Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

Sign in to follow this  
Followers 0

خاطرات رزمندگان ارتش کتاب میشود

یک مسئول در نیروی زمینی ارتش:

خاطرات رزمندگان ارتش کتاب می‌شود

عکس کتاب

مسئول حفظ و نشر آثار دفاع مقدس نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: خاطرات رزمندگان ارتش در طول دفاع مقدس جمع‌آوری و کتاب می‌شود.

به گزارش ایسنا، قاسم رحیمی پنجشنبه شب در شانزدهمین یادواره ۲۶۴ تن از شهدای منطقه هزارجریب و روستای سورک نکا، اظهار کرد: با برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده سعی داریم که خاطرات رزمندگان ارتش را در قالب کتاب تهیه و به مخاطبان عرضه کنیم.

وی افزود: ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار نفر رزمنده ارتش در طول دفاع مقدس از مرزها و تمامیت ارضی کشور در کنار دیگر رزمندگان نیروهای مسلح دفاع کردند که باید این ایثار و فداکاری‌ها ثبت و ضبط شود.

او خاطرنشان کرد: تلاش داریم تا خاطرات رزمندگان و شهدا از سوی خانواده های آن ها با قوت دنبال شود و از خاطرات این گنجینه‌های ارزشمند برخوردار شویم.

مسئول حفظ و نشر آثار دفاع مقدس نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت:  ایجاد و توسعه زیرساخت های فرهنگی از مسائل مهم در هر کشوری است که باید مورد توجه باشد و توسعه فرهنگ و نشر ارزش های دفاع مقدس از جمله این زیرساخت ها است.

رحیمی یادآور شد: با فراهم کردن زیرساخت های لازم برای توسعه فرهنگ و نشر ارزش های دفاع مقدس تا حدود بسیار بالایی می توانیم در نهادینه کردن ارزش شهید و شهادت موفق باشیم.

وی افزود: امنیت امروز ایران در گرو خون شهدایی است که از جان خود گذشتند و باید بدانیم تا مادامی که این جایگاه شهادت در کشور ارزشمند است دغدغه امنیت نداریم.

به گزارش ایسنا، نماینده مردم شرق مازندران در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم، شهادت را مقام والایی دانست که تنها افراد خاص به این جایگاه دست می یابند.

علی‌محمد شاعری گفت: آمریکا دشمن همیشگی ایران بوده و هست و به چیزی جز نابودی ما قانع نیست و به همین دلیل باید بدانیم رسالت بزرگی بر عهده داریم و باید در ادامه راه شهدا استوار بوده و با عمل به وظایفی که داریم ادامه دهنده راستین شهدا باشیم.

وی افزود: اکنون رسالت بزرگی بر عهده ما است زیرا انقلاب تمام نشده و دشمنی آمریکا با ایران تمام شدنی نیست و مهمترین وظیفه ما اطاعت از رهبری و عمل به وصایای شهدا است تا انقلاب به بیراهه نرود.

نماینده مردم شرق مازندران در مجلس تصریح کرد: تلاش برای رفع محرومیت ها و مشکلات مردم با مدیریت جهادی از مهم ترین وظایفی است که برای خود تعیین کرده و در این راه با گام های استوار حرکت می کنیم و بر این اعتقادم که مدیریت جهادی یعنی سرعت، دقت و کار برای خدا که امیدواریم در این راه با الگوبرداری از زندگی شهدا، امام و رهبری توفیقات بیشتری حاصل شود.

 

منبع:http://www.isna.ir/news/96052012020/خاطرات-رزمندگان-ارتش-کتاب-می-شود

 

 

3 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0