Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

ویژه صندلی داغ

73 posts in this topic
در 44 دقیقه قبل، Pz.Jager Fuhrer گفته است :

Herr یعنی جناب به آلمانی !!! مثل Herr Oberst /  Herr Wolff ... خب امروز هم یه چیزی یاد گرفتیم

نه، حساب پی پال ... خوبه ؟ صاحب اختیارید

دفاع مقدس رو در 4 کلمه ، خلاصه کن !!! تنهایی مظلومیت استقامت روی عقیده

نظرت درباره جنگ جهانی دوم چی هست ؟ جنگ خوبی بود فقط وسط دونیمه اگه جاهاشون رو عوض میکردن خیلی بهتر میشد-- سوای از شوخی المان باید خیلی زود از امریکای بلاتکلیف در ابتدای نبرد در یارگیریش استفاده میکرد که نکرد و در نهایت با رایزنی های انگلیس و فرانسه به نفع اونها وارد جنگ شد و از اونجایی که روسها در عقیده با المان مشابهت زیادی داشتن قبل از نبرد باید با اونها به توافق میرسید ولی افسوس که روی توان داخلی خودش حساب کرد و از اون بدتر اینکه در جاسوسی و کشف رمز ها و مانورهای فریب به خوبی بازی خورد و یارگیری با کشورهای خیلی دور یا ضعیف بیشتر یه تعجیل برای اغاز بود تا انتخاب متحد راهبردی  

آیا امکان داشت که شروع نشه ؟ به نظر من این نبرد غیر قابل اجتناب بود اما کاش المان یه خورده دیرتر و حساب شده تر شروع میکرد

6 people like this

خوووووووووووووووووووووووووووووب 

چطوری مملی ، صندلی داغ نفر قبلی خیلی حال نداد 

میخوام صندلی شما رو بکنم صندلی دق : SHOUT :

پشت سر من چیا گفتی ؟ کاملترش بگو قول میدم اخراجت نکنم 

اهل چه هنری هستی ؟ 

چه جاهایی سفر رفتی و چه جاهایی دوست داری بری سفر و چه شهرهایی دوست داری ببینی ؟ 

با چه چیزهایی یا کسایی دوست داری عکس بگیری ؟ 

یه دست گل از دوران کودکی تعریف کن 

6 people like this

در 12 ساعت قبل، Crounus2000 گفته است :
نقل قول

در نهایت جناب حسنعلی ابراهیمی سعید رو از قلم جا انداختین

مردی که اراده ش از اهن محکم تر بود و خشمش از اتش سوزاننده تر کسی که دشمن از دستش در امان نبود و زره تانک هم براش امنیت نمی اورد

یک نمونه واقعی از ایه "اشدا علی الکفار و رحما بینهم"

با ارزوی سلامتی و سربلندی برای همه دوستان و بزرگان جمع 

ایاکسی تو زندگیت هست که بتونی تمام خودت روتقدیمش کنی؟

توی زندگی من خیلی ها نقش دارن و میشه به همشون تقدیم کرد نمونش پدرم داییم  شما جناب ملایری و ..... که همگی در ایجاد یک محیط امن و مستقل به نام ایران سهم داشتید تا من بتونم روی ایده هام فکر کنم 

سلام

من در مقابل تمامی جوابهایتان تسلیم

اما در مورد دو مطلب فوق، در خصوص من کمی تا قسمتی رو به بالا ، بنده نوازی فرمودید

ارادت

5 people like this

در 15 ساعت قبل، kalafe2006 گفته است :

خوووووووووووووووووووووووووووووب 

چطوری مملی ، صندلی داغ نفر قبلی خیلی حال نداد 

مخلص آق جَفَرم هستیم 

میخوام صندلی شما رو بکنم صندلی دق : SHOUT :

ببینم چند مرده حلاجی

پشت سر من چیا گفتی ؟ کاملترش بگو قول میدم اخراجت نکنم 

چیز خاصی نبود فقط داشتم میگفتم

مدیر چقدر قشنگه ایشالا مبارکش باد----------- سایت مون خوش اب و رنگه ایشالا مبارکش باد

اهل چه هنری هستی ؟  چه هنری رو دوست داری

من مسابقات نقاشی دوران نوجوانی سوم شدم و دوران دانشگاه با کاریکاتورهایی که کشیدم کم مونده بود کار دست خودم بدم توی شعر و ادبیات یه مقدار شعر در سبکهای مختلف مثل خراسانی و موج سپید و ... و یه خورده داستان گفتم توی موسقی خیلی جزیی با نی و ویلون و پیانو بازی کردم (البته فکر نکنید خونه پدرم اینا بوده ها نه )

اگر منظورت هنرهای هفتگانه باشه ایناست وگرنه هنرهای دیگه ای هم هست که جاش اینجا نیست: SHOUT :

چه جاهایی سفر رفتی و چه جاهایی دوست داری بری سفر و چه شهرهایی دوست داری ببینی ؟ 

من از شرق تا بینالود و از غرب تا اونور بغداد و از شمال تا نقطه صفر مرزی ترکمنستان و از جنوب هم تا دم در خونه شما اومدم اما داخل نیومدم 

