Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

ویژه صندلی داغ

73 posts in this topic

ویدئو های من تو آپارات رو دیدی ؟؟؟

http://www.aparat.com/Pazerwaffe_OberFeldwebel

راجع به یکی شون، نظر بده !!! (اینجا)

نظرت رو درمورد زنده یاد "سرجیو نیکولائسکو" و "کمیسر متهم می کند" بگو !!!

3 people like this

نقل قول

الان عرشه جزو نیروهاست ؟؟؟ خداییش چطوری به این نتیجه رسیدی

تا حالا "عرشه و فرماندهی" نشنیدی ؟

بعدشم، رسته هست، نه نیرو !!!

دقت !!!

4 people like this

در 7 ساعت قبل، Crounus2000 گفته است :

رنگ/غذا/هنرمند/ورزشکار/کارتون/فیلم/کتاب/شهر/ماشین/ مورد علاقه ات؟ سفید/همه چیز/هرکی پرچم ایران رو بالا ببره/ پانداکنگفوکار/اواتارو ارباب حلقه ها/شکست ناپذیرمولف ارتور سی کلارک/ گرگان/اونی که میخوام بسازم

ممنونم

هنرمند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

4 people like this

در 12 ساعت قبل، حسنعلی ابراهیمی سعید گفته است :

ممنونم

هنرمند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بجز دو سه مورد بقیه کارهای اقای پرستویی رو می پسندم 

در در 7/26/2017 در 9:53 PM، Pz.Jager Fuhrer گفته است :

4 people like this

در 16 ساعت قبل، Pz.Jager Fuhrer گفته است :

تا حالا "عرشه و فرماندهی" نشنیدی ؟

بعدشم، رسته هست، نه نیرو !!!

دقت !!!

حقیقتش پل فرماندهی شنیدم عرشه ی فرماندهی هم شنیدم اما عرشه و فرماندهی نه  اگه ممکنه یوخده توضیح -بعدش توی اون لینک هم همش 4 تا خط خیلی خلاصه در موردژنرال پانتازی  نوشته بود انگار از روی سنگ قبرش کپی کردن

- فیلمت رو هم در فرصت مناسب میبینم و نظرم رو میگم ---

-ضمنا اون خواننده ای که قبلا توی یکی از پستهای متفرقه معرفی کرده بودی قشنگ میخونداما نتونستم سایتی پیدا کنم که کل البومش رو یکجا دانلود بکنم پلیز F1

4 people like this

در 3 ساعت قبل، Crounus2000 گفته است :

حقیقتش پل فرماندهی شنیدم عرشه ی فرماندهی هم شنیدم اما عرشه و فرماندهی نه  اگه ممکنه یوخده توضیح -بعدش توی اون لینک هم همش 4 تا خط خیلی خلاصه در موردژنرال پانتازی  نوشته بود انگار از روی سنگ قبرش کپی کردن

- فیلمت رو هم در فرصت مناسب میبینم و نظرم رو میگم ---

-ضمنا اون خواننده ای که قبلا توی یکی از پستهای متفرقه معرفی کرده بودی قشنگ میخونداما نتونستم سایتی پیدا کنم که کل البومش رو یکجا دانلود بکنم پلیز F1

شاید من بد ترجمه کردم !!! حالا بگذریم ...

دیگه چی میخواستی دربارش بدونی ؟

همه مثل ایرانی ها نیستن که 100 خط به درد نخور و اراجیف بنویسن !!!

منتظرم ...

ایشون رو می فرمایید:

http://rahrovan-artesh.ir/index.php?/topic/2018-به-کلی-متفرقه/&do=findComment&comment=41773

در این مورد شرمنده، اف 1 که هیچی، آر جی دی 33 هم کار نمیکنه !!!

کپی رایت دارن ...

ولی شاید بتونی تو سایتای روسی، پیدا کنی !!! (اونم شاید)

4 people like this

در هم اکنون، Pz.Jager Fuhrer گفته است :

شاید من بد ترجمه کردم !!! حالا بگذریم ...

دیگه چی میخواستی دربارش بدونی ؟

همه مثل ایرانی ها نیستن که 100 خط به درد نخور و اراجیف بنویسن !!! اینم حرفیه 

منتظرم ...

