Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

ویژه صندلی داغ

72 posts in this topic

نظرت رو درمورد زنده یاد "سرجیو نیکولائسکو" و "کمیسر متهم می کند" بگو !!!

آهنگ هارو پیدا کردی ؟

6 people like this

در 23 دقیقه قبل، Pz.Jager Fuhrer گفته است :

نظرت رو درمورد زنده یاد "سرجیو نیکولائسکو" و "کمیسر متهم می کند" بگو !!!

آهنگ هارو پیدا کردی ؟

بچه که بودم  یادمه یه فیلمی ازش دیدم که با یه گروه تبهکار به نام گارد اهنین درگیر شده بود و در چند دقیقه اخر اونجای که داشت تهدیدشون میکرد که توی کیف سامسونتش که با دستبند به دستش هست پر از مواد منفجره قرار داره و ضامنش توی دستشه در نهایت اونها بچه ش رو توی اتوبوس میارن جلوش و منفجرش میکنن در حالی که دستبند رو از دستش باز کده بو دو از پنجره پریده بود بیرون و داشت سمت اتوبوس می دوید
بعدشم نوشته های اخر فیلم و یه اهنگ دراماتیک که دلم بحالش سوخت 

بیشتر از این یادم نمیاد

اما اهنگای مورد بحثمون رو باید سرفرصت بگردم 
چون الان با یه اینترنت عاریه ای فقط اومدم یه چرخی بزنم و احوال دوستان رو جویا بشم و چون صندلی داغ منم در دستور کار بو دخیلی بی ادبی بود که به انجمن سر نزنم

اما اهنگا رو بیخیال نمیشم و حتما نظرم رو در موردش میگم
یکی از اهنگهای قدیمی مورد علاقه من البته بی کلام اهنگ 
the model هست اگر از این سبک ها هم داری لینک بده تا لذت ببریم ممنونم

6 people like this

سلام

و اما.....

چه احساسی داری از اینکه روی صندلی داغ نشستی ؟

سوالات چطور بود؟

چقدر نظر اطرافیانت چه مجازی و چه واقعی چقدر برات مهمه؟

.توی دنیای واقعیت هم رفتارت مثل مجازی هست؟

ایا خط قرمزی در زندگیت داری؟

بهترین شخصی که تو عمرت دیدی

فکر میکنی امام زمان موقع ما ظهور میکنه

اسم بهترین دوستت

مردم در نظر شما چند گروهند

ارادت

4 people like this

در در 8/17/2017 در 1:39 AM، حسنعلی ابراهیمی سعید گفته است :

سلام

و اما.....

چه احساسی داری از اینکه روی صندلی داغ نشستی ؟والا زیاد بد هم نبود چون بینش فاصله افتاد و یه خورده پشت مون باد خورد خنک شدیم

سوالات چطور بود؟یکی دوتا از دوستان مثل جناب نظری و جنت سرشت خوشبختانه نبودن وگرنه حالا حالا ها باید پاسخ های تستی تشریحی شون رو میدادم که به خیر گذشت

چقدر نظر اطرافیانت چه مجازی و چه واقعی چقدر برات مهمه؟ اونی که خودم تصمیم گرفته باشم تغییر نمیکنه حتی اگه متقاعد بشم که نشدنیه بازم انجامش میدم  ولی اگر نظر خواهی کرده باشم و حرفهای طرف مقابلم منطقی به نظر بیاد اونها رو در جای مناسبش بکار میگیرم

مثلا 6 ماه طول کشید تا یک نفر فنی رو در مورد طرح ابتکاری خودم قانع کنم و افراد دیگه هم به همین صورت مخصوصا ریس دانشگاه مون اما جواب نه اونها مانع نشد که من دست از کارم بکشم در عوض انتقاداتی در مورد سیستمها و مکانیزمها توسط افراد دیگه ای شد که سعی کردم با توجه به حرفاشون اون رو اصلاح بکنم

.توی دنیای واقعیت هم رفتارت مثل مجازی هست؟ از چه نظر؟؟ میشه این رو بیشتر توضیح بدین؟؟