سوای از شوخی از مردمان یزد خیلی خوشم اومد اما شهرش نه اصفهانم همچین که تعریف میکردن بد نبود خصوصااینکه با جناب ملایری هم بتونی ملاقات داشته باشی قم رو بایدبجای شهر خون و قیام شهر موتور و لایی کشی بی محابا نامگذاری بشه مهران و شهرهای مشابه محروم امیدوارم زودتر معضل بیکاری و بی امکاناتیشون حل بشه ازکفشای شیراز  هرچی بگم کم گفتم کلا کفشی که من باید کل گرگان رو شخم بزنم تا شاید پیدا بشه  اونجا در اولین کفش فروشی پیدا میشه فقط باز کردن مغازه اونم ساعت 10 صبح خیلی روی اعصابه خصوصا برا ما که 6 بیرونیم از کل مازندران حرفی نزنیم بهتره( 4 سال بهم سخت گذشت) مردم گیلان هم اگه باهات فامیل باشن انگار رفتار بهتری نشون میدن تا اینکه همخونه ایت باشن شاهرود سیب و خشکبار خوبی داره اما گرونه ضمن اینکه از اونجا گز نخرین در عوض انگور خوبی داره مشهد هم صاف برین زیارت اقا و برگردین اصلا به چپ و راست هم نگاه نکنین باور نمیکنید که نخود و کشمش توی گرگان از خود مشهد ارزانتر گیر میاد و لباس چینی از لباس مشهدی کیفیتش بالاتره کاشان هم لهجه قشنگی دارن اما اونجا هم عرقیات و لواشکهاش دوبرابر شهر ما قیمت داره تهران خیلی خیلی بزرگه بخاطر هواش بیشتر از 3 روز نمیتونم بمونم البته شهرهای دیگه ای هم هست که معمولا توی مسیر گهگاه با مردمشون برخورد کردم 

ولی اگه اومدین سمت استان گلستان فقط به این استان به چشم یک مسیر شمالی نگاه نکنید توی این استان دیوار دفاعی و چشمه های گِلفشان و قبرستان خالد نبی رو در کنار ابشارهاش حتما ببینید ولی خودم خیلی دوست دارم قله دماوند و جزایر پوراپورا و بالی رو ببینم 

با چه چیزهایی یا کسایی دوست داری عکس بگیری ؟ عکس با قهرمانهای جنگ خیلی خوبه به ادم انرژی خاصی میده که فقط خودش و منافع شخصیش رو نبینه

عکس با اثار تاریخی هم در مثال شبیه شناسنامه ای هست که شما عکست رو بهش میچسبونی در واقع هویت دادن به خودمونه

یه دست گل از دوران کودکی تعریف کن تا منظورت از دسته گل چی باشه

اگه ناجورش منظورته که در شش سالگی میخواستم مغز یه بچه رو ببینم چه شکلیه واسه همین با آجر زدم تو سرش  هرچند که مغزش رو ندیدم اما اون روز مادرش و مادرم رو خیلی زیاد دیدم

اگه منظورت خوبشه که یه شب داشتم همینجوری بازی بازی تمرینای ریاضیم رو حل میکردم که یهویی یه رابطه ای روی مثلث فیثاغوروث پیدا کردم که بعداز مدتها مخفی کاری در موردش وقتی سر کلاس کنکور اون معلم داشت ترفند های تست زنی رو میگفت من گفتم با فلان رابطه که راحت تر حل میشه و یه خورده ایستاد و تست مورد نظرش رو با رابطه من بالاو پایین کرد که چون رابطه من صحیح بود کلاس کلا از کنترلش خارج شد و بقیه دانش اموزا شروع کردن تیکه های مثبت و منفی انداختن

تمام زورت همین بود یا میخوای فن جدیدی رو کنی ؟؟؟؟؟: SHOUT :

4 people like this

با سلام وعرض ادب خدمت همگی دوستان  وتشکر خیلی خیلی ویژه  از جناب کروناس 2000 عزیز . بابت وقتی که برای پاسخ دادن به پرسشهای مطرح شده گذاشتند . که جوابهایشان خیلی خوب ودقیق بود و انصافاً جای تشکر وقدر دانی دارد . اما بنده یک پیشنهاد داشتم که قبلاً مطرح کرده بودم بازهم در اینجا مطرح می کنم . پیشنهاد بنده این است که این تایپیک (ویژه صندلی داغ )اختصاص به قوانین و مقررات  وهمچنین نظرات ,انتقادات وپیشنهادات  پست صندلی داغ یابد و در خود پست صندلی داغ که جناب اف- 5 آن را ایجاد کرده بودند به پرسش و پاسخ اختصاص یابد . چون اینطوری موازی و دوباره کاری  نخواهد شد. بنابراین اگر دوستان موافق باشند می توانند پرسشهای خود را در بخش صندلی داغ مطرح و درهمان بخش پاسخ های لازم توسط عزیزان داوطلب صندلی داغ داده شود . لینک پست صندلی داغ در پایین

http://rahrovan-artesh.ir/index.php?/topic/1589-صندلی-داغ

2 people like this

در عوض پیشنهاد اف5 من هم گفته بودم که برای هر فردی جداگانه یه صندلی داغ بزینم تا بعدا دسترسی به گفتگوی هر کاربر راحتتر انجام بشه 

چون اگه همه رو یکجا و در یک پست قرار بدیم باعث میشته تا برای پیداکردن گپ و گفت یک کاربر انبوه صفحات رو بالاو پایین کنیم

3 people like this

با سلام  فرمایش شما متین و به جا . البته روی این موضوع بایستی کار شود . مثلاً هر عزیزی که داوطلب صندلی داغ شده نوبت مطعلق به او باشد وتا اتمام نوبت آن عزیز داوطلب نوبت داوطلب بعدی برسد . به نظر بنده اگر هر نفر از اعضا یک صندلی داغ اختصاصی داشته باشد تعداد پست های زیادی ایجاد خواهد شد.البته نا گفته نماند که تعداد زیادی از اعضای بسیار قدیمی و کلیدی انجمن متأسفانه در انجمن حضور ندارند و مدت های زیادی است که فعالیتی در انجمن ندارند . و خوب اگر برای این عزیزان تایپیک اختصاصی ایجاد شود با توجه به عدم فعالیت این عزیزان تایپیک اختصاصی این عزیزان نیز غیر فعال خواهد بود .

