Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

گفت و گو با مدیریت محترم آپلود سنتر پرشین گیگ

با عرض سلام.

پیرو مسئله پاک شدن عکس ها از روی سرور ها بعد از یک مدت معین،

بنده چندین سوال از مدیریت محترم آپلود سنتر پرشین گیگ کردم که مشاهده می فرمایید:

نقل قول

با عرض سلام خدمت مدیریت و عوامل محترم آپلود سنتر پرشین گیگ.

با توجه به زمینه فعالیت بنده در زمینه عکاسی از مقبره شهدای 8 سال دفاع مقدس (با تمرکز بر روی شهدای ارتش و به منظور معرفی هرچه بیشتر این عزیزان) ، از مدیریت محترم تقاضا دارم به چندین سوال در صورت امکان، جواب بدهند:

1- با توجه به زمینه فعالیت بنده، و اینکه اکانت هم دارم، ماندگاری عکس ها، چند وقت می باشد؟

2- در صورت خرابی یا پاک شدن عکس ها به دلیل بروز مشکلات فنی، آیا امکان بازیابی آنها هست یا خیر؟

3- مدیریت محترم، چه پیشنهادی در خصوص درخواست فضای اضافی ( در صورت اتمام فضای فعلی) خواهند داشت ؟

4- ایا امکان درج کپی رایت هست؟ در صورت امکان، چگونه؟

با تشکر.

فعلاً منتظر جواب ایشان هستم.

به محض گرفتن جواب، اینجا می نویسم.

3 people like this

نقل قول

با سلام و عرض ادب 
از این که با پرشین گیگ در ارتباط هستید بسیار سپاسگزاریم
دوست گرامی با توجه به فعالیت 14 ساله پرشین گیگ، در زمینه میزبانی فایل و همچنین دارا بودن چندین سرور مجزا و بکاپ، فایلهای کاربران برای همیشه حفظ شده و تا کنون مشکلی از نظر ماندگاری در این سالها با توجه به سیاستهای شرکت و شگردهای آن بپیش نیامده است
در مورد فضا نیز شما می توانید با توجه به شرایط و نیازتان برای ما درخواست خود را مطرح کرده و ما آنرا برای شما ایجاد خواهیم کرد
متاسفانه در زمینه کپی رایت هیچگونه قوانین بازدارنده ای وضع نشده است، با این حال اجازه دهید نظر همکاران و کارشناسان بخش فنی را نیز جویا شده و از همین طریق به اطلاعتان خواهیم رساند

با تشکر
پشتیبانی پرشین گیگ-محمود بخشی

3 people like this

با سلام  و تشکر از زحمات شما جناب   Pz.Jager Fuhrer  عزیز  پس با این حساب در زمینه نگهداری عکس ها در سایت پرشین گیگ نباید مشکلی وجود داشته باشد . البته در سایر آپلود سنتر ها قضیه فرق می کند . برخی آپلود سنتر ها در نگهداری از تصاویر دارای محدودیت زمانی هستند و به خاطر همین تصاویر آپلود شده به آنها بعد از مدتی پاک می شوند .

3 people like this