالک جایگاه خودش رو داشت

البته یه بار هم یه جا خوندم که توی امریکا به طراحان یه سری مشخصات رو اعلام کردن برای ساخت هواپیمای اینده 

منم همینجوری از روی علاقه و کنجکاوی بر اساس چیزایی که اعلام شده بود طرح زدم که در نهایت با پیش نمونه شرکت بویینگ خیلی شباهت داشت با این تفاوت که من موتورها رو درون بدنه درنظر گرفتم و اونها بیرون بدنه

به غیر از اینجا، انجمن دیگه ای هم عضو هستی ؟ (فقط آره یا نه) بله 

فعلاً همینا ...

جا داره همینجا یادی هم بکنیم از جناب عقاب سپیدکوه عزیز که الان روی دریا و در اوج گرما و هوای شرجی مشغول کار هستند

و از همینجا خدا قوت به این عزیز انجمن میگیم

5 people like this

در 33 دقیقه قبل، Crounus2000 گفته است :

Herr یعنی جناب به آلمانی !!! مثل Herr Oberst /  Herr Wolff ...

نه، حساب پی پال ... خوبه ؟

دفاع مقدس رو در 4 کلمه ، خلاصه کن !!!

نظرت درباره جنگ جهانی دوم چی هست ؟

آیا امکان داشت که شروع نشه ؟

5 people like this