2 people like this

پیشنهاد میکنم یه بخش از انجمن مختص صندلی های داغ کاربران باشه و به مدت حد اکثر یکماه روی یک کاربر متمرکز باشه و در عنوان صندلی داغ هم نام کاربر ذکر بشه تا بقیه دوستان ببین چه کسانی روی صندلی نشستن و باید منتظر صندلی داغ چه کسانی باشن

3 people like this

پیشنهاد میکنم یه بخش از انجمن مختص صندلی های داغ کاربران باشه و به مدت حد اکثر یکماه روی یک کاربر متمرکز باشه و در عنوان صندلی داغ هم نام کاربر ذکر بشه تا بقیه دوستان ببین چه کسانی روی صندلی نشستن و باید منتظر صندلی داغ چه کسانی باشن

با سلام پیشنهاد خیلی خوبی است  و به نظر بنده همین تایپیک یعنی  ویژه صندلی داغ مناسب است . همچنین در این تایپیک  نظرات و انتقادات و پیشنهادات دوستان در این تایپیک مطرح شود و به علاوه قوانین و مقررات که قوانین و مقررات توسط استاد ارجمند جناب ابراهیمی سعید تعیین می گردد. به نظر بنده می توان در این تایپیک نظر سنجی هم کرد .به طور مثال راجب تغییرات پست صندلی داغ  کدام نظر بیشترین رأ ی را خواهد آورد . و طبق همان نظر تغییراتی در پست صندلی داغ ایجاد شود .

2 people like this

در 5 ساعت قبل، ناشناس عجیب گفته است :

با سلام پیشنهاد خیلی خوبی است  و به نظر بنده همین تایپیک یعنی  ویژه صندلی داغ مناسب است . همچنین در این تایپیک  نظرات و انتقادات و پیشنهادات دوستان در این تایپیک مطرح شود و به علاوه قوانین و مقررات که قوانین و مقررات توسط استاد ارجمند جناب ابراهیمی سعید تعیین می گردد. به نظر بنده می توان در این تایپیک نظر سنجی هم کرد .به طور مثال راجب تغییرات پست صندلی داغ  کدام نظر بیشترین رأ ی را خواهد آورد . و طبق همان نظر تغییراتی در پست صندلی داغ ایجاد شود .

سلام

تمامی موارد را من می خوانم

فقط یک پیشنهاد دارم منبعد هرطوری صلاح بود اقدام فرمایید.

1-اول تمامی پستهای صندلی داغ در یکجا متمرکز بود که من پیشنهاد دادم به استاد ناشناس عجیب که آنها را رها کنه و برای هرکسی که منبعد روی صندلی هست ایجاد پست شود که دست ایشان درد نکنه خواهش مرا زمین نینداخت و منت بر سرما گذاشت و جدا کرد

2-این رویه تا اتمام مدت جلوس در صندلی، ادامه داشته باشه و برای نفر بعدی یک پست جداگانه مفتوح شودکه اگر کسی از دوستان باز خواست از نفر های قبلی هم بپرسد امکانش باشد

3-ایجاد نظر سنجی در تاپیک جدا امکان دارد چرا مسیر صندلی داغ که سؤال هست را به بیراهه ببریم

4-موکول به نظرات عالیست

ارادت

3 people like this

استاد اجازه می فرمایید

چند تا خواهر و برادر ؟ چندمین فرزند هستین ؟

دوس داشتی کی باشی که الان نیستی ؟

چه نوع سبك موسيقي رو ميپسنديد؟خواننده ی مورد علاقتون؟

شکموای یا نه؟

بهترین معلمی که داشتی؟(می تونه ترتیب اولویت داشته باشه)

حالابگو:

رنگ/غذا/هنرمند/ورزشکار/کارتون/فیلم/کتاب/شهر/ماشین/ مورد علاقه ات؟

4 people like this

سلام

تمامی موارد را من می خوانم

فقط یک پیشنهاد دارم منبعد هرطوری صلاح بود اقدام فرمایید.