ایشون رو می فرمایید: بله تک اهنگ شاد و قشنگی بود اما البوم رو نتونستم توی یک سایت گیر بیارم خیلی قاطی داشت 

http://rahrovan-artesh.ir/index.php?/topic/2018-به-کلی-متفرقه/&do=findComment&comment=41773

در این مورد شرمنده، اف 1 که هیچی، آر جی دی 33 هم کار نمیکنه !!!  اف 1 در زبان کامپیوترهمون دکمه سمت چپ و بالای کیبورد هست که در هر برنامه ای عامل کمک هست اما شما اگه تمام مشکلاتتون رو با همچین بمب دستی خفنی برطرف میکنید ، یه دویست سیصدتایی به من بدید تا بتونم به اهدافم زودتر برسم

کپی رایت دارن ...  اگه علی ساربونه میدونه شتر رو کجا بخوابونه -- به ناچار اهنگ رو روی سیستم پلی میکنم و همزمان با نرم افزارهای کپچر گیری از دسکتاب میشه فایل رو ضبط و در نهایت با کانورت به ام پی 3 یه اهنگ خوب تهیه کرد(این ترفند بین خودمون بمونه)

ولی شاید بتونی تو سایتای روسی، پیدا کنی !!! (اونم شاید)روسی رو بیل میرم اگه لینک داری رو کنی ممنون میشم

4 people like this

در 4 دقیقه قبل، Crounus2000 گفته است :

حالا که خوشت اومده، از یوتیوب و برنامه های دانلود از یوتیوب، دانلود کن ...

shayad inam komak kone:

https://www.mixcloud.com/petre-radu/dan-spataru-10-melodii-superbe/

https://www.discogs.com/artist/1002335-Dan-Spătaru

https://www.beatport.com/artist/dan-spataru/630065

4 people like this

راستی، بقیه سوالارو جواب ندادی !!!

3 people like this

جوابها رو تکمیل کردم میتونید مجددا بهشون سر بزنید

4 people like this

خووووووب بریم ادامه ماجرا تا انجمن خوابیده

.......  

گفتی چند سالته؟ 

چه ماشینی داری و دوست داشتی چی داشته باشی؟ 

این بیت رو معنی کن : یاری اندر کس نمیبینم، یاران را چه شد *** دوستی کی آخر آمد دوست‌داران را چه شد

این فیلمها رو اگر دیدی نظرت رو در موردشون بگو: تنگسیر، گوزن ها و فیلم خارجی Leon 

به نظرت بزرگترین اختراع بشر چی بوده از اول تا حالا؟ 

بزرگترین اختراع قرن بیستم؟  پیش بینی واسه اختراع بزرگ بعدی؟ 

چه چیزی آدرنالین خونت میبره بالا؟ 

3 people like this

در در 8/2/2017 در 10:36 PM، kalafe2006 گفته است :

خووووووب بریم ادامه ماجرا تا انجمن خوابیده

.......  

f با عرض سلام مجدد و پوزش بابت تاخیرم خداییش توی این گرمای مرداد و نشستن روی صندلی داغ مثل کار کردن توی نونوایی میمونه بگذریم  

گفتی چند سالته؟ دقیقا بنده متولد دی ماه 61 هستم 

چه ماشینی داری و دوست داشتی چی داشته باشی؟ در حال حاضر یه پرایدو85 قسطی اما دوست داشتم یه پروتون شیک البالویی داشتم و از اون بهتر دوست داشتم اون ماشینی که طرحش رو توی ذهنم دارم رو میساختم و سوارش میشدم

این بیت رو معنی کن : یاری اندر کس نمیبینم، یاران را چه شد *** دوستی کی آخر آمد دوست‌داران را چه شد

صف نونوایی خیلی شلوغه و میدونی بهت نمیرسه و از هرکی میپرسی چندتا میخوایی با بی اعتنایی میگه ده تا  خخخخخ

این فیلمها رو اگر دیدی نظرت رو در موردشون بگو: تنگسیر، گوزن ها و فیلم خارجی Leon 

تنگسیر که فیلمی در مورد برو بچ بوشهریه اما ندیدمش گوزنها رو هم یکی از دوستان برام اورد گفت برا خودت رایتش کن و ببین اما هنوز ندیدمش لئون رو دیدم داستان یه قاتل بی سواد فرانسوی که من نمیدونم چطوری کارش رو اینقدر خوب بلده اگر سواد نداشته و چطوری اینقدر یهویی مهربون میشه و اگر واقعا یک قاتل درجه یک هست (در اول فیلم خیلی خوب به قربانی هاش شلیک میکنه ) پس این همه عاطفه چطور غلیان میکنه و در اخر هم یکی کپی خیلی تمیز و بدون کم و کاست هندی هم ازش دیدم که واقعا جا داره از بالیود در زمینه حفظ حق نشر مولف و امانت داریشون تشکر کنم : SHOUT :

به نظرت بزرگترین اختراع بشر چی بوده از اول تا حالا؟ بشر توی عمر 20 و خورده ای هزار ساله ش سه تا اختراع سطح 5 داشت که سرنوشتش رو روی زمین تثبیت کرد و اونها به ترتیب عبارتند از اتش - چرخ - خط تو میتونی بینشون بگی کدوم برتره ؟؟؟؟