ایا خط قرمزی در زندگیت داری؟ خط قرمز در واقع به معنی اینه که من از این جلو تر رو نمیتونم تحمل کنم و ذهنم نمیتونه بیش از این رو بپذیره  اما فکر کنم تابحال پیش اومده باشه چون اکثر افرادی که باهاشون رفاقت دارم مثل خودم هستن و طرز فکر مشابه داریم عمده بحث ها و چالشها روی مسایل فنی و علمی میگذره که عمدتا خط قرمز ندارن

بهترین شخصی که تو عمرت دیدی چندتا از مدرسین در دوران تحصیلم خیلی انسان های خوبی بودن که بین شون فرقی نمیتونم بزارم اما خاطره انگیزترین شون ملاقات با جناب سرهنگ ملایری بود امیدوارم بتونم با تمام پیشکسوتهای انجمن ملاقات حضوری داشته باشم

فکر میکنی امام زمان موقع ما ظهور میکنه اگر قرار بر جفت و جور بودن شرایط باشه که در زمان حمله مغولها بهترین زمان برای ظهور بود

اسم بهترین دوستت اگر نخندین  میتونم فیزیک و کامپیوتر و شیمی و مکانیک رو نام ببرم که با کمک همینا خیلی ها رو از صحنه به در کردم و خیلی ها به واسطه همینا با من دوست شدن

اما در کل دوستان ناچیزی دارم و بخاطر حساس بودن روی انتخاب دوست هر کسی رو در حلقه دوستانم اضافه نکردم

مردم در نظر شما چند گروهند 

1- اونایی که در هر شرایطی هدفشون از نزدیک شدن بهم تامین منافع شون هست

2- اونایی که هدفشون از نزدیک شدن بهم راهنمایی و حمایت از من هست

3- اونایی که توی وادی دیگه ای هستن و فکر میکنن میتونن من رو تغییر بدن

4- اونایی که اصلا هیشکی جز خودشون رو قبول ندارن و کارشون که راه افتاد بیشعوری شون به وضوح قابل مشاهده ست

ارادت

ما بیشتر

4 people like this

با سلام با کسب اجازه از استاد نازنین جناب ابراهیمی سعید بزرگوار یک فکری به خاطر بنده رسید . چطور است یک تایپیک فقط مختص پرسش ها باشد و آن عزیزی که داوطلب صندلی داغ شده یک تایپیک مختص خود ایجاد و به پرسش های مطرح شده در آن تایپیک پاسخ دهد . برای این کار لازم است یک بخش جدید در انجمن ایجاد شود به نام صندلی داغ اعضا . چون اگر این تایپیک زیر مجموعه هر یک از بخش ها مانند فرهنگ و هنر یا پست های ویژه ایجاد گردد سبب ازدحام آن مجموعه مثلاً پست های ویژه خواهد شد . بنا براین اگر مدیریت محترم صلاح بدانند یک بخش ویژه در صفحه اصلی انجمن ایجاد گردد . جناب کروناس 2000 عزیز پیشنهاد جالبی مطرح فرموده بودند که اگر هریک از اعضا یک تایپیک مختص به خود برای پاسخ سوالات داشته باشد بهتر است . چون اگر همه اعضا دریک پست به سوالات جواب دهند سبب ازدحام آن پست می شود و علاوه براین مرور آن پست نیز باعث سردر گمی اعضا خواهد شد .

3 people like this

سلام

اگر پیشنهاد شما و استاد کرنوش هست حرفی نیست ببینیم فرمانده چی نظری دارند ،

اما باید به ترتیب باشه چون صندلی داغ ، حساسیت خودش را از دست می دهد و حال سؤال جواب رسانه کلوب می شود

ارادت

3 people like this

با سلام  البته در این مورد امر امر شما و جناب مدیر است  می توان نظر سنجی ترتیب داد و نظرات سایر اعضا را نیز پرسد و صد البته باید به ترتیب باشد تا تایپیک دچار بی نظمی نشود مثلاً سوالاتی که دوستان مطرح می نمایند آن عزیزی که داوطلب صندلی داغ شده در تایپیک اختصاصی خود جواب خواهد داد و بعد از اتمام مدت زمانی آن عزیز داوطلب نوبت داوطلب بعدی خواهد رسید که در تایپیک مختص به خودش سوالات مطرح شده را جواب دهد .