1-اول تمامی پستهای صندلی داغ در یکجا متمرکز بود که من پیشنهاد دادم به استاد ناشناس عجیب که آنها را رها کنه و برای هرکسی که منبعد روی صندلی هست ایجاد پست شود که دست ایشان درد نکنه خواهش مرا زمین نینداخت و منت بر سرما گذاشت و جدا کرد

2-این رویه تا اتمام مدت جلوس در صندلی، ادامه داشته باشه و برای نفر بعدی یک پست جداگانه مفتوح شودکه اگر کسی از دوستان باز خواست از نفر های قبلی هم بپرسد امکانش باشد

3-ایجاد نظر سنجی در تاپیک جدا امکان دارد چرا مسیر صندلی داغ که سؤال هست را به بیراهه ببریم

4-موکول به نظرات عالیست

ارادت

با سلام ودرود وعرض ادب خدمت استاد نازنین و ارجمند جناب ابراهیمی سعید عزیز ابتدا امر برخود لازم می دانم که از لطف و حمایتهای بی دریغتان نسبت به بنده حقیر کمال تشکر و قدر دانی را نمایم . عرض شود که بنده کاری نکردم و هرآنچه انجام دادم انجام وظیفه بوده و خواهد بود . وهر موفقیتی هم اگر بوده بدون تعارف عرض کنم که همه اینها حاصل حمایتها و زحمات شما بوده که بنده را یاری نمودید تا این پست و تایپیک از رونق نیافتد . استاد نازنینم بنده خود را کوچکتر از این حرفها می دانم که بر کسی زبانم لال منت نهم  و اینکه شما دستور فرمودین که در این تایپیک فعالیت نمایم بنده با کمال میل و افتخار  قبول کردم .  .بنده هم موافق فرمایشات شما هستم وجسارتاً پیشنهادی داشتم . 2 تایپیک در انجمن وجود دارد که یکی از ابتدا بوده وبانام صندلی داغ که توسط جناب اف-5 ایجاد شده ویکی هم همین تایپیک و بانام ویژه صندلی داغ که برحسب دستور و اوامر شما این تایپیک ایجاد شد . حال پیشنهاد بنده این است که در پست صندلی داغ پرسشها و پاسخ هامطرح شوند  تا همان طور که فرمودین آن تایپیک به انحراف کشیده نشود . در این تایپیک که ویژه صنددلی داغ می باشد  اختصاص به قوانین و مقررات یابد و اگر صلاح دانستید نظر سنجی نیز داشته باشیم :140016094434711::140016094434711::140016094434711::140016094434711::140016094434711::140016094434711::140016094434711::140016094434711::140016094434711::140016094434711::140016094434711::140016094434711::140016094434711:ارادت

2 people like this

جنگای زیر رو به ترتیب زمان ، بچین (2 نمره) : 

جنگ جهانی اول ، 

جنگ کره ، 

جنگ مجار و رومانی ، 

جنگ ایران و عراق ، 

جنگ جهانی دوم ، 

جنگ داخلی اسپانیا . 

ژنرال پانتازی که بود و چه کار کرد ؟ (4نمره) 

در ارتش اتحاد جماهیر شوروی ، 

چند کشور به صورت مستقل ، ارتش داشتند ؟(یک نمره) 

فرمانده نیروی زمینی ارتش ایران در زمان ج.ج. یکم ؟(یک نمره) 

///////////// دریایی ////////////////// ج.ج. دوم ؟(یک نمره) 

دوازدهمین زیر دریایی آلمانی که غرق شد(ج.ج.دوم) ؟ (سه نمره) 

اسم و درجه فرمانده اولین زیر دریایی آلمان که تسلیم شد(ج.ج. اول) ؟ (5 نمره) 

نظر شما در مورد نیروهای : 

زمینی ؟ 

دریایی ؟ 

زیر دریایی ؟ 

هوایی ؟ 

نظر شما در مورد رسته های : 

توپخانه ؟ 

زرهی ؟ 

پیاده ؟ 

ارتباطات ؟ 

آماد ؟ 

هنر ؟ 

بند ؟ 

عرشه ؟ 

تعمیرات و نگهداری ؟ 

موتورخانه ؟ 

افسری یا درجه داری ؟ 

کدوم درجه ؟ 

کدوم نیرو ؟ 

کدوم رسته ؟ 

جنگ جهانی اول ؟ یا دوم ؟ 

کدوم کشور ؟ 

فوتبال یا والیبال ؟ چرا ؟ 

جودو یا کاراته ؟ 

شمشیربازی یا صخره نوردی ؟ 

نمره ریاضی ، ترم اول پارسال ، چند گرفتی ؟ 

عنصر 76ام جدول تناوبی چی هست ؟ 

چه استفاده ای داره ؟ 

پایین ترین نمره ای که گرفتی ؟ 

بالاترین نمره ای گرفتی ؟ 

جنگ صد ساله ، چند روز طول کشید ؟ 

ارتفاع کوه اورست ، چند کیلوگرمه ؟ 

خونه من کدوم وره ؟( جهت جغرافیایی) 

اصل عدم قطعیت هایزنبرگ رو ، چه کسی تعریف کرد ؟ 

گلوبول سفید ، چه رنگیه ؟ 

چرا ما رنگ آبی داریم ، ولی شیشه ای نداریم ؟ 

چرا طلایی داریم ، آهنی نداریم ؟ 

ارزش آهن بیشتره یا نفره ؟ 

جیوه گاز هست یا جامد ؟ 

با مداد مینویسی یا روان نویس ؟ 

چپ دست یا راست دست ؟ 

استالین رهبر چه کشوری بود ؟ 

سلطان مراد دوم ، کی بود ؟ 

هفتم آوریل سال 1886 میلادی ، برابر چه روزی در تقویم ما هست ؟ 

22 شعبان 1229 قمری ، چند سال پیش بود ؟ 

اگر امروز ، هشتمین روز از هشتمین ماه سال باشه ، 175 روز پیش ، چندم چه ماهی بوده ؟ 

