Welcome to رهروان ارتش

از اینکه انجمن ما را برای مطالعه انتخاب کردید از شما متشکریم. 

برای استفاده از امکانات انجمن و برقراری رابطه دوستانه با دیگر اعضا لطفا در انجمن ثبت نام کنید

با تشکر

Sign in to follow this  
Followers 0

به مناسبت سالروز تشکیل قرار گاه خاتم الانبیای پداجا . نمایشگاه جدید ترین دستاوردهای پداجا

به مناسبت  تشکیل قرارگاه خاتم الانبیای پداجا نمایشگاهی از دستاوردهای این قرارگاه گشایش یافته که برخی فرماندهان بلند پایه کشور از این نمایشگاه بازدید به عمل آوردند از جمله سردار سرلشکر باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح, امیر اسماعیلی فرمانده قرارگاه خاتم پداجا , امیر موسوی فرمانده کل آجا و....متن این خبر در بیشتر خبرگزاریهای داخلی منتشر شده بود که لینک تعدادی از این خبرگزاریها برای مشاهده متن اصلی خبر تقدیم دوستان می گردد.

 

http://www.aja.ir/portal/home/?news/73099/67557/1404020/پدافند-هوایی-در-اولویت-نخست-نیروهای-مسلح-قرار-دارد

 

http://www.mizanonline.ir/fa/news/345010/پدافند-هوایی-اولویت-اول-نیروهای-مسلح-است

 

https://www.tasnimnews.com/fa/news/1396/06/11/1507836/سرلشکر-باقری-از-نمایشگاه-دستاوردهای-قرارگاه-پدافندهوایی-بازدید-کرد

 

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13960611000643

 

 

 

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites
سرلشکر باقری:

رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح گفت: دشمنان اگر به ایران حمله کنند قطعا نمی‌توانند مکان آن جنگ را محدود به جمهوری اسلامی ایران نگه دارند و قدرت ایران به آنها دیکته خواهد شد.

جنگ با ایران محدود به کشور ما نخواهد شدبه گزارش خبرنگار حوزه دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛  سردار سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح پس از بازدید از دستاورد‌های جدید قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا در جمع کارکنان این قرارگاه حاظر شد و اظهار کرد: ارزش دفاع از میهن اسلامی با شفافیت فراوان در مبانی دینی ذکر شده و دارای جایگاه بی نظیری است.

رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح درباره سابقه مرزداری در اسلام گفت: در زمان پیامبر و ائمه هم مرزداری از ممالک اسلامی وجود داشته و برای این کار عناصری را در مرز‌ها مستقر می کردند، اما امروز این معنی تغییر کرده و شما مرزداران ممالک اسلامی هستید.

وی تصریح کرد: درباره دفاع از مرز‌های کشور‌های اسلامی همیشه ائمه توجه به خصوص داشتند که گواه این موضوع فرمایشات فرماندهی معظم کل قوا در این زمینه است. من هر زمانی که خدمت مقام معظم رهبری رسیدم ایشان بر این موضوع که پدافند هوایی خط مقدم دفاع از کشور است تاکید داشتند.

سرلشکر باقری تاکید کرد: اگر شروع جنگ را آنها تعیین کنند قطعا زمان و مکان خاتمه آن را آنها مشخص نخواهند کرد، قطعا آنها نمی‌توانند مکان این جنگ را محدود به جمهوری اسلامی ایران نگه دارند و حتی اولویت نبرد در مرزهای ایران را آنها تعیین نمی‌کنند بلکه قدرت جمهوری اسلامی ایران این موارد را به آنها دیکته خواهد کرد.

رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح گفت: ما در پادگان‌ها و مراکز نظامی که حضور پیدا می‌کنیم با خیل نامه‌ها و اصرارهایی روبرو می‌شویم که به ما می‌گویند پارتی‌بازی کنید تا ما به سوریه و دفاع از حرم و مبارزه با تکفیری‌ها اعزام شویم و امروز شهید حججی شاهدی در مقابل جهان و ملت ایران است که موجب افتخار ماست.

 

منبع:http://www.yjc.ir/fa/news/6227365/جنگ-با-ایران-محدود-به-کشور-ما-نخواهد-شد

 

2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

سرلشکر باقری از دستاوردهای جدید و بومی قرارگاه پدافند هوایی ارتش بازدید کرد

تهران - ایرنا - رییس ستاد کل نیروهای مسلح صبح امروز (شنبه) از دستاوردهای جدید و بومی قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) از جمله سامانه های نوین این قرارگاه بازدید کرد.

n82652094-71845341.jpg

به گزارش خبرنگار دفاعی ایرنا، سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری روز شنبه همزمان با نهمین سالروز تشکیل قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) با حضور در این قرارگاه از بخش‌های مختلف سازمان تحقیقات و جهاد خودکفایی این قرارگاه بازدید کرد.
رییس ستاد کل نیروهای مسلح همچنین از نمایشگاه دستاوردهای بومی قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) از جمله سامانه‌های راداری، شنودی و اطلاعاتی و سامانه‌های کاوشگر، بازدید به عمل آورد.
امیر سرتیپ فرزاد اسماعیلی فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) و امیر سرتیپ صباحی‌فر جانشین فرمانده این قرارگاه در این بازدید فرمانده رییس ستاد کل نیروهای مسلح را همراهی کرد.
به گزارش ایرنا، دهم شهریور ماه سالروز فرمان تاریخی رهبر معظم انقلاب و فرماندهی کل قوا مبنی بر تشکیل قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) به عنوان روز پدافند نام گذاری شده است.

 

منبع:http://www.irna.ir/fa/News/82652094

 

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0