3 people like this

سلام

باز هم من

هرکدام مناسب نبود جواب ندهید لطفآ::::

هیجان انگیز ترین كاری كه كردین چی بوده؟

بیوگرافی کامل خودت رو بگو؟

دوست داری تا چند سالگی عمر کنی؟ از دوران پیری می ترسی؟

اسم کدوم یکی از اینها رو بی وفایی میگذاری؟ (فقط یکی رو انتخاب کن) ریا، بی تفاوتی ، خیانت:عدم توجه  ،فراموش کردن ،

اگه میتونستید سناریوی خواب امشبتون رو بنویسید چه موضوعی رو انتخاب می کردین؟

اگر قرار بود یک قانون رو عوض کنی ، اون قانون چی میتونست باشه ؟

شعر مورد علاقه شما؟

شعر نو يا قديم؟

چه سبك موسيقي؟

با سازي آشنايي دارين؟ اگر اينطوره چه سازي و در چه سطح؟

کارتون و یا برنامه مورد علاقه در کودکی؟

ممنونم

3 people like this

در در 8/25/2017 در 9:54 PM، حسنعلی ابراهیمی سعید گفته است :

سلام
عرض ادب و احترام 
باز هم من

هرکدام مناسب نبود جواب ندهید لطفآ::::
شما در مورد این پرسش هم توضیح ندادید

."توی دنیای واقعیت هم رفتارت مثل مجازی هست؟ از چه نظر؟؟ میشه این رو بیشتر توضیح بدین؟؟ "

هیجان انگیز ترین كاری كه كردین چی بوده؟

چندتا کار بوده تا الان خیلی بهم حال داده

یکیش مفاهیم و نکاتی بود که در فیزیک نوین بهشون میرسیدم یا حل میکردم(گاهی وقتا از ذوق میزدم از زیرزمین بیرون و میخواستم در موردش با کسی حرف بزنم اما چون اکثرا نصف شب بود  نمیشد)

یکیش چون محل زندگیمون روی تپه بود توی کوچه که فوتبال بازی میکردیم فقط من میتونستم همزمان هم سرعتم رو کنترل کنم و هم پابه توپ دریبل کنم و تا دروازه برم بقیه دچار مشکل میشدن توی سرازیری

بیوگرافی کامل خودت رو بگو؟
من در سال 61 در یک خانواده مذهبی دیده به جهان گشودم و از همان اوایل استعداد و ..............   از این مدلا که توی استخدامی ها مینویسن باشه یا واقعی 
: SHOUT :

اگر خواستید نوعش رو مشخص کنید 

دوست داری تا چند سالگی عمر کنی؟ از دوران پیری می ترسی؟ من پیری رو انجایی میدونم که نمیتونم فکر بکنم نمیتونم کاری بکنم  برای همین توی عمرم چند بار همچین حسی رو تجربه کردم اما اگر بتونم کاری بکنم مهم نیست که توی 99 سالگی باشه یا 122 سالگی تا اخرین لحظه انجام میدم

اسم کدوم یکی از اینها رو بی وفایی میگذاری؟ (فقط یکی رو انتخاب کن) ریا، بی تفاوتی ، خیانت:عدم توجه  ،فراموش کردن ،
خیانت

اگه میتونستید سناریوی خواب امشبتون رو بنویسید چه موضوعی رو انتخاب می کردین؟
حتما پرواز بود یا سفر به سایر سیارات

اگر قرار بود یک قانون رو عوض کنی ، اون قانون چی میتونست باشه ؟
r قانون حمایت از ضعیفان و نخبه ها

شعر مورد علاقه شما؟
یه شعر از خودم هست که میگه

ای نام تو بهتر از گل ناز---بی یاد تو دل کی شود باز

ای راهگشای نور زظلمت----نام تو کلید باب رحمت

ای هست کن اساس هستی --- نابی چو می ات به باغ هستی

گوهر توی و دگر چو خاکند ------صورت تویی و دگر کدامند

ما جرعه بنوش این بحاریم ---- ما فهم تو را کجا توانیم 

مارا برهان ازاین شب تار----- زین ظلمت شب به نور زر تار

البته یه خورده دراز تر بودکه سانسورش کردم

و شعر" خواب خورشید "خودم که در قالب شعر نو بود  اگر دوستان تمایل داشتن چون خیلی طولانیه جدا گانه ارسال کنم
شعر نو يا قديم؟
هر دو ش قشنگه