اروپای شرقی؟ 

اروپای غربی؟ 

اروپای شمالی؟ 

اروپای جنوبی؟ 

روسیه؟ 

حوزه بالتیک؟ 

کشورای عربی؟ 

آمریکای مرکزی؟ 

کنگو؟ 

جزایر سلیمان؟ 

کدوم ازاین کتابارو خوندی؟ 

اگر خوندی، تو یک جمله، نظرتو راجع به اون کتاب بگو: 

الف) جنگ بچه ها، پرفابیان لاگرکویست 

ب) لاله سیاه، آلکساندر دوما 

ج) جنایت و مکافات، فئودور داستایوسکی 

د) نبرد من، آدولف هیتلر 

ه) چشمهایش، بزرگ علوی 

و) نامه های سرگردان، کاراپت(کارو) دردریان 

ز) مردی که می خندد، ویکتور هوگو 

ح) سه تار، جلال آل احمد

1- دوست داری راننده یا فرمانده تانک باشی؟ 

2- چه تانکی ؟ 

3- نظر شخصی، کدومشون بهتره؟ شرمن یا پنتر؟ 

4- اگر بخوای برای یه تانک، اسم انتخاب کنن، چه اسمی رو پیشنهاد میدید؟ 

5- ام پی 40 یا تامسون؟ 

6- لی انفیلد یا ماوزر؟ 

7- جی 43 یا اس وی تی 40؟ 

8- پی دبلیو ام 1 یا ان 79؟ 

9- ام کا 2 فرگمنتیشن گریناد یا ام 24 اشتال هاند گراناته 

10- بازوکا یا پانزر شرک؟ 

11- کالیبر 50 یا د ش کا 

12- لوگر یا 1911؟ 

13- کارکانو یا دبلیو زی 24؟ 

14- پانزر کامف واگن 1 یا آر 2؟ 

15- پانزر بوشر 39 یا 55 صدم بویز؟

نظر شما راجع به این جملات : 

آدما قلبی دارن مثال ماه ... یک طرف نقره ای ، یک طرف سیاه . 

خراب نعره های شیر نشد پای بست هیچ خونه ... من از موریانه می ترسم که بغضش سرد و پنهونه 

گلدون خالی نديدی نشسته زير بارون ... گلای کاغذی داری تو گلدون 

یه چنتا هم قصه مثل من ... که بشینیم دور یک چراغ روشن 

من برهنه هرچه هستم ... فرازو بالا یاکه پستم؛ قصه فتح یا شکستم ... هرچه نیستم، هرچه هستم، همین غنیمت که از خودم رستم

4 people like this

در در 7/26/2017 در 7:49 PM، حسنعلی ابراهیمی سعید گفته است :

استاد اجازه می فرمایید

چند تا خواهر و برادر ؟ چندمین فرزند هستین ؟ 3 برادر هستیم و تمام - بنده اولین شونم

دوس داشتی کی باشی که الان نیستی ؟ اول اینکه دوست داشتم اون کسی باشم که  هرچی دلش خواست اختراع میکرد و سعی دارم لا اقل یکی از طرح ها م رو به ثبت برسونم دوم اینکه توی بعضی فیلمهای هوایی دیدید یه فانتوم یه بنک میزنه و بعدش با یه چرخش 180 درجه کلا دور میزنه من دوست داشتم توی اون کابین باشم و اگرم شد مثل خلبانای سوپرفلانکر 3 تا کولبیت پشت سر هم بزنم 

چه نوع سبك موسيقي رو ميپسنديد؟خواننده ی مورد علاقتون؟اونقدری که هوای الوده برای ریه بدهست موسقی نامناسب هم برای روح بدهست برای همین اجباری در خودم قرار ندادم که حتما به اهنگ فلان کس گوش بدم و هر اهنگی که دوست داشته باشم رو گوش میدم  اما اگر واقعا میخوایید روی برنامه ای تمرکز کنید اهنگای عاشقانه تون رو بریزید دور چون انرژی تون رو از بین میبره خصوصا ایرانی

توصیه میکنم صبحها موسقی پر انرژی گوش بدید مثل مدرن تاکینگ و برای وسط روز موسقی مناسب کارو فعالیتتون گوش بدید مثل انواع بی کلامهای لایت و برای اخر شب هم موسقی ملایم یا داستان صوتی گوش کنید که مناسب روح  هست

شکموای یا نه؟ اگر غذا باشه که تا انتهای سفره هستم مثلا یه بار پیتزا سفارش دادیم که جلوی منزل تحویل گرفتم و شروع کر دم به خوردن اما دیدم احتمال داره سیر نشم کنارش نون اوردم گذاشتم یهویی به خودم اومدم دیدم مال خودم رو نصف پیتزای همسرم رو با یکی و نصفی نون بربری رو با هرچی نوشابه بود خورده بودم و هنوز دنبال یه چیزی برا خوردن میگشتم اما در روزگار بی غذایی مثل ایام دانشجویی ، مثل مرتاضها با یه بادام یک ماه رو سپری میکنم ضمنا اشتهای من بستگی به حضور اطرافیانم داره مثلا شده که خانمم غذا درست کرده و رفته به مسافرت وقتی اومده دیده اصلا به قابلمه دست نخورده 

