Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

Sign in to follow this  
Followers 0

برپایی نمایشگاه راهیان نور در کرمانشاه

فرمانده گروه پدافند هوایی شهید مهدی عسگری ارتش در استان کرمانشاه گفت: باید نسل جوان را با فرهنگ ایثار و شهادت آشنا کرد.

به گزارش ایسنا،فرزاد فریدونی در حاشیه مراسم افتتاح نمایشگاه راهیان نور که به همت قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء  در کرمانشاه برپا شده است، هدف از برپایی این نمایشگاه را  نشان دادن جلوه‌های فرهنگ ایثار و شهادت عنوان و ابراز امیدواری کرد: برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی بتواند در نهادینه کردن فرهنگ ایثار و شهادت اثرگذار باشد.

فریدونی با تاکید بر اینکه باید نسل جوان را با فرهنگ ایثار و شهادت آشنا کرد، اضافه کرد: برپایی چنین نمایشگاه‌هایی خواهد توانست در انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جوان حائز اهمیت باشد.
 
فرمانده گروه پدافند هوایی شهید مهدی عسگری  استان کرمانشاه با بیان اینکه در این نمایشگاه بازسازی عملیات جند الشیطان برای دستگیری ریگی، نمایش گروگانگیری و... را برای شهروندان خواهیم داشت، افزود: همچنین تلاش شده  در این نمایشگاه نرم افزارهای متنوع پدافندی در شش غرفه در معرض دید بازدید کنندگان قرار بگیرد.

وی با بیان اینکه این نمایشگاه از امروز(22 مرداد) تا پانزدهم شهریورماه همه روزه پذیرای علاقه‌مندان است، بازدید از این نمایشگاه را برای همه آزاد دانست.

فریدونی اظهار کرد: این نمایشگاه همه روزه صبح‌ها از ساعت ۸ تا ۱۲ و عصرها از ساعت ۱۶ و ۳۰  تا ۲۰ و ۳۰ پذیرای علاقه‌مندان است.

 نمایشگاه راهیان نور به همت قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء در محل پشت ترمینال شهید کاویانی به سمت فرودگاه کرمانشاه برپا شده است.

 این نمایشگاه با حضور خانواده شهید فرهاد دستنبوه و جمعی از مسئولین استان افتتاح شد.

 

منبع:http://www.isna.ir/news/96052213594/برپایی-نمایشگاه-راهیان-نور-در-کرمانشاه

 

2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites
مراسم افتتاحیه نمایشگاه راهیان نور به میزبانی گروه پدافند هوایی کرمانشاه با حضور جمعی از مسئولین لشکری و کشوری استان و خانوده شهدا برگزار شد.
در این مراسم آقای فاضلی معاونت امنیتی- انتظامی استانداری کرمانشاه اظهارکرد: که هدف از برنامه راهیان نورانتقال فرهنگ مقاومت به نسل های بعدی است،فرهنگ مقاومت، ایستادگی و شهادتی را که از شهیدانی چون باکری ها، ستاری ها و عباس دوران ها که به ما رسیده است و ما نیز از طریق همین برنامه های راهیان نور باید آن را حفظ کنیم و به نسل های بعدی انتقال دهیم.
در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین سلیمانی رییس عقیدتی سیاسی قرارگاه منطقه غرب نزاجا نیز گفت: این کاری که فرماندهان و مسئولان پدافند در برگزاری برنامه راهیان نور انجام می دهند همان آتش به اختیاری ست که مقام عظمای ولایت فرمودند یعنی کار فرهنگی خوب کردن، انتقال ارزش ها به نسل های جوان تر و ارج نهادن به ایثار و شهادت و آزادگی که در مقابل خصم و تهاجم دشمن است.
در ادامه سرهنگ فریدونی فرمانده گروه پدافند هوایی کرمانشاه ضمن خوش آمد گویی و خیر مقدم خدمت خانواده شهدا و مسئولین و مهمانان بیان کرد: راهیان نور، نوری است به سمت خدا، ما به عینه دیدیم که سربازان این وطن در بیرون از خاک جغرافیایی و مرز های فرهنگی و  اعتقادی ما سربلند ایستاده و  ندای هیهات منا الذله را سر می دهند.
 
1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0