چه سبك موسيقي؟

زیاد تعصب به سبک خاصی ندارم هرکدوم که با گوش و روح  همنوا تر باشه
با سازي آشنايي دارين؟ اگر اينطوره چه سازي و در چه سطح؟
زیاد کار خاصی نکردم 
کارتون و یا برنامه مورد علاقه در کودکی؟
بچگیا هرچی دم دست می اومد نگاه میکردم چون به هزار و یک علت ممکن بود برق بره و از همون یه ذره هم بمونیم 

ممنونم

محبت دارید

4 people like this

باسلام دوستان بنده پیشنهاد دادم که هر عزیزی که داوطلب صندلی داغ است یک پست جداگانه برای خود داشته باشد و سوالها یا در این تایپیک  یا درتایپیک جداگانه مطرح شود . و این تایپیک می تواند با صلاحدید استاد ارجمند جناب ابراهیمی سعید نازنین اختصاص به قوانین ومقررات وهمچنین به سوالها اختصاص یابد . در این راستا اگر مدیریت محترم صلاح می دانند یک بخش ویژه در فهرست اول وصفحه اصلی انجمن ایجاد نمایند به نام صندلی داغ اعضا که این بخش زیر مجموعه تایپیک و پستی نباشد . چون اگر این بخش در زیرمجموعه سایر بخشها و پست ها ایجاد شود سبب ازدحام آن پست و تلایپیک خواهد شد . بدین ترتیب هر یک از اعضای محترم انجمن یک تایپیک اختصاصی برای خودش خواهد داشت و تازمانی که آن عزیز کاندید صندلی داغ است تایپیک اختصاصی ایشان فعال خواهد بود تا مهلت ایشان تمام شود و عزیز بعدی معرفی شود و بدین ترتیب تایپیک نفر بعدی فعال شود

4 people like this

سلام 

تاپیک رو ایجاد کنید اما لطفا تقاضای زیرانجمن نفرمایید. 

متشکرم

3 people like this

با سلام  امر امر شماست . آیا این تایپیک درقسمت فرهنگ وهنر ایجاد شود ویا در بخش پست های ویژه؟ البته بیشتر از این جهت گفتم که سبب ازدحام بیش از حد آن بخش ها نشود مثل پست های ویژه . چون اگر هر یک از اعضا تایپیک اختصاصی برای خود ایجاد نماید در آن بخش ازدحام زیادی به وجود خواهد آمد .

2 people like this

سلام

دوباره من،

اگر اجازاه بفرمایید.با توجه به سال نو مسیحی سؤالات سبکتر هستند
ممنونم

عید کریسمس به جامعه مسیحی کشورمان مبارک

بهترین Sms یی که نا حالا دریافت کردی و بیشتر از بقیه تو inbox نگه داشتی ؟

زیباترین جمله از نظر شما؟ هم در مورد عید کریسمس و هم بصورت عموم

اولین چیزی که تو سختیا بهش متوسل میشی چیه؟

یه جوک بگو!!!

یه جمله هم بااین کلمات بساز

مرغ.بندکفش.دستشویی.خواستگا� �ی.کاپشن.ماکارونی.آسمان.عشق. . عید کریسمس.صندلی داغ

دست خطت چطوره ؟‌

موقع ناهار دوست دارید باکی ناهاربخورید؟

اگه قرارباشه یه سفرمفتی و هزینه مدیریت محترمه سایت بریدترجیح میدیدباکی وکجاباشه؟

گوشیت چیه ؟

بهترین هدیه ای که تاحالا گرفتی؟از کی؟

چی دوست دارس کادو بگیری؟ و کادو بدهی

اسم بهترین بازی که تو عمرت کردی چی بوده؟

ارادت همچنان جاریست
4 people like this

درود استاد 

مخاطب این سوال‌ها معلوم شده کی هست؟ نفر آخر یا عوض شده؟ 

3 people like this

سلام

نفر آخر استاد

البته ناشناس عجیب عزیز در فکر ایجاد پست جدید و نفر بعدی باید باشند

3 people like this