بهترین معلمی که داشتی؟(می تونه ترتیب اولویت داشته باشهمعلم خوب خیلی در زندگی ادم تاثیر داره و میتونه در خلق اینده ادم تاثیر بزاره مثلا اقای ایرانفر در تشویق به ادامه شعر سرودنم اقای محمدی در ایجاد انگیزه برای مطالعاتم در زمینه فیزیک و اقای مومنی هم باعث شد وقتی دیر می اومد یا نبود بچه ها سوالات شیمی شو ن رو از من بپرسن و اقای نصرتی هم عامل اشتی مجدد من با ریاضی بود حضور این عزیزان بعد از حضور معلمانی بود که باعث نفرت من از دروس فوق بود که خیلی غنیمته

حالابگو:

رنگ/غذا/هنرمند/ورزشکار/کارتون/فیلم/کتاب/شهر/ماشین/ مورد علاقه ات؟ سفید/همه چیز/هرکی پرچم ایران رو بالا ببره/ پانداکنگفوکار/اواتارو ارباب حلقه ها/شکست ناپذیرمولف ارتور سی کلارک/ گرگان/اونی که میخوام بسازم

5 people like this

در در 7/26/2017 در 9:53 PM، Pz.Jager Fuhrer گفته است :

من نصف اینا رو بخوام جواب بدم از حفاظت میان دنبالم مارو چی فرض کردی کاکا: SHOUT :

جنگای زیر رو به ترتیب زمان ، بچین (2 نمره) : 

جنگ جهانی اول ، 3

جنگ کره ، 5

جنگ مجار و رومانی ، 2

جنگ ایران و عراق ، 6

جنگ جهانی دوم ، 4

جنگ داخلی اسپانیا . 1

ژنرال پانتازی که بود و چه کار کرد ؟ (4نمره) توی نت چرخ بزنم یا روی هوا یه چیزی بگم ؟؟؟؟

در ارتش اتحاد جماهیر شوروی ، چند کشور به صورت مستقل ، ارتش داشتند ؟(یک نمره)  فکر کنم فقط روسیه حق داشت

فرمانده نیروی زمینی ارتش ایران در زمان ج.ج. یکم ؟(یک نمره) سوال بعدی لطفا

///////////// دریایی ////////////////// ج.ج. دوم ؟(یک نمره) لطفا سوال کلیشه ای نکنید 

دوازدهمین زیر دریایی آلمانی که غرق شد(ج.ج.دوم) ؟ (سه نمره)  چون زیر اب خیلی ات اشغال بود اسمش رو نتونستم واضح ببینم

اسم و درجه فرمانده اولین زیر دریایی آلمان که تسلیم شد(ج.ج. اول) ؟ (5 نمره) : PWNBURN :

نظر شما در مورد نیروهای : 

زمینی ؟ تثبیت کننده هر پیشروی و پایه اصلی ارتش

دریایی ؟ دست بلند هر کشور در تاثیرگذاری های بین المللی

زیر دریایی ؟ وجود انواع پیشرفته و حرفه ایش در هر عمقی برای کشور به اندازه جنگنده ها ضرورت داره

هوایی ؟ تنوع پرنده در این یگان حکایت از انعطاف پذیری در معادلات تاکتیکال و راهبردی داری

نظر شما در مورد رسته های : 

توپخانه ؟ غرش توپ در نزدیکی یا دور دست برای نیروهای خودی حس ارامش میاره و برای دشمن احساس ناامنی همین ماجرا در برتری توپخانه خودی به دشمن هم قابل لمس هست و به همین اندازه صداش ارامش بخش میتونه باشه و برعکس

زرهی ؟ اگر یگانهای زرهی بدون نقص و کامل طرح مانورها رو اجرا بکنن عملیاتها و پیشروی ها راحت تر و سریعتر انجام میشه و کمتر به نیروی پیاده نیاز میشه

پیاده ؟ تمام کننده در هر عملیات این یگان هست چراکه حضورش به معنی عدم حضور قطعی دشمن هست (بخاطر اجرای طرح پاکسازی)

ارتباطات ؟ رشته اعصاب پیکره ارتش ارتباطات و زیرساختش هست که میتونه به فرماندهی و نیروها اطمینان بده که کارها داره درست پیش میره کوچکترین نقصی در این بخش خودبخود میتونه زمینه شکست و تلفات بالا باشه

آماد ؟ شهید صیاد یه روز برای سرکشی به نیروهایی که در یک مانور شرکت کرده بودن رفت و وارد چادر عده ای از سربازها شد ، سربازها در اون هوای گرم برای ایشون هندوانه خنک اوردن . شهید صیاد با تعجب به این هندوانه نگاه کردو پرسید از کجا اوردید و گفتن که برای هر چادر سهمیه هندوانه هم علاوه بر جیره روزانه در نظر گرفتن ایشون به سرعت از منطقه خارج شد و دیگه بازدید رو ادامه نداد و میگفت امادی که تا این حد به یگانهای مربوطه میتونه خدمات بده در هر عملیاتی پیروزهست

هنر ؟ عامل اصلی قبل و بعد از هر جنگ هست که میتونه به خوبی نیرو فراهم بکنه و جایگاه رزمنده ها رو در جامعه بالا ببره

بند ؟ بند برای کسانی که در راستای اهداف کلی پیش نمیرن ویا باعث کندی میشن خوبه 

عرشه ؟ الان عرشه جزو نیروهاست ؟؟؟ خداییش چطوری به این نتیجه رسیدی

تعمیرات و نگهداری ؟ عدم وجود تعمیر و نگهداری برای یک ارتش قدرتمند فقط باعث میشه اون ارتش در موج اول حملات پیروز باشه ولی در ادامه شکست خواهد خورد