بزرگترین اختراع قرن بیستم؟  پیش بینی واسه اختراع بزرگ بعدی؟ جت و بعدش شبکه  به نظرم اختراع بزرگ بعدیش ساخت دستگاهی برای کنترل مستقیم افکار خواهد بود  با توجه به پیش زمینه جمع اوری سلایق و علایق مردم هر نقطه از جهان و مدیریت تیپ و لباس و قیافه و حتی غذا خوردن و اداب اجتماعی شون این دور از ذهن نیست 

چه چیزی آدرنالین خونت میبره بالا؟ در کل ادم خونسردی هستم اما بصورت کلی کشف سرنخهایی که من رو به جواب مساله میرسونه خیلی هیجانم رو بالا میبره بصورت خیلی خاص یه بار که جاده برفی و یخبندان بود و ماشینها بیشتر از 30 تا نمیرفتن من با سرعت تمام از 5 تا ماشین و یک تریلی که جلوی همه شون بود سر یه پیچ سبقت گرفتم که واقعا حال داد و تا انتهای مسیر هم دو سه بار ماشین سر خورد و جمعش کردم ولی به اندازه اون سبقت حال نداد

ولی همکارم که کنارم بود تقریبا خودش رو جوری جمع کرده بود که انگار قراره توی سبقت بعدی بریم اون دنیا : SHOUT :

3 people like this

اهل خطر کردن هستی؟ بالاترین خطری که کردی و وقتی بهش فکر میکنی میگی من چقدر... بودم چیه؟ 

اینو با صداقت جواب بده، بخاطر یه اختراعی که انجام دادی از معتبرترین دانشگاه جهان واست دعوتنامه اومده و حق تولید اختراعت هم به شرط حضور در اونجا به مبلغ مثلا 8000 میلیارد دلار بهت پرداخت میشه، همزمان به مرزهای جنوبی کشور هم حمله میشه، میری جنگ یا میری اونور آب؟ 

توی خیابون یک موتوری کیف یه نفر رو میزنه، تو دزدها رو میگیری و کیف رو تحویل صاحبش میدی، بعد معلوم میشه اون دزدها بچه های بالا بودن و توی اون کیف هم اسناد سری کشور بوده، به جرم خیانت محکوم به اعدام میشی، حست چیه اون لحظه؟ 

3 people like this

در 3 دقیقه قبل، kalafe2006 گفته است :

اهل خطر کردن هستی؟ بالاترین خطری که کردی و وقتی بهش فکر میکنی میگی من چقدر... بودم چیه؟ 

اهل خطر بصورت دایمی فکر نکنم اما خیلی از کارهایی که کسی جرات انجام دادنش رو نداره خصوصا توی روال اداری من گردن میگیرم و ترجیح میدم یه کار بزرگ رو 90 درصد به سرانجام برسونم تا یک کار کوچیک رو بصورت 100 درصدی که البته نتیجه اجتماعی خوبی تابحال برام نداشته و کسی تجربیاتی که بدست اوردم رو ازم نخواسته

اینو با صداقت جواب بده، بخاطر یه اختراعی که انجام دادی از معتبرترین دانشگاه جهان واست دعوتنامه اومده و حق تولید اختراعت هم به شرط حضور در اونجا به مبلغ مثلا 8000 میلیارد دلار بهت پرداخت میشه، همزمان به مرزهای جنوبی کشور هم حمله میشه، میری جنگ یا میری اونور آب؟ 

اگه خیلی خیلی صادقانه بخوام بگم من همون سال 83 که جشنواره رفتم و چند ماه بعدش نمایشگاه بین المللی شرکت کردم دو سه تا پیشنهاد برای رفتن داشتم اما بحث اشتغال زایی برای دهها هزار ایرانی رو وجود یک برند ایرانی در بازارهای خارجی  به عنوان صادر کننده محصول پرقدرت و با کیفیت  باعث شده که نرم ولی گاهی وقتها برخی افراد جوری برخورد میکنن که احساس پشیمانی میکنم 

هدفم از نرفتن خدمت به مملکت بود اما انگار قبلا همه سهمشون رو از من بدست اوردن 

توی خیابون یک موتوری کیف یه نفر رو میزنه، تو دزدها رو میگیری و کیف رو تحویل صاحبش میدی، بعد معلوم میشه اون دزدها بچه های بالا بودن و توی اون کیف هم اسناد سری کشور بوده، به جرم خیانت محکوم به اعدام میشی، حست چیه اون لحظه؟ 

مسلما خیلی طول میکشه تا ثابت بشه من بیگناهم اما حس کسی که اب یخ توی یقه ش ریخته باشن رو دارم شاید خودم خودم رو دار بزنم 

3 people like this