Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

Sign in to follow this  
Followers 0

در پی وقوع زلزله در آذربایجان شرقی؛ نیروی زمینی به کمک زلزله زدگان شتافت

در پی وقوع زلزله در شهرستان سراب آذربایجان شرقی، تیم امداد و پزشکی اداره بهداشت و درمان نیروی زمینی ارتش جزو اولین امدادرسان های حاضر در منطقه حادثه حضور یافت. به گزارش روابط عمومی نیروی زمینی ارتش، در پی وقوع زلزله در منطقه شربیان شهرستان سراب آذربایجان شرقی، تیم امداد و پزشکی اداره بهداشت و درمان نیروی زمینی ارتش جزو اولین امدادرسان های حاضر در منطقه حادثه حضور یافت.
پزشکان مجرب و تیم تجهیزاتی اداره بهداشت و درمان نزاجا  هم اکنون در منطقه زلزله زده سراب حاضر هستند و مشغول امداد رسانی، معاینه و درمان مصدومان می باشند.منبع:http://nezaja.aja.ir/Portal/home/?news/89271/89311/1403496/نیروی-زمینی-به-کمک-زلزله-زدگان-شتافت

 

1

Share this post


Link to post
Share on other sites

بابلی در گفت‌وگو با فارس:

بیمارستان صحرایی ارتش در شهرستان بستان‌آباد احداث شد/ اولین امدادرسانی به زلزله‌زدگان

خبرگزاری فارس: بیمارستان صحرایی ارتش در شهرستان بستان‌آباد احداث شد/ اولین امدادرسانی به زلزله‌زدگان

رئیس اداره بهداشت و درمان نیروی زمینی ارتش گفت: بیمارستان صحرایی ارتش در حوالی بستان‌ آباد احداث شد و کادر این بیمارستان در زلزله اخیر این منطقه اولین گروه‌های امدادی بودند که در مناطق زلزله‌زده حاضر شدند.

 

امیر شهنام بابلی رئیس اداره بهداشت و درمان نیروی زمینی ارتش در گفت‌وگو با خبرنگار دفاعی خبرگزاری فارس، با اشاره به احداث بیمارستان صحرایی ارتش در شهرستان بستان‌آباد در آذربایجان شرقی گفت: بر اساس برنامه‌ریزی که در ابتدای سال داشتیم گردان‌های بهداشت و درمان ارتش موظف شدند مردم‌یاری را در بخش‌های مختلف کشور داشته باشند.

وی افزود: گردان بهداشت و درمان مراغه با همکاری بیمارستان تبریز مردم‌یاری خود را در روستای کردکندی در حوالی شهرستان بستان آباد در قالب بیمارستان صحرایی آغاز کرد.

رئیس اداره بهداشت و درمان نیروی زمینی ارتش اظهار داشت: این بیمارستان صحرایی مجهز به دو اتاق عمل، رادیولوژی، آزمایشگاه، بانک خون، استرالیزاسیون است و متخصصانی در حوزه پوست، جراحی مغز و اعصاب، پزشک عمومی، جراح عمومی، روانپزشک و ... در این بیمارستان حضور دارند.

بابلی با اشاره به زلزله اخیر در استان آذربایجان شرقی خاطرنشان کرد: گروه امدادی بیمارستان صحرایی ارتش اولین گروهی بودند که برای امدادرسانی درمنطقه زلزله زده حاضر شدند و در حال حاضر نیز با مرکز ستاد بحران بستان‌آباد در ارتباط هستیم و آمادگی پذیرش مصدومان را نیز داریم.

 

منبع: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13960606000777

 

 

1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0