موتورخانه ؟ کلا پیشران در دل هر وسیله ای فراهم کننده نیروی پیشروی و امنیت و اقتداره  برای همین خودم خیلی دوست دارم زودتر دو تا از طرح هام در این زمینه رو به سرانجام برسونم

افسری یا درجه داری ؟ -

کدوم درجه ؟ سرهنگی- شاعر میفرماید :کوه را هم تیغ داد و هم کمر ----تا به سرهنگی او افراشت سر

کدوم نیرو ؟ هوایی

کدوم رسته ؟ شکاری

جنگ جهانی اول ؟ یا دوم ؟ دوم باحالتره

کدوم کشور ؟ مالدیو

فوتبال یا والیبال ؟ چرا ؟ فعلا هیچکدوم

جودو یا کاراته ؟ کیوکوشین

شمشیربازی یا صخره نوردی ؟ صخره نوردی

نمره ریاضی ، ترم اول پارسال ، چند گرفتی ؟ من سالهاست فارغم کاکا

عنصر 76ام جدول تناوبی چی هست ؟ همسایه ایردیوم و عنصرواسطه خارجی از گروه هشتم و اگر اشتباه نکرده باشم در دوره پنجم قرار داره انتهای همین کوچه اوروم یا طلا و بعد به هیدراجیوم یا جیوه میرسید

چه استفاده ای داره ؟ c زیاد در موردش نمیدونم اما به احتمال قوی یون این عنصر دارای ظرفیتهای گوناگونی هست و محلولنمکش در اب تولید مایعات رنگی میکنه و همونطور که از این  ردیف مشخصه چگالی به نسبت زیادی هم برخورداره چون 8 الکترون در اخرین لایه ظرفیت D خودش داره پس حتما چگالی خوبی داره 

پایین ترین نمره ای که گرفتی ؟ یه بار امحتان ثلث دوم درس ریاضی رو فکر کردم عصره ولی بعدا فهمیدم که صبح بوده باعجله ساعت 10 خودم رو رسوندم مدرسه هرچی التماس کردم که از من امتحان بگیرن حتی سخت تر (فول بودم)  ازم امتحان نگرفتم اما با توجه به نمره ثلث اول و سوم با دو نمره کمتر برام 15 رد کردن

یه بارم امتحان ریاضی 2 رو 2 گرفتم این همون معلمی بود که من رو از مثلثات متنفر کرد اما خدا حفظ کنه اقای نصرتی رو 

بالاترین نمره ای گرفتی ؟ همین درس رو من 19 گرفتم خودش گفت اگه 19 بشی بهت 20 میدم که نداد بازم 20 داشتم هرکدوم به نوعی ولی زیاد در کورس نمره نبودم حتی گاهی وقتها الکی جوابها رو اشتباه مینوشتم که مثلا من شاگرد تنبل هستم تا دست از سرم بردارن اما جواب نداد که نداد  چون یه بار امتحان تعیین سطح معلممون گرفته بود و من مثل بز رفتم چند تا سوا لرو جواب دادم و بلند شدم تهش فهمیدم اون سوال سختا رو که هیشکی جواب نداده بود من جواب داده بودم و اون سوال اول که از همه اسونتر بود رو جواب ندادم کارد میزدیش خونش در نمی اومد

جنگ صد ساله ، چند روز طول کشید ؟ پیاده یا سینه خیز

ارتفاع کوه اورست ، چند کیلوگرمه ؟ به مَن تبریز یا مَن شیراز 

خونه من کدوم وره ؟( جهت جغرافیایی) از سمت شمال همینطور میری و میری و میری تا برسی به خونه عمو اسکیمو از اونجا گرد میکنی و صاف می پیچپی سمت جنوب

اصل عدم قطعیت هایزنبرگ رو ، چه کسی تعریف کرد ؟ مادرش چون هرچی میگفتن جواب میدا من باورم نمیشه 

گلوبول سفید ، چه رنگیه ؟ سرمه ای راه راه

چرا ما رنگ آبی داریم ، ولی شیشه ای نداریم ؟ اون مشکل شماست چون ما داریم خواستی بگو برات بفرستم

چرا طلایی داریم ، آهنی نداریم ؟  اهن در بند تجملات نیست

ارزش آهن بیشتره یا نفره ؟ بستگی به مورد استفاده ش

جیوه گاز هست یا جامد ؟ تنها عنصر فلزی مایع در مقابل برم که تنها عنصر غیر فلزی مایع هست

با مداد مینویسی یا روان نویس ؟  بیشتر تایپ میکنم 

چپ دست یا راست دست ؟ چپ دستم 

استالین رهبر چه کشوری بود ؟  رهبر کشور روسیه بود در حالی که گرجستانی بود  در واقع تو ی کشورش به استعدادش پی نبردن

سلطان مراد دوم ، کی بود ؟ مراد حرمسرا بود

هفتم آوریل سال 1886 میلادی ، برابر چه روزی در تقویم ما هست ؟ 28 دستبر هزار و نهصد وچندجا و پنج

22 شعبان 1229 قمری ، چند سال پیش بود ؟ به شمسی حساب کنم یا قمری

اگر امروز ، هشتمین روز از هشتمین ماه سال باشه ، 175 روز پیش ، چندم چه ماهی بوده ؟ میشه دومین ماه چون تقریا هر 6 ماه 180 روزه

اروپای شرقی؟ جز دیوار برلین از چیز دیگه ش خوشم نیومد خصوصا کشتار دانشجوهای لهستان توسط ارتش روسها یا نابودی ملوانان توسط ارتش سرخ یا به توپ بستن مردم و شهر توسط ملوانان 

اروپای غربی؟ سویس 

اروپای شمالی؟ فنلاند

اروپای جنوبی؟ اگه فکر کردی جزایر قناری یا موناکو رو میگم کور خوندی : SHOUT :

روسیه؟  کشور دوست و برادر و همسایه و عزیز تر از جان و گوگولی مگولی و همپیمان راهبری ایران مون که چپ و راست از پشت و جلو خنجر میزنه و ما رو میفروشه

حوزه بالتیک؟ من نمیدونم کدوم بیشعوری توی جای به این سردی زندگی میکنه : SHOUT :

کشورای عربی؟ تنها عاملی که میتونه به راحتی شکستشون بده ایجاد کردن تفرقه بینشون هست البته تنها عامل نیستا غرورشون و بی سوادی شون هم هست

آمریکای مرکزی؟ خلیج مکزیک و کانال پاناما و منابع نفت و گازی که همش درامدی میشه برای غرب که میزنه به بدن

کنگو؟  برازاویل کینشازا

جزایر سلیمان؟  هنوز نرفتم پس نظری در موردش ندارم

کدوم ازاین کتابارو خوندی؟ 

اگر خوندی، تو یک جمله، نظرتو راجع به اون کتاب بگو: 

الف) جنگ بچه ها، پرفابیان لاگرکویست 

ب) لاله سیاه، آلکساندر دوما 

ج) جنایت و مکافات، فئودور داستایوسکی 

د) نبرد من، آدولف هیتلر 

ه) چشمهایش، بزرگ علوی 

و) نامه های سرگردان، کاراپت(کارو) دردریان 

ز) مردی که می خندد، ویکتور هوگو 

ح) سه تار، جلال آل احمد

هیچکدوم در عوض نثر شاهنامه و و بخشهایی از گلستان و حسین کرد شبستری و روحی در افتاب نیمروز مردمصور شکست ناپذیر ترجمه فارسی قران کل کتابهای فیزیک کتابخانه دانشگاه دولتی گرگان به همراه شیمی و مکانیک
دانستنیهای پزشکی در 28 فصل از پوست تا کالبدشکافی و تعیین هویت (خیلی مرجع جامعی بود)

مجله صنایع هوایی از 104 تا 307 کتاب الگوریتم تریز(ربطی به کامپیوتر نداشت گفته باشم) 100 جنگ بزرگ تاریخ   گرگان نامه  و چندین کتاب دیگه (شما چطور؟؟؟ اینا رو خوندی)

1- دوست داری راننده یا فرمانده تانک باشی؟  نه

2- چه تانکی ؟  هیچکدوم لا اقل تا زمانی که سلاح های ضد تانک و افرادی مثل جناب سروان ابراهیمی میدان داری میکنن

3- نظر شخصی، کدومشون بهتره؟ شرمن یا پنتر؟   شرمن

4- اگر بخوای برای یه تانک، اسم انتخاب کنن، چه اسمی رو پیشنهاد میدید؟  برای نامگذاری کرگدن خیلی خوبه عقرب هم بدک نیست

5- ام پی 40 یا تامسون؟  مسلما ام پی هرچند تامپسون هم برا خودش کسیه

6- لی انفیلد یا ماوزر؟  حتی ریش تراش ماوزر هم باب دلم نبود

7- جی 43 یا اس وی تی 40؟ 

8- پی دبلیو ام 1 یا ان 79؟ 

9- ام کا 2 فرگمنتیشن گریناد یا ام 24 اشتال هاند گراناته 

10- بازوکا یا پانزر شرک؟ 

11- کالیبر 50 یا د ش کا 

12- لوگر یا 1911؟ 

13- کارکانو یا دبلیو زی 24؟ 

14- پانزر کامف واگن 1 یا آر 2؟ 

15- پانزر بوشر 39 یا 55 صدم بویز؟ همه اینهایی که گفتی یه طرف ژ-3 خودمون یه طرف البته با پشتیبانی کالیبر50

نظر شما راجع به این جملات : 

آدما قلبی دارن مثال ماه ... یک طرف نقره ای ، یک طرف سیاه .  ادمها رو در لحظه باید شناخت اونجایی که هیشکی فکرش رو نمیکنه یا همه انتظار دارن

خراب نعره های شیر نشد پای بست هیچ خونه ... من از موریانه می ترسم که بغضش سرد و پنهونه  کار اگه نقص نداشته باشه موریانه خر کی باشه 

گلدون خالی نديدی نشسته زير بارون ... گلای کاغذی داری تو گلدون  خودم زیر بارون خراب ترینم خخخخ گلدون خالی هم نداریم حتی شکسته هم توش یه خورده خاک هست

یه چنتا هم قصه مثل من ... که بشینیم دور یک چراغ روشن  هرقصه پایه ی شنونده میخواد وگرنه میشه یه غصه برای قصه گو

من برهنه هرچه هستم ... فرازو بالا یاکه پستم؛ قصه فتح یا شکستم ... هرچه نیستم، هرچه هستم، همین غنیمت که از خودم رستم

مردان خدا پرده ی پندار دریدند--- یعنی همه جا غیر خدا یار ندیدند

